Şimdi Ara

NOTEBOOK U 5.1 E BAGLAMAK ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar selamlar , terubeli arkadaslara birsey sormak istiyorum,

simdi benim plazmam var ve birde dvi cikisli notebook um var , hizli ve kaliteli bir notebook um var, hd , mkv ve herturlu videoyu cok kaliteli olarak dijital olarak plazmaya baglayip izliyorum, ama benim sorunum ses ile.

simdi ben bosuna dvd playera veya baska seye para vermek istemiyorum cunku notebook cok kaliteli ve herseyi oynatiyor,

AMA notebook un ses cikisi harman kardon hoparlor ama ses ciliz kaliyor ve 1 tanede kulaklik cikisi, ben sadece 5+1 veya 6+1 hoparlor alsam bunu notebook a ne sekilde baglarim ? , bildiginiz kaliteli kablo varmi, ayrica bagladigimda sesi 5+1 olarak alabilcekmiyim yoksa sadece sesi 5 hoparlorden aynen vercekmi , her hoparlorde ayni ses olarak

• notebook unda spdif çıkış mümkün mü araştır.
    eğer mümkünse ;
    DVD filmlerde decoderli bir AV receiver ile harikalar yaratırsın.

tabi kabinlerde lazım olacak.
    astarı yüzünden pahalı mı olacak orasını sen bilirsin.
  • Emin abinin dediği gb optic çıkış yok ise ses kartı yardımı ile örnek olarak creative 2nx yada x-fi pcmcia ses kartı yardımı ile 5.1 bağlantısı sağlayabilirsin notebookta ama ben ses kartını düşünmem mevcut laptop çıkışını kullanıcam dersen alıcağın 5+1ini aux çıkışı mevcut ise aux kablosu yardımı ile bağlayabilirsin ama bu şekilde 2 kanal ses alabilirsin.Diğer sorun içinde bu şekilde bağladığındada bütün kolonlardan ses alabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speedy35 -- 5 Şubat 2008; 1:34:01 >
  • Sevgili keleminabi ve speedy35
    tesekkurler cok yardimci oluyorsunuz bana

notebookta spdif varmis , soyle diyor
    microphone and SPDIF shared with headphones

simdi bu var bende , ama ben zaten filmleri notbooku plazmaya baglayarak izliyorum diye baska alet almak istemiyorum,
    simdi av receiver derken nedemek istiyorsunuz , boyle birsey almadan spdif ozelligin ne sekilde faydalanip 5.1 i kullanabilirim,
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.