- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
honda CIVIC 2008-2007 gizli özellikler
319 Cevap52550 Görüntüleme2 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1] 3 4 5 6      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

2464 Mesaj
1 Şubat 2008; 17:52:01 

Arkadaşlar Ford'un forumunda gezerken adamların gizli özellikler diye birşeyleri paylaştıklarını gördüm. Bizim hondalarda var mı böyle özellikler? Yani deneyip te bulduğunuz güzellikler.

BURADA TOPLANALIM İSTERSENİZ.??
TABİ BU ŞEKİLDE BİR OLAY VARSA ARAÇLARIMIZDA?

Emre HANCI

334 Mesaj
1 Şubat 2008; 18:37:54 

hemen yazıyım bır tane mp3 lerde klasor atlaması için dıreksıyondakı forward tusuna basılı tutulması bir gizli özellik:))

334 Mesaj
1 Şubat 2008; 20:58:18 

quote:

Orjinalden alıntı: stilll

bunları herkes biliyordur ama yine yazayım
sürücü tarafındaki camı açmak veya kapatmak için tamamen basın veya çekin.otomatik inip kalkar.bu düğmelerin hemen önündeki kırmızı tuşa dokunursanız sürücü tarafı hariç diğer camlar açılıp kapanmaz.

yuh artık bari arabada klimada war yazsaydın

334 Mesaj
1 Şubat 2008; 21:06:09 

kapı acılınca kapının al tarafına dogru yuvarlak ve plastık bır madde war. onu saga yada sola cevırırsenız
kapıların tam oturması we kapanmasını saglayacaktır

haa birde aklıma gelmısken arabada kaç km gıttıgını gosteren bır sayac war hemde digital (anlıyana)

558 Mesaj
1 Şubat 2008; 22:24:30 

honda da o tur gizli ozelliklerin oldugunu sanmıyorum. adamlar dogru duzgun bir yol bilgisyarı bile koymamıslar. en cok gizli ozellik megane 2 lerde var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hondaaaa -- 1 Şubat 2008; 22:26:38 >

380 Mesaj
2 Şubat 2008; 1:26:19 

quote:

Orjinalden alıntı: radicalultras

aa bide bagajı acınca zemine gizli tamboy stepne koymuşlar.

380 Mesaj
2 Şubat 2008; 1:28:31 

quote:

kapı acılınca kapının al tarafına dogru yuvarlak ve plastık bır madde war. onu saga yada sola cevırırsenız
kapıların tam oturması we kapanmasını saglayacaktır

haa birde aklıma gelmısken arabada kaç km gıttıgını gosteren bır sayac war hemde digital (anlıyana)

(bır sayac war hemde digital ) digital sayac'da (war) savaşmı cıkmış anlamadım,anlayan anladı galiba

3170 Mesaj
2 Şubat 2008; 13:59:16 

yeni alıpta bilmeyen varsa diye yazmıştım.
iyi birşeyler biliyorsan sen yaz o zaman
hem radyo da var. mp3 de çalıyor...
quote:

6006 Mesaj
2 Şubat 2008; 18:56:06 

özellik yokki gizlisi olsun
parmak kafa koparan cam standart :)

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE !!!

1257 Mesaj
2 Şubat 2008; 19:23:15 

quote:

Orjinalden alıntı: hondaaaa

honda da o tur gizli ozelliklerin oldugunu sanmıyorum. adamlar dogru duzgun bir yol bilgisyarı bile koymamıslar. en cok gizli ozellik megane 2 lerde var.

aynen megane 2lerde baya varmış böyle kısayol türü şeyler...

Hangi istiklal vardır ki ecnebilerin nasihatleriyle, ecnebilerin planlarıyla yükselebilsin!!!Tarih böyle bir hadiseyi kaydetmemiştir. M.Kemal ATATÜRK

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
2 Şubat 2008; 19:43:16 

Yiğidin malı meydanda durur.nedir o öyle gizli-mizli tövbe-tövbe

388 Mesaj
3 Şubat 2008; 0:51:50 

dii mi yaa, delikanlı arabanın gizlisi saklısı olmaz.
benim bulduğum bikaç şey var yazayım. gizli denemez farketme diyelim.

cam silme kolunu yukarı çekerseniz 1 kez siliyor, yukarıda tutmaya devam ederseniz normal hızından daha süratli silmeye başlıyor.

durdunuz arabayı stop ettiniz, camları indirme kaldırma butonları 10 dakika kadar aktif kalıyor, sonra iptal oluyor. karanlıkta farkedebileceğiniz birşey, bu düğmeler aktif olduğu sürece onların üzerindeki ışıklar da yanık kalıyor.

bagajı açtınız, arabadan indiniz, kapıyı kapatıp anahtarlıktan kitlediniz. bagaj açık kaldığı için lambalar 3 kez yanıp sönmedi, ama aracın iç ışığı söndü. bagajla işinizi bitirip kapattıktan sonra lambalar da 3 kez yanıp sönüyor.

kapılardan biri yada bagaj tam kapanmadığı zaman yarım kaldı mesela, kitlediğiniz zaman lambaların yanıp sönmemesi güzel birşey, en azından kitlediğinizi sanmazsınız.

sanırım 2 derece ve altı sıcaklıkta ısı göstergesi ilk açılışta yanıp sönüyor heralde uyarı amaçlı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sovalye99 -- 3 Şubat 2008; 0:54:45 >

1732 Mesaj
3 Şubat 2008; 0:56:01 

arkadaşlar arabam cıvıc 2006 mod kumandayla kapatiyorum ne bir ışık ne bir alarm buarabada hiçbişey yok sanırım 98 astrada anahtara 2 kez basınca arabanın içinde kaliyordun bora da öyleydi dişardan camlar anahtarla kapanıyordu cıvıc in içine oturdum ve kilitledim arı gibi her kapıdan işledim ne alarm ne bişey sonra cıvıc arıza yapmiyor yokki araıza yapacak bişey

334 Mesaj
3 Şubat 2008; 2:55:03 

quote:

Orjinalden alıntı: okyaypay

hakkaten iyiydi.
ya bırader sen bu kadarını bılıyodun nıye aldın arabayı sorması ayıp .
vardır senın bı bıldıgın enayı bırıne benzemıyosun gıttın 40 kusur mılyar verdın bu aptal arabaya!
daha once neler yazdıgını okudum (bu arabayı almadan önce)
bile bile nıye aldın sen bu arabayı bu araba kazmadır.
oyle bır kazmadır kı ben 4 yıl bındım satıyımda kurtılıyım dedım !!! para batdı gozume gıttım aldım!!
benım gozum kordur arabadanda anlamam, zaten yenı ogrendım sayılır ! enayılık yaptım gıttım aldım .
ama sen bu kadar bılıyosun bu kazmayı sen nıye aldın ?
ilk başta kotule kotule sonra al ! nasıl bır celıskı ?

1953 Mesaj
3 Şubat 2008; 11:06:15 

Aslında gizliden fazlalık bir bagaj hacmi var;alttaki koca stepneyi çıkartınca,yerinede ince stepneden takınca o gizli kocaman bagaj ortaya çıkıyor.Bence en gizlenmiş özelliği yarısı süngerle gizlenmiş bagajı

GERİ SAYIM;Sen doğduğunda başladı ! Eğer (9) canlı bile olsaydın en fazla (8) kez kaçabilirdin Ölümden ! Bil ki (7) Düvele sultan dahi olsan yerin (6) Mekan olacak sana. En fazla (5) Metre kumaş götürebileceksin ! Kapatacaksın (4) açsanda gözlerini ! Bu (3) günlük fani dünyada Azraile (2) kat olup yalvarsanda nafile EceL geldiğinde (1) gün öleceksin ! İşte, o an herşey (0) dan başlayacak. Çünkü,
ÖLÜM BİR YOK OLUŞ DEĞİL,YENİDEN DOĞUŞTUR !

334 Mesaj
3 Şubat 2008; 11:22:26 

quote:

Orjinalden alıntı: enteresavar

Aslında gizliden fazlalık bir bagaj hacmi var;alttaki koca stepneyi çıkartınca,yerinede ince stepneden takınca o gizli kocaman bagaj ortaya çıkıyor.Bence en gizlenmiş özelliği yarısı süngerle gizlenmiş bagajı

hakkaten yaa. yer kazanılabılır.bagajı kafaya takanlar ve yolculuk cok yapanlar için.

6006 Mesaj
3 Şubat 2008; 11:46:21 

quote:

hakkaten iyiydi.
vardır senın bı bıldıgın enayı bırıne benzemıyosun gıttın 40 kusur mılyar verdın bu aptal arabaya!
oyle bır kazmadır kı ben 4 yıl bındım satıyımda kurtılıyım dedım !!! para batdı gozume gıttım aldım!!
benım gozum kordur arabadanda anlamam, zaten yenı ogrendım sayılır ! enayılık yaptım gıttım aldım .

basiretimiz bağlanmış ne edelim :)

şaka bi yana
ben memnunum arabadan , hiç genel manada memnun değilim demedimki , tipi güzel , rahat
herkes güzel taraflarını zaten söylüyor , kullanan , sahibi olan hiçkimse uyuzluklarını söylemiyor.
onlarıda ben söylüyom işte :)

sahibi olduğum her arabanın sıkıntılarını söylerim ben zaten, bunda bişey yokki , otomobiline körü körüne aşık olanlardan değil , sadece sevenlerden , daha iyisini isteyenlerdeniz

62 Mesaj
3 Şubat 2008; 16:00:27 

tepedeki sunroof düğmesinin yanındaki minik mavi led süper...vites ve koltuk arası gözü gece aydınlatmak için harika bir buluş :)
(ben ne işe yaradığını biraz geç anlamıştım da :):))
saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gatecrs -- 3 Şubat 2008; 16:01:06 >

6006 Mesaj
3 Şubat 2008; 16:42:48 

submarine light

2388 Mesaj
3 Şubat 2008; 17:05:07 

quote:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emerald Dolphin -- 3 Şubat 2008; 17:05:46 >

2008 siyahastra sedan 1,3cdti njoy+sp
elinden geliyorsa bir ağız tatlandırmaya bak,o ağıza yumruk atmak erkeklik değildir
kötülere iyilik yapmak, iyilere kötülük yapmak demektir

1732 Mesaj
3 Şubat 2008; 17:19:38 

honda bir tutkudur o motoru varya jet lee diyorum ben ona her açığını kapatıyor üstün işleyiş

334 Mesaj
3 Şubat 2008; 18:15:14 

quote:

basiretimiz bağlanmış ne edelim :)

şaka bi yana
ben memnunum arabadan , hiç genel manada memnun değilim demedimki , tipi güzel , rahat
herkes güzel taraflarını zaten söylüyor , kullanan , sahibi olan hiçkimse uyuzluklarını söylemiyor.
onlarıda ben söylüyom işte :)

sahibi olduğum her arabanın sıkıntılarını söylerim ben zaten, bunda bişey yokki , otomobiline körü körüne aşık olanlardan değil , sadece sevenlerden , daha iyisini isteyenlerdeniz

bu kadar saydıgın eksıye ragmen kafanı nasıl tutup memnun oluyosun hayret verıcı
memnunsan problem yok + sı daha da fazla demek
zaten en onemlısı memnunıyet . o warsa ne olursa olsun .

334 Mesaj
3 Şubat 2008; 18:18:59 

quote:

submarine light

bu kadar arabayla ılgılı bılgılı olmak kotu . çok dınlersın.
sana arabayı satan kısının vay halıne
ne can çekişmiştir

6006 Mesaj
3 Şubat 2008; 18:21:30 

bana arabayı satan adam 1.8 le 2.0 ın vergisi bile aynı sanıyodu , o tarafları hiç karıştırmayalım :) arkadaş hondayı allah yapısı sanıyor :) hehehe

113 Mesaj
3 Şubat 2008; 20:50:10 

Soldaki VSA butonunun hemen yanında bir buton daha var. Ona gece sürüşü sırasında basarsanız, ön camdan ileriye doğru gece görüş kabiliyeti sağlıyor. Yeşil yeşil görüyorsunuz etrafı, uzaktaki farları yanmayan park halindeki arabalar bile görünüyor. Niye kimse dikkat çekmedi bu noktaya, başka hiçbir arabada görmemiş duymamıştım bu özelliği!!!

Toyota Auris 1.6 Premium Multidrive S 2013

6006 Mesaj
3 Şubat 2008; 21:30:35 

hah tam o tuşun yanındaki tuşa basınca da yanlardan kanat çıkıyor , işte o zaman direksiyonu kendinize çekerseniz araba uçak olup uçuyor , ciddiyim şaka yapmıyorum bak .

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
3 Şubat 2008; 21:44:14 

bir de depoya çiş yapınca dizelleri çatlatıyorsunuz haberiniz varmı?

74 Mesaj
3 Şubat 2008; 21:46:27 

--------------------------------------------------------------------------------

honda bir tutkudur o motoru varya jet lee diyorum ben ona her açığını kapatıyor üstün işleyiş

kişinin hayran olduğuna bak ne olduğunu anlarsın
kardeş o kadar da abartma motorunu idare eder yani 2000 mdl 2.0 avenss onun üzerine araç tanımam

Mecnun bilseydi honda sevgisini severmiydi leyla zillisini:):)

74 Mesaj
3 Şubat 2008; 22:15:47 

gaza basıncada araç gidiyo biliyomusunuz

334 Mesaj
3 Şubat 2008; 22:15:58 

quote:

hah tam o tuşun yanındaki tuşa basınca da yanlardan kanat çıkıyor , işte o zaman direksiyonu kendinize çekerseniz araba uçak olup uçuyor , ciddiyim şaka yapmıyorum bak .

not : otomatık vıtesler için
bu arada senın otomatık focus vıtes atarken kafayı arka koltuk kafalıgana (belkı onlardında baska bır adı wardır aydınlat sen bızı ) vurdugun dogrumu

334 Mesaj
3 Şubat 2008; 22:19:34 

quote:

Orjinalden alıntı: WarriorSoul

Soldaki VSA butonunun hemen yanında bir buton daha var. Ona gece sürüşü sırasında basarsanız, ön camdan ileriye doğru gece görüş kabiliyeti sağlıyor. Yeşil yeşil görüyorsunuz etrafı, uzaktaki farları yanmayan park halindeki arabalar bile görünüyor. Niye kimse dikkat çekmedi bu noktaya, başka hiçbir arabada görmemiş duymamıştım bu özelliği!!!

bu ozellık bırde formula 1 araclarında war
kuala lumpur da hava kararınca dıkkatımı cekmıstı

6006 Mesaj
3 Şubat 2008; 22:50:45 

quote:

not : otomatık vıtesler için
bu arada senın otomatık focus vıtes atarken kafayı arka koltuk kafalıgana (belkı onlardında baska bır adı wardır aydınlat sen bızı ) vurdugun dogrumu

saçmalama yaaa olmaz öyle şey

bu arada bende otomatik focus mu varmış , benim neden haberim yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okyaypay -- 3 Şubat 2008; 22:51:49 >

1732 Mesaj
3 Şubat 2008; 23:12:48 

quote:

Orjinalden alıntı: cvc_vtec

--------------------------------------------------------------------------------

kişinin hayran olduğuna bak ne olduğunu anlarsın
kardeş o kadar da abartma motorunu idare eder yani 2000 mdl 2.0 avenss onun üzerine araç tanımam

avensis hondanın kuzeni deyilmi?

62 Mesaj
4 Şubat 2008; 10:41:55 

quote:

Orjinalden alıntı: tanerm

bir de depoya çiş yapınca dizelleri çatlatıyorsunuz haberiniz varmı?

bu harikaydı

2464 Mesaj
4 Şubat 2008; 10:55:31 

ESPRİ ANLAYIŞINIZA HAYRAN KALMADIK BİLGİNİZ OLSUN.

BİRAZ DAHA KÖTÜ ESPRİ YAPIN DENİLSE HERALDE ARABALARIN 4 ADET TEKERİ VAR DİYECEKTİN SANIRIM

KINIYORUM SİZİ

quote:

bunları herkes biliyordur ama yine yazayım
sürücü tarafındaki camı açmak veya kapatmak için tamamen basın veya çekin.otomatik inip kalkar.bu düğmelerin hemen önündeki kırmızı tuşa dokunursanız sürücü tarafı hariç diğer camlar açılıp kapanmaz.

Emre HANCI

2464 Mesaj
4 Şubat 2008; 10:58:32 

quote:

Emre HANCI

2464 Mesaj
4 Şubat 2008; 11:02:30 

quote:

hakkaten iyiydi.

ARTIK GÜZEL BİR CEVAP HAKKI DOĞMUŞTUR.
DEĞERLLİ CEVAPLARINIZI BEKLİYORUZ SAYIN "okyaypay" KARDEŞ.

SAYGILAR..

Emre HANCI

3170 Mesaj
4 Şubat 2008; 12:50:25 

ne esprisi yaa.yazdığıma pişman oldum ha.bırakıyorum forumuda
quote:

Orjinalden alıntı: emrehanci

ESPRİ ANLAYIŞINIZA HAYRAN KALMADIK BİLGİNİZ OLSUN.

BİRAZ DAHA KÖTÜ ESPRİ YAPIN DENİLSE HERALDE ARABALARIN 4 ADET TEKERİ VAR DİYECEKTİN SANIRIM

KINIYORUM SİZİ

326 Mesaj
4 Şubat 2008; 13:24:38 

bence bu topic kitlensin yeniden bi gizli özellik topiği açılsın oraya adam gibi ilginç şeyler yazalım

HONDA CIVIC 1.6 ELEGANCE OTM.

4504 Mesaj
4 Şubat 2008; 13:40:58 

quote:

ne esprisi yaa.yazdığıma pişman oldum ha.bırakıyorum forumuda

Hocam ne kırıyorsun kafayı boşver jest ve mimik kullanamıyorsun ki anlatırken, yanlış anlaşılmalar oluyor böyle arada

"Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türkiye halkına Türk milleti denir..."
"Arkadaşlar, efendiler ve ey millet, iyi biliniz ki, Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler, meczuplar memleketi olamaz. En doğru, en hakiki tarikat, medeniyet tarikatıdır."
"Devrimin amacını kavramış olanlar sürekli olarak onu koruma gücüne sahip olacaklardır."
"Sizler, yani yeni Türkiye’nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz… Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar. Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir."

1953 Mesaj
4 Şubat 2008; 17:26:33 

quote:

Orjinalden alıntı: murtilaf

bence bu topic kitlensin yeniden bi gizli özellik topiği açılsın oraya adam gibi ilginç şeyler yazalım

Bu araçların yeni bir topic dolduracak kadar birsürü gizli özelliğimi var benmi bilmiyorum?

GERİ SAYIM;Sen doğduğunda başladı ! Eğer (9) canlı bile olsaydın en fazla (8) kez kaçabilirdin Ölümden ! Bil ki (7) Düvele sultan dahi olsan yerin (6) Mekan olacak sana. En fazla (5) Metre kumaş götürebileceksin ! Kapatacaksın (4) açsanda gözlerini ! Bu (3) günlük fani dünyada Azraile (2) kat olup yalvarsanda nafile EceL geldiğinde (1) gün öleceksin ! İşte, o an herşey (0) dan başlayacak. Çünkü,
ÖLÜM BİR YOK OLUŞ DEĞİL,YENİDEN DOĞUŞTUR !

74 Mesaj
4 Şubat 2008; 22:55:08 

gacara_53 yanılıyosun honda avensisin kuzeni muhahaha

1732 Mesaj
4 Şubat 2008; 23:14:34 

quote:

Orjinalden alıntı: cvc_vtec

gacara_53 yanılıyosun honda avensisin kuzeni muhahaha

reisleri honda legend

2464 Mesaj
5 Şubat 2008; 10:36:04 

• BURANIN SUYUNU ÇIKARAN HERKESE TŞK LERİMİ İLETİRİM.

!!!

Emre HANCI

1732 Mesaj
5 Şubat 2008; 20:23:50 

honda arabalardan ses gelmeyen yer yok araba alındıktan sonra sanayiye gidecek heryeri sökülüp bantlanacak fitillenecek yoksa kolduk torpido kapılar kemerler vs vs iyice izole edilmeli yada araca binilince max volum sorunu çözebilir. bir vw aracında bu tak tuk sesine herzaman rast lanmaz

334 Mesaj
5 Şubat 2008; 22:30:58 

quote:

Orjinalden alıntı: gacara_53

honda arabalardan ses gelmeyen yer yok araba alındıktan sonra sanayiye gidecek heryeri sökülüp bantlanacak fitillenecek yoksa kolduk torpido kapılar kemerler vs vs iyice izole edilmeli yada araca binilince max volum sorunu çözebilir. bir vw aracında bu tak tuk sesine herzaman rast lanmaz

gacara komık duruma düşmüşsün .biraz vw forumuna bak buralara takılmaktan oraları unutma
o sorunLAR olur .yeter kı motor sorunu olmasın . gercı olunca senın bahane hazır kötü benzın .
dıgerlerı bı sekılde hallolur . sen bu forumda motor sorunu yasayan gordun mu ?
peki ya vw forumunda ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radicalultras -- 5 Şubat 2008; 22:41:34 >

1732 Mesaj
6 Şubat 2008; 0:04:09 

quote:

gacara komık duruma düşmüşsün .biraz vw forumuna bak buralara takılmaktan oraları unutma
o sorunLAR olur .yeter kı motor sorunu olmasın . gercı olunca senın bahane hazır kötü benzın .
dıgerlerı bı sekılde hallolur . sen bu forumda motor sorunu yasayan gordun mu ?
peki ya vw forumunda ?

tamam golf alıp vtec motor taktıracam yarın sanayideki büyük ustayla bi görüşeyim 2 sorunda ortadan kalmış olacak sende rahat odarahat bende rahat. birisinin motoru yok birisinin kasası ee ne olacak böyle?

326 Mesaj
6 Şubat 2008; 10:01:15 

quote:

• BURANIN SUYUNU ÇIKARAN HERKESE TŞK LERİMİ İLETİRİM.

!!!

AYNEN
buyrun size örnek bi konu:http://forum.donanimhaber.com/m_20683368/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murtilaf -- 6 Şubat 2008; 10:09:51 >

334 Mesaj
6 Şubat 2008; 11:19:23 

quote:

Orjinalden alıntı: gacara_53

tamam golf alıp vtec motor taktıracam yarın sanayideki büyük ustayla bi görüşeyim 2 sorunda ortadan kalmış olacak sende rahat odarahat bende rahat. birisinin motoru yok birisinin kasası ee ne olacak böyle?

harbi güzel olur .
tip olarak civic i tercih ederim malzemeyi alsak
(ama bu 4. neslinkini (pasific olan) şimdikinde kalite düşmüş dogustakı adam kendı agzıyla dedi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radicalultras -- 6 Şubat 2008; 11:22:10 >

2464 Mesaj
6 Şubat 2008; 13:26:21 

geçen gün birisi kendini çatıdan aşağı attı sende atacakmısın?
haberlerde izlemiş olduğunu düşünüyorum.

al sana bir örnek hadi atla yarın akşamda seni görelim başka binanın çatısından atlarken tarzan gibi?

quote:

Orjinalden alıntı: murtilaf

AYNEN
buyrun size örnek bi konu:http://forum.donanimhaber.com/m_20683368/tm.htm

Emre HANCI

326 Mesaj
7 Şubat 2008; 11:01:30 

quote:

geçen gün birisi kendini çatıdan aşağı attı sende atacakmısın?
haberlerde izlemiş olduğunu düşünüyorum.

al sana bir örnek hadi atla yarın akşamda seni görelim başka binanın çatısından atlarken tarzan gibi?

Bu ne demek oluyor şimdi?

963 Mesaj
7 Şubat 2008; 15:09:17 

Honda'nın gizlisi saklısı olmaz arkadaş. Motoru, neredeyse her şeyidir. Aç kaputu her şey apaçık ortadadır

HONDA ACCORD EXECUTIVE 2008

2464 Mesaj
7 Şubat 2008; 16:30:57 

heh bir sen sulandırmamıştın topic i sende katkıda bulundun sonunda dayanamadın dimi?

Emre HANCI

963 Mesaj
7 Şubat 2008; 16:36:50 

Kaç gündür benim accordda gizli özellik arıyorum. Yok, bulamadım. Sürprizsiz bir araba yani. Öyle olunca yaz(p)acak bir şey kalmıyor.

HONDA ACCORD EXECUTIVE 2008

1512 Mesaj
7 Şubat 2008; 16:38:33 

Self Test Panel unutulmamalı...

http://www.truveo.com/H...est-Panel/id/2906700853