Şimdi Ara

5.1 i tv ye bağlamak yardım lütfenn!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar elimde sansui marka 5+1 ses sistemi ve Arçelik marka tüp lü televizyonum vardır.ses sistemimi televizyona bağlamak istioyorum.bunu nasıl yapabilirm tv ye bağladığımda 5+1 den tam performans alamıyacağımı biliorm ama hiç yoktan iyidir.ne yapmam gerektiği konusnda yardım ederseniz sevinirm teşekkürler

• 5.1 in arkasınd aux çıkışın varsa burdan bağlayıp alabilirsin tv ne sesi
  • Dostum tam olarak hangi topiklerde anlattığımı hatırlamıyorum ama bir kaç kez resimli olarak anlatmıştım. Şu an vaktim yok o yüzden ayrıntılı anlatamayacağım. Ayrıntı istersen benim mesajlarıma bi bak mutlaka bulursun. Bir adet ses ve görüntü çıkışlı üzerinde in/out düğmesi olan scart alacaksın. Daha sonra bir de iki ucu kırmızı beyaz stereo kablo alacaksın ve scartı televizyonun arkasına takacaksın in/out düğmesi out kısmında olacak. Ses kablosunu bunun üzerindeki kırmızı beyaz ses çıkışına takacaksın, diğer ucunu da ses sisteminin aux girişine taktıktan sonra ses sistemini aux çıkışına ayarlayacaksın ve ses gelmeye başlayacaktır. Eğer uydu kullanıyorsan scarta gerek yok yalnızca kablo yeterli. Kablonun bir ucunu uydunun arkasındaki kırmızı beyaz çıkışa diğer ucunu da ses sistemine girdinmi iş tamamdır.

kolay gelsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.