- x
sevgili bulmak için ne yapmak lazım?
79 Cevap14158 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
3 Şubat 2008; 1:25:13 

arkadaşlar hakkaten bunaldım artık sokağa çıkıyorum sevgilileri el ele görüyorum daha çok içim ağlıyo zaten 14 şubat geliyo bi darbede ordan yicez , yakışıklı birisiyim ama bi türlü bi sevgili bulamıyorum kendime, çıldırıcam neredeyse yaa, ama hiç doğru düzgün bi ortamım yok herhalde bundan kaynaklanıyo olabilir.

ewt arkadaşlar sizce sevgili bulmak için ne yapmak lazım?? fikirlerinizi bekliyorum.

bu arada formdaki güzel kızlara sesleniyorum burdan, eğer yakışıklı, düzgün birini arıyosanız mesaj atmanız yeterli

NOT: ABUK SABUK CEVAP YAZANLAR LÜTFEN GEREKSİZ MESAJ YAZIP FORM KİRLİLİĞİNE SEBEP OLMAYIN!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackMage -- 3 Şubat 2008; 1:26:50 >

560 Mesaj
3 Şubat 2008; 1:26:09 

bi fotoğraf koy da bakalım

4403 Mesaj
3 Şubat 2008; 1:26:49 

ortam,çevre,ARKADASLARIN,sohbetin,girişkenliğin vs vs uzatılabilir.bunları sağladığın zaman kısmetse vurur bişiyler oltaya

4335 Mesaj
3 Şubat 2008; 1:27:28 

Bir cinci hocaya görün arkadaşım büyü vardır üzerinde.

Uzaklaştırılmış
3 Şubat 2008; 1:28:10 

quote:

Orjinalden alıntı: madanci

kanka reklam olurum o zamna millete hepten karizmayı çizdiririm
fotoğraf koymaya gerek yok zaten uzun boylu, esmer , yakışıklı biriyimdir

2414 Mesaj
3 Şubat 2008; 1:28:16 

[font="Tahoma"]sevgili bulmak için sevgili aramalısın ...[/font]

Hayattayken yaşayalım...

2579 Mesaj
3 Şubat 2008; 1:28:16 

quote:

dünkü fotograflı konunun sonunu unuttun heralde

kardeş sevgili oyle taktikle olacak iş değil.karşına birisi cıkar karşılıklı hoşlanırsın cıkmaya baslarsınız..ama niyetin başkaysa,keyfime bakayım diyosan biraz para biraz tip ve en onemlısıde agzın laf yapacak..bilmem anlatabildim mi?

873 Mesaj
3 Şubat 2008; 1:28:42 

Kızlar bana teklif ederler bende kabul etmem genelde hayatımın aşkını arıyorum.
Yani benim aşık olmam lazım.

Uzaklaştırılmış
3 Şubat 2008; 1:30:39 

ya kanka hepsi var parada çenede tipte ama yok kardeşim kimse çıkmıyo yani ortam yok şimdi gidiyim sokaktaki hatunlaramı sarkıntılık edeyim???
bende anlamıyorum ama olmuyo kardeşim yaaa kafayı yicem

339 Mesaj
3 Şubat 2008; 1:31:04 

Yakışıklıymışsın ama sevgilin yok?

Kızlar paralı erkeklerden hoşlanırlar, param var diyorsan ama hala kız arkadaşın yoksa cimrisindir. Biraz elin açık olsun o zaman..

İkincisi para var, yakışıklıyım ama eğitimsizim, sosyal bir insan değilim diyorsan. Biraz sosyalleş, üniversiteye gir devamlı yabancı müzik gruplarını dinle konserlere git ( bilhassa caz konserlerini kaçırma, gerekirse babylon'dan çıkma)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :ArHaus: -- 3 Şubat 2008; 1:32:22 >

Everybody Lies

Uzaklaştırılmış
3 Şubat 2008; 1:31:06 

quote:

Bence de...

Uzaklaştırılmış
3 Şubat 2008; 1:33:05 

quote:

Orjinalden alıntı: :ArHaus:

Kızlar paralı erkeklerden hoşlanırlar, param var diyorsan ama hala kız arkadaşın yoksa cimrisindir. Biraz elin açık olsun o zaman..

İkincisi para var, yakışıklıyım ama eğitimsizim, sosyal bir insan değilim diyorsan. Biraz sosyalleş, üniversiteye gir devamlı yabancı müzik gruplarını dinle konserlere git ( bilhassa caz konserlerini çakırma, gerekirse babylon'dan çıkma)

kanka ben r&b hastası bir insanım + üniversite okuyorum + inanılmaz sosyalim yani sosyal değilim çooook fazla sosyalım kanka yani bu dediklerin var ama ortamım yok abi benim sorunum burda ne yapmam lazım bunun için?

6506 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
VOITH
3 Şubat 2008; 1:38:17 

quote:

devamlı yabancı müzik gruplarını dinle konserlere git ( bilhassa caz konserlerini kaçırma, gerekirse babylon'dan çıkma)

yabacı müzik dinliyorum diye benimle birlikte olan kızın aklına şaşarım

yabancı müzik dinleyerek artis bir şekilde sigara tütürerek kız arkadaş bulunmaz olacağı varsa olur zaten ve kız arkadaş edinmiş olmak için bir kız bulmakta bir o kadar saçma kızı beğenirsin kızın davranışları hoşuna gider sempatik bulursun zaten orada film kopar ondan sonrası çorap söküğü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eggy13 -- 3 Şubat 2008; 1:39:03 >

Vw fanatikliği değilde 1.6 bebek puseti gibi araçla V5.7 amerikana kafa tutmak en büyük fanatiklik olsa gerek..
Mercedesin yıldızından daha güçlü bir yıldız varsa o da chryslerın yıldızıdır..

Uzaklaştırılmış
3 Şubat 2008; 1:39:26 

quote:

Orjinalden alıntı: Hayalét

Bir cinci hocaya görün arkadaşım büyü vardır üzerinde.

sen ciddimisin kanka?

339 Mesaj
3 Şubat 2008; 1:44:01 

quote:

Orjinalden alıntı: BlackMage

kanka ben r&b hastası bir insanım + üniversite okuyorum + inanılmaz sosyalim yani sosyal değilim çooook fazla sosyalım kanka yani bu dediklerin var ama ortamım yok abi benim sorunum burda ne yapmam lazım bunun için?

sosyalim diyorsun o zaman takıldığın mekanlarda sorun var senin. Şöyle seviyeli mekanlara doğru yelken açıver. Yanında 4-5 erkekle dolaşma bir yere giderken.

quote:

Orjinalden alıntı: eggy13

yabancı müzik dinleyerek artis bir şekilde sigara tütürerek kız arkadaş bulunmaz olacağı varsa olur zaten ve kız arkadaş edinmiş olmak için bir kız bulmakta bir o kadar saçma kızı beğenirsin kızın davranışları hoşuna gider sempatik bulursun zaten orada film kopar ondan sonrası çorap söküğü

arkadaşım empati kuracaksın olaylara böyle bakacaksın. sen bi kız olsaydın hayallerindeki ideal erkek sabahtan akşama müslüm, izzet yıldızhan, ismail türüt dinleyen erkek mi olurdu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :ArHaus: -- 3 Şubat 2008; 1:47:49 >

Everybody Lies

6506 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
VOITH
3 Şubat 2008; 1:45:24 

quote:

sosyalim diyorsun o zaman takıldığın mekanlarda sorun var senin. Şöyle seviyeli mekanlara doğru yelken açıver. Yanında 4-5 erkekle dolaşma bir yere giderken.

o çok güzel oluyor işte çete gibi Abazan TEAM

Vw fanatikliği değilde 1.6 bebek puseti gibi araçla V5.7 amerikana kafa tutmak en büyük fanatiklik olsa gerek..

Uzaklaştırılmış
3 Şubat 2008; 1:46:08 

quote:

kanka 4-5 erkekle değil 2 yada 3 kişi takılıyoruz, ama şöyle bi olay var mesela yanındaki erkek yerine kız olsa daha sağlam piyasa yaparsın ama benimde yanımda kız olsa o mekanda ne işim var kanka zaten
kanka bu arada gittiğim mekanlar o kadar seviyeli değil orda haklısın bak işi çözdün 2 dakkaya ama ne yapiyim kanka elim mahkum seviyeli bi yere gitsen zaten damsız almıyolar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackMage -- 3 Şubat 2008; 1:47:41 >

79 Mesaj
3 Şubat 2008; 1:46:33 

her ortama gir,tanışabildigin kadar insanla tanış,ağzın laf yapıyo iyi para ve tipte varsa neden olmasın.bu arada hangi sehirde üniversite?acaba kader yoldaşımıyız

Uzaklaştırılmış
3 Şubat 2008; 1:46:56 

Hocam senin O zaman herşey yerinde tek sorun Marş basmıyo galiba

Uzaklaştırılmış
3 Şubat 2008; 1:48:34 

quote:

Orjinalden alıntı: NISRETUKYA

her ortama gir,tanışabildigin kadar insanla tanış,ağzın laf yapıyo iyi para ve tipte varsa neden olmasın.bu arada hangi sehirde üniversite?acaba kader yoldaşımıyız

istanbul bilader.

Uzaklaştırılmış
3 Şubat 2008; 1:49:39 

quote:

sen ciddimisin kanka?

Uzaklaştırılmış
3 Şubat 2008; 1:50:45 

komik olan nedir mutlucuk?

339 Mesaj
3 Şubat 2008; 1:54:07 

quote:

kanka 4-5 erkekle değil 2 yada 3 kişi takılıyoruz, ama şöyle bi olay var mesela yanındaki erkek yerine kız olsa daha sağlam piyasa yaparsın ama benimde yanımda kız olsa o mekanda ne işim var kanka zaten
kanka bu arada gittiğim mekanlar o kadar seviyeli değil orda haklısın bak işi çözdün 2 dakkaya ama ne yapiyim kanka elim mahkum seviyeli bi yere gitsen zaten damsız almıyolar

ister 4-5 ister 2-3 kişi olsun şu erkek erkeğe dolaşma işinden vazgeç. yanında o kadar erkek varken yanına kızlar gelmez.
genelde yaşadığın çevreyi düzeltsen iyi olur yani gün içinde gittiğin dolaştığın yerleri bir gözden geçir o çevreden arkadaşlar edin. Üniversite gibi ortamlar bunu için idealdir. klüplere katıl gezilere katıl ne bileyim yap bişey..
giyimine dikkat et..

türk kızları çok kaprislidir öyle herkese gelmez ben bunu gördüm zamanında ben şu an türk kızlarından ümidi kestim zaten.

Everybody Lies

79 Mesaj
3 Şubat 2008; 1:55:09 

quote:

istanbul bilader.

tmm kanka çözümü buldum ben su an samsundaym 19 unda geliom istanbul a bnmde üniverste orda.
gelince bulusalım sen beni arkadaslarınla tanıstırsın ben seni, ugrasır birbirmize sevgili yaparız böylece sorn çözülür
bu arada kaç erkek takıldığın önemlideil bi keresinde 7 lişi akdeniz de içioduk arkadasın teki yanmasadan kız bagladı hala görüşüyo

3227 Mesaj
3 Şubat 2008; 1:56:35 

zamanı gelince o seni bulur...

Şimdilik yak bi sigara

3248 Mesaj
3 Şubat 2008; 1:57:02 

bu düşünceyle ilerlersen işin zor YAKISIKLI ESMER BİRİYİM YAZMIŞSIN BUNU AŞTIĞIN ZAMAN EMİNİM SEVGİLİ BULCAKSIN

önemli olan cidden dış görünüş değil bence tipten fazlası gerekli yanı kendine güven hiçmi bi çevren yok bir yerlere takıl ...

Ne olduğunu bilmek kadar , ne olmadığınıda bilmek gerek ... l

6506 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
VOITH
3 Şubat 2008; 1:57:03 

quote:

Orjinalden alıntı: eggy13

arkadaşım empati kuracaksın olaylara böyle bakacaksın. sen bi kız olsaydın hayallerindeki ideal erkek sabahtan akşama müslüm, izzet yıldızhan, ismail türüt dinleyen erkek mi olurdu?

------------------------------------------------------------------------------------------

kişiden kişiye değişir ayrıca kızlar beni beğenecek diye ben sevdiğim hoşlandığım şeyleri yapmayıp sevmediğim şeylerimi yapcam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eggy13 -- 3 Şubat 2008; 2:00:26 >

Uzaklaştırılmış
3 Şubat 2008; 1:57:30 

ya blader biz 3 sapkende ben kız aldığımı biliyorum ama işte yani kanka istikrarlı yürümüyo, ya ortamını değiştir diyosun buda pat diye olacak bi şey değil sonuçta ya ne biliyim işte zaten sinirlerim bozuk

Uzaklaştırılmış
3 Şubat 2008; 2:00:33 

quote:

Orjinalden alıntı: MuRaT

bu düşünceyle ilerlersen işin zor YAKISIKLI ESMER BİRİYİM YAZMIŞSIN BUNU AŞTIĞIN ZAMAN EMİNİM SEVGİLİ BULCAKSIN

önemli olan cidden dış görünüş değil bence tipten fazlası gerekli yanı kendine güven hiçmi bi çevren yok bir yerlere takıl ...

dostum kendine güven diyosun ben yakışıklı biriyim yazdığım zaman suç oluyo? ok kendime güveniyorum ama asla ukala değilim! ayrıca tipimden çok zekamla övünürüm ünide bölüm birincisiyim, herneyse dostum, bu arada bi çevrem var ama rezalet görsen sende ağlarsın

339 Mesaj
3 Şubat 2008; 2:03:06 

Boşver @BlackMage sen de bana katıl.
Türk kızlarından ümidi kesmiş erkekler klübüne. Ciddi diyorum ya. Öyle kızlar tanıdım ki kendilerini bulunmaz hint kumaşı sanıyorlar.. Onu 100le çarpıp 2 yer bölecek yabancı kızlar tanıdım ama.

Bir gün şu türk kızları kadar kafama taş düşecek onu biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :ArHaus: -- 3 Şubat 2008; 2:04:22 >

Everybody Lies

Uzaklaştırılmış
3 Şubat 2008; 2:03:35 

yani en sonunda hiç yapmadığım bi şeyi yapıp şu arkadaş sitelerinden birine üye olcam malesef artık öyle bi konuma geldikki bi kız arkadaşın olması için cebinde çuval dolusu para olması lazım şu rezilliğe bak!

ŞU GENÇLİK NE KADARDA GÖSTERİŞ MERAKLISI!!! SONUMUZ KÖTÜ VALLAHİ

Uzaklaştırılmış
3 Şubat 2008; 2:05:55 

quote:

Boşver @BlackMage sen de bana katıl.
Türk kızlarından ümidi kesmiş erkekler klübüne. Ciddi diyorum ya. Öyle kızlar tanıdım ki kendilerini bulunmaz hint kumaşı sanıyorlar.. Onu 100le çarpıp 2 yer bölecek yabancı kızlar tanıdım ama.

Bir gün şu türk kızları kadar kafama taş düşecek onu biliyorum.

Edit: Çevren cidden kötüyse bi an önce değiştir.

Kanka gösteriş yapmak gibi olmasın ama ben herhaftasonu bi yabancı kızla tanışırım uzmanlık alanımdır yabancılar inanılmaz sıcakkanlı insanlar iki çene yapıyosun direk olaya giriyolar hiçte bizim kızlar gibi gösteriş ve para tutkularıda yok yani (bunu her kız için söylemiyorum sakın yanlış anlamayın)
ama işte bunun sürekliliği olmuyo mesela bi yabancı hatunla tanışıyorum 2 gün takılıyorum sonra ülkesine uçuyo ben yine yalnız kalıyorum sonra tekrar tanışıyorum tekrar bi kaç gün sonra uçuyo yani böyle kısır bi döngü kanka anlayacağın

1881 Mesaj
3 Şubat 2008; 2:06:35 

yoksa suana kadar hiç mi sevgilin olmadı bilader o zmn kendine güven eksikliğin var eger bi kere bile olduysa sevgilin takma kafana yine olur bi şekilde olmadı annene de sana hll süt emmiş bi kız bulsun cıkın o kızla

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

Uzaklaştırılmış
3 Şubat 2008; 2:07:57 

quote:

Orjinalden alıntı: |_-0zZi€-_|

yoksa suana kadar hiç mi sevgilin olmadı bilader o zmn kendine güven eksikliğin var eger bi kere bile olduysa sevgilin takma kafana yine olur bi şekilde olmadı annene de sana hll süt emmiş bi kız bulsun cıkın o kızla

sevgilimiz oldu be kanka o kadarda değil yani yok daha neler.

339 Mesaj
3 Şubat 2008; 2:08:51 

quote:

Kanka gösteriş yapmak gibi olmasın ama ben herhaftasonu bi yabancı kızla tanışırım uzmanlık alanımdır yabancılar inanılmaz sıcakkanlı insanlar iki çene yapıyosun direk olaya giriyolar hiçte bizim kızlar gibi gösteriş ve para tutkularıda yok yani (bunu her kız için söylemiyorum sakın yanlış anlamayın)
ama işte bunun sürekliliği olmuyo mesela bi yabancı hatunla tanışıyorum 2 gün takılıyorum sonra ülkesine uçuyo ben yine yalnız kalıyorum sonra tekrar tanışıyorum tekrar bi kaç gün sonra uçuyo yani böyle kısır bi döngü kanka anlayacağın

erasmus'la git bir yerlere işte. Sen onlara git hem rakiplerin azalır. Buraya yabancı gelince biliyorsun merekareye 1000 abazan düşüyor.

Everybody Lies

Uzaklaştırılmış
3 Şubat 2008; 2:10:15 

quote:

erasmus'la git bir yerlere işte. Sen onlara git hem rakiplerin azalır. Buraya yabancı gelince biliyorsun merekareye 1000 abazan düşüyor.

kanka isterse 10000 tane düşsün yine bi yolunu bulur alırım ben

5644 Mesaj
3 Şubat 2008; 2:10:52 

yonja.com ve bu tarz sitelere üye ol bulursun, bak o üyelerden biri

Dünya üzerindeki canlıların, DNA zincirinde sadece dört Nükleotit bulunur. Her canlı varlık, bu dört temel yapı taşlarının değişik kombinasyonlarıyla yaratılmıştır. Bizim gen zincirimizde ise; Boşluklar vardır. Bunlar beşinci ve altıncı DNA Nükleotidir. Şu an gen aktarımını tamamladık, yeni bir tür yaratmayı başardık, Bu tür insan ile uzaylı melezidir,

Uzaklaştırılmış
3 Şubat 2008; 2:10:54 

quote:

yani en sonunda hiç yapmadığım bi şeyi yapıp şu arkadaş sitelerinden birine üye olcam malesef artık öyle bi konuma geldikki bi kız arkadaşın olması için cebinde çuval dolusu para olması lazım şu rezilliğe bak!

Yanılıyorsun... Bu arada ciddi bir şeyler düşünüyorsan arkadaşlık sitesinden bulduğun insan sana bu konuda sana ne verebilir, bilemiyorum...

4434 Mesaj
3 Şubat 2008; 2:10:59 

quote:

evet gercektende kotu.

nedense kanka lafını kullananlar bana hep itici gelmişlerdir sözüm meclisten dısarı

tipine güveniyosan madem birazda etrafına bak bulan nasıl buluyo

bir kadın gitar gibidir,ona dokunmayı bildiğinde inanılmaz melodiler duyarsın...: )

1226 Mesaj
3 Şubat 2008; 2:12:00 

üni.de ortam bulmak zor olmasa gerek. otur kantinde süz etrafı

Keep Walking...

339 Mesaj
3 Şubat 2008; 2:12:27 

Yonja gibi yerleri salla oradan bi cacık olmaz.

Facebook'a gir orada ortam yap.

Everybody Lies

3248 Mesaj
3 Şubat 2008; 2:12:41 

:))) yokyok güldüm orda çıkmamış simge ukela ol tabi seçicide ol ama bence ufaktan okul yada başka bi mekandan arkadaş edin baya bi sıkılmış duruyosun eski kız arkadaşlıkların nasıl yani hepmi böyleydi durum acaba yani 1 problem mi var acaba ...

Ne olduğunu bilmek kadar , ne olmadığınıda bilmek gerek ... l

Uzaklaştırılmış
3 Şubat 2008; 2:13:34 

quote:

Orjinalden alıntı: gøød chãrlotté

evet gercektende kotu.

nedense kanka lafını kullananlar bana hep itici gelmişlerdir sözüm meclisten dısarı

tipine güveniyosan madem birazda etrafına bak bulan nasıl buluyo

BANADA SENİN GİBİ BOŞ BELEŞ MESAJ YAZANLAR HEP İTİCİ GELMİŞTİR! KONUMA SAKIN MESAJ YAZMA! EĞER Bİ DERDİN VARSA ADRESİNİ VER YÜZ YÜZE KONUŞALIM!!!

Uzaklaştırılmış
3 Şubat 2008; 2:15:43 

quote:

Orjinalden alıntı: MuRaT

:))) yokyok güldüm orda çıkmamış simge ukela ol tabi seçicide ol ama bence ufaktan okul yada başka bi mekandan arkadaş edin baya bi sıkılmış duruyosun eski kız arkadaşlıkların nasıl yani hepmi böyleydi durum acaba yani 1 problem mi var acaba ...

dostum büssürü kız arkım oldu ama şu son zamanlarda artık istikrarlı bi ilişkim olmadı, bide okul veya başka bi mekandan kız arkadaş edin demişsinde abicim kız falan yokyaa rezalet piyasayı görsen ağlarsın zaten iyi bi ortamım olsa bu konuyu açmama gerek kalmazdı zaten, dediğin gibi çok sıkıldım , sıkılmaktan ziyade sinirlerim tepemde , bide böyle millet boş beleş mesaj yazınca iyice deliriyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackMage -- 3 Şubat 2008; 2:20:17 >

3490 Mesaj
3 Şubat 2008; 2:18:33 

nedemisler let it go yani birak gitsin

Uzaklaştırılmış
3 Şubat 2008; 2:26:22 

BlackMage, bir kıza direk sevgili potansiyelindeki varlık gözüyle bakmazsan, daha rahat tavlarsın...

Uzaklaştırılmış
3 Şubat 2008; 2:27:08 

quote:

Orjinalden alıntı: _Divine_

nedemisler let it go yani birak gitsin

bıraktım gitmiyo bilader,

çocuk: "baba hırsızı yakaladım"

baba: "getir oğlum buraya"

çocuk: "gelmiyo baba"

baba:"bırak gitsin"

çocuk: "gitmiyo baba"

baba: "o zaman sen gel buraya"

çocuk: "o beni bırakmıyo"

aynı bu duruma döndü işte

519 Mesaj
3 Şubat 2008; 2:27:34 

4/4 lüksün herşey var ama elde var 0 ilginç doğrusu fake misin la yoksa

https://plus.google.com/photos/101219836452195764918/albums

LV-GUCCI-PRADA-HERMES-BURBERRY ayakkabı ve aksesuarlar için lütfen albumumuze goz atınız!!!

2049 Mesaj
3 Şubat 2008; 2:27:41 

birader sevgiliylemi doğdun boşver yaw..

seninkişiliğine bağlı bişey.. benimde vücudum tipim düzgündür gözler yeşil fln.. ama benimde yok.. çünkü ağzım laf yapmaz.. hiçbi kıza yalakalık yapamam.. yada bi kızın diğer arkadaşlarını tanımak için şebeklikler yapamam..

millet yapıyo işte bizle onlar arasındaki en büyük farkta bu

onlar her türlü ortama giriyolar her türlü kızla çıkıyolar.. sen öylemisin bilmem ama ben kafama uymayan ortama girmem.. kafama uymayan kızla çıkmam..

1.5 sene oldu sevgilim yok.. bulamazmıydım birilerini? bulurdum tabi.. kaşar, küçük, salak veya tipim olmayan biriyle çıkardım..

ama lanet olsun işte millet gibi şamata olsun diye çıkamıyorum kimseyle

Uzaklaştırılmış
3 Şubat 2008; 2:29:45 

quote:

Orjinalden alıntı: HeroOfWorld

BlackMage, bir kıza direk sevgili potansiyelindeki varlık gözüyle bakmazsan, daha rahat tavlarsın...

öyle baktığımı düşünmüyorum ama aslında güzel bi noktaya değindin farz etki öyle bakıyorum yani olumsuz etkileri nelerdir sence?

1067 Mesaj
3 Şubat 2008; 2:32:00 

quote:

Orjinalden alıntı: -BoZ-

seninkişiliğine bağlı bişey.. benimde vücudum tipim düzgündür gözler yeşil fln.. ama benimde yok.. çünkü ağzım laf yapmaz.. hiçbi kıza yalakalık yapamam.. yada bi kızın diğer arkadaşlarını tanımak için şebeklikler yapamam..

onlar her türlü ortama giriyolar her türlü kızla çıkıyolar.. sen öylemisin bilmem ama ben kafama uymayan ortama girmem.. kafama uymayan kızla çıkmam..

1.5 sene oldu sevgilim yok.. bulamazmıydım birilerini? bulurdum tabi.. kaşar, küçük, salak veya tipim olmayan biriyle çıkardım..

beni okuyon resmen yaa.. ne yapacan sevgiliyi yaa elinde sonunda olucaktır inş.. Allah kimseyi yalnız yaratmamıştır..

ek : nescafe bile üçü bir arada bi ben yalnızım..

Uzaklaştırılmış
3 Şubat 2008; 2:32:31 

quote:

Orjinalden alıntı: musicalite

4/4 lüksün herşey var ama elde var 0 ilginç doğrusu fake misin la yoksa

estafurullah kanka ne 4/4 lüğü , haspel kader kendimize bakan birisiyiz, elimden geldiğince kendimi her konuda geliştirmeye çalışıyorum gerek eğitim olsun gerek başka şeyler olsun yoksa bi farkımız yok yani sokaktaki insandan.

Uzaklaştırılmış
3 Şubat 2008; 2:34:40 

quote:

helal olsun sana sevgili kardeşim, harbiden dediklerinin hepsi mantıklı ama işte biz erkekler ne yaptıysak biz kendi kendimize yapıyoruz etrafta bu kadar a* salak olmazsa bu kızlarında bi tarafları bu kadar kalkmazdı!

Uzaklaştırılmış
3 Şubat 2008; 2:36:48 

quote:

Orjinalden alıntı: caZZgiRR

beni okuyon resmen yaa.. ne yapacan sevgiliyi yaa elinde sonunda olucaktır inş.. Allah kimseyi yalnız yaratmamıştır..

ek : nescafe bile üçü bir arada bi ben yalnızım..

dostum güldürdün beni gece gece helal olsun.

Uzaklaştırılmış
3 Şubat 2008; 2:39:06 

quote:

Orjinalden alıntı: HeroOfWorld

3827 Mesaj
3 Şubat 2008; 2:43:01 

sevgılın olucak dıye bır kural yok. ama bence öz eleştiri yap . kendını yakısıklı gormen guzel bısey ancak bunu kendının degıl baskalarının gormesı ve solemesı daha ıyı olur. yakısıklı olmak hersey anlamına gelmıyo dedıgım gıbı oz elestırı yaparak kendını gelıstırırsen hem kendın ıcın hemde sevgılının olması ıcın ıyı bır gırısım yapmıs olursun.

519 Mesaj
3 Şubat 2008; 2:43:35 

quote:

quote:

+151515 doğru noktalara değinmişsin hacı

https://plus.google.com/photos/101219836452195764918/albums

LV-GUCCI-PRADA-HERMES-BURBERRY ayakkabı ve aksesuarlar için lütfen albumumuze goz atınız!!!

Uzaklaştırılmış
3 Şubat 2008; 2:46:12 

quote:

Orjinalden alıntı: dozdoz

sevgılın olucak dıye bır kural yok. ama bence öz eleştiri yap . kendını yakısıklı gormen guzel bısey ancak bunu kendının degıl baskalarının gormesı ve solemesı daha ıyı olur. yakısıklı olmak hersey anlamına gelmıyo dedıgım gıbı oz elestırı yaparak kendını gelıstırırsen hem kendın ıcın hemde sevgılının olması ıcın ıyı bır gırısım yapmıs olursun.

iyiki bi yakışıklıyım dedim yani ya kardeşim ukalalık olsun diye söylemedim bu lafı öylesine bi laf yani bu kadar büyütmenize gerek yok yaa üffff çirkinim abii çirkinim ok mi şimdi?
hem ayrıca sen benim öz eleştiri yapmadığımı nerden biliyosun? iyiki bi kere yakışıklıyım dedim diye hiç özeleştiri yapmayan ukala birisimi canlandı gözünde? ya bu kadar dar görüşlü olmayın lütfen yakışmıyo size!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackMage -- 3 Şubat 2008; 2:47:44 >

2849 Mesaj
3 Şubat 2008; 2:48:03 

quote:

Çok güzel açıklamışsın gerçekten Benimde 2 sene oluyor biriyle çıkmayalı. Utangaçım, açılamıyorum, araya aracı koyarakta olmuyor bu işler. Benden hoşlananlardan da ben hoşlanmadım şu zamana kadar. Çıktığım kız da bana açılmasaydı oda zordu..

Edit: Buraya ayrıca katılıyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radyasyo_N -- 3 Şubat 2008; 2:48:49 >

2049 Mesaj
3 Şubat 2008; 2:51:26 

hatta bişey itiraf ediyim..

benim facebook üyeliğim var.. her türlü ortama giren biri olsam 3-4 tane asortik resim çekr koyardım oraya 10 15 tanede gençliğin gözdesi gruba girerdim

ondan sonrası kolay iş

ama benim profilimde ne var? Atatürk ile ilgili gruplar, milliyetçilik ile ilgili gruplar, bayrak resimleri, rizespor grubu, kurtlar vadisi grupları, gayet ciddi bi profil resmi, vs vs

ben buyum birader

En Beğenilmeyen Yorumlar
Yoruma Git Kızlar bana teklif ederler bende kabul etmem genelde hayatımın aşkını arıyorum.
Yani benim aşık olmam lazım.
Karaoğlan - 3 Şubat 2008; 1:28:42 -1
Sayfa:   [1]      >>
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » sevgili bulmak için ne yapmak lazım?
Sayfa: [1]      >>
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön