Şimdi Ara

## Western Digital'den Yeni My Passport Essential Modelleri ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
4.916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## Western Digital'den Yeni My Passport Essential Modelleri ##

Dünyanın en büyük 3 hard disk üreticisinden biri olan Western Digital, My Passport Essential serisi dahilinde yeni taşınabilir hard disklerini duyurdu. Seri dahilinde farklı depolama kapasitelerine sahip üç yeni modeli kullanıma sunan WD'nin yeni diskleri kolay kullanıma yönelik ve rahatça taşınabilecek şekilde tasarlandı. MAC ve PC ile uyumlu çalışabilen ve USB 2.0 arayüzünü kullanan yeni diskler ayrıca yedekleme ve güvenlik yazılımları ile birlikte geliyorlar. Stilize bir tasarıma sahip olan My Passport Essential serisi dahilinde duyurlan diskler modeline göre 160, 250 ve 320GB'lık depolama alanı suabiliyorlar. 320GB'lık tepe modelin 80.000 adet müzik dosyası veya 38 saat yüksek tanımlı video saklayabildiği bildilirken fiyatının ise yurt dışı için 200$ civarında olduğu belirtiliyor.

• Tasarımı ve boyutu gerçekten harika, gördüğüm kadarıyla ayrı bir güç girişi de gerektirmiyor, eğer öyleyse daha da iyi. Yalnız fiyatını biraz yüksek buldum.
  • kasa piano black gibi. çok şık. ve 320 gb için ebatta süper.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chakra -- 30 Ocak 2008; 22:18:58 >
  • umarım yeniler için taşıma kılıfı verirler. ürün çok güzel ve şık yalnız büyük bir (-) eksi taşıma kılfının bulunmaması.....
  • quote:

Orjinalden alıntı: seawolfs336

bunlar türkiyede satılıyor zaten
    http://www.vatanbilgisayar.com/product_details.aspx?I_ID=31605

Haberimize konu olanlar serinin yeniden tasarlanan modelleridir ve resmi duyuruları da WD tarafından bugün yapılmıştır,
    http://www.westerndigital.com/en/company/releases/PressRelease.asp?release={8168BF08-EE7D-4361-BC8E-BB6FE34C9B02}

• quote:

Orjinalden alıntı: emptyrean

Tasarımı ve boyutu gerçekten harika, gördüğüm kadarıyla ayrı bir güç girişi de gerektirmiyor, eğer öyleyse daha da iyi. Yalnız fiyatını biraz yüksek buldum.

Eski WD Passport un 120GB lık modelini 2 yıldır kullanmaktayım en ufak sorunla karşılaşmadım, arkadaşım belirttiğin gibi gücünü usb üzerinden alarak çalışıyor (ki taşıma açısından fazladan güç adaptörü taşımamak çok pratik oluyor). Belki tek eksisi çok şık duran kaplamasının dokununca parmak izi bırakması. (bir de kutu içeriğine yine şık ince bir taşıma kılıfı olsa süper olurdu) Malesef ekstra bir ücrete (biraz pahalı) WD satıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Albatros83 -- 30 Ocak 2008; 23:23:38 >
  • Güzel ve şık bir ürüne benziyor!!!!
  • cok güzel gözüküyor alasım geldi ama pahalı
  • 250GB modeli birkaç haftadır kullanıyorum. partitionlara ayırdım. herhangi bir sorun yaşamadım. laptopla birlikte kullanıyorum. usb kablosu çok kısa ayrıca bir yerde okumuştum başka kablolarla çalışmıyor diye. ben laptopla birlikte kullandığım için kablosunun kısa olması herhangibir problem yaşatmadı.
  • burda onemlı olan bu hddlerın kac rpm oldugu
  • Haberimize konu olanlar serinin yeniden tasarlanan modelleridir ve resmi duyuruları da WD tarafından bugün yapılmıştır,
    http://www.westerndigital.com/en/company/releases/PressRelease.asp?release={8168BF08-EE7D-4361-BC8E-BB6FE34C9B02}

pardon abiii

• bundan bi önceki passport un 120 gb lık modelini kullandım.iki kere arızalandı.allahtan içinde sadece mp3 lerim vardı.garantiden sorunsuz değiştirdim.sinir bozucu bi durumdu ancak sorunların büyük ihtimalle kullanıcı hatası yani benden kaynaklandığını düşünüyorum.zira bikaç kere diskin bel hizasından halıya düşmüşlüğü var...

bu modeller de güzel ancak ben my book serisini beğeniyorum.fiyatları da sanırım passporta göre daha uygun...
  • bendede 120liği var. yeni aldığımda çok şık, ışıl ışıl ve karizmatikti. biraz hor kullandık sanırım üstünde çizik doldu. eksilerinden biride en ufak çizikleri belli ediyor. temiz kullanırsanız her yönüyle 4 4lük. 7 ay oldu hiç bir problem çıkarmadı.
  • quote:

WD'nin yeni diskleri kolay kullanıma yönelik ve rahatça taşınabilecek şekilde tasarlandı.

1- Gazete reklami gibi olmus (belki de basin aciklamasindan alintidir)
    2- Hangi 2.5" disk kolay kullanilmaz, rahat tasinmaz ki 3 sene once Ingiltere'den aldigim 80GB 2.5"lik diske no-name bir disk kutusu almistim, hala cok memnunum.
  • parlak boyası olduğu içine pek el vurmamak gerekiyo.mübareğin üstünde parmak izleri çok göze batıyor...
    ancak mavi ışık ve parlak siyah boya müthiş bi ikili...
  • cok karizma ama cabuk ciziliyor yeni alacaklar dikkat etsin.Koruyucu kılıf olsa iyi olurdu.Kalitesi tartısılmaz.
  • pardon eskisi ile yenisinin arasında görüntü harici ne gibi bi fark var?
  • ne zaman satısı balar burda?
  • forumda bi inceleme var..

2.5 inch lik harici diskler arasında.. Orda WD de aşırı bi fark var. Diğer diskler hızlı olmasına rağmen WD çok yawaş kalmış.. Bundan almak istiodum bende ama o incelemeyi görünce çok şaşırdım açıkcası.. Bu yeni modeller diğerleri gibi yawaş olmaz heralde? inşallah? olurmuki yoksa? eğer bunnarda yawaş olcaksa yazık olur o güzelim tasarıma...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.