Şimdi Ara

Yardım! PC'yi kapatıyorum tekrar açılıyor NEDEN!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
5.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • slm arkadaşlar bilgisayarı normal bir şekilde kapatıyorum tekrar kendiliğinden açılıyor nasıl çözeriz bilen var mı?

• BIOS ayarlarındandır büyük ihtimal eğer bios ayarlarının resmini çekip eklersen yardımcı olabilirim. Power Management Setup bölümüne gir ve orayı çek. Kesin demiyorum ama o ayarlardan olabilir.
  • Daha önce xpde aynı problemi yaşıyordum.Norton Ghost u sildim,düzeldi.Sendede ghostun programı yüklüyse silmeyi dene istersen
  • Arkadaşım Kısadewre oLabiLir Ankart ı dışarda çalıştır bakalım başka power tak Kimse SorunLar hakkında kesin bi cewap weremez kolay kolay heLe Birde Söz konusu oLan Pc ise KEsin cewap werme oLAsıLığı çoq azdır.... Bir Hafta önce Buraya Bi konu aÇtım YArdım için Bilgisayarım NorMal aÇılıordu ama İşlem yapamıordum Bazen DüzeLiordu Bazen aynı şeyi yapıordu Yapmadığım şey kalmadı ADmin AbiLerimiz KONUYU siLmiş aLLAh RAzı oLsun... YarumLar geLdi o kadar kimi işlemci dedi kimi hemen ram dedi kimisi virüs kimisi anakart ın gitmiş Ama Kısadewre Kimsenin aKlına geLmedi Anakart ı dışarıda Çalıştırmıştım KısaDewre Yoktu die düşündüm Ama Mausenin İçindeki kabLoLarın KırıLması Sonucu oLuşucak Kısadewre Bu Soruna neden oLuyormuş.... ADMİNLERE OP LARA TEŞEKKÜRLER KONUYU SİLDİKLERİ İÇİN... Yani Denemeden Sorunu çözemezsin...
  • biosu defautla yani resetle.bunu yapmanın bir çok yolu var bios menüsünden,anakart üzerindeki jumper yada pil den ama en basiti şebeke güç kablosunu ve pili sök 10 sn bekle geri tak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dijilive -- 6 Şubat 2008; 8:53:44 >
  • kapatınca çek fişi açılmasın
  • saolun arkadaşlar bios ayarın dan yaptım teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.