Şimdi Ara

6230 'CULAR BURAYA (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.384
Cevap
0
Favori
178.359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • email için java programlar var.waptan wap.getjar.com'a gir orada vardı.
  • Millet...
    Ben Buluutut ald1m ...daa doorusu bir arkadas1mdan ald1m...
    aaleti Pc'yte tan1tt1m...
    Benim Telefonu da Buluttutlan Tan1st1rd1m...
    sorunum su ki..Pc Suite vas1tas1yla bir islem yapmak istiyorum ancak telefonumu tan1m1yor..
    kald1rd1m yükledim yine olmad1..Telefonu görmüyor..
    Sizce sebep ne ola ki diye düsünüyorum...
  • arkadaşlar fazla sigarası olan varmı
  • quote:

Orjinalden alıntı: ratatatatatata

Millet...
    sorunum su ki..Pc Suite vas1tas1yla bir islem yapmak istiyorum ancak telefonumu tan1m1yor..

Bu konu ile ilgili olarak yine bu başlık altında yazmış olduğum eski yazılara bak orada bi sürü açıklama var...
  • 6630i nin piyasaya çıkması konusunda son durum nedir???
  • 6630i diye bir model yok.Sanırım 6230i'den bahsediyorsun.6230i Şu anda doğubank'ta satılıyor.Yakın bir zaman içerisinde (1 ay gibi düşünüyorum) garantilisi de satılmaya başlar.
  • Arkadaşlar bir problemim daha var benim.

İnternetten oyun indiriyorum , oyunları telefona atıyorum ama "dosya biçimi desteklenmiyor" diye bir uyarı alıyorum.Bu işi bana bir öğretecek olan var mı ? (.rar uzantılı)

-Oyun nasıl yüklenir ? Hangi klasöre hangi formatta yüklenmeli , bunun için ek program lazım mı ?
  • Anladığım kadarı ile sen dosyayı olduğu gibi telefon hafızasına bir yerlere atıp çalıştırmayı deniyorsun...rar uzantılı dosyayı açıp içeriğinde ne olduğundan bahseder misin.
  • Nasıl yani ? rar uzantılı dosya telefonda açılmıyor zaten.
  • Telefonda değil bilgisayarda açıp bakıcaksın içine

Bir Gülsen Yeter demişsin dur bi de gülümseyim bari sana
  • Güzel kardeşim bu dosya bende ne bilgisayarda açılıyor ne de telefonda.
    Bilgisayarda rar uzantılı dosyayı açmaya çalıştığım zaman "bu dosyayı açmak için program seçin" diyor

Yav ne zor birşeymiş bu iş

Ayrıca senin imzanda da aynısı yazıyor yanılmıyorsam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sirena -- 15 Nisan 2005, 16:39:38 >
  • Pc de açmak için Winrar programını kurman lazım..Winzip gibi bir programdır...
  • Tamam Bitzipper'i kurdum dosyayı açtım.Bi yardımcı ol kardeşim yav.
  • içinde 1 tane jar uzantılı program mı var yoksa birsürü dosyalar mı var?Ha birde sympatique kardeş bende x-men'in oyunu var.O oyunu rar olarak bluetooth'tan telefonun hangi dizinine kopyalayacağım ?
  • Yok birsürü değişik uzantılı dosyalar var
  • Aaabi inan arast1r1yorum yaa.. yoksa niye uurast1ray1m ki seni..link verebilirsen bakiim..
    quote:

Orjinalden alıntı: Sympatique

quote:

Millet...

Bu konu ile ilgili olarak yine bu başlık altında yazmış olduğum eski yazılara bak orada bi sürü açıklama var...
  • quote:

Aaabi inan arast1r1yorum yaa.. yoksa niye uurast1ray1m ki seni..link verebilirsen bakiim..
    quote:

Orjinalden alıntı: Sympatique

quote:

Millet...

Bilgisayarına Pc Suite 6.41 yükle.Eğer sorunun çözülmezse Pc'ye format atman gerekebilir.Normal koşullarda bağlantı kurulması lazım...

• Sirena dosyanın içeriğini bilmeden sana yardımcı olamayacağım üzgünüm...

Pyro : rar uzantılı dosyalar ya da oyunlar 6230'da çalışmaz.6230'a sadece Pc Suite aApplication Manager aracılığı ile oyun yüklenebilir ve bunun için jar uzantılı dosya gereklidir.Bluetooth ile herhangi bir dizine dosya kopyalamanız bir işe yaramaz...Açın Application Manager uygulamasını yuklemek istediğini java'ya ait jar uzantılı dosyayı kullanarak oyunu yükleyin...Deneme yanılma yolunu tercih edin...
  • Dostum en baştan söyleseydin ya rar uzantılı dosyaların 6230 da çalışmayacağını

neyse canımız sağolsun
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.