Şimdi Ara

## Thermaltake'den İki Yeni Termal Macun ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
2.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Thermaltake'den İki Yeni Termal Macun ##

Soğutma çözümlerinde sektörün lider oyuncularından biri olan Thermaltake özel bir formula sahip olduğu söylenen iki yeni termal macunu kullanıma sundu. Yüksek performans meraklıları için geliştirilen TG-1 ve TG-2 kod adlı iki yeni macun RoHS uyumluluğuna sahipler ve 4gr'lık paket olarak kullanıma sunulmuş durumdular. Yüksek termal iletkenliğe ve düşük dirence sahip olan yeni macunlar ayrıca dayanıklılık ve stabilite konusunda da iddialılar. Fiyatları netleşmeyen macunların teknik özellikleri ve Thermaltake'in açıkladığı performans değerleri ise şu şekilde;

• Bakalım artic silver 5 e hem fiyat hem de performans anlamında rakip olabilecek mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Albatros83 -- 30 Ocak 2008; 19:32:10 >
  • 1 yıldır ac 5 i paketleyip satıyordu zaten şimdi kendi geliştirip hazırlamış ...
  • Güzel macunlara benziyorlar tabiki kullanıp denedikten sonra anlaşılacak!!!
  • her cpuda bulunması gereken bir ürün eğer gerçekden iyi ise çok satıcakdır bu tip ürünlerde pek fiyata bakılmaz ama
  • Bunların hepsi hikayeymiş...

TG1: 3W/mk ısı iletimi
    TG2: 1.5W/mk ısı iletimi
    AS5: 8.7W/mk ısı iletimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soğutucu -- 30 Ocak 2008; 20:12:46 >
  • kaç para bu meretler
  • aslında bu macunların birbirinden pek farkı olmadığına inanıyorum.
  • Artic Silver 5'ten çok farklı olacağını düşünmüyorum. Ama alternatif ürün olması her zaman için iyidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buraoca2 -- 30 Ocak 2008; 20:32:49 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: buraoca2

Artic Silver 5'ten çok farklı olacağını düşünmüyorum. Ama alternatif ürün olması her zaman için iyidir

Yanılıyorsun, üzerinde yazan değerler AS5'ten çok daha kötü.
  • quote:

Orjinalden alıntı: vipmail123

quote:

Orjinalden alıntı: buraoca2

Artic Silver 5'ten çok farklı olacağını düşünmüyorum. Ama alternatif ürün olması her zaman için iyidir

Yanılıyorsun, üzerinde yazan değerler AS5'ten çok daha kötü.

Aslında burada kastettiğim AS 5'ten çokta iyi olmayacağını söylememdi ki; dediğin gibi değerleri AS 5'ten daha kötü. Ama günlük kullanım açısından çok fazla fark oluşturacağını düşünmüyorum.(AS 5; bu macundan 2-3 derece daha soğuk tutar ki bu da son kullanıcıların pek de önemsemeyeceği değerler)

• [Deleted by Admins]
  • quote:

Orjinalden alıntı: vipmail123

Bunların hepsi hikayeymiş...

TG1: 3W/mk ısı iletimi
    TG2: 1.5W/mk ısı iletimi
    AS5: 8.7W/mk ısı iletimi

yuh aradaki farka bak
    thermaltake in fiyatlarını AS5 e göre ayarlaması gerek.yoksa AS5 varken alınacak şeyler değil.isim var sadece...
  • firmaların play do oyun hamuru gibi macunların rengini mengini değiştirip piyasaya sürmesi sıktı artık şöle sıvı metal gibi değişik daha değişik bi materyal yapsalar civalı mivalı süper olur
  • [Deleted by Admins]
  • as5 hem uyguh fiyatlı hemde performanslı bi macun onu yerini alabilecek bi ürün aynı performansı daha ucuza sunması lazım..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.