Şimdi Ara

Smart Media Plus 500 GB Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
2.588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Geçen gün Bimex'in kataloğunda gördüğüm 500 GB HDD depolama kapasiteli Smart Media Player in, planladığım film arşivi için uygun olabileceğini düşündüm.
    Uzaktan kumanda ile kolay kullanım imkanıda var bu aygıtta. Fakat cihazı bire bir inceleme fırsatım olmadı. Henüz cihazı birebir inceleme fırsatım olmadı.
    Benim merak etiğim konu şu;
    Bende VsxC300 pioneer dts amfi ve 5.1 hoperlör seti var. Amfide digital sinyal olarak sadece 2 adet optik giriş var bunun yanında 4 değişik bileşen için 2'şer adet stereo analog girişler mevcut. Yani dts ve 5.1 sesleri dvd deck'inden sadece optik bağlantı ile elde edebiliyorum.
    Acaba bu harici hdd media player ile amfiye digital bağlantıyı nasıl kurarım? Eğer cihazın 5.1 desteği var ise ''analog to optic connektör'' tarzı bir bağlantı aparatı ile optic bağlantı yapabilirmiyim? Olabilirse bu tür bir aparatı nereden temin edebilirim?
    Bu cihazı kullanan veya fikir verebilecek arkadaşların yardımına ihtiyacım var.

NOT: Siteye yeni üye oldum ve bu ilk mesajım.Hatam olursa kusura bakmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowman3 -- 2 Şubat 2008; 16:33:57 >

• Dostum hoşgeldin.smart media player kullanmadım. nette ki araştırmamda 5.1 çıkışı olmadığını gördüm. 5.1 dijital out için çıkış noktası göremedim. belki dedim USB üzerinde USB to s/pdif yaparız. lakin DD, DTS desteği göremedim. yalnız 500GB durum ne bilmiyorum aramada dikkat etmedim.
    şu linkte işine yarar bir şey bulursun sanırım.
    http://forum.donanimhaber.com/m_17833285/mpage_1/key_//tm.htm#18787605
  • Sağol dostum. Bu Smart media ile digital çözüm yok görünürde...
    Yalnız bahsettiğin USB To S/PDIF olayını halledebilirsem, harici bir HDD vasıtası ile PC'yi Multi Media oalarak kullanabilirim sanırım..
    PC ile ilgili topiklere gözatayım biraz. Önerisi olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.