Şimdi Ara

Forex UTV380 Harici TV Kartı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
10.798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    fiyatı 90 ytlcivarlarında ilginç bir cihaza benziyor. kayıdı hangi formatlarda ve kalitede yapıyor cihazı kullana var mı

Özellikler

USB 2.0 TV BOX Masaüstü PC ve Laptoplara Tam Uyum * PIP ve TV Wall Özelliği * Canlı Yayını Durdurma/Devam Ettirebilme * İstenen Saat ve Tarihte Kayıt Yapabilme Analog/Kablolu Tv - Silikon Tuner - Otomatik Kanal Arama ve İnce Ayar Yapma 768*754 - Pal B/G ve NTSC - Resim Yakalama - Video Yakalama (Capture) Mpeg 1/2/4 Zaman Ayarlı Video Kayıt - Uzaktan Kumanda - 75 Ohm Koaksiyel Kompozit/Svideo Girişi - MMI Girişi - VCD/DVD-Kamera-PS2/XBOX Bağlayabilme Dikey/Yatay Kullanım - Otomatik Açılma/Kapanma

İnce ve Portatif TV
    Usb 2.0 Port'u Olan Her Dizüstü ve Masaüstü Bilgisayar ile Uyum
    Yüksek Hızda Veri Aktarımı
    MPEG-1, MPEG-2 ve MPEG-4 Formatında İstenen Zamanda Kayıt Yapabilme
    Multimedya çıkışlar için MMI Arabirim
    Kolay Kurulum: Tak ve Kullan
    Ekran Görüntüsü Alma ve Albüm Oluşturma Fonksiyonu
    Boyutlandırılabilir Görüntü ve Uzaktan Kumanda

Teknik Özellikler

Mini USB 2.0 port
    RF Giriş Aralığı: 47--870MHz
    AV Girişi: 1Vp-p CVBS (PAL/NTSC/SECAM)
    Audio Giriş/çıkış: 2V p-p
    TV Sistemi: PAL-B/G, NTSC-M + PAL-M/N, PAL + SECAM-D/K;B/G

Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi : Windows 2000/XP/Vista
    Direct X 9 veya Üzeri Destekleyen AGP Ekran Kartı
    İzleyebilmek için Pentium4 1.8GHz ve Kayıt Yapabilmek İçin Pentium4 2.4GHz veya Centrino1.4G
    256MB RAM veya Daha Yüksek
    Yazılım için 100MB veya Daha Fazla Disk Alanı ; Kayıt için 1GB veya Daha Fazla Disk Alanı. (Kayıt İşlemi Seçilen Sıkıştırılma Formatına ve çekilen Zaman Göre Farklılık Gösterir)
    5400RPM Sabit Disk veya Daha Üstü - USB2.0 port - Ses Kartı

Kutu İçeriği

Aksesuarlar: Uzaktan Kumanda, MMI AV Kablosu, USB ve Ses Kablosu, Kullanıcı Klavuzu, CDROM

NOT : Bu ürün Windows VISTA, Windows XP (32bit ve 64bit), Windows 2000 ile uyumludur.

• Dün aldım bugün verdim ( Ürünü Ankara / Ulus Konya sokaktan aldım ) 85 YTL ye aldım

MSI M675 dizüstü kullanıyorum

1- Görüntü hiçbir kanalı çekmiyor ( Seyranbağları / Ankara ( Dağın tepesi sayılır) )

Televizyon antensiz TRT kanallarını gösteriyor

2- Yazılımı berbat

3- Ses çok kötü eski masaüstünde kullandığım Fly 34 bu kartan 10 gömlek daha üstün

4- Çok ısınıyor

Bu kartın birtek yönü iyi kanal taraması çok hızlı ( oda fazla kanal bulamıyor )

CAT TV aramasında 3-4 bozuk kanal gösterdi başkada hiçbirşey göstermedi

Ulus Konya sokaktan aldığım kartı götürdüm orada hiç bir kanalı çekmedi ( 2 anten denendi )

Ürünü almak zorunda kaldılar aynı modelden 2 tane denediler hiç görüntü yok

PC dergisi bu kartı nasıl birinci seçer anlamadım Videoda anlatan kişide yalan söylüyor bukartın hiçbir özelliği yok

Kesinlikle tavsiye etmiyorum

V-GEAR tv bulamadım bu kart arkadaşımda var çok iyi görüntüsü var

Ankarada peşin 105 usd nerden bulabilirim bu kartı ( V-GEAR mobil tv kartı )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenerbalcı -- 31 Ocak 2008; 20:17:53 >
  • evet bu yorum olaya değişik bir bakış getirmiş. gerçekten ilginç tek ürün de değil bir kaç ürünü denemişler yine sorun var. valla ben almöayı düşünüyordum almasam mı
  • bende almayı düşünüyodum ama yakında analog yayın kalkacakmış bi işe yaramayacakmış o yüzden vazgeçtim
  • quote:

Orjinalden alıntı: mrtcn_62

bende almayı düşünüyodum ama yakında analog yayın kalkacakmış bi işe yaramayacakmış o yüzden vazgeçtim

Türkiye deki yaşam standartları ve bölgesel farklılıklara bakarsanız analog yayınların uzunca bir süre kalkamayacağını anlarsınız
  • valla bende bu ürünü alcaktım ama teknik konuda yeterli bilgi alamadığım için sorularıma cevap bulamadığım için vazgeçtim.
    bu ürünün yerine avertv usb volar ax onu sipariş verdim.geldiğinde gerekli incelemeyi yapıp foruma yazıcam umarım seçimimden dolayı pişman olmam.
    saygılar...
  • değerlendirmeni bekliyoruz technoburak
  • bu yorum yapan arkadaş nasıl yorum yapmış anlamadım kendisi gidip MSI notebook almış sanki notebooku ferrari gibi konuşuyor
    bu notebookta zaten 256 ram var nasıl çalışsın forex minumum 512 ramle çalışıyor komik bir yorum yapmış..

karar sizin gibip avere bu kadar para verecekseniz kendiniz bilirsiniz ama önce donanımhaberdeki videoyaya göz atın derim ben
  • quote:

Orjinalden alıntı: yenerbalcı

Dün aldım bugün verdim ( Ürünü Ankara / Ulus Konya sokaktan aldım ) 85 YTL ye aldım

MSI M675 dizüstü kullanıyorum

1- Görüntü hiçbir kanalı çekmiyor ( Seyranbağları / Ankara ( Dağın tepesi sayılır) )

Televizyon antensiz TRT kanallarını gösteriyor

2- Yazılımı berbat

3- Ses çok kötü eski masaüstünde kullandığım Fly 34 bu kartan 10 gömlek daha üstün

4- Çok ısınıyor

Bu kartın birtek yönü iyi kanal taraması çok hızlı ( oda fazla kanal bulamıyor )

CAT TV aramasında 3-4 bozuk kanal gösterdi başkada hiçbirşey göstermedi

Ulus Konya sokaktan aldığım kartı götürdüm orada hiç bir kanalı çekmedi ( 2 anten denendi )

Ürünü almak zorunda kaldılar aynı modelden 2 tane denediler hiç görüntü yok

PC dergisi bu kartı nasıl birinci seçer anlamadım Videoda anlatan kişide yalan söylüyor bukartın hiçbir özelliği yok

Kesinlikle tavsiye etmiyorum

V-GEAR tv bulamadım bu kart arkadaşımda var çok iyi görüntüsü var

Ankarada peşin 105 usd nerden bulabilirim bu kartı ( V-GEAR mobil tv kartı )

UTV380 hakkındaki yorumunuza 100% katılıyorum. Ben de aldım, farklı bilgisayarlarda kablo tv, normal anten vs her türlü kombinasyonla denedim ve sonuç hüsran.. İade ettim mecburen.
    Özellikle ses ve arayüz yazılımı felaket..

Not: MSI M675 notebook da minimum 1GB ram bulunmaktadır..
    Sayın _U_U_R_ , kendiniz satıyorsunuz diye forex'i övüp kullanıcıların bilgisayarlarını kötülemeye gerek yok. Problemli bir cihaz olduğu ortada..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Userman -- 9 Şubat 2008; 23:53:08 >
  • _U_U_R_ denen arkadaş bilmeden kullanmadan yorum yapıyorsun

Bu ürünü al videodan görüntüyü ve sesi göster o zaman

MSI M675 ( 1gb ram var üstüne 1 gb ram ekledim yani 2gb ram bulunmakta ) ferrari düzeyinde değil ama

onu kadar hızlı ( bilgisayarda catia ansys ve autocad rahatlıkla kullanabiliyorsun )

Tekrar söylüyorum bu ürün çok kötü istediğiniz bilgisayarda deneyiniz

Görüntü ve ses berbat Fly 34 yanına bile yakşamaz bu kadar iddaalıyım

videoda bu ürünü alantan kişi iyi kandırdı milleti ( ürünü satmak için her şey yapıyorlar )

Benide kandırdı videoda test yapan kişilere inanmayın bunların çoğu çıkarcı
  • Arkadaşlar bu kartı uzun süre düşündükten sonra aldım.Dün elime geçti.
    Önce bbu foruma baktığımda acaba bende de aynı sorunlar çıkar mı diye düşündüm.
    Kartın kurulumu çok basit. Araması çok iyi. Evde basit bir tv antenine taktığımda 15 civarı kanal buldu. Sonra merkezi apartmanın merkezi antenine taktığımda 25 civarı kanalı net olarak gösterdi.Şu anda çok memnunum.Hem evde masaüstü bilgisayarıma kurdum hem de laptop a. Zaten sadece usb olduğu için taşıması çok kolay.
    Eksi yanlarına gelince yanında anten gelseydi iyi olurdu (20 cm civarı anten kablosu geliyor) , fala ısınıyor ki şu ana dek bir zararını görmedim.Sadece analog tv seyretmek isteyenler için ideal bir kart.Zaten piyasada bu fiyata başka analog bulamazsınız galiba.Yakında örnek video ve görüntü de koyacağım.
    Size tavsiye edebileceğimbir şey hakkında peşin fikirli olmadan önce test etmeniz. Teşekkürler..
  • bir dergiye reklam veriyorsanız sizin firmanın ürünü dünyanın kralı da seçilir,en iyi performans ürünü de seçilir.ayrıca gerekli sistem özellikleri bildiğim kadarıyla tv izlemek için değil, tv yayınlarını kayıt yapmak için gerekli olan unsurlardır.
  • quote:

Arkadaşlar bu kartı uzun süre düşündükten sonra aldım.Dün elime geçti.
    Kartın kurulumu çok basit. Araması çok iyi. Evde basit bir tv antenine taktığımda 15 civarı kanal buldu. Sonra merkezi apartmanın merkezi antenine taktığımda 25 civarı kanalı net olarak gösterdi.Şu anda çok memnunum.Hem evde masaüstü bilgisayarıma kurdum hem de laptop a. Zaten sadece usb olduğu için taşıması çok kolay.
    Eksi yanlarına gelince yanında anten gelseydi iyi olurdu (20 cm civarı anten kablosu geliyor) , fala ısınıyor ki şu ana dek bir zararını görmedim.Sadece analog tv seyretmek isteyenler için ideal bir kart.Zaten piyasada bu fiyata başka analog bulamazsınız galiba.Yakında örnek video ve görüntü de koyacağım.
    Size tavsiye edebileceğimbir şey hakkında peşin fikirli olmadan önce test etmeniz. Teşekkürler..

Yalan söylüyorsun

cihazla beraber görüntü ve sesi verinde gülelim biraz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenerbalcı -- 17 Şubat 2008; 22:30:21 >
  • T
    quote:

quote:

Yalan söylüyorsun

Tarzınız hiç hoş değil
    Merak etmeyin kaydedip görüntü KOYACAĞIM
    Eğer test yapıp bunları söylüyorsan kuramamışsın.Veya bulunduğun yer çok kötü.
    Söylediklerimin kesinlikle %100 arkasındayım...
    Paranız çoksa ve aynı işlevi gören daha pahalı kartları almak istiyorsanız beni ilgilendirmez.
  • cihazı dizüstüne ( dizüstünde başka bir tv kartı olmadığına dair video ) bağla cihazla beraber

görüntü ve sesi video çek ( başka bir tv kartıyla bende görüntü verebilirim )

Ayrıca televizyon bulunduğum yerde antensiz trt yi gösteriyor Bu ürünü satanlarda kuramadı o zaman

20 kanalı net gösterdi dedin
    Bu 20 kanalı da teker teker göster

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenerbalcı -- 20 Şubat 2008; 13:40:42 >
  • quote:

quote:

Yalan söylüyorsun

Bu nasıl bir üslup anlamış değilim..Tanımadığın birini nasıl bu şekilde itham edebiliyorsun..
  • Hocam işler dolayısıyla yükleyemedim bugün yüklemeye çalışacağım.Bağladığım laptop monster s96s serisi.Bu arada apartmanın merkezi sistemi yeni ve iyi.
    Üsluba gelince Cosh_boy önemli değil.Artık böyle insanları sallamıyorum bile.Çünkü bunlardan çevremde çok var.
  • quote:

Hocam işler dolayısıyla yükleyemedim bugün yüklemeye çalışacağım.Bağladığım laptop monster s96s serisi.Bu arada apartmanın merkezi sistemi yeni ve iyi.
    Üsluba gelince Cosh_boy önemli değil.Artık böyle insanları sallamıyorum bile.Çünkü bunlardan çevremde çok var.

Dizüstünü taşıyacan zaman apartmandaki merkezi sistemide taşı

Dizüstünü taşırken merkezi sistemi götürmüyecen heralde millet bu cihazı yanında taşıması için alıyor

Yoksa skystar2 2,8 alır tüm kanalları izler

Eğer merkezi sistemi kullanacaksa adam bu cihazı niye alsınki

Yeni takılan merkezi sistemlere genellikle uydu takılıyor

Cihazla beraber görüntü ve ses ( Başka bir tv kartı olmadığına dair görüntü kart girişlerini boşalt )

Bazı insanların benden önceki usluba bakın kartı sattırmak için herşey yapıyorlar
  • Arkadaşım yanlış anlamışsın.Merkezi sistemle çok iyi çekiyor dedim.Daha önceki yazımda dikkat ettiysen küçük bir anten taktığımda 15 civarı kanalı net olarak bulduğumu yazmıştım.Yani merkezi sisteme gerek yok.Ama satmak için kullandıkları üslubun ve bu konunun satış için açıldığının farkındayım.
  • bu yenerbalcı denen arkadaşın sorununun ne olduğunu ben iyi biliyorum ama burada söyleyip onu rezil etmek istemiyorum.

ürünün eksi yanları tabiyki olabilir kimse 4 4 lük olamaz. Ancak bu fiyata bu kalite ve performans bence yeterlidir.

eğer gidip 2 katı para vermek ve başka marka almak isteyen olursa alır.

ama sadece size şunu söylüyorum FOREX ürünleri gerçekten iyi ürünler.

Bunu GG daki yorumlarımdan benden ürün alan aradaşların yorumlarından görebilirsiniz 700 küsür satış yaptım orada ben ve o 700 insan yorum yazdı ve sadece 7 tane olumsuz yorum var. oda yanerbalcı gibi bazı kendini elektronik profesörü zanneden arkdaşların yazdıkları yorumlar.

Her neyse alacak olanlara hayırlı olsun sorun olursa ben FOREX konusunda sonuna kadar yardımcı olurum.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.