Şimdi Ara

Efsana Kasa W126 Balinacılar (115. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.365
Cevap
23
Favori
352.757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
     Efsana Kasa W126 Balinacılar Efsana Kasa W126 Balinacılar Efsana Kasa W126 Balinacılar

• 280'in diğer resimleri.
     Efsana Kasa W126 Balinacılar Efsana Kasa W126 Balinacılar Efsana Kasa W126 Balinacılar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 280 SE

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• bu arabayı tavsiye etmiyorum, 300 SE yada SEL alın ona restore edin. tavsiyem
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-mercedes-benz-300-sel-159795266/detay

bu aracı değerlendirebilirmisiniz acaba fiyatı kasa durumu donanım acısından (fiyat hariç) makul gibi gözüküyor benim için ama evliyadelik alma düşüncesindeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: k.namalir

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-mercedes-benz-300-sel-159795266/detay

bu aracı değerlendirebilirmisiniz acaba fiyatı kasa durumu donanım acısından (fiyat hariç) makul gibi gözüküyor benim için ama evliyadelik alma düşüncesindeyim

Fiyat aşırı yüksek. 18-20 civarı olsaydı düşünülürdü..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: robotica

quote:

Orijinalden alıntı: k.namalir

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-mercedes-benz-300-sel-159795266/detay

Fiyat aşırı yüksek. 18-20 civarı olsaydı düşünülürdü..

benim niyetimde o fiyatlarda zaten ama motor revize edilmiş +- düşündürüyor ilk kez 300 sel olacak ve görünüm güzel gibi

• Gözünüze çarpan ilanlari tavsiye ederseniz sevinirim deli gibi araç arıyorum ama içime sinen bulamadim

• Bir sene olmuş yazmyalı :D

Geçen süre zarfında araba kapıda yattı.Çocuklar egzostun üstünde zıplayıp düşürdü , logoyu söktü , muhtelif yerleri çizdi , vidalamadığım dış kapı kolunu çaldı :D üst kaplamasını polisajla aldığımız arka tampon pas yaptı...vss vss

İki ay önce canıma tak etti bindirdim çekiciye Ankaradaki arkadaşım ve onun çalıştığı atolyeye yolladım.

İç baştan sona toplandı.Eksik iç parçalar temin edildi , deri kapaldığımız deri direksiyonun kasa ve göbek yapısı pek sağlam olmayınca çıkma bir direksiyon alınıp alt üst ahşap yapıldı iç ahşaplara uygun bir şekilde , mercedes kasetçalar+changer girişinden sd+aux+usb balantı aparatı yapıldı.Ayrıca TR de ilk ve tek olarak bu işle uğraşan Emre kardeşimiz tarafından sıralı sistem LPG uygulaması yapıldı.(ben ilk değilim , bu işi yapan ilk ve tek yanlış anlaşılma olmasın.Tr de bu şekilde sıralıyla yürüyen 30 40 a yakın araç var)Hiçbir parça iptali yok , benzinde kendi orjinal tertibatla , lpg de kendi beyin tesisat ve enjektörleriyle çalışıyor.W220 s600 jantları krom kaplamaya gitti , arka tampon kusursuz nikelajlı başka bir tamponla değişti.Boyanacak.
    Ben İstanbuldayım.Araç hala Ankarada.Babam işlerimiz dolayısıyla orada.O sırada arabayla o ilgileniyor.Bugün jantlar takılacak ve son eksikler giderilecek.Yetişirse bugün , olmadı yarın muayene inşallah.

Ben başında olmadığım için çok fazla foto yok.Önümüzdaki hafta oradayım kısmetse.Yeni fotoları çeker eklerim.

resim ekleyemedim , şu linkteki resimden ileriye doğru tıklayın
    https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10202541174112831&set=a.10202541203433564&type=3&permPage=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saraçoğlu -- 21 Kasım 2014; 8:59:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Saraçoğlu

Bir sene olmuş yazmyalı :D

Geçen süre zarfında araba kapıda yattı.Çocuklar egzostun üstünde zıplayıp düşürdü , logoyu söktü , muhtelif yerleri çizdi , vidalamadığım dış kapı kolunu çaldı :D üst kaplamasını polisajla aldığımız arka tampon pas yaptı...vss vss

İki ay önce canıma tak etti bindirdim çekiciye Ankaradaki arkadaşım ve onun çalıştığı atolyeye yolladım.

İç baştan sona toplandı.Eksik iç parçalar temin edildi , deri kapaldığımız deri direksiyonun kasa ve göbek yapısı pek sağlam olmayınca çıkma bir direksiyon alınıp alt üst ahşap yapıldı iç ahşaplara uygun bir şekilde , mercedes kasetçalar+changer girişinden sd+aux+usb balantı aparatı yapıldı.Ayrıca TR de ilk ve tek olarak bu işle uğraşan Emre kardeşimiz tarafından sıralı sistem LPG uygulaması yapıldı.(ben ilk değilim , bu işi yapan ilk ve tek yanlış anlaşılma olmasın.Tr de bu şekilde sıralıyla yürüyen 30 40 a yakın araç var)Hiçbir parça iptali yok , benzinde kendi orjinal tertibatla , lpg de kendi beyin tesisat ve enjektörleriyle çalışıyor.W220 s600 jantları krom kaplamaya gitti , arka tampon kusursuz nikelajlı başka bir tamponla değişti.Boyanacak.
    Ben İstanbuldayım.Araç hala Ankarada.Babam işlerimiz dolayısıyla orada.O sırada arabayla o ilgileniyor.Bugün jantlar takılacak ve son eksikler giderilecek.Yetişirse bugün , olmadı yarın muayene inşallah.

Ben başında olmadığım için çok fazla foto yok.Önümüzdaki hafta oradayım kısmetse.Yeni fotoları çeker eklerim.

resim ekleyemedim , şu linkteki resimden ileriye doğru tıklayın
    https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10202541174112831&set=a.10202541203433564&type=3&permPage=1

Hocam resimleri zipleyerek bir dosya paylaşım sitesine yükleyebilirseniz çok sevinirim. Silinme ve kaybetme riskinden dolayı bilgisayarımda yedeklemek istiyorum bu muhteşem eseri

• Merhaba, 18 yaşındayım kendime uygun bir araba bakıyorum elimde de biraz para var. S280 buldum bir tane ama körü körüne işe girmek istemiyorum diri durumdaki bir taneye param yetiyor ama sıkıntı sonrasında parça ve tüketim beni biraz korkutuyor. ev okul arası 500m olduğunu düşünürsek faal bir kullanımı olmayacak daha çok zevkine alacağım.
    LPG'li tüketimi ne kadar?
    Otomatik şanzıman sıkıntı yapar mı?
    Aylık en fazla 100 km yapacak bana parça artı arıza maliyeti ortalama ne kadar olur?
    Modifiyeci değilim yani duruşu güzel olan bir araba arıyorum yani reno tofaş değil bunuda göz önünde bulundurursak altarnatifler nelerdir?
    Teşekkürler

• Arkadaşlar merhaba, ben de bi balinacı olarak sizlerin görüşlerini almak isterim. Şu an yurtdışındayım fakat yazın kesin dönüş yapmış olucam ve geldiğimde yıllardır takip ettiğim gönül verdiğim 560sec almak istiyorum. Ayrıca beğendiğim bir tanesinin linkihttp://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-sahibinden-emsalsiz-560-sec-mercedes-benz-1988-171599782/detay fiyata değer mi başka önerileriniz olur mu ? Özellikle lpgli bakmamaya çalıştım aracın orijinalliğinin bozulmasını istemem ve lpgnin uyumu konusunda da pek endişe verici yazılar okudum. Görüşlerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

• arkadaşlar cok temiz,mümkünse ilk sahibinden w126 300 sel arıyorum.bilginiz olurda özelden mesaj yazarsanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgurguner

arkadaşlar cok temiz,mümkünse ilk sahibinden w126 300 sel arıyorum.bilginiz olurda özelden mesaj yazarsanız sevinirim.

Çok temiz ve mümkünse ilk sahibinden 300sel...Bulursanız banada haber verin
  • arkadaşlar etrafınızda temiz w126 300 sel denk gelirseniz yazın ltf.35-40.000 tl bütçemiz var.
  • yurtdışından arac getirsek yada bi aracı ile anlaşsak ne tutar bunun vergisi vb masrafı bilgisi olan varmı (?)
  • quote:

yurtdışından arac getirsek yada bi aracı ile anlaşsak ne tutar bunun vergisi vb masrafı bilgisi olan varmı (?)

http://www.gumrukleme.com.tr/sektorel-bilgiler/bedelsiz-arac-ithalati/

Tam olarak sorunuzun cevabı değil ama işin ne kadar zor olduğu konusunda kesin bilgi.Siz yine temiz,mümkünse ilk sahibinden 300 sel aramaya türkiyede devam edin.Temiz belki ama ilk sahibinden olması imkansız..Zaten 3 yaşından büyük araç getirilemiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yassyoss -- 30 Aralık 2014; 17:22:09 >

• quote:

arkadaşlar etrafınızda temiz w126 300 sel denk gelirseniz yazın ltf.35-40.000 tl bütçemiz var.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-1991-model-300-sel-kazasiz-hatasiz-en-fuluu-191935264/detay
  • Sahibinden com da 191606650 nolu ilan icin tavsiyelerini bekliyorum arkadaslar .fiyat nasil ve diger ozellikler icin

• son zamanlarda sahibinden.com'da gördüğüm en temiz w126'lardan bir tanesi.Almak isteyenler acele etsin.Temiz araçlar çok fazla durmaz hemen satılır.Donanım yazılmamış ama döşemelerin durumu iyi.Kapı döşemeleri orjinal.ıslatıp ahşap kalıba yatırarak yapılan şişme dilim kapılar bunlar orjinal pres.Klima ve eğer çalışıyor ise radyo-kasetçalar göz doldurmakta.Özelliklerini bilmeden fiyata birşey demek zor ama bu fiyattan viraz daha aşağıda alınabilir.Donanım olarak dolu ise.PAZARLIK ŞART TABİİ..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-azad-auto-dan-mercedes-benz-300-se-191606650/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yassyoss -- 10 Ocak 2015; 14:03:35 >

• 
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.