Şimdi Ara

Chuck (2007–2012) (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.796
Cevap
34
Favori
457.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bu adreste 2 sezonun 5inci bolumune kadar spoiler mevcut
  • quote:

Orjinalden alıntı: İbrahim Agâh

http://chucktv.net/spoilers

bu adreste 2 sezonun 5inci bolumune kadar spoiler mevcut

oooo harika oldu bu
  • Chuck'ın ablası çok tatlı

Eylül gelsede izlesek
  • quote:

Orjinalden alıntı: BluuBZeR0

Chuck'ın ablası çok tatlı

Eylül gelsede izlesek

+1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hard-Fi -- 10 Temmuz 2008; 23:44:31 >
  • bende çook önceden izlemiştim dizi tutmadı bıraktılar 13. bölümde sandım 2. sezon başladımı yoksa başlıcakmı arkadaşlar yaw?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Bracq3n

bende çook önceden izlemiştim dizi tutmadı bıraktılar 13. bölümde sandım 2. sezon başladımı yoksa başlıcakmı arkadaşlar yaw?

29 Eylül'de başlayacakmış.
  • cnbc e de bir iki bölüm denk geldi.gayet güzeldi.hatunlar taş.şu dexteri bitiriyim bunuda indiririm.
  • quote:

bende çook önceden izlemiştim dizi tutmadı bıraktılar 13. bölümde sandım 2. sezon başladımı yoksa başlıcakmı arkadaşlar yaw?

nasıl tutmaz ya bilemiyorum yani
  • @matrix_neo
    dooru bende inanamadım zaten xD ama 13 bölümde bitince huylandıydım biraz işte xD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bracq3n -- 12 Temmuz 2008; 17:47:35 >
  • quote:

@matrix_neo
    dooru bende inanamadım zaten xD ama 13 bölümde bitince huylandıydım biraz işte xD

grev yüzünden bitti

ayrıca mad menin falan sezonu zaten 13 sürüyo yani hepsi 24-22-26 sürcek diye bişi yok

ve chuck güzel bi dizi ama rachel bilsonlu bölümler en güzelleri çok iyi takip etmiyorum ama izklerim
  • 2 sezon başlayacak resmi sitesinde haber var 29 eylül diye

merakla bekliyorum, süper dizi

rachel bilson daa gelmez sanırım
  • Bir dizinin kızlarının hepsi mi taş gibi olur arkadaş. Ablasından ajana, ordan öbür sandviç satan sevgilisine kadar nasıl bir dizi bu
  • Ajanla sandviç satan aynı zaten
  • Yav tek günde 13 bölümün tamamını izledim. Gerçekten dizi hoşuma gitti de Sarah önce Chuck'ı kıskandı, öpüştüler. Bryce ortaya çıktı, garip bi' durum oldu, sonra arkadaş oldular. İşin bu kısmı saçma geldi bana. Sarah bence 2. sezonda aşk anlamında hareket içinde olur.

29 Eylül de çok uzak bi' tarih bence. 1 günde 13 bölüm sömürünce böyle oluyormuş.

Ayrıca bence 2. sezonda nokta konulmalı, en fazla 3. sezon olabilir. Ama daha fazla uzamamalı bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ñolofinwë -- 13 Temmuz 2008; 23:31:17 >
  • denk gelirse izliyorum güzel bir dizi
  • Bu arada 7. bölümdeki bir şeyi yeni fark ettim. Intersect %110 değil %98 verimli. Yani Intersect'te olan her şeyi hatırlayamayabilir.
  • bende izliyorum gayet güzel 1 dizi
  • çoğu zaman denk gelmiyor ama indirip izlemeyi düşünüyorum.eğlenceli bir dizi
  • quote:

Orjinalden alıntı: cagann

Yav tek günde 13 bölümün tamamını izledim. Gerçekten dizi hoşuma gitti de Sarah önce Chuck'ı kıskandı, öpüştüler. Bryce ortaya çıktı, garip bi' durum oldu, sonra arkadaş oldular. İşin bu kısmı saçma geldi bana. Sarah bence 2. sezonda aşk anlamında hareket içinde olur.

29 Eylül de çok uzak bi' tarih bence. 1 günde 13 bölüm sömürünce böyle oluyormuş.

Ayrıca bence 2. sezonda nokta konulmalı, en fazla 3. sezon olabilir. Ama daha fazla uzamamalı bence.

Ona bende sinir oldum her bölüm artık sevgili olurlar diye bekledim sezon bitti..
  • Chuck Sezon2 tanıtımı yayınlandı. Tünellerden girip izleyebilirsiniz. Bu sezon çok daha hareketli geçeceğe benziyor.

http://www.youtube.com/watch?v=lX7czCEk4UU
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.