Şimdi Ara

Chuck (2007–2012) (619. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.796
Cevap
34
Favori
457.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 617618619620621
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence dizinin ilk 2 sezonu çok iyiydi, içime işlemişti cidden ama sonra bozdu. Hele de
    Morgan'ın bilgisayarı yüklemesinden sonra bitti benim için dizi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anna Dewitt

Bence dizinin ilk 2 sezonu çok iyiydi, içime işlemişti cidden ama sonra bozdu. Hele de
    Morgan'ın bilgisayarı yüklemesinden sonra bitti benim için dizi.

Diziyi zaten 4. sezonda bırakıcan 5. sezon resmen uzatmalara oynamış gerçekten güzel değildi ama bu dizinin yeri her zaman ayrıdır benim için resmen ailem gibiler
  • SahiNN1 kullanıcısına yanıt
    Aynen katılıyorum size. Son 2 sezon bence izlenmez ama yine de çok seviyorum karakterleri. Normalde tekrar tekrar izlediğim nadir dizi film vardır onlardan biri de Chuck.

• Be_Yourself kullanıcısına yanıt
    İlk sezonu bitirip yazayım hocam, belki biraz daha olgunlaşır kafamda.
  • SKYLINE kullanıcısına yanıt
    Final çok iyi değildi ama finali yüzünden diziyi bıraktıracak kadar hiç değildi. HIMYM ve Dexter finallerinin yanında gayet iyi kalıyor sadece biraz hayal kırıklığı yapıyor o kadar.

• Anladım hocam, sağolun. Zaten diziyi kesinlikle bırakmam şu saatten sonra. 1x8'i izledim biraz üzüldüm şu an. Bakalım neler olacak.

Hem merakımdan çabucak izleyip bitirmek istiyorum hem de bitmesin istiyorum.
  • SKYLINE kullanıcısına yanıt
    Merakınıza yenilirseniz dizi bittiğinden büyük bir boşluğa düşebilirsiniz gerçi güncel yani her hafta bir bölüm izlememe rağmen yine boşluğa düşmüştüm

• İşin en sıkıntılı yanı o zaten. Chuck da bittikten sonra hangi diziyi izleyeceğimi bilemiyorum artık, güzel dizilerin hepsi elimden gitmiş oluyor teker teker.
  • Olm ağlattınız lan

Ah, chuck. Ne kadar çok seviyorum. Benim için yeri bambaşka.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnitabLake -- 30 Haziran 2014; 15:47:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnitabLake

Olm ağlattınız lan

Bende tekrardan görüp ağladım benim içinde yeri bambaşkaydı çünkü ilk bitirdiğim diziydi filmdende umudu kestim artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: flying scary

quote:

Olm ağlattınız lan

Bende tekrardan görüp ağladım benim içinde yeri bambaşkaydı çünkü ilk bitirdiğim diziydi filmdende umudu kestim artık

Oha filmi mi çıkıcakmış
  • quote:

quote:

quote:

Olm ağlattınız lan

Oha filmi mi çıkıcakmış

Belli değil. Bi' ara bundan bahsediliyordu ancak uzun zamandır bu konuda ses seda yok. Ben de ümidimi kesmeye başladım yavaş yavaş.

• Chuck fan +1 ?? Yaz beni de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tekatmak95 -- 1 Temmuz 2014; 2:06:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sercann35

quote:

quote:

quote:

Olm ağlattınız lan

Oha filmi mi çıkıcakmış

Belli değil. Bi' ara bundan bahsediliyordu ancak uzun zamandır bu konuda ses seda yok. Ben de ümidimi kesmeye başladım yavaş yavaş.

Tüh ya bir an ümitlenmiştim oysaki
  • Bende konuya yeni mesaj atıldığını görünce neler oluyor diye bir bakayım dedim. Hüzünlendim vala, son bölümü tekrar izledim. Forumdaki ilk mesajımı da bu konuya atmıştım 2010 yılında. Bana bu kadar samimi gelen başka bir dizi izlemedim. Her zaman gönlümüzde olacak, Yalnız Yvone'u sadece gönlümüze hapsetmedik hala izliyoruz
    Edit: Yvone hakkında ki yorumları okuyordum, bir tanesi tam durumumu anlatıyor : "Okulun en güzel kızına aşık olmuş platonik ergen gibi hissettiren kadındır"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Strm13 -- 2 Temmuz 2014; 21:31:19 >
  • Diziye 4. defa başladım, bu sefer İngilizce altyazı ile izliyorum, İngilizceme de faydalı oluyor.
  • 1 hafta önce başlamama rağmen 4. sezona yaklaştım.Gerçekten güzel bir dizi.

• Chuck ten sonra terminatör ü bitirdim
    Fringe son sezona geldim. Chuck yeri baska

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi titanichay -- 3 Temmuz 2014; 12:16:59 >
  • Başlığı görünce anılar depreşti yine

• 2 sezonu bir haftada bitirdim ve 3.sezona başladım. gerçekten eğlenceli bir dizi.
    3.sezonun ikinci bölümünde japoncada evet anlamına gelen 630 kelime olduğu ama hayır anlamına gelen kelime olmadığı geçiyor. bu doğru olabilir mi, japonlar nasıl hayır diyecek ?
  • 
Sayfa: önceki 617618619620621
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.