Şimdi Ara

honda CIVIC 2008-2007 gizli özellikler (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
325
Cevap
3
Favori
110.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şarkı isminin sonunu merak ediyorsan basacaksın.eğer merak etmiyorsan hiç kurcalamazsın.aslında bunu bana değil de Honda mühendislerine söylemen lazımdı.çekik gözlüler düşünememişler.ekranda sürekli kaysaymışya...
    quote:

Orjinalden alıntı: emrehanci

quote:

Orjinalden alıntı: stilll

mp3 dinlerken şarkı ismi tek seferde okunmuyorsa,display tuşuna 2-3sn süreyle basılırsa şarkı isminin geri kalanı ekrana gelir.

bugün c.c.aktif halde yokuş yukarı giderken denedim.hız 100 civarıydı.devir ise 3000 civarındaydı.gaza hafif dokunup bıraktım.vites büyüttü,devir düştü.
    yine aynı şekilde 3000d/d civarı giderken gaza biraz fazla bastım.bir vites büyüttü.ve o şekilde devam etti.belki bütün otomatik araçlarda cruise control ile giderken aynı olay yapılabilir.bunu yeni öğrendim.

saati 12-24 modunda değiştiremedim bir türlü.kitapçığında yazılanlara baktım.yok...bu arada müzik sistemi tipi E. acaba bu modelde olmuyor mu?

SAYIN "stilll" ARKADAŞIM
    "mp3 dinlerken şarkı ismi tek seferde okunmuyorsa,display tuşuna 2-3sn süreyle basılırsa şarkı isminin geri kalanı ekrana gelir."

HER ŞARKININ SONUNU GÖREBİLMEK İÇİN BİR PARMAĞIM DİREKSİYONDA DEĞİLDE DİSPLAY TUŞUNDA MI KALACAK????

• mp3 dinlerken şarkı ismi tek seferde okunmuyorsa,display tuşuna 2-3sn süreyle basılırsa şarkı isminin geri kalanı ekrana gelir.

her seferinde aynı işlemi yapmakmı gerekecek

quote:

bugün c.c.aktif halde yokuş yukarı giderken denedim.hız 100 civarıydı.devir ise 3000 civarındaydı.gaza hafif dokunup bıraktım.vites büyüttü,devir düştü.
    yine aynı şekilde 3000d/d civarı giderken gaza biraz fazla bastım.bir vites büyüttü.ve o şekilde devam etti.belki bütün otomatik araçlarda cruise control ile giderken aynı olay yapılabilir.bunu yeni öğrendim.

zaten öyledir ben uzun zamandır kullanıyordum bu şekilde,ayrıca sanırım sadece cc konumunda değil her koşulda vitesi bu şekilde yükseltebiliyorsun
  • biliyorum vitesi o şekil büyütebileceğini.
    ama bu dediğimde sürekli o viteste gidiyor.kısa sürede eski vitese dönmüyor.
  • quote:

mp3 dinlerken şarkı ismi tek seferde okunmuyorsa,display tuşuna 2-3sn süreyle basılırsa şarkı isminin geri kalanı ekrana gelir.

saati 12-24 modunda değiştiremedim bir türlü.kitapçığında yazılanlara baktım.yok...bu arada müzik sistemi tipi E. acaba bu modelde olmuyor mu?

display diye bi tuş yokki

• ya arkadaşlar ben resim nasıl ekleyebilirim.

ayrıntılı bir arkadaş anlatsada ben de şu olayı bir anlasam.

ricam olur.

saygılarımla...
  • quote:

ya arkadaşlar ben resim nasıl ekleyebilirim.

ricam olur.

saygılarımla...

daha önce yazmıştım resimler bölümüne;

önceliklewww.imageshack.us sitesine gir, sonra gözat (browse)'i tıkla,açılan pencerede resmini seç ve aç'tıkla,sitedeki resize image kutucuğunu tıkla,hemen sağındaki kutucuktan resmi boyutlandır,sonra aşağıdaki host it! kutucuğunu tıkla ve resmin upload olmasını bekle.Resim yüklendikten sonra en alttaki 5inci kutucuğun (direct link to image) içindeki linki kopyala.Daha sonra forumda mesaj yazdığın yerdeki image kutucuğuna tıkla,karşına [simage] [/simage] çıkacak kopyaladığın linki parentez içindeki iki image yazısının arasına (iki parentezin arasına) kopyala ve gönder.

• 8. nesilde yokmu bu özellik
  •  honda CIVIC 2008-2007 gizli özellikler

deneme resmi idi.

umarım becerebilmişimdir.
  • tşk ederim.

beni çok sevindirdin.
    Allah ta seni sevindirsin inş.

saygılarımla....

quote:

Orjinalden alıntı: Eleman33

quote:

ricam olur.

saygılarımla...

önceliklewww.imageshack.us sitesine gir, sonra gözat (browse)'i tıkla,açılan pencerede resmini seç ve aç'tıkla,sitedeki resize image kutucuğunu tıkla,hemen sağındaki kutucuktan resmi boyutlandır,sonra aşağıdaki host it! kutucuğunu tıkla ve resmin upload olmasını bekle.Resim yüklendikten sonra en alttaki 5inci kutucuğun (direct link to image) içindeki linki kopyala.Daha sonra forumda mesaj yazdığın yerdeki image kutucuğuna tıkla,karşına [simage] [/simage] çıkacak kopyaladığın linki parentez içindeki iki image yazısının arasına (iki parentezin arasına) kopyala ve gönder.

• quote:

tşk ederim.

beni çok sevindirdin.
    Allah ta seni sevindirsin inş.

saygılarımla....

quote:

Orjinalden alıntı: Eleman33

quote:

ricam olur.

saygılarımla...

bişey değil dostum resim boyutunu büyük seçersen daha iyi olur (640x480 , 800x600) gibi.

• display tuşu 2008 lerde yokmu arkadaşlar
  • varrrr

quote:

Orjinalden alıntı: caucass

display tuşu 2008 lerde yokmu arkadaşlar
  • tamam tuşu buldum , aMA HİÇ Bİ HALTA YARAMIYO
  • gizli bir özellik sayılır mı bilmiyorum ama camları açıp kapatırken dıkkat edin, tam kapanma anında kapı döşemesi içe girer,açılırken de biraz dışarıya çıkar. Dikkat ederseniz bunu fark etmeniz çok kolay. Bu cam kapalıyken koruma sağlıyormuş,zorlama ile camın açılmaması kilit gibi birşeymiş yani
  • quote:

Orjinalden alıntı: husNUKE

gizli bir özellik sayılır mı bilmiyorum ama camları açıp kapatırken dıkkat edin, tam kapanma anında kapı döşemesi içe girer,açılırken de biraz dışarıya çıkar. Dikkat ederseniz bunu fark etmeniz çok kolay. Bu cam kapalıyken koruma sağlıyormuş,zorlama ile camın açılmaması kilit gibi birşeymiş yani

bu da bi özellikmi diyorsun?
  • quote:

gizli bir özellik sayılır mı bilmiyorum ama camları açıp kapatırken dıkkat edin, tam kapanma anında kapı döşemesi içe girer,açılırken de biraz dışarıya çıkar. Dikkat ederseniz bunu fark etmeniz çok kolay. Bu cam kapalıyken koruma sağlıyormuş,zorlama ile camın açılmaması kilit gibi birşeymiş yani

bugun dikkat ettim. harbiden de kapi dosemesi ileri-geri oynuyor. cok hosuma gitti walla
  • EVET
    BU BİLGİYİ BENDE SERVİSTEN SORARAK ÖĞRENMİŞTİM.

İÇ KABİN HAREKET EDİYOR.BİR ARIZA ŞEKLİNDE ŞİKAYET ANLAMINDA HİSSETMİŞTİM.
    GÜNDEME GETİRDİĞİMDE TÜMHONDALARDA BU BİR ÖZELLİK DENİLDİ.
    GALERİ ORTAMINDA DA DİĞER ARAÇLARA BAKINDIM HEPSİNDE DE MEVCUT.
    KAPANMA ANINDA İÇİNDEKİ BİR MEKANIZMA AKTİF OLUYORMUŞ.
    GÜVENLİK ANINDA.

SAYGILARIMLA..
    quote:

• ben çoktan beri bunu gözlemliyordum.sadece cam zorlanıyor ondan kapıyı yukarı çekiyor diyordum.
    sadece ön camlarda oluyor.
  • EVET

quote:

ben çoktan beri bunu gözlemliyordum.sadece cam zorlanıyor ondan kapıyı yukarı çekiyor diyordum.
    sadece ön camlarda oluyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: caucass

quote:

bu da bi özellikmi diyorsun?

Benimkinde de yapıyor...
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.