Şimdi Ara

## GeForce 9800GX2 Cebit'e Hazırlanıyor ##

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
3.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## GeForce 9800GX2 Cebit'e Hazırlanıyor ##

Nvidia'nın çift grafik işlemcili yeni performans canavarı GeForce 9800GX2 için gözler 4 Mart itibariyle Hannover Almanya'da başlayacak olan uluslararası Cebit etkinliğine çevrilmiş durumda. Dünyanın en büyük donanım etkinliklerinden biri olarak ta kabul edilen Cebit bu sene özellikle Nvidia için çok daha önemli olacak. 21 Şubat'ta GeForce 9600GT'yi kullanıma sunacak olan Nvidia, GeForce 9800GX2'yi ise muhtemelen hemen Cebit öncesinde veya Cebit ile birlikte lanse edecek gibi gözüküyor. Görünen o ki firmanın Cebit'e katılan partnerlerinin büyük bir bölümü fuara çantalarında GeForce 9800GX2 hatta GeForce 9800 serisinin diğer üyelerine ait ilk örnek modeller ile birlikte gelecekler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 1 Şubat 2008; 20:24:09 >

• Hadi hayırlısı bakalım.. çıksa şu kartlarda nedir ne değildir öğrensek.
  • Kılıçlar çekildi.F/P oranı iyi olan kazansın
  • bilmiyorum ama nvidianın bu furyası hüsranla sonuclanacakmıs gibime gelior
  • quote:

Orjinalden alıntı: gordon01

Kılıçlar çekildi.F/P oranı iyi olan kazansın

bu kartlardan f/p olmaz zaten x2 alıcak adam için fiyat 3 aşağı 5 yukarı farketmez
  • quote:

Orjinalden alıntı: citafettin

quote:

bu kartlardan f/p olmaz zaten x2 alıcak adam için fiyat 3 aşağı 5 yukarı farketmez

bencede bu kartı alanlara 3-5 fart etmez ama sağlam bir bomba düşebilir piyasaya ama fiyaskoda olabilir
  • Klasik bir Nvidia yüksek performans kartı olarak bence fiyatlar çok fazla olacak gibi geliyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Guardianum

quote:

Orjinalden alıntı: citafettin

quote:

bencede bu kartı alanlara 3-5 fart etmez ama sağlam bir bomba düşebilir piyasaya ama fiyaskoda olabilir

Bir umut
  • crossfire da umduğumu bulamassam bu kartı alabilirim. tabi birde 9800 gtx e bakmak lazım. çünkü şu sıralar çift çekirdek olayına karşı epey bir soğudum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m.t.y. -- 1 Şubat 2008; 20:43:23 >
  • Kart iyi olacaktır performans olarak en iyisi olacağından şüphem yok...Nvidia Ces fuarınada iyi hazırlanacağından eminim ama fiyatı ne olacak meçhul...

Performans kartı olacağı kesin ama fiyata gelicek olursak
  • quote:

buna fiyat/performans denmez

buna fiyat/kazık denir

• quote:

Orjinalden alıntı: TuRk_OyUnCu

Kart iyi olacaktır performans olarak en iyisi olacağından şüphem yok...Nvidia Ces fuarınada iyi hazırlanacağından eminim ama fiyatı ne olacak meçhul...

ben bu fiyata rahat bir pc alabilecek insanlar biliyorum işletmeler biliyorum kartın şekli baya göz dağı veriyor bence inş içi kof çıkmaz
  • quote:

buna fiyat/kazık denir

Neden öyle denir?
  • tam bi canavar ama çok çirkin bi kart
  • quote:

Orjinalden alıntı: *AMD_ATHLON*

tam bi canavar ama çok çirkin bi kart

bnce o kadar da kötü değil aslında üstünde çok güzel boya çalışması yapılabilir dahada kişiye özgü kartlar üretilebilir değşik yerlerde havalandırma yarıkları açılabiir
    bence üstünde çalışılabilecek bir kart güzel ama bı hali pek dikkat çekmiyor doğru daha dikkat çeken renkler olabilirdi
  • quote:

Orjinalden alıntı: TuRk_OyUnCu

Kart iyi olacaktır performans olarak en iyisi olacağından şüphem yok...Nvidia Ces fuarınada iyi hazırlanacağından eminim ama fiyatı ne olacak meçhul...

Belki insafa gelirler,kampanya yaparlar,... Kahrolsun vahşi kapitalist emperyalist firmalar adamı soyup soğana çevirirler, garibanı düşünen yokkkk
  • quote:

Orjinalden alıntı: mursel134

crossfire da umduğumu bulamassam bu kartı alabilirim. tabi birde 9800 gtx e bakmak lazım. çünkü şu sıralar çift çekirdek olayına karşı epey bir soğudum.

keşke dediğin gibi çift çekirdek olsa kartlar ozaman performans bakımından uçarlar ama, çift gpu yemiyor işte, çift çekirdeğede daha çok var, tek çekirdek yüksek performanslı bir gpu bile yük altında 70-80dereceleri rahat bulurken, 2 tane çeirdeği şuan bir gpu'da buluştursalar kartlar erir mazallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratsen87 -- 1 Şubat 2008; 21:36:33 >
  • sanki bu kartlar atinin arkasında kalacakmış gibi geliyoo
  • Anaaam 3 Gün Var
  • quote:

Orjinalden alıntı: freestyler_07

bilmiyorum ama nvidianın bu furyası hüsranla sonuclanacakmıs gibime gelior

Benim içimde de öyle bir his var. Rekabet artsa da fiyatlar ucuzlasa biraz ne güzel olur
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.