Şimdi Ara

UEFA EURO 2008™ [ ÇIKTI -PS3,XBOX360] (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.326
Cevap
1
Favori
40.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cevap vermeye bile değmezsin aslında, çünkü sen yıllardır hiçbir gelişme göstermeyen, son rezil oyununu da nextgen diye yutturmaya çalışan oyunu, körü körüne savunan bir pes fanısın...

Pes3, pes4, pes5 gerçekten olağanüstüydü.. aynı şekilde fifa 03,04,05,06,07 olağanüstü berbattı... Ama fifa2008, pes 2008 i resmen oymuştur..

Ama sen bunu görmek istemezsin tabi o ayrı konu...

EWET İTİRAF EDİYORUM BEN PES FANIYIM KÖRÜ KÖRÜNE SAVUNURUM, HATTA PES SERİSİ KÖTÜ Bİ OYUN ÇIKARINCA GİDİP PES 1 PES 6 ARASINDA Kİ SERİDEN BİRİNİ OYNARIM FİFA OYNAMAM PES 1 OYNARIM DAHA İYİ O ADİ OYUNU NE PC MİN NEDE XBOX IMIN ASİL DVD-ROM UNA KOYMAM BUNU EN SON 2002 SENESİNDE YAPMIŞTIM SONRA DA PES PC YE ÇIKINCA BIRAKTIM, SEN CEVAP VERMEYE DEĞER BİR İNSANSIN KARDEŞİM.....

AYRICA KÖRÜM BEN ONUN İÇİN GÖREMİYORUM FİFA İLE PES ARASINDA Kİ FARKI,

ŞU BİLE 10 BASAR FİFA YA BE.....!!!!!

UEFA EURO 2008™ [ ÇIKTI -PS3,XBOX360]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fatality_AN8 -- 28 Mart 2008; 13:26:36 >

• evet sayın seyirciler şu an Donanım Haberden Canlı yayındayız Forza-GT çekişmesi halen devam ederken ;
    küllenmiş olan FIFA -PES çekişmesi yine alevlendi;
    taraflar umarız kırıcı ve rencide edici olmazlar yoksa ;
    güvenlik güçleri @zeus ve @myfranco sat timleri olaylara sert müdahelede bulunacaklar
  • Orjinalden alıntı: Fatality_AN8

Cevap vermeye bile değmezsin aslında, çünkü sen yıllardır hiçbir gelişme göstermeyen, son rezil oyununu da nextgen diye yutturmaya çalışan oyunu, körü körüne savunan bir pes fanısın...

Pes3, pes4, pes5 gerçekten olağanüstüydü.. aynı şekilde fifa 03,04,05,06,07 olağanüstü berbattı... Ama fifa2008, pes 2008 i resmen oymuştur..

EWET İTİRAF EDİYORUM BEN PES FANIYIM KÖRÜ KÖRÜNE SAVUNURUM, HATTA PES SERİSİ KÖTÜ Bİ OYUN ÇIKARINCA GİDİP PES 1 PES 6 ARASINDA Kİ SERİDEN BİRİNİ OYNARIM FİFA OYNAMAM PES 1 OYNARIM DAHA İYİ O ADİ OYUNU NE PC MİN NEDE XBOX IMIN ASİL DVD-ROM UNA KOYMAM BUNU EN SON 2002 SENESİNDE YAPMIŞTIM SONRA DA PES PC YE ÇIKINCA BIRAKTIM, SEN CEVAP VERMEYE DEĞER BİR İNSANSIN KARDEŞİM.....

Arkadaşım, bak ne yazmışım, pes ineski serileri olağanüstü demişim. Günde 10 saatin üstünde oynardım eskiden, tabiki senin gösterdiğin oyun ve pes2008 e kadar çıkan pes serileri bin basar fifa ya

Ama pes 2008 gerçekten çok çok kötü, grafik sıfır, leylek gibi koşan topçular, 4x hız (uçuyorlar resmen).. Mükemmel bir oyun bu kadar rezilk edilebilridi anca...

Ayrıca ' Cevap vermeye bile değmezsin aslında' bu sözüm için kusura bakma lütfen...

• quote:

Orjinalden alıntı: Fatality_AN8

Cevap vermeye bile değmezsin aslında, çünkü sen yıllardır hiçbir gelişme göstermeyen, son rezil oyununu da nextgen diye yutturmaya çalışan oyunu, körü körüne savunan bir pes fanısın...

sen Xbox'da FIFA 08 oynadin mi ? y da euro 08 demosunu ???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 28 Mart 2008; 13:33:40 >

• quote:

Orjinalden alıntı: cuoresportivo

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Dante

quote:

Ben Winning Eleven 2008 oynuyorum ve anlattığınız saçmalıkların hiç birini göremedim ya ayrı gezegende yaşıyoruz yada siz futboldan anlamıyosunuz, İnsanlık tarihinin gelmiş geçmiş en berbat oyunu FİFA dır, böle devam edersede öle kalacaktır 2006 dan bi SC alın bide 2008 den SC alın aynı oyuncuya ait yanyana koyun forma üzerinde ki numaralardan oyuncu isminin yazı karakterlerine kadar bakalım ne kadar fark göreceksiniz,

PES/WE serisinin şu ana kadar yapılmış en kötü oyunu denilen 2008 serisi bile FİFA 96 dan tutun Fifa 2008 e kadar hepsine 10 basar

Çünkü PES/WE = FUTBOL SİMULASYONU
    FİFA = FUTBOL OYUNU
    BU ŞUNUN GİBİ BİŞEY GT5 İLE FORZA ARASINDA Kİ FARK NE KADARSA PES/WE İLE FİFA ARASINDA DAFARK O KADAR DIR,

NOT: demek istediğim GT5 ileForza ne alaka diyeceksiniz sadece benzetme açısındandır konu ile alakası yoktur.

Süperdi.

Eywallah

PES Serisi tamamda Eğer PES2008'e Simulasyon diyorsan ben PES diyorum artık ya ben elime 2008'den önce FIFA almadım sabah akşam üniversitedeki günlerim PES ile geçti ama artık lütfen ya Yigidi öldürün ama hakkını yemeyin...FIFA 08 şuan simulasyondur bana göre eğer gerçekte futbolcular Pesteki gibi koşsalar okadar verimli şut atabilselerdi her maç oyundaki gibi 5-6 fln biterdi mesela fifa da böyle skorlar göremezsin.Çünkü top okadar hızlı hareket etmez gerçekteki gibi yada aynı yerden aynı hızla attığın her şut kaleyi bulmaz oyuncunun o anki durumuna , gücüne bağlıdır.Ha We 2007 FIFA 07 'den çok daha iyidir bana göre o ayrı ben sadece son versyonlar için konuşuorum

pes de al adamı calımlaya calımlaya git zorlama bir şut çek gol sen bunu bir de fifa da dene

fifa da oyun seni mantıklı oynamaya zorluyor ara paslarla ilerliyorsun şut çekerken zorladıgın an biliyorsunki o gol olamaz şutu çekerke hissediyorsun onu kontrollü oynuyorsun tıpkı televizyonlarda izledigimiz maçlar gibi eger sen farklı maçlar izliyorsan bilemicem pes e simuluasyo diyipte fifa ya dememekle ben de pes fanıydım hatta fifa oynamadan önceki forumlardaki yazılarımı okuyabilirsiniz pes ilk çıktıgı gün aksam gittim aldım bi ton para vererek beklememek için 1 hafta sonra 30 ytl daha ucuzdu ama ne zamandır beklemişim oyunu o 30 ytl nin önemi bile OLMAZDI taki oyunu oynayana kadar sonra ps3 bozuldu xbox da fifaya basladım sonra pes geldi sadece oyun calısıyormu dıye baktım ve 1 mac yaptım ondan sonra xbox a koymadım bile körü körüne savunmayın bir şeyleri çok komik durumlara düşüyorsunuz her şeyin bir sınırı olmalı

• quote:

Orjinalden alıntı: RED LORD CHE

evet sayın seyirciler şu an Donanım Haberden Canlı yayındayız Forza-GT çekişmesi halen devam ederken ;
    küllenmiş olan FIFA -PES çekişmesi yine alevlendi;
    taraflar umarız kırıcı ve rencide edici olmazlar yoksa ;
    güvenlik güçleri @zeus ve @myfranco sat timleri olaylara sert müdahelede bulunacaklar

• quote:

pes de al adamı calımlaya calımlaya git zorlama bir şut çek gol sen bunu bir de fifa da dene

fifa da oyun seni mantıklı oynamaya zorluyor

Fifa, mantık,çalım,ara pas!!!!!!

Bu dört kelimeyle fifa yı nasıl özdeşleştirmeyi başardın merak ediyorum,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fatality_AN8 -- 28 Mart 2008; 13:47:27 >
  • quote:

Sen nasıl özdeşleştiremedin bende onu anlamıyorum.

XBOX 360 da FIFA 08 ve EURO 2008 i oynamadan PES 2008 karşılaştırması yapmayın.Daha önceden (PS2 de) PES her türlü FIFA yı geçiyordu.Ancak next-gen konsollar çıktı ve oyunlarda değişime uğradı.Konami oyunun içine ederek PES 2008i piyasaya sürdü.Ancak FIFA büyük bir gelişme göstererek olağan üstü bir oyun çıkardı.Şimdide EURO 2008 geliyor ve bence şu ana kadar benim gördüğüm en iyi futbol oyunu olacak.(Ta ki Konami köklü bir değişikliğe gidip süper bir PES çıkarana kadar) PES 2008 ve FIFA 08 i xbox 360 da kıyaslarsak FIFA açık ara lider.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IBRAHIMOVIC' -- 28 Mart 2008; 14:28:03 >

• ya arkadaşlar yapsınlar şu anketi ondan sonra onun üzerine yorum yapalım bakalım noluor ne bitior o zaman görürüz arkadaşa ne deseniz pesi savunucak biz burda 2008 leri karşılaştırıoruz ama o hala eskilere gidior gidin gidin ileride bişey gözükmüor sizin için
  • konsol bolumunde anket acilsin

PES08 mi ? FIFA08 mi ?

ve son noktayi koyalim .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 28 Mart 2008; 15:32:13 >
  • quote:

quote:

fifa da oyun seni mantıklı oynamaya zorluyor

Lütfen ya,dostum hemen geriliosun biliorum ama ben anlamıyorum ben fifayı seviyorum ama Fan felan değilim.Fan nedir yaaaa...şaka gibi..Pes sağlam oyun çıkaramayınca sadece üzülürüm...okadar müthiş bir oyunun içine etmeyi nasıl başardı diye...EA yada sevinirim iğrenç bir FIFA 07 'den nasıl bukadar başarılı bir FIFA08 ve EURO yaptı diye...Fan...

Yani daha iyi bir oyun çıkınca kendini sıkıyosun onu oynamamak için...Neyse benden dostça bir tavsiye FIFA08 online olayına bir başla...ama önyargısız başla dicem oda zor olacak....

• Orjinalden alıntı: Fatality_AN8

Merak etme Konami böyle mıçmaya devam ederse birgün sende Fifa oynuyacaksın, çünkü tek başına nereye kadar, herkes fifa oynarken gözlerin dolu dolu eski günleri anarak PES oynarsın....

• Fifa nın mantığı hakkında doğru diyor sunuz da pes 2008 hiç bir şeye benzemiyor zamanında sega da süper soccer vardı aynı ona benzetiyorum kaleler adamların saçma sapan dünüşleri, ama ps2 deki ps6 güzel halen arkadaşlarla toplandığımızda fifa 08 değil winning eleven 11 oynuyoruz .
  • quote:

Orjinalden alıntı: ridvan1903

Fifa nın mantığı hakkında doğru diyor sunuz da pes 2008 hiç bir şeye benzemiyor zamanında sega da süper soccer vardı aynı ona benzetiyorum kaleler adamların saçma sapan dünüşleri, ama ps2 deki ps6 güzel halen arkadaşlarla toplandığımızda fifa 08 değil winning eleven 11 oynuyoruz .

katılıyorum ve bizde arkadaşlarla toplandığımızda we11 oynuyoruz ama tek başımayken x360 da fifa dan başkasını oynamam
  • quote:

Orjinalden alıntı: [DMC]

konsol bolumunde anket acilsin

PES mi ? FIFA mi ?

ve son noktayi koyalim .

AÇILSIN HODRİ MEYDAN HEMDE KÖKTEN ÇÖZÜM TÜM SERİLERİNİ KIYASLIYALIM HATTA İKİ OY VERİLSİN PES Mİ FİFA MI? PES 2008 Mİ FİFA 2008 Mİ

Değerli yöneticilerimiz lütfen bu konunun tarafsızlığı adına sizlerden birisi açsın
  • topic seda sayan showa döndü
  • bu tartışmalar güldürüyor beni pes vallahi pes...2 oyununda artı ve eksileri var..bu sene fifa sıçrama yaptı seneyede pes yapar ..bu böyle gider...tipik türk forumu
  • quote:

Orjinalden alıntı: ulasasmadili

quote:

Orjinalden alıntı: ridvan1903

Fifa nın mantığı hakkında doğru diyor sunuz da pes 2008 hiç bir şeye benzemiyor zamanında sega da süper soccer vardı aynı ona benzetiyorum kaleler adamların saçma sapan dünüşleri, ama ps2 deki ps6 güzel halen arkadaşlarla toplandığımızda fifa 08 değil winning eleven 11 oynuyoruz .

katılıyorum ve bizde arkadaşlarla toplandığımızda we11 oynuyoruz ama tek başımayken x360 da fifa dan başkasını oynamam

Aynen arkadaşım, tek başınayken fifa 08 arkadaşlarla win11 sonuçta konami nin futbol oyunlarıyla büyüdük pes 2009 inşallah fifa yı geçer böyle çekişmeler oyunculara yansır harika ötesi futbol oyunları çıkaracaklar baksana euro 08.

Halen anlamış değilim nasıl oluyorda pes 2008 ile next gen fifa yı bir tutuyorlar fifa daha iyi olduğunu kabullenmek sanki inancını değiştirmiş gibi geliyor herhalde
    Benim görüşüm

• Aynen arkadaşım, tek başınayken fifa 08 arkadaşlarla win11 sonuçta konami nin futbol oyunlarıyla büyüdük pes 2009 inşallah fifa yı geçer böyle çekişmeler oyunculara yansır harika ötesi futbol oyunları çıkaracaklar baksana euro 08.

Halen anlamış değilim nasıl oluyorda pes 2008 ile next gen fifa yı bir tutuyorlar fifa daha iyi olduğunu kabullenmek sanki inancını değiştirmiş gibi geliyor herhalde
    Benim görüşüm

doğru söze ne denir +1000000
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: [DMC]

konsol bolumunde anket acilsin

PES mi ? FIFA mi ?

ve son noktayi koyalim .

AÇILSIN HODRİ MEYDAN HEMDE KÖKTEN ÇÖZÜM TÜM SERİLERİNİ KIYASLIYALIM HATTA İKİ OY VERİLSİN PES Mİ FİFA MI? PES 2008 Mİ FİFA 2008 Mİ

Değerli yöneticilerimiz lütfen bu konunun tarafsızlığı adına sizlerden birisi açsın

FIFA 08 mi ?
    PES 08 mi ?
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.