Şimdi Ara

Chuck (2007–2012) (622. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.796
Cevap
34
Favori
457.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 620621622623624
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: XxXThe_DarknessXxX

diziye yeni başladım dizi insanı bu kadarmı kendine çeker 2.sezon 11.bölümdeyim ard arda bıkmadan usanmadan izliyorum bütün bölümlerini indirmiştim merak ettim 4.sezondan 1 bölümü rasgele açtım 10sn bakıp kapadım
    ama chuck'ın suratı değişmiş sevimli hayat dolu chuck yerine başka biri gelmiş herhalde dizi sarpa sarmış gibi geldi bana buradaki bazı yorumlara baktım haklı çıktım ama izlemeye devam edicem çok güzel bir dizi sonunu pek hayırlı görmüyorum ağlanacak bir durum var gibi hissettim 2.sezon olmasına rağmen şimdiden bitireceğim diye üzülmeye başladım :(

bu diziyi unutturacak bildiğiniz başka bir dizi önerirmisiniz :(

Malesef Chuck'ı unutturacak bir dizi yok

2.sezon zamanı falan internet cafeden indirip eve getirip izliyordum 2şer 3er bölüm hala bazen arada açıp bakarım,yerine iyisi gelemedi malesef
  • Brookly nine-nine'a bakılabilir ama bi chuck değil tabi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bisileryapmakisteyen

Brookly nine-nine'a bakılabilir ama bi chuck değil tabi

Fragmanına baktım iyi bir şeye benziyor 22 bölüm varmış sanırım 3 gecede bitiririm hepsini

sağol bu arada öneri için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AvriL<3

quote:

Brookly nine-nine'a bakılabilir ama bi chuck değil tabi

Fragmanına baktım iyi bir şeye benziyor 22 bölüm varmış sanırım 3 gecede bitiririm hepsini

sağol bu arada öneri için.

Aynen daha 1. Sezon ama hic yoktan iyidir, rica ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: AvriL<3

quote:

Orijinalden alıntı: XxXThe_DarknessXxX

diziye yeni başladım dizi insanı bu kadarmı kendine çeker 2.sezon 11.bölümdeyim ard arda bıkmadan usanmadan izliyorum bütün bölümlerini indirmiştim merak ettim 4.sezondan 1 bölümü rasgele açtım 10sn bakıp kapadım
    ama chuck'ın suratı değişmiş sevimli hayat dolu chuck yerine başka biri gelmiş herhalde dizi sarpa sarmış gibi geldi bana buradaki bazı yorumlara baktım haklı çıktım ama izlemeye devam edicem çok güzel bir dizi sonunu pek hayırlı görmüyorum ağlanacak bir durum var gibi hissettim 2.sezon olmasına rağmen şimdiden bitireceğim diye üzülmeye başladım :(

bu diziyi unutturacak bildiğiniz başka bir dizi önerirmisiniz :(

Malesef Chuck'ı unutturacak bir dizi yok

2.sezon zamanı falan internet cafeden indirip eve getirip izliyordum 2şer 3er bölüm hala bazen arada açıp bakarım,yerine iyisi gelemedi malesef

yapma ya cidden ilk defa bir dizi beni böyle etkiledi :( 5 sezon değil 55 sezon olsa ömrüm yeterse izlerdim :(

@Bisileryapmakisteyen dostum önerin için teşekkür ederim dizi devam ediyormu yoksa 1.sezonluk bir dizimi bir daha alcatraz faciası yaşamak istemiyorum :) gerçi o dizinin pek gideceği belli değildi ama en azından güzel bir final yapabilirlerdi
  • Rica ederim, pek bilgim yok ama devam edicek diye duymuştum

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

dizi bugün bitti.Yani tamam boşluk oldu içimde genede ama tekrar başlama isteği olmadı sizin gibi.Çünkü genellikle bölümler bağımsız her bölüm yeni görev ve bölüm sonu görev başarıyla tamamlanıyor.Sadece 1 sezon içinde en fazla 10 en iyi 15 bölüm falan asıl senaryoyla alakaladır.Bundan sonra tekrar izlesem bile sadece komik yerleri için izlenir ama tekrardan bitiremem sıkılırım büyük ihtimalle.Nedense burada bir çok kişi baştan aşağı 3 kere 5 kere bitiren varmış.Sıkılmıyor musunuz harbiden :D

3 kere izledim zaman geçsin 4. ye tekrar başlicam biz artık konusuna bakmıyoruz ki dediğin gibi bölümlerin sonu hep öyle ama dizi öyle bir dizi ki karakterler resmen seninle bütünleşiyor ailen gibi oluyor o yüzden hiç sıkılmıyorum
  • quote:

Rica ederim, pek bilgim yok ama devam edicek diye duymuştum

tamam dostum teşekkür ederim tekrar :)
  • diziyi bitirebildim sonunda 2 haftamı aldı,bu dizi yüzünden ne zamandır film izleyemez oldum.Sahalara dönmenin vakti geldi
  • Abartmışsınız biraz tamam iyi dizi ama o kadar da değil 7/10

• Ulan o kadar dizi izledim ama bu kadar bağımlısı olmamıştım hiçbir dizinin.Hiç bu kadar ardada bölüm izlememiştim bir diziden.Burdaki kitleyi görünce daha da çok sevindim ve bağlandım diziye.
  • Arkadaş artık şunun filmini yapsalarda bi rahatlasam ya
  • Yvonne Strahovskiiiii.

• Aramızda, Zachary Levi tarafından kurulan The Nerd Machine(Nerd HQ)'i takip edenler vardır. Zac ve ekibi Comic-con'u çok iyi değerlendiriyorlar ve bayağı aktifler.

Yıllar Sonra Chuck ve Sarah aynı karede

Konuyu film haberiyle uplamak isterdim ama o iş pek yakında gözükmüyor
  • Diziye başladım iyi gidiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanirim 3. defa baslicam bu lanet olasi diziye

• Filmi veya 6.sezonu çıksın artık bea.Şu röportajı bile heyecanla izledim :(
  • John Casey tam karizma adam be ne o mimikler
  • Güzel dizi

• Ara sıra YouTube'dan bazı sahneleri izliyorum tekrar tekrar, 1-2 sezon daha gitseydi ne güzel olurdu be
  • 
Sayfa: önceki 620621622623624
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.