Şimdi Ara

##İnfinity Online Baslangic Rehberi##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
3.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Slm arkadaslar oncelikle ben biraz sonra yazdiklarimi kesinlikle hicbir yerden alinti ve calinti yapmadan sadece oyunu bilmeyen arkadaslarimiza yardimim olsun diye kendim yapmis bulunuyorum

Site : http://www.gametribe.com/gt/games/infinity/news_tmp.jsp

Register : http://www.gametribe.com/gt/registerUser.do;jsessionid=D8BBC22265D5D93902C951D9DD94DF81.worker2?dispatch=startRegistration

Download : http://download.mmosite.com/pages.php?gameid=563

Ewet ilk once karakterleri ve ozellikleri yazayim :

Karakterler :

Kirius :

ozellikleri : orta derecede hizli atacklari guzel ve saglamdir yani tam orta bi karakterdir.

kullandigi silah : mizrak

gorusum: guzel bi karakter ilk once insana zevk verio ama sonra sıkabilio

Beakho :

ozellikleri : hizli ama az vurur yinede guzel bir karakterdir.

kullandigi silah : kilici ve kaplan pencesi sekilndeki eli

gorusum : guzel bir karakter.yeni baslayanlar icin ideal ama ustalari pek kesmez

Elina :

ozellikleri : hizli ve fazla vurur

kullandigi silah : cift tarafli mizlakla asa arasi bise yani cok acayip bise

gorusum : kesinlikle ustalarin karakteri zaten karakterin combolari yeter

Juru :

ozellikleri :yavas ve fazla vurur

kullandigi silah : balta

gorusum : acemilikden sıkılanlar ve kendini ilerletmek isteyenler icin idael bi karakter

Xiyon :

ozellikleri : orta hizli ve orta vuruslu bi karakter

kullandigi silah : Topuzun dikensiz hali gibi bise

gorusum : eglenceli bi karakter ama cok sey bekleyenler icin tam bir hayal kirikligi

Alexia :

ozellikleri: sihirli ve degisik bi atack

kullandigi silah : buyu kitabi ( kitabi adamlarin kafasina atayio ) dermisim

onerim : isde ya buyucu gibi bise hic denemedim ama eglenceli gibi gozukuo

Dorosi :

ozellikler : yavas ve guclu vurus

kullandigi silah : agac,balyoz,su borusu isde allah ne verdiyse

onerim : guzel bi karakter ve benim favori karakterim kullanimida cok zor degil ama kesinlikle her oyuncunun oynamasi gereken bir karakter

Kain :

ozellikleri : kiliciyle teror estirio. hizli ve guclu atak

kullandigi silah : 2 li kilic

onerim : yine benim favori karakterim ve bence en iyi karakter hem savasci hem sihirbaz gibi bise

Violet :

ozellikleri : orta derece hızlı ve orta derece guclu atak

kullandigi silah : uzun kanca (azrailin kullandigi seyden)

onerim : cok super bi karakter ayrica cok zevkli ama yine combolari biraz zor

Evet karakterlerde bitti simdi gelelim tus kullanimina

Tus Kullanimi

sol tus : hizli ataklar
    sag tus : guclu ataklar
    e : defans
    space(bosluk) : ziplama
    1-5 rakamlar : skill ve potion fln
    w : ileri
    s : geri
    a : sola
    d : saga
    shift : kamerayi resetler
    ctrl+r : ready
    resim cekme :print screen sysrq
    chatlesme : enter
    super guclu vurus : f (mavi sey doldumu oluyor)
    super hizli vurus : r (mavi sey doldumu oluyor)
    super hizli kosma : q (mavi sey doldumu oluyor)
    alt : skill listesini gosterir
    tab :guardlarini gosterir

Evet sizin icin gerekli olan tus kullanimi bunlar simdi gelelim oyun modlarina.

Oncelikle oyunda 2 tane oyun modu var bunlar ''single mod'' ve ''team mod'' ve bunlari size simdi bi aciklayim

Oyun Modlari

1-)Single mod:

bu modda tum oyuncular tek olur ve herkez birbiriyle savasir ( solo gibi bise)

2-)Team mod(en sevdigim)

bu modda ise takim halinda herkez birbirine girer yani 4 vs 4 veya 3 vs 3 gibi...

ve simdide gelelim gorevlere:

Gorevler

1-)Protect Transport (zorluk : kolay)

2-)Crush Bleacher (zorluk : orta)

3-)Enter Hakan's Gate (zorluk : zor) ama cok exp ve para getirio

ve tabikide oyunun can alici noktasina yani combolara gelelim

Combolar oyundaki en onemli sey diyebiliriz ve pek cok oyuncu bu oyunu combolari icin oynar (mesela ben) neyse isde dedigim gibi combonuz yoksa oyunda bir hicsiniz.Combolarin vurus gucu ne kadar fazla ise yapilisida o kadar zordur ama zaten onemli olan o comboyu yapmanin zevkine varmak. ( oyunda combo haraketleri <,> ve <> bole olarak gosteriliyor ben size onlarida bi aciklayim sonra kafaniz karismasin:

< : sol
    > : sag
    <> : iki tusa ayni anda bascaksin

evet oyundaki tum bilmeniz gereken seyleri anlattigima inaniyorum zaten shop u falan anlatmama gerek yok hadi benden bu kadar elimden geleni yaptigima inaniyorum.Artik bi tesekkuru cok gormezsiniz gece yarisi 03:30 da yazdim bunlari

Not : bi kusurum veya sizin eklemek istediginiz bise varsa lutfen soyleyin cunku ben kendi imkanlarimla yazdim hepsini.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *HardCore* -- 2 Şubat 2008; 19:37:53 >

• eline sağlık belliki uğraşmışsın yeni baslamak isteyenler için ideal bir rehner

yanlız 1 hatan var :) 1-9 rakamlar : skill ve potion fln 1-5 olmucakmıydı
  • birazda görsel anlatım olsaymış iyi olurmuş.ama zamanla gelişir rehber heralde. eline sağlık.
  • ii saol tşk bilgiler için...
  • yorumlariniz icin tesekkurler ewt zamanla gelistircem ve ss ler koycam ayrica king aragon bende yeni farkettim onu hemen duzeltiom
  • güzel bir rehber olmuş eline sağlık...
    oyun download falan onları ekleseydin keşke..
  • hmm evt download linki register linki flnda ekle :)
  • ewt dowload registe linklerini falan ekledim
  • elıne sağlk
  • sagol
  • senin gibi cimri birinin bilgi paylaşması ilginç
  • senin gibide turunun son ornegi olan birisinin koruma altina almamalari ilginc

hemde atmasyon cumlelerle gelip topicimi kirletme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *HardCore* -- 2 Şubat 2008; 23:32:12 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: metathrone

senin gibi cimri birinin bilgi paylaşması ilginç
    ne diyorsun arkadaşım..
    devil burda herkes bilgilensin diye topic açıo
    sen cimri diyorsun..
  • harbi ya ne insanlar war adam yardım etmek icin topic acmıs bu onun cimriliği vs. vs. bir durumunu gostermez :D hatta adam o kadar ugrasmıs buna cimri denirmi yaw :D
  • bende yorumlarımı eklemek isterim;
    Kirious:Oynamasını bilenin elinde oyunun en iyi karakteri en büyük özelliği ona bu karakter resmen range dedirten mızrağı çok uzun mızrağı be hızlı vuruşları sayesinde düşmanlarını kendinden uzak tutabilir.

Baek-Ho:Gayet basit hatta genellikle eleştrilen bir karakterdir, charge özelliği ile düşmanlarına oynama fırsatı vermeden öldürebilir ancak yüksek leveldeki oyuncular genelde odalara dahi almazlar baekhoları, ama genel olarak düşünürsek yeterince hızlı ve kolay komboları olan bir karakterdir.

Elina:Ufak bir bug'a sahip karakterdir bug kullanıldığında ölümcül ve durdurulamazdır, ancak normal haliyle dahi hızlı ve yüksek hasar veren kombolarıyla oynanası bir karakterdir, güçlü death blow'u ile aoe damage verirken gerçekten ciddi hasarlara yol açabilir.

Juru:16 yaşındaki küçük kızımız kendinden büyük baltasıyla kendğinden beklenemeyecek işler çıkartabilir, verdiği hasarlar ciddi anlamda yüksektir ancak verdiği hasara nazaran yavaş bir karakterdir, komboları aoe ağırlıklı olmakla birlikte yüksek hasar veren solo kombolarıda vardır.

Xiyun:Bir önceki versiyonun işkence karakteri denilebilir ancak bulunduğumuz versiyonda bu özelliğini kaybetmiş durumdadır, aoe komboları ile görev yaparken ya da guard'lı arenalarda iş yapabilir.

Alexia:Bilinen büyücü karakteri her kombosu büyü içerir, yine Xiyun gibi guard'lı arenalar ve görevlerde iyi iş çıkarabilir.

Dorosi:Verdiği güçlü hasarlarına karşılık çok da yavaş değildir, güçlü death blow özelliği ile korkulacak bir karakterdir, yine Kirious gibi oynayan oyuncunun ellerinde mükemmelleşebilir.

Kain:Arap kılıç ustamız büyülerininde verdiği yetenek ile gerçekten şov yapıyor, gayet hızlı ve verdiği hasar hızına oranla hiçde küçümsenecek değerde değil, kombolarıyla daha da güçlenen kılıç ustamız oyunun oyuncunun ellerinde mükemmelleşen bir diğer karakteri.

Violet:Pek kolay ve hızlı olmayan comboları yüzünden tercih edilmeyen bir karakter, verdiği hasarın yanında pek güçlü olmayan death blow'u oyuncuyu Violet'ten uzaklaştırıyor.

F tuşu ile deathblow özelliğimizi kullanabiliriz, R tuşu ile counterattack diye tabir edilen karşıatağımız ile düşman ataklarından bir süre kurtulabiliriz, Q tuşu ile dash(hızlı koşma) yapabiliriz. Deathblow normal şartlarda 100 mana, CounterAttack 40 mana, Dash ise 20 mana gerektirir, bunlar çeşitli rune stone lar yardımı ile değiştirilebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TRojka -- 3 Şubat 2008; 2:59:25 >

• eline sağlık TRojka
  • Arkadaşlar Oyunda Diğer Karakterler Niçin Yok ? CB Nedeniylemi Yoksa Bazı Boş Yerler var İlerki Levellerda mı Gelecekler ?
  • ben gelcegini pek sanmam ama yinede belli olmaz ve evet cb nedeniyle yoklar,

not : TRojka senin yazdiklarinida ekleyimmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *HardCore* -- 3 Şubat 2008; 14:15:01 >
  • üyelik aldım olmuyo neden ?
  • yaw benim bir sorum war pvp nin amacı ne yani pvpde adam oldur unce ne kazanıyosun ? öldürüyom öldürüom bişi olmuo ^^
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.