Cezaevinde Yaşam Nasıl?
54 Cevap26711 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

781 Mesaj
31 Ocak 2008; 16:02:47 

Daha önce cezaevine girmiş olanlar veya yakını cezaevinde bulunan arkadaşlara soruyorum?
Orada yaşam nasıl?
Özgürlüğünüzün elinden alınmış olması nasıl bir duygu?

3817 Mesaj
31 Ocak 2008; 16:03:28 

quote:

Orjinalden alıntı: Dr.Deccal

Daha önce cezaevine girmiş olanlar veya yakını cezaevinde bulunan arkadaşlara soruyorum?
Orada yaşam nasıl?

hayırdır ?

781 Mesaj
31 Ocak 2008; 16:04:48 

quote:

Orjinalden alıntı: Akçalı.

hayırdır ?

İyi bir şey değil ama merak ediyorum.

2277 Mesaj
31 Ocak 2008; 16:06:20 

cinayet mi isledin acik konus

596 Mesaj
31 Ocak 2008; 16:08:32 

yat yere istihbarat...

...Bir gün, İstiklâl ve Cumhuriyeti müdafaa mecburiyetine düşersen, vazifeye atılmak için, içinde bulunacağın vaziyetin imkân ve şerâitini düşünmeyeceksin!

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
31 Ocak 2008; 16:18:59 

Geçen biriyle tanıştım.Hapisten yeni çıkmış.Her gün biriyle teke tek kavgaya çıkartıyorlarmış.
Ne kadar doğru bilemem.

659 Mesaj
31 Ocak 2008; 16:22:14 

ufak tefek cılız isen sopa kaldıramam diyorsan hiç tavsiye etmiyorum

Boşuna Çekilmedi bunca çile
İçiyoruz gündüz gece
haykırdık ama duymadı hiç kimse
PEŞİNDEYİZ HERYERDE

781 Mesaj
31 Ocak 2008; 16:24:24 

quote:

Orjinalden alıntı: acimakarna

ufak tefek cılız isen sopa kaldıramam diyorsan hiç tavsiye etmiyorum

Dayak var diyorsunuz yani.

6161 Mesaj
31 Ocak 2008; 16:27:08 

859 Mesaj

[31 Temmuz 2014; tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

31 Ocak 2008; 16:30:52 

benım arkadasımn babası tetıkcı cıdden yalan atmıoyorumn sedat pekerın adamının admamının adamıymıs dedıgıne gore arkadasım babası kapıcılık yapıyo ındımesınler dıye sabahtan aksama kadar bas egıyomus mıllete anlamasınlar dıye.yalanmı dogrumu bılmıorum ama yalan olsa nedn solesın bole bısey

FENERBAHÇE'NİN büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü, ne kupa büyüklüğüdür. Onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür işte, adı konamaz...

324 Mesaj
31 Ocak 2008; 16:41:25 

quote:

Orjinalden alıntı: Dr.Deccal

Orada yaşam nasıl?

çok merak ediyorsa bir gör bi

Ankara Üniversitesi Öğrencileri
Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi-Tarih
7 Yıllık Hort

3892 Mesaj
31 Ocak 2008; 17:23:12 

türkiyede hiçbişi düzgün değil, cezaevlerinin nasıl olduğunu tahmin et bakalım

2209 Mesaj
31 Ocak 2008; 17:30:23 

quote:

Orjinalden alıntı: Özgür

Geçen biriyle tanıştım.Hapisten yeni çıkmış.Her gün biriyle teke tek kavgaya çıkartıyorlarmış.
Ne kadar doğru bilemem.

fazla prison break izliosunn galiba

bu arada çocuk tecavüzcülerini ya da on a benzerleri de şişliyorlarmış ya da daha başka bişi yapıolarmış die duydum bende

LG HB966TRW Blu-Ray Ev Sinema Sistemi |Samsung 40F8000 Led TV |

Uzaklaştırılmış
31 Ocak 2008; 17:31:13 

Evet hapi kaçkını yokmu anlatıcak planlarım varda:)

697 Mesaj
31 Ocak 2008; 17:31:29 

quote:

Orjinalden alıntı: gfbilker

benım arkadasımn babası tetıkcı cıdden yalan atmıoyorumn sedat pekerın adamının admamının adamıymıs dedıgıne gore arkadasım babası kapıcılık yapıyo ındımesınler dıye sabahtan aksama kadar bas egıyomus mıllete anlamasınlar dıye.yalanmı dogrumu bılmıorum ama yalan olsa nedn solesın bole bısey

ne anlatmak istedin ?????????

Cahillerle sakın tartışma!
Bir süre sonra seni kendi seviyelerine çekerler,
Ve o seviyeye alışkın oldukları için seni yenerler

3039 Mesaj
31 Ocak 2008; 17:42:18 

quote:

Orjinalden alıntı: springci

ne anlatmak istedin ?????????

onun söylediklerini kimse anlamıyor

[size=1

859 Mesaj

31 Ocak 2008; 17:49:39 

quote:

Orjinalden alıntı: Tr_Tracy_

onun söylediklerini kimse anlamıyor

valla anlıyan anlıyo algılama zorlugu olan anlamıo sen anlamadın galıba?bıde masturbasyonyaparken babasına yakalanan eleman senmıydın?

FENERBAHÇE'NİN büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü, ne kupa büyüklüğüdür. Onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür işte, adı konamaz...

2399 Mesaj
31 Ocak 2008; 17:55:10 

4 duvar arasında senelerinin geçtiğini ve hep aynı şeyleri yaptığını düşün,birde ailenden ve sevdiklerinden uzakta.daha başka söze gerek varmı?

Uzaklaştırılmış
31 Ocak 2008; 18:20:00 

hiç yatmamış arkadaşların yorumu doğal olarak ne kadar ilginç oluyor...
orası için söylenecek o kadar çok şey var ki
öncelikle her koğuş suç şekline göre değişiyor her şeyden önce siyasi ve federal suçlu olarak ikiye ayrılıyorsunuz.federal suçlularda cinayet ile adi suçu veya tecavüzcülerle hırsızları vs aynı koğuşlara koymazlar.memurların koğuşları ayrıdır vs vs.
kim olduğun ne olduğun ne makamda olduğun orada asla önemli değildir.eskiden koğuş ağası denilen sistemin daha modernize edilmiş hali koğuş mümessili olarak halen devam etmektedir.sabah 5 de ve gece yatmadan önce sayılırsınız,gün içinde ihtiyaca göre bu sayımlar cezaevi yönetimine göre değişir.
kapıaltı-malta vs gibi ilginç tabirleri vardır halbu ki onlarda cezaevinin giriş kapısı salonu koridoru vs gibi yerleri anlatır.gardiyanlar her şeyinizdir dış dünya ile tek bağlantınızdır.savcılar-cezaevi müdürü -2.müdür -2. müdür yardımcısı - idari personel - mali personel ve jandarma gibi unsurların karışımı ile yönetilir.yemeklerinizi kendiniz yaparsınız veya her koğuşun sistemine ayak uydurursunuz.bu forumda yazılan zibidi mesajların tek bir harfi orada ağzınızdan çıkarsa sizin hakkınızda kimsenin kimseye bilgi verebileceğini sanmıyorum.belli zaman dilimleri çinde havalandırmaya çıkma hakkınız var,koğuş kapısına gelen demirden yapılmış seyyar arabadan manav ihtiyacınızı giderebilirsiniz...tv izleme şansınız koğuşdaki konumunuza göre değişir.işçi koğuşlarında olanlar şanslıdır sabah işe çıkıp mesai bitiminde gelir yemek yer yatarlar zaman çabuk geçer. vs vs vs
23 ve 28 yaşında iki kere girdim cezaevine.(sebepleri bende kalsın)

923 Mesaj
31 Ocak 2008; 18:51:59 

Dayım derdi ki "İçeriye hangi sebepten girersen gir tecavüzden girme"

5607 Mesaj
31 Ocak 2008; 18:54:51 

3 Ay benimde yatmışlığım var paran geliyorsa sende efendiysen pek sorun olmaz

Dünya üzerindeki canlıların, DNA zincirinde sadece dört Nükleotit bulunur. Her canlı varlık, bu dört temel yapı taşlarının değişik kombinasyonlarıyla yaratılmıştır. Bizim gen zincirimizde ise; Boşluklar vardır. Bunlar beşinci ve altıncı DNA Nükleotidir. Şu an gen aktarımını tamamladık, yeni bir tür yaratmayı başardık, Bu tür insan ile uzaylı melezidir,

9654 Mesaj
31 Ocak 2008; 18:58:29 

Tecavüzden içeri giren bi adamın gözünü çıkarıp pinpon oynamışlar ne kadar doğru bilemem

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

781 Mesaj
31 Ocak 2008; 19:00:42 

Ado gerçekten güzel bir açıklama yapmışsınız.

Bir kaç soruma cevap buldum.

3892 Mesaj
31 Ocak 2008; 19:27:54 

Ado çok geçmiş olsun.

767 Mesaj
31 Ocak 2008; 19:32:15 

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi icon -- 18 Mart 2014; 20:26:03 >

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

Uzaklaştırılmış
31 Ocak 2008; 19:32:29 

Cezaevlerinin tümü fabrikaya çevriseler harika olur.Hem suçlulara gelir gelirken hem de hapishaneler sorun merkezi yerine kazanç merkezi haline gelirler.Ayrıca mahkumlar sürekli çalıştıkları için kafası dolu olur.Böylelikle birbiri ile uğraşmayı keserler.

2798 Mesaj
31 Ocak 2008; 19:33:38 

vatan sağolsun
quote:

Orjinalden alıntı: Ado

hiç yatmamış arkadaşların yorumu doğal olarak ne kadar ilginç oluyor...
orası için söylenecek o kadar çok şey var ki
öncelikle her koğuş suç şekline göre değişiyor her şeyden önce siyasi ve federal suçlu olarak ikiye ayrılıyorsunuz.federal suçlularda cinayet ile adi suçu veya tecavüzcülerle hırsızları vs aynı koğuşlara koymazlar.memurların koğuşları ayrıdır vs vs.
kim olduğun ne olduğun ne makamda olduğun orada asla önemli değildir.eskiden koğuş ağası denilen sistemin daha modernize edilmiş hali koğuş mümessili olarak halen devam etmektedir.sabah 5 de ve gece yatmadan önce sayılırsınız,gün içinde ihtiyaca göre bu sayımlar cezaevi yönetimine göre değişir.
kapıaltı-malta vs gibi ilginç tabirleri vardır halbu ki onlarda cezaevinin giriş kapısı salonu koridoru vs gibi yerleri anlatır.gardiyanlar her şeyinizdir dış dünya ile tek bağlantınızdır.savcılar-cezaevi müdürü -2.müdür -2. müdür yardımcısı - idari personel - mali personel ve jandarma gibi unsurların karışımı ile yönetilir.yemeklerinizi kendiniz yaparsınız veya her koğuşun sistemine ayak uydurursunuz.bu forumda yazılan zibidi mesajların tek bir harfi orada ağzınızdan çıkarsa sizin hakkınızda kimsenin kimseye bilgi verebileceğini sanmıyorum.belli zaman dilimleri çinde havalandırmaya çıkma hakkınız var,koğuş kapısına gelen demirden yapılmış seyyar arabadan manav ihtiyacınızı giderebilirsiniz...tv izleme şansınız koğuşdaki konumunuza göre değişir.işçi koğuşlarında olanlar şanslıdır sabah işe çıkıp mesai bitiminde gelir yemek yer yatarlar zaman çabuk geçer. vs vs vs
23 ve 28 yaşında iki kere girdim cezaevine.(sebepleri bende kalsın)

859 Mesaj

31 Ocak 2008; 19:39:26 

Adoya bıde laf atıyosunuz paso.Artık daha dıkkatlı konusursunuz onla

867 Mesaj
31 Ocak 2008; 19:40:38 

quote:

859 Mesaj

31 Ocak 2008; 19:48:16 

quote:

Orjinalden alıntı: aKaSa

walla arkadasım sallıyosam kuran carpsın ne dıyım daha bana denılenı dıyorum

120 Mesaj
31 Ocak 2008; 20:04:59 

Adonun anlattıkları benimde aklıma kazındı kaldı.
Geçmiş olsun ve Allah korusun hepimizi. Umarım bir daha basınıza gelmez.
Gercekten enteresan olayların oldugu yerlerdir hapishaneler ABD den cok farklıyız ama Nat Geo da izledigim programlarda hapishanelerle ilgili bir cok detay anlatılıyor. Sistem onlarda mukemmel olsada inanın cok daha beter seyler war turkiyenin sistemi kotu ama hapishanedeki insanlar en azından dısardakiler gibi değil. Bir cogu namus davasına cezasını yatıyorlar ve namussuzca işlerden nefret eden tipler

Gercek bir ornek: Bebek tecavuzcusu misal hucrede kaldı bir sure sonra cıkmak istiyorum dedi ve kogusda gozu oyuldu yuvasından cıkarıldı. Haberlerde cıkmıstı.

öRnekleme bir olay da; Barda filmi izleyenler bilirler.

Tabiki bilmedigim cok sey vardır ama en azından bildiklerimi yada bildiklerimi sandıgım seyleri bende paylasmak istedim.

1026 Mesaj
31 Ocak 2008; 20:19:54 

benim arkadaşımın babası izmir buca Ceza evinin 2.müdürü baş müdür de babamın çok iyi arkadaşlarındandır..ayriyetten yegenimde adam yaralamaktan cezaevinde nevs-i müdafa ama ispatlayamadılar hala .ALlah kimseyi düşürmesin derim . Sanıldıgı gibi dayak yok
ama kaşınanı da çok güzel kaşıyorlar özellikle tecavüz vb suclarla giren insanlara o tür muamelelerde bulunuyorlar.

Ama cezaevleri Bazı Aciz insanları suca yonlendiren bi olay.Fakir insanlar Evsiz vb suc işleyerek ceza evine giriyorlar ekmek elden su golden kışı geçirip çıkıyorlar,kazık gene Devlete giriyor .Devlet o insanlara paşa paşa bakıyor

DH FOSİL GRUBU:2001-2005 ÜYELERİ

1215 Mesaj
31 Ocak 2008; 21:01:45 

babam ceza evinde 4. girişi ve içeriyle ilgili beni pek aydınlatmadı ama efendi olursan ve yeterli paran varsa rahat edermişsin

Selçuk İnan, Şınaydırıynan...

Uzaklaştırılmış
31 Ocak 2008; 21:16:52 

quote:

Orjinalden alıntı: dark_Frr3STylE

benim arkadaşımın babası izmir buca Ceza evinin 2.müdürü baş müdür de babamın çok iyi arkadaşlarındandır..ayriyetten yegenimde adam yaralamaktan cezaevinde nevs-i müdafa ama ispatlayamadılar hala .ALlah kimseyi düşürmesin derim . Sanıldıgı gibi dayak yok
ama kaşınanı da çok güzel kaşıyorlar özellikle tecavüz vb suclarla giren insanlara o tür muamelelerde bulunuyorlar.

Ama cezaevleri Bazı Aciz insanları suca yonlendiren bi olay.Fakir insanlar Evsiz vb suc işleyerek ceza evine giriyorlar ekmek elden su golden kışı geçirip çıkıyorlar,kazık gene Devlete giriyor .Devlet o insanlara paşa paşa bakıyor

tanıyorumdur büyük olasılıkla
ben de buca ceza evi ebk 16 da yattım.

2423 Mesaj
31 Ocak 2008; 21:23:46 

4 Yıldır Dayım Cezaevinde.
Bundan öncede 4 yılı geçmişti cezaevinde yani toplamda 8 sene ediyor.
Eminim ki çok kötü bir durumdur, düşünsenize hergün aynı duvarlara bakıp duruyorsun aynı kişiler dışarısı yok. parmaklıklar ardında.
Seni ziyarete gelenlerle konuşuyorsun ama arada bir cam var ve mesafe var.
üstelik ziyarette birbirinle telefon yoluyla konuşuyorsun (Trabzon Cezaevi)
Bayramlarda fln Açık görüşün var.O görüştende biz yiğenler yararlanamıyoruz.
Allah kimseyi cezaevine düşürmesin İçerde olmadan da ortada ki havanın nasıl olduğunu az çok anlayabiliyoruz...

19775 Mesaj

[14 Ağustos 2014; tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

31 Ocak 2008; 21:23:58 

Discovery de Cezaevi yaşamını anlatan belgeseli izle.

Bazıları hayatı dolu dolu yaşar. Bazıları ise yavaşça akıp geçmesini bekler. Ama hayatı biryerde yakaladın mı, işte O zaman muhteşem birşey olur...

3039 Mesaj
31 Ocak 2008; 21:29:11 

quote:

valla anlıyan anlıyo algılama zorlugu olan anlamıo sen anlamadın galıba?bıde masturbasyonyaparken babasına yakalanan eleman senmıydın?

Hayır Ben Değildim ama
Forumca Gereksiz ilan edilen, Adında ne gereksiz adam diye topic açılan , saçma sapan yazılar yazan,yalancılıgın ortaya cıkınca Askere gittim doguda terörist kovaladım diyen ama profilinde 1990 yazan,ve yazdıklarının kimse tarafından acnlaşılmayan insan sensin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tr_Tracy_ -- 31 Ocak 2008; 21:30:39 >

[size=1

2464 Mesaj
31 Ocak 2008; 21:32:42 

quote:

Orjinalden alıntı: Miex

Tecavüzden içeri giren bi adamın gözünü çıkarıp pinpon oynamışlar ne kadar doğru bilemem

Hıhı bağırsaklarından da file yapmışlar,öyle oynamışlar.

3169 Mesaj
31 Ocak 2008; 21:33:06 

quote:

Orjinalden alıntı: Tr_Tracy_

Hayır Ben Değildim ama
Forumca Gereksiz ilan edilen, Adında ne gereksiz adam diye topic açılan , saçma sapan yazılar yazan,yalancılıgın ortaya cıkınca Askere gittim doguda terörist kovaladım diyen ama profilinde 1990 yazan,ve yazdıklarının kimse tarafından acnlaşılmayan insan sensin

IF BLOOD IS YOUR DESIRE
BLOOD SHALL FLOW

1026 Mesaj
31 Ocak 2008; 21:34:42 

quote:

Ado: tanıyorumdur büyük olasılıkla
ben de buca ceza evi ebk 16 da yattım.

zeki uzun ve kemal yücel

kemal yücel görevden alınacak galiba çete olaylarına falan karışmış adam vurmuş amcam dün akşam söylüyordu bakalım fazla bi bilgim yok

DH FOSİL GRUBU:2001-2005 ÜYELERİ

199 Mesaj
31 Ocak 2008; 22:21:43 

Ben birgün girersem adam yaralamaktan yada öldürmekten girerim,burda uyuşturucu piyasası gelişmiş olsaydı yada sokakları çeteler yönetiyo olsaydı kesinlikle başım belada olurdu çünkü dersini vermek istediğim çok adam var ve mutlaka vericem hapishane adamı adam yapar askerlik gibi

---YOUNG BUCK---

6649 Mesaj
31 Ocak 2008; 22:38:15 

Allah kimseyi düşürmesin, Kolay değil 4 duvar arasında Yıllar geçirmek.

LG G3

Aynı dili konuşan değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilirler. (Hz. Mevlana)

2011 Mesaj
6 Temmuz 2008; 19:36:12 

quote:

zaten memlekette herkes sedat pekerin akrabası.. ne geniş sülalesi varmış. savulun ulenn ben pekerin yegeniyim.

652 Mesaj

[30 Ağustos 2014; tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

9 Mayıs 2012; 2:53:11 

Yukarı.

652 Mesaj

[30 Ağustos 2014; tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

12 Mayıs 2013; 2:32:23 

quote:

Orijinalden alıntı: srdr92

1. dereceden serefsız bır akrabanızı oldurup 15-20 yıl yatmak mı ıyı yoksa kendı kafanıza sıkmak mı?

Allah'a havale edip ikisini de yapmamak.

2619 Mesaj
12 Mayıs 2013; 3:30:13 

Bunu kendin öğrenebilirsin sadece 1 gün sürecek, öncelikle odandan tüm teknolojik aletleri çıkartacaksın telefon, bilgisayar, televizyon v.s daha sonra evdekilerden birisine odayı üstüne kilitlettireceksin ve 24 saat boyunca o 4 duvar arasında kalacaksın, sadece tuvalete gitmek için odandan çıkacaksın süre dolduğunda neler hissettiysen gerçek bir cezaevinde kalan kişiler 10 mislini hissettiğini düşünebilirsin.

Forumu bir daha girmemek üzere bırakmış bulunmaktayım.

3511 Mesaj
12 Mayıs 2013; 3:34:12 

PostMortem konuya bekleniyor.

Bu mesajda bahsedilenler: @PostMortem Bu mesaja 1 cevap geldi.

Intel Core i5 4670K @3.4GHz | Asus Z87-A | Asus GTX 760 DirectCu II OC | GSkill Ripjaws 2x4 GB 1600 MHz | Seagate 1 TB Barracuda 7200 Rpm | Corsair 300R 80 Plus 600W

2462 Mesaj
12 Mayıs 2013; 3:36:05 

Allah düşürmesin. Kapalı bir yerde tanımadığın suçlu insanlarla. Kabus gibi. Allah içerde olanlara sabır versin.

Intel Core i7 3630qm 3.4 Ghz. 3 Nesil.. GT 650M 2GB. 8 GB RAM 1600 MHZ. 750 GB HDD. 7200rpm

2142 Mesaj

[11 Ağustos 2014; tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

12 Mayıs 2013; 3:38:57 

İstediğin zaman banyo yapamazsın
Tuvalete giderken bile izinle gidiyorsun
Hiç bir teknolojik eşyan yok
4 duvar arasında akıp giden ömür. Oldukça kötü bir durum bence.

_____________________________________________________________________________________________________________________

Diego Ribas da Cunha ''DR10''
Katılım zamanı: 27 Eylül 2007

_____________________________________________________________________________________________________________________
DH Sansar Salvo Hayran Kulübü | DH No.1 Hayran Kulübü | DH Hidra Hayran Kulübü | DH Her Gün 1 Yeni İngilizce Cümle Çevirisi | Sizi Kaç Kişi Bloklamış Öğrenin

Uzaklaştırılmış
7 gün cezanın,
6 gün 21 sa. 31 dk. kadarı kaldı.
12 Mayıs 2013; 3:48:55 

quote:

Orijinalden alıntı: Cihathalitt

Allah düşürmesin. Kapalı bir yerde tanımadığın suçlu insanlarla. Kabus gibi. Allah içerde olanlara sabır versin.

İçerdekiler suçlu sen değil misin? Kazayla mı içeri girdi herkes?

Bu ne imbat fm yayını gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

2462 Mesaj
12 Mayıs 2013; 3:52:27 

quote:

Orijinalden alıntı: qer_1st_k

İçerdekiler suçlu sen değil misin? Kazayla mı içeri girdi herkes?

Bu ne imbat fm yayını gibi

Sakin ol. Hapse suçsuz yere giren insan yokmu ? Kendimi o yere koydum bi an girsem ne olurum diye.

Intel Core i7 3630qm 3.4 Ghz. 3 Nesil.. GT 650M 2GB. 8 GB RAM 1600 MHZ. 750 GB HDD. 7200rpm

3757 Mesaj
12 Mayıs 2013; 3:53:46 

quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Discovery de Cezaevi yaşamını anlatan belgeseli izle.

74 Mesaj
12 Mayıs 2013; 7:07:52 

bulaşık makinesine kamera koyan elemana sormak lazım

1011 Mesaj
12 Mayıs 2013; 17:03:16 

quote:

Orijinalden alıntı: Yafoo

PostMortem konuya bekleniyor.

Arkadaşlar ne kadar anlatsam da hiç biriniz bunu anlayamazsınız malesef. Ben de bilmezdim, kolay sanırdım ama içeri girince ne kadar saçma düşündüğümü fark ettim. Bizim çocuklar nispeten iyi sayılabilirdi. Öyle böyle kavga dövüş derken atlattık işte. Allah düşürmesin, biriniz oraya düşerse tek öğüdüm şu olur; fazla yumuşak olmayın ama fazla sert de olmayın. Daima ikisinin arasını yakalamaya çalışın. Uzun vadede en rahat edeceğiniz çözümdür bu.

Don't you know you're ridin' with King?
Konu dışının bana bir "Hoşgeldin" kelimesini esirgemediği konum
Laptoplarda ekran kartı modeli bilmek ve doğru sürücüyü yüklemek hakkındaki ufak rehber konum

4492 Mesaj
12 Mayıs 2013; 17:06:59 

Yat yere yat yat yat. Nereye kaçıyorsun lan. Alın bunu alın. - Komiser Mesut

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Cezaevinde Yaşam Nasıl?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.598