Şimdi Ara

.DH FIAT DoBLo' TAKIMI!! (1246. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
24.925
Cevap
15
Favori
1.230.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12431244124512461247
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: murat büyükbaba

1.3 multijet al ikinci eli çok tutuluyo bi de ecufast attırırsın 95 hp olur mis gibi 1.9 ları tutulmuyo fazla

Alıntıları Göster
    2012 1.6 doblo 960 tl sigorta fiyatı aldım daha düşük fiyat alan varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: evoo.9

2012 1.3 doblo combi için 1999 lira sigorta çıktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: slmngngr

quote:

Orijinalden alıntı: evoo.9

2012 1.3 doblo combi için 1999 lira sigorta çıktı.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar merhaba.Yeni aldığım Doblo 1.3 ecojet premio plus aracıma eco drive yükleyemiyorum.Test aracında vardı fakat benimkinde yok.Sağolsun servis eco drive ın ne olduğunu bile bilmiyor. Bilgisi olan arkadaşların yardımcı olmasını istiyorum

• merhaba yağ çubuğunu çıkarınca pıtır pıtır yağ atması normal midir
  • arkadaşlar 2013 doblo geri vites ampul tipini bilen var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TALENJEKTAZİ

arkadaşlar 2013 doblo geri vites ampul tipini bilen var mı ?
    merhaba arkadaşlar 35000 liraya kadar doblo almayı düşünüyorum ama doblo hakkında hiçbir fikrim yok hangi model hangi yıl alınabilir mümkünse düşük km'li full araç olacak şekilde
    aracı hususi almayı düşünüyorum herhangi bir ticari amaç için kullanamayacağım
    hangi modeli tutulur sorun sıkıntısı varmıdır nelere dikkat etmeliyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheBaBa55

merhaba arkadaşlar 35000 liraya kadar doblo almayı düşünüyorum ama doblo hakkında hiçbir fikrim yok hangi model hangi yıl alınabilir mümkünse düşük km'li full araç olacak şekilde
    aracı hususi almayı düşünüyorum herhangi bir ticari amaç için kullanamayacağım
    hangi modeli tutulur sorun sıkıntısı varmıdır nelere dikkat etmeliyim

Alıntıları Göster
    kimse doblodan anlamıyo sanırsam
  • 35 bin verecekseniz, ikinci el degil 44 bine sifira yonelmenizi tavsiye ederim.
  • Benim şöyle bir problem var;

Merkezi kilit kapilari kilitliyor.Sonra geri açılıyor.Butun kapilar kapali ama gostergede kapi ikaz lambasi yaniyor.Anahtarla kilitlemeye calisiyorum yine atiyor.Denemedegim yol kalmadi.Kapi kilitlerine wd40 sıktım, merkezi kilit sigortasına baktim.Kapinin birisini algilamiyor ama hangisini bulamadim.Defalarca ac kapa yaptim hepsini cozum olmadi.Son care yarin elektrikciye gosterecegim.Paylasirim cozulebilirse.
  • www.teamdoblo.com artık bu sitedeyiz herkesi bekleriz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: derossi06

Benim şöyle bir problem var;

Merkezi kilit kapilari kilitliyor.Sonra geri açılıyor.Butun kapilar kapali ama gostergede kapi ikaz lambasi yaniyor.Anahtarla kilitlemeye calisiyorum yine atiyor.Denemedegim yol kalmadi.Kapi kilitlerine wd40 sıktım, merkezi kilit sigortasına baktim.Kapinin birisini algilamiyor ama hangisini bulamadim.Defalarca ac kapa yaptim hepsini cozum olmadi.Son care yarin elektrikciye gosterecegim.Paylasirim cozulebilirse.

Tavan lambasını kontrol ediniz. Bende de aynı sorun var tavan lambası yanıksa kapıları kilitlemiyor ve araca bindiğimde kapı açık uyarısı veriyor.
  • Sorun giderildi.Denildigi gibi bagaj kapaginin yan tarafindaki lamba kısa devre yapip kapi acik uyarisi veriyor otomatik olarak.
    Soketlerini cikarttik sorun cozuldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: derossi06

Sorun giderildi.Denildigi gibi bagaj kapaginin yan tarafindaki lamba kısa devre yapip kapi acik uyarisi veriyor otomatik olarak.
    Soketlerini cikarttik sorun cozuldu.
    Herkese merhabalar, dün 2. el 2010 model Doblo 1.3 Multijet Elegance modelini aldık 152.000 km de. Araçla ilgili bir kaç sorun ve sorum var, bilgisi olan arkadaşlar var ise yardımcı olurlarsa çok memnun olurum;

1- Aracımın tam olarak Elegance donanım olduğunu nereden anlarım ve resmi olarak teknik ve donanımını fabrika verileri şeklinde nereden öğrenebilirim?

1- Aracım 152 binde, yanılmıyorsam 160 bin de bakıma girecek, neleri değişir nelere dikkat etmem gerekir, kaba taslak kaç TL ye mal olur bana?

2- Eklediğim görselde ki gibi ön göğüs var , teyp in altındaki klima bölgesinin ışıklandırmaları geceleri sarsıntılı yolda giderken yanıp sönüyor ve bununla birlikte yukarıdaki kapıyı açınca yanan iç aydınlatma ışığı da yanıp sönüyor? Bunun çözümü zor mudur neyin değişmesi gerekir?

3- Son olarak cd çalarda auxla ilgili ve media diye bir düğme var, lakin aux girişini takılıyorsa sd kart girişini bulamadım ?

• quote:

Orijinalden alıntı: mrhusnu

Herkese merhabalar, dün 2. el 2010 model Doblo 1.3 Multijet Elegance modelini aldık 152.000 km de. Araçla ilgili bir kaç sorun ve sorum var, bilgisi olan arkadaşlar var ise yardımcı olurlarsa çok memnun olurum;

1- Aracımın tam olarak Elegance donanım olduğunu nereden anlarım ve resmi olarak teknik ve donanımını fabrika verileri şeklinde nereden öğrenebilirim?

1- Aracım 152 binde, yanılmıyorsam 160 bin de bakıma girecek, neleri değişir nelere dikkat etmem gerekir, kaba taslak kaç TL ye mal olur bana?

2- Eklediğim görselde ki gibi ön göğüs var , teyp in altındaki klima bölgesinin ışıklandırmaları geceleri sarsıntılı yolda giderken yanıp sönüyor ve bununla birlikte yukarıdaki kapıyı açınca yanan iç aydınlatma ışığı da yanıp sönüyor? Bunun çözümü zor mudur neyin değişmesi gerekir?

3- Son olarak cd çalarda auxla ilgili ve media diye bir düğme var, lakin aux girişini takılıyorsa sd kart girişini bulamadım ?

Alıntıları Göster
    2006 Model Doblo 1.9 Multijet Premio aldık bugün. Araç bazı sorunlar nedeniyle benim üzerime yapıldı, daha önce araç sahibi değildim 93 doğumluyum 1.500 TL sigorta çıktı. Bu sigorta işine bir ayar çekmeleri lazım. Arabalara deli gibi paralar ödediğimiz yetmiyor bir de vergisi, sigortası derken cebimizde para kalmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: -Casablanca

2006 Model Doblo 1.9 Multijet Premio aldık bugün. Araç bazı sorunlar nedeniyle benim üzerime yapıldı, daha önce araç sahibi değildim 93 doğumluyum 1.500 TL sigorta çıktı. Bu sigorta işine bir ayar çekmeleri lazım. Arabalara deli gibi paralar ödediğimiz yetmiyor bir de vergisi, sigortası derken cebimizde para kalmıyor.

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alinti: LorneMalvo

2006 Model Doblo 1.9 Multijet Premio aldik bugün. Araç bazi sorunlar nedeniyle benim üzerime yapildi, daha önce araç sahibi degildim 93 dogumluyum 1.500 TL sigorta çikti. Bu sigorta isine bir ayar çekmeleri lazim. Arabalara deli gibi paralar ödedigimiz yetmiyor bir de vergisi, sigortasi derken cebimizde para kalmiyor.

92 doğumluyum, ilk araç 1.3 doblo için 1999 lira sigorta çıktı. kamyonetler için üst sınır 2000 tl miş ve 1999,50 lira sigorta çıktı.
    kasko içinde 1995 lira fiyat verdiler, araç 30 bin lira, kasko ve sigorta 4 bin lira ediyor.

• Beyler aşağıdaki adresten 2006 Model Doblo'nun Kullanım Kılavuzunu indirmeye çalışıyorum ancak hata veriyor (Bu siteye ulaşılamıyor hatası), yeni modellerde ise sorun yok indirilebiliyor.

http://www.fiat.com.tr/modeller/sayfalar/KullanimKlavuzlari.aspx

Başka nereden edinebilirim Kullanım Kılavuzunu?
  • Arkadaşlar bir şey danışmak istiyorum, kusura bakmayın 1246 sayfayı okuyamadım -)
    Doblo kasa tiplerini biliyorum ve sorum 1900 motorlarla ilgili.
    En son ilgilendiğimde 1900 diye geçen modeli 1910 cc olduğu için, yani 10 cc lik fazlalık nedeniyle bir üst vergi diliminden işlem görüyordu. 1900 diye geçen modellerin hepsi mi 1910 cc, yoksa fiat güncellemeye gitti mi bilgilendirirseniz sevinirim. Benzinde 1248 cc(elx hususi) 2005 aralık sonrası ödüllü 1.4 fire motoru, dizelde eski 1.9 d , jtd, multijet ve 1.6 multijet vs biliyorum, fakat merak ettiğim kısmı 1900 lüklerin hepsi mi 1910 cc. Teşekkürler şimdiden
  • Arkadaşlar bağaj havundaki bu bezi yıkamam gerekli nasıl yapabilirim sökmem yada çıkarmam gerek bilen anlatabilevek var mı ?

.DH FIAT DoBLo' TAKIMI!!
  • arkadaşlar merhaba birkaç sorum olacak cevaplarsanız cok sevinirim

gerek aile aracı olarak kullanabileceğim eş dost akraba ziyareti için gerekse arkadaki koltukları katladığımda yatak yapabileceğim bir araç arıyorum önceleri bagaj hacminden dolayı doblo düşünüyordum fakat biraz ticariye benzemesin diye ford courier düşünmeye başladım

sorularıma geleyim:)

ön koltukları hareket ettirmeden arka koltukları yatırdığımda üzerine ahşap bir platform koyarak yatak gibi kullanabilir miyim? 1.78 boyum oraya sığar mıyım? doblo camper diye görsellerden arattığınızda bir sürü resim cıkıyor onun gibi

yatak halindeyken de aracı sürebilmek kullanmak istiyorum bu şekilde kullansam çevirme vs olursa herhangi bir yaptırımı olur mu ceza vs yer miyim?

aracı genelde aile aracı gibi kullanacağım havaalanında çalışıyorum bazen 18 saat çalıştığım oluyor 8 saat boşluğum oluyor eve sadece uyumaya gitmektense araçta uyurum diyorum.

doblo fiyat olarak en avantajlı araç benim aradığım sınıfta vw caddy ford courier ile kıyasladığımda yine bagaj olarak en geniş bagajı sunuyor ama ticari durusu biraz rahatsız ediyor. 50 60 bin civarında bir bütçem var söylediğim şekilde kullanabileceğim otomobil ruhsatlı hangi araçları tavsiye edersiniz

cevap avrirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkurler:)

• 2015 doblo, auxtan kısık ses geliyor? Nedendir? Onarım mümkün mü?
  • 
Sayfa: önceki 12431244124512461247
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.