Şimdi Ara

sevgili bulmak için ne yapmak lazım? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
1
Favori
20.491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • http://www.facebook.com/profile.php?success=1&id=523033837

hatta üyeliği olanlar eklesin beni birer rakı yolliyim
  • quote:

Orjinalden alıntı: BlackMage

quote:

Orjinalden alıntı: dozdoz

sevgılın olucak dıye bır kural yok. ama bence öz eleştiri yap . kendını yakısıklı gormen guzel bısey ancak bunu kendının degıl baskalarının gormesı ve solemesı daha ıyı olur. yakısıklı olmak hersey anlamına gelmıyo dedıgım gıbı oz elestırı yaparak kendını gelıstırırsen hem kendın ıcın hemde sevgılının olması ıcın ıyı bır gırısım yapmıs olursun.

iyiki bi yakışıklıyım dedim yani ya kardeşim ukalalık olsun diye söylemedim bu lafı öylesine bi laf yani bu kadar büyütmenize gerek yok yaa üffff çirkinim abii çirkinim ok mi şimdi?
    hem ayrıca sen benim öz eleştiri yapmadığımı nerden biliyosun? iyiki bi kere yakışıklıyım dedim diye hiç özeleştiri yapmayan ukala birisimi canlandı gözünde? ya bu kadar dar görüşlü olmayın lütfen yakışmıyo size!

ben senı tanımıyorum. buraya bu sekılde konu acıyorsan tavsıye beklıosan,bende sana bu sekılde onerı getırdım,ıster olumlu bır sekılde algılarsın ıster olumsuz bu sana kalmıs bır sey. bence bu kadar agrasıf olma. yakısıklı oldugunu solemen ukalalık degıldır ancak bunu baskalarının solemesının daha hos olucagını soledım.dar goruslu bır ınsan sana soledıgımı solemez , senınde sevgılın olmasın der kestırıp atar vs vs ... herneyse gerısı sana kalmıs umarım umdugunu bulursun eyv...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dozdoz -- 3 Şubat 2008; 2:58:20 >

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: BlackMage

quote:

sevgılın olucak dıye bır kural yok. ama bence öz eleştiri yap . kendını yakısıklı gormen guzel bısey ancak bunu kendının degıl baskalarının gormesı ve solemesı daha ıyı olur. yakısıklı olmak hersey anlamına gelmıyo dedıgım gıbı oz elestırı yaparak kendını gelıstırırsen hem kendın ıcın hemde sevgılının olması ıcın ıyı bır gırısım yapmıs olursun.

iyiki bi yakışıklıyım dedim yani ya kardeşim ukalalık olsun diye söylemedim bu lafı öylesine bi laf yani bu kadar büyütmenize gerek yok yaa üffff çirkinim abii çirkinim ok mi şimdi?
    hem ayrıca sen benim öz eleştiri yapmadığımı nerden biliyosun? iyiki bi kere yakışıklıyım dedim diye hiç özeleştiri yapmayan ukala birisimi canlandı gözünde? ya bu kadar dar görüşlü olmayın lütfen yakışmıyo size!

ben senı tanımıyorum. buraya bu sekılde konu acıyorsan tavsıye beklıosan,bende sana bu sekılde onerı getırdım,ıster olumlu bır sekılde algılarsın ıster olumsuz bu sana kalmıs bır sey. bence bu kadar agrasıf olma. yakısıklı oldugunu solemen ukalalık degıldır ancak bunu baskalarının solemesının daha hos olucagını soledım.dar goruslu bır ınsan sana soledıgımı solemez , senınde sevgılın olmasın der kestırıp atar vs vs ... herneyse gerısı sana kalmıs umarım umdugunu bulursun eyv...

DOSTUM TEŞEKKÜR EDİYORUM SANA VE SEVGİ ÇİÇEKLERİMİ YOLLUYORUM! EYWALLAH BRO

• Valla hocam ben bıraktım artık aramayı boşver onlar beni bulsun.Yaş 30 evliyim bu arada heee.Hanıma söylemeyin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: KarettaKerata

Valla hocam ben bıraktım artık aramayı boşver onlar beni bulsun.Yaş 30 evliyim bu arada heee.Hanıma söylemeyin.

• Aslında aranayla olmuyor çoğu seni bir şekilde buluyor. Dediğin gibi ah bu ortamszılık varya ben ne kızlar kaçırdım sırf ortam olmadığı için
  • Bir kere 14 Şubat'ı niye takıyorsun ?
    Sıradan bir gün.

Ben şunu bilirim;cebinde paran bol cüzdanın kalın,dolu ise mutlaka sana kızlar yavşar.Mutlaka.

Ama benle param için çıkacak kızında Allah b..... versin.
  • buldunmu bilader :D
  • Kısmetinde yoksa dayak bile yiyemiyosun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Robinson_Crusoe

yonja.com ve bu tarz sitelere üye ol bulursun, bak o üyelerden biri

bu nasıl bişeydir böle yaw karı resmen basın açıklaması yapmış bunu konuşturmucan işine bakcan

• [Deleted by Admins]
  • gene 14 şubat yaklaşıyor bilader buldun mu sevgili yoksa hala yalnızmısın
  • ahahhaha aradan 1 yıl geçmiş..
    neyse ya sallayın ak kızlara "Face" verirsiniz "Book" unu cıkarırlar
  • boşver manitasızlık daha iyi,
    sabaha kadar uyutmazlar telde ..uyursan küserler,barışana kadar anan ağlar,fena kapris yaparlar,msn de engellesen msn şifren vardır onda girer bakar küser ,engellemesen dırdırı çekilmez...
    solo takıl sen boşver
  • quote:

Orjinalden alıntı: -BoZ-

http://www.facebook.com/profile.php?success=1&id=523033837

hatta üyeliği olanlar eklesin beni birer rakı yolliyim

ekledim rakımı isterim
    (ahanda bu>Alp U.... reklam olmasın burda şimdi anlarsın sen)

• Abi daha iyi boşuna masraftan kurtulursun işte 14 Şubatta

+
    quote:

Allah akıl fikir versin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chuck Schuldiner -- 2 Şubat 2009; 14:15:09 >

• quote:

bu kızı resmen ters yatırıp düz .....cen böyle salaklar hakedio

• Arkadaşlar,benim hiç sevgilim yok.Çok mutsuzum.Güzel bi kızım.167 cm boyunda 55 kiloyum.Çok sosyal bi tip değilim.Nasıl sevgili bulabilirim.Bana yardım edin :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackBeyz

Arkadaşlar,benim hiç sevgilim yok.Çok mutsuzum.Güzel bi kızım.167 cm boyunda 55 kiloyum.Çok sosyal bi tip değilim.Nasıl sevgili bulabilirim.Bana yardım edin :(

Tanisabiliriz bayan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • her kıza yavşa 3.5 milyar kız var elbet biri tutar
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.