Şimdi Ara

EN İYİ KOMBİ

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.287
Cevap
55
Favori
596.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar evine doğalgaz döşetecek bendeniz kulunuza önereceğiniz en kaliteli ve en kullanışlı Doğalgaz KOMBİSİ sizce nedir.Yardımalarınızı bekliyorum

• BOSCH alma.
    Servis hizmeti çok kötü. Adamlar 10km lik yol için 50 YTL benzin parası istiyorlar.
  • demirdöküm vinto güzel kombidir...
  • Ev elektroniği bölümünde ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsin hocam..
  • Alarko almada ne alırsan al.Kötü süsler bile ondan daha iyi çıktı.
  • buderus yada wiessman öncelikli ama fiyatları biraz fazla onun dışında teknik servisi uygun olan her markaya bakabilirsin bence ...
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • hocam bizde wiessman war ve kombi piyasasının kralıdır.gerçekten çok kaliteli markadır.alman malı.
    bide buderus war buda cok ii ama wiessmanı kesinlikle tavsiye ederim, servisi olsun, kalitesi olsun, sessizliği, tasarrufu olsun, gerçekten son derece memnunuz.
    güzel bi led ekranı war her şeyi dijital tuşlarla ayarlıyosun. haaa ama baya pahalı. şu anda ne kadar bilmiyorum ama biz 2 sene önce (wiessman vitopent200 modelini) 2.000 ytl ye taktırmıştık.eğer maddi konuda sıkıntın yoksa vitopent300 modelini öneriyorum(o zaman 3000 ytl idi).yoğuşmalı bi kombi her türlü ayarı war cok değişik bi alet.bulasık yıkamak için ayrı sıcak su ayarı banyo için ayrı ayar, gece için ayrı ayar ve hepsi otomatik tam bi teknoloji harikası...
    offfff çokmu konuştum ne
    hocam yardımcı olabıldıysem ne ala
    saygılarımla
  • Vaillant ın üstüne kombi tanımam 5 yıl oldu ne bakım yaptırdık ne bişey hala taş gibi.

Demirdöküm-Alarkoda güzel ama çok yakıyorlar

Vaillant hem az yakıyor hemde kaliteli
  • Vaillant-Bayman-Buderus
  • Buderus
  • Babacım, buderus çok yakıyor diyorlar.
    Viessman yada Vailant al sen bence.

Bu arada bizimkilere selamlar.
  • Evde Demirdöküm Isofast model, sanırım 40.000 kcal'lik kombi var. Demirdöküm'ün en iyi modelleri arasında. Enerji tasarruflu ve oda içerisine konulan termostatlı uzaktan kumanda sayesinde oda sıcaklığını belirli bir noktada tutuyor. Tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paramedik 112 -- 31 Ocak 2008; 9:18:32 >
  • bende baymak var 2 yıldır güzel güzel çalışıyor sıkıntı çıkarmadı tavsiye ederim
  • BAYKAN AL!!!BENİM TANIDIKTIR KENDİSİ.DÜZCEDE SON TEKNOLOJİ BİR ÜRETİM TESİSİ VAR.7 YIL GARANTİ VERİYORLAR.VEDE
    SPER.İNCELE BİR İSTERSEN.
  • Buderus
  • Ben 4 ay önce wiessman aldım 2200 ytl 4 aydır kullanıyorum bi proplemim yok almadan önce çok araştırdım ve bütün yollar wiessmana çıktı
  • Bizimki Demirdöküm ve süper alet çok memnunuz.tabi kullanıma görede değişebilir.
  • ECA ya da Demirdöküm
  • Biz Baymak kullanıyoruz.

Oldukça sessiz çalışıyo ve performansı da güzel..
  • Vaillant ve Buderus

Viessman kombi kullananların çoğu çok problem yaşıyor. Sorduk soruşturduk. Viessman o kadar iyi bir kombi değil. İyi olsa bile çok yakıyor.

Elalemin aylık 350 YTL doğalgaz yakarak Viessman kombiyle ısıttığı evi biz aylık 150 YTL ile Buderus kombiyle ısıtıyoruz
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.