- x
DÜDÜKLÜ TENCERE TAVSİYESİ
305 Cevap166770 Görüntüleme6 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: <<      [2] 4 5 6      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

16072 Mesaj
12 Aralık 2009; 13:32:40 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

quote:

Orijinalden alıntı: muhamnet

Blue point markalı ürünleri Ümraniye de Korkmaz yapıyor. Oldukça iyi mamülleri var. Teknolojiyi kullanıyorlar. tasarımlarını, Analizlerini falan izledim...

Bende yakında bir düdüklü alacağım... Korkmaz kafama yatıyor... yani BluePoint

bizim dediğimiz blue point osenin dediğin değil

fissler in blue point modeli

2007 Hyundai Getz 1.4 DOHC 4AB AC ABS SR OTM.

GIGABYTE EP45-DS3L // INTEL E8500 // KINGSTON HYPERX 4*2GB 800Mhz DDR2 // HIS ICEQ4 HD4850
SANDISK EXTREEM SSD 120GB // WD 3.5" 2TB CAVIAR GREEN SATA 3.0 // CM RC690 600W // SAMSUNG SH-S223 SATA DVD-RW
HP 2207H LCD // SUPERONLINE 20MBIT FIBER INTERNET // POWERCOM 625AP UPS

1039 Mesaj
27 Mart 2010; 6:14:59 

quote:

Orijinalden alıntı: platin76

Tefal FRANSIZ malı. Fransız malı kullanmıyorum. Alternatifi olmasa alırım tefali ama Fissler gibi bence daha kaliteli bir ürün varken tefal hayatta almam. 20 yıldır fissler kullanıyoruz, lastik değişiyor 2-3 yılda bir, annem çok memnun. Ama herşeye rağmen kaliteli yerli malı bulursanız onu alın derim. yurtdışına paramız gitmesin.

Mutfak eşyalarında Türkiye artık eksisi gibi değil.Paslanmaz çelikte ülkemiz dünyada söz sahibi.Dünyanın nerdeyse en kaliteli paslanmaz çeliklerini Türkiye üretiyor ve dünyaya

satıyor.Tefal ve Fissler diye saplantı yapmayın derim.Arama motorlarında biraz araştırırsanız fissler ve tafal düdüklü tencereleri konusunda bir ton şikayet olduğunu görürsünüz.

Fissler ve Tefal ithal ürünlerdir ve ithal ürünün fiyatı artar,aynı fiyata aynı kalitede yada daha kaliteli türk ürünleri alabilirsiniz.

Fissler ve Tefal paslanmaz çelik tencereler alıp da paslandığını kanıtlayan çok müşteri var.Düdüklü tencereleri bozulanlar çok bu markaları kullananlardan.

Bir de yıllardır türk malı düdüklü tenceresini kullananlar var.

Bazen şans işi bu ev eşyası.İlla tefal yada fissler alacağım diyorsanız Fissler alın derim.Onu da son modelleri olan zaman ayarlı olanları alacaksanız alın.

Düşük model düdüklü tencereler için kesinlikle türk malı alın arkadaşlar,Türk Markaları paslanmaz çelik türü ürünlerde dünyaya satıyor,dünya memnun,siz gidip fransızın,

almanın malını alıyorsunuz.Porland mağazasından yıllar önce aldığım tencere kadar kaliteli tencereye raslamadım mesela.

Jumbo bilirsiniz havalı bir markadır,tencere ve kaşıklarını almıştım,suya değdikten sonra rengi bozuluyor,paslanmış gibi duruyor.

Şikayet etmiyorum ama jumboya verilen paraya değmiyor,porland'dan aldığım paslanmaz çelik yıkadıktan sonra ayna gibi sıfır halinde sanki tertemiz yeni.

Türk malı alayım deyip de çakmalarını da almayın,bulun iyi kaliteli olanları alın.Türk mallarının kaliteli paslanmaz çelikleri Tefale,Fisslere basar arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NetAnket.Net -- 26 Nisan 2010; 3:14:01 >

Akıllı olman yetmez,bilgili de olmalısın. (Uzun süren ayrılıktan sonra çok sevdiğim Donanımhaber Forum sitesinde yazılarıma yakında başlayacağım.Soranlara çok teşekkür,sağlık sorunum olmadı,sadece iş yoğunluğu sebebiyle zamanım öğrenmeye ve paylaşmaya yetmedi.

18 Mesaj
21 Nisan 2010; 13:23:34 

yetkili servisler bu konuda uzman. birşey alıcağım zaman her türlü markanın tamir bakımını yapan interbil teknik e danışmadan asla birşey almıyorum.çok yardımcı oluyorlar.www.interbilservis.com

12 Mesaj
21 Nisan 2010; 16:27:47 

Geçen hafta Fisler vitavit Premium Doğubank alt kattaki dükkandan peşin 300 Tl. aldım. Diğer Dükkanlarda 340-370 arasıydı.

1 Mesaj
21 Nisan 2011; 1:37:51 

Buradaki düdüklü tencereyi tavsiye ederim: http://www.urunsatinal....l-lila-silva-verda.aspx

Alışveriş siteniz: www.urunsatinal.com

3134 Mesaj
22 Nisan 2011; 23:50:55 

BİM mağazalarında haftaya `cuma indiriminde` düdüklü tencere var
sitesinde yok şimdi ama kapı afişinde gördüm

(marka aklıma gelmedi )
5-9 lt kapasite
iki kapak sayesinde çelik tencere ve düdüklü olarak kullanılıyor
iki yıl garanti

fiatı 70 tl civarında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

21266 Mesaj
23 Nisan 2011; 21:10:26 

Anneme 8 yıl önce aldığım Tefal Clipso' yu halen ve hiçbir parçası değişmeden kullandığını görünce ben de kendi evime Tefal Clipso Control One(4,5Lt) aldım (171TL + 6 Taksit)
Hanım da memnun.

Bazıları hayatı dolu dolu yaşar. Bazıları ise yavaşça akıp geçmesini bekler. Ama hayatı biryerde yakaladın mı, işte O zaman muhteşem birşey olur...

919 Mesaj
28 Mayıs 2011; 0:44:09 

bizde korkmaz düşünüyoruz.

1039 Mesaj
1 Haziran 2011; 20:47:58 

Tencere takımı başka düdüklü tencere konusu başka.Düdüklü tencere konusunda Karaca önermiş değilim ben.Ekonomi meselesidir ama düdüklü tencere de WMF , Fissler , Silit , gibi markalar hem malzeme kalitesi hemde işlevsellik açısından en önde gelenleri.Geliştirdikleri teknoloji ve kolaylıklar açısından KORKMAZ ve Ar Yıldız gibi yerli markalarımızdan çok farklılar zaten.Düdüklü tencere açısından yukardaki markaları önersemde tencere-çatal-kaşık takımı konusunda kesinlikle Korkmaz-Emsan-Karaca-Ar Yıldız gibi yerli markalarımızı öneririm.Hatta bu yerli markalarımızı kalite açısından sıralayabilirim de çünkü bir Korkmaz ile Karaca arasında bence ciddi fark var,Karaca bana biraz şekle önem veren ama kalite açısından düşük geliyor mesela.

Bu arada Fissler düdüklü tencerede Bernardo mağazalarında 100 TL hediye hediye çeki kampanyası bana çok cazip geldi.Çünkü Evkur ile Bernardo daki Fisssler fiyatları hemen hemen aynı,üstelik Bernardo Fissler ürünü alana 100 tl alışveriş çeki veriyor,yani ürünü 100 tl daha ucuza almış oluyorsunuz.Sanırım kampanyası 31 mayısta bitecekti ama belki de devam ediyordur.

Akıllı olman yetmez,bilgili de olmalısın. (Uzun süren ayrılıktan sonra çok sevdiğim Donanımhaber Forum sitesinde yazılarıma yakında başlayacağım.Soranlara çok teşekkür,sağlık sorunum olmadı,sadece iş yoğunluğu sebebiyle zamanım öğrenmeye ve paylaşmaya yetmedi.

10 Mesaj
5 Haziran 2011; 19:43:37 

arkadaşlar fissler vitavit premium 8 litre almayı düşünüyorum fiyatları 350 civarı :s kullandığınız alışveriş sitelerinden ucuz olanları verebilirmisiniz. yada nerden ucuza temin ederim ?

1039 Mesaj
10 Haziran 2011; 1:34:17 

quote:

Orijinalden alıntı: bozkurt358

arkadaşlar fissler vitavit premium 8 litre almayı düşünüyorum fiyatları 350 civarı :s kullandığınız alışveriş sitelerinden ucuz olanları verebilirmisiniz. yada nerden ucuza temin ederim ?

Fissler'in son çıkan modelini de gördünmü,gerçi fiyatı 500 lira civarı,ya 40 az yada 30 fazla ya satılıyor.Ben düdüklü tencere konusunda eğer evde çok kişi, yaşamıyorsayani mesela 2 kişiyseniz 8 litre gibi büyüklerin alınmasına karşıyım.Tencerelerin büyüklüğü mutfağın kullanımı ve enerjinin kullanımları açısından önemlidir.Gerek yoksa fazla büyük almaya gerek yok.

Fissler ürünleri EVKUR da satılıyor gördüğüm kadarıyla,Bernardo mağalazalarında da satılıyor ki, geçen ay fissler tencere yada tencere takımı alana 100 tl hediye çeki kampanyası bence çok avantajlıydı.
Evkurda da fissler düdüklü alana çelik su ısıtıcı hediye ediliyor hala sanırım.Eminönünde Doğubank 1. katta arka tarafta yıllardır fissler ürünleri satan bir yer var,fiyatları her zaman diğer yerlere göre birkaç lira düşük olur,ama siz mutlaka pazarlık yapın,ben ne zaman ordan ürün baksam söylenen fiyata indirim yapıyorlar tam almadan gidecekken :)
Eskiden fissler heryerde satılmıyordu artık bulmak kolay.
Fissler hangi semtlerde nerelerde satılıyor öğrenmek için fissler Türkiye tedari,kçisinin sitesindeki telefonu arayıp ordan da toptancısının numarasına ulaşıp,ordan da nerelerde satılıyor öğrenebilirsiniz,ben toptancısından daha ucuza ürünleri almak için ulaşmıştım heriflere ama malesef sadece mal verdiğimiz mağazalardan alabilirsiniz dediler.

WMF markalı alman malı mutfak eşyaları,tencereler düdüklü ısıtıcı ve pişiriciler de iyidir,fisslerden kötü denilemez hatta iyi denilebilir.Yalnmız ben herkese ısrarla söylemek istiyorum,düdüklü tencere değil de normal çelik tencereler alacaksanız hiç gerek yok yabancı markaya ithal ürüne,Korkmaz-Ar Yıldız,Emsan ürünleri aynı kalitede çok daha ucuzlar.Zaten yakın zamanda dünyaca büyük çelik üreticileri ülkemize yatırım yaoacak fabrika açacaklar,bu yüzden paslanmaz çelik ürünleri konusunda hem kalite artacak hem fiyatlar azalacak.

21266 Mesaj
10 Haziran 2011; 15:45:30 

quote:

Orijinalden alıntı: NetAnket.Net

Fissler'in son çıkan modelini de gördünmü,gerçi fiyatı 500 lira civarı,ya 40 az yada 30 fazla ya satılıyor.Ben düdüklü tencere konusunda eğer evde çok kişi, yaşamıyorsayani mesela 2 kişiyseniz 8 litre gibi büyüklerin alınmasına karşıyım.Tencerelerin büyüklüğü mutfağın kullanımı ve enerjinin kullanımları açısından önemlidir.Gerek yoksa fazla büyük almaya gerek yok.

Fissler ürünleri EVKUR da satılıyor gördüğüm kadarıyla,Bernardo mağalazalarında da satılıyor ki, geçen ay fissler tencere yada tencere takımı alana 100 tl hediye çeki kampanyası bence çok avantajlıydı.
Evkurda da fissler düdüklü alana çelik su ısıtıcı hediye ediliyor hala sanırım.Eminönünde Doğubank 1. katta arka tarafta yıllardır fissler ürünleri satan bir yer var,fiyatları her zaman diğer yerlere göre birkaç lira düşük olur,ama siz mutlaka pazarlık yapın,ben ne zaman ordan ürün baksam söylenen fiyata indirim yapıyorlar tam almadan gidecekken :)
Eskiden fissler heryerde satılmıyordu artık bulmak kolay.
Fissler hangi semtlerde nerelerde satılıyor öğrenmek için fissler Türkiye tedari,kçisinin sitesindeki telefonu arayıp ordan da toptancısının numarasına ulaşıp,ordan da nerelerde satılıyor öğrenebilirsiniz,ben toptancısından daha ucuza ürünleri almak için ulaşmıştım heriflere ama malesef sadece mal verdiğimiz mağazalardan alabilirsiniz dediler.

WMF markalı alman malı mutfak eşyaları,tencereler düdüklü ısıtıcı ve pişiriciler de iyidir,fisslerden kötü denilemez hatta iyi denilebilir.Yalnmız ben herkese ısrarla söylemek istiyorum,düdüklü tencere değil de normal çelik tencereler alacaksanız hiç gerek yok yabancı markaya ithal ürüne,Korkmaz-Ar Yıldız,Emsan ürünleri aynı kalitede çok daha ucuzlar.Zaten yakın zamanda dünyaca büyük çelik üreticileri ülkemize yatırım yaoacak fabrika açacaklar,bu yüzden paslanmaz çelik ürünleri konusunda hem kalite artacak hem fiyatlar azalacak.

Ne kadar iyimsersiniz...
O büyük şirketler Türk milletine ucuz çelik satmak için gelmiyorlar.

Bazıları hayatı dolu dolu yaşar. Bazıları ise yavaşça akıp geçmesini bekler. Ama hayatı biryerde yakaladın mı, işte O zaman muhteşem birşey olur...

1039 Mesaj
12 Haziran 2011; 0:16:30 

TuVnera arkadaşım,söylermisin ne için geliyorlar?
Birde bir konuda görüşünü sorayım,hükümet neden otomotiv ve çelik üreticilerinin ülkemizde fabrika açması için gayret ediyor.Neden Volksvogen'in ülkemizde üretim yapması için uğraşıyor.Volkswogen Türkiye'de fabrika açınca araba yapınca halkımız mı kazanır yoksa ülkemiz mi satılmış olur.Koreli çelik üreticisi ülkemizde dünyanın en büyük tesislerinden birini yaptığında ve bilmem kaç bin insanı işe aldığında ve dünyada satılan çelik ürünlerin çoğu ülkemizde üretilip dünyaya ihraç edilse halkımız zarar mı eder kazanır mı?

2 soruma da lütfen cevap verirmisin,burda paylaşalım düşüncelerimizi,okuyanlar düşünsün kendi düşüncelerini oluştursunlar.

69 Mesaj
12 Haziran 2011; 9:59:06 

yaklaşık 1 yıldır fissler'in bluepoint 4.5 lt kullanıyorum. ürünü buradaki tavsiyelere uyarak almıştım, iyi ki de almışım. diğer markaları bilmem ama ben bu tencerede yemekleri çok kısa sürede pişirebiliyorum. clipsosu olan bir arkadaşım ıslanmış kuru fasulyeyi yarım saatte yaptığını söylemişti. fissler'de kapağını kapattığım andan itibaren 10-12 dakika içinde pişiriyorum fasulyeyi. dışarıya neredeyse hiç hava vermiyor. evim açık mutfak olduğu için koku yapmaması da ayrıca bir avantaj benim için :)

21266 Mesaj
13 Haziran 2011; 10:12:24 

quote:

Orijinalden alıntı: rhrhrh

yaklaşık 1 yıldır fissler'in bluepoint 4.5 lt kullanıyorum. ürünü buradaki tavsiyelere uyarak almıştım, iyi ki de almışım. diğer markaları bilmem ama ben bu tencerede yemekleri çok kısa sürede pişirebiliyorum. clipsosu olan bir arkadaşım ıslanmış kuru fasulyeyi yarım saatte yaptığını söylemişti. fissler'de kapağını kapattığım andan itibaren 10-12 dakika içinde pişiriyorum fasulyeyi. dışarıya neredeyse hiç hava vermiyor. evim açık mutfak olduğu için koku yapmaması da ayrıca bir avantaj benim için :)

Bildiğim kadarıyla pişirme sırasında kısmi olarak dışarı bir miktar buhar vermeli. Tehlikeli olabilir.

2 Mesaj
30 Haziran 2011; 17:55:48 

arkadaşlar benim tavsiyem falez ve hursultan markalı düdüklüler.Emniyet yapısı olarak çok iyi düşünülmüştür ben kendi evimde kullanıyorum sizede tavsiye ederim

incelemek için www.momspans.com sitesini ziyaret edebilrisiniz.

düdüklülerde 5 ayrı emniyet sistemi yapmışlar ve son derece güvenli tencere patlaması diye bir şey söz konusu değil 3 aşamalı ventil sistemi tıkanırsa basınç tetiği açıyor oda tıkanırsa conta içeride ters dönüyor ve hava odalarından buharı yavaş yavaş dışarı veriyor patlamıyor hemde korkutmuyor insanı ayrıca şekilleride çok hoş olmuşve aynı zamanda tencere içinde buhar varsa düdüklünüzün kapağı açılmıyor buda açma emniyeti tencerenin içindeki buhar yüzünüzü yakmasın diye konulmuş buharı 0 konumunda boşalttıktan sonra açıyorsunuz tavsiye ederim.

2 Mesaj
30 Haziran 2011; 17:58:14 

ayrıca düdüklü tencereler kullanım esnasında ayarladığınız pişirme basıncına bağlı olarak o basınca ulaşınca ventil açar ve tencereyi aynı basınçta tutar dışarı buhar atar korkmayın bu çalışan bir düdüklü demektir eğer dışarı buhar atmıyorsa korkun çünkü buhar tencere içinde birikiyor demektir buda tehlikeli falez veya hursultan markalı olanları tavsiye ederim size

www.momspans.com sitesinden inceleyebilirsiniz

89 Mesaj
1 Temmuz 2011; 15:01:28 

arkadaşlar EMSAN ın düdüklü tencereleri hakkında bilgisi yada tavsiyesi yada şikayeti olan varmıdır??nasıldır emsan lar?

PSN grrravity...

16072 Mesaj
1 Temmuz 2011; 22:36:40 

quote:

Orijinalden alıntı: bozkurt358

geçen limangodan 6 litresini 300e aldım

%25de worldpuan veriyordu 225e geldi cihaz

oldukça uygun açıkçası

dün geldi

bendeki fissler bluepointten farkı otomatik basınç ayarı ve otomatik klit

ama bluepoint daha şekilli daha toplu

bu biraz daha yüksek ve altı daha dar biraz biçimsiz

GIGABYTE EP45-DS3L // INTEL E8500 // KINGSTON HYPERX 4*2GB 800Mhz DDR2 // HIS ICEQ4 HD4850
SANDISK EXTREEM SSD 120GB // WD 3.5" 2TB CAVIAR GREEN SATA 3.0 // CM RC690 600W // SAMSUNG SH-S223 SATA DVD-RW

16072 Mesaj
1 Temmuz 2011; 22:39:00 

ayrıca 6 litre diyor ama max seviyesi 4 litre

2 litre boşluk kalıyor düdüklüde sanırım oda basınç için vs

yani 6 litre tam 6 litresi kullanılamıyor

belki normal tencere olarak 6 litreside kullanılabilir

kütük gibi kullanma kılavuzuna bakmak lazım:)

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
1 Temmuz 2011; 23:54:25 

bu konunun yeri bu başlıkmı arkadaşlar.başlığı doğru yere taşıyın lütfen.yada doğru yere yeni başlık açıp ordan devam edin.yanlış anlamayın bu arada.başlık ev elektroniği siz düdüklü tencere tartışıyorsunuz..

12165 Mesaj
2 Temmuz 2011; 0:00:33 

Benim annem oldum olası inanılmaz korkuyor düdüklü tencerelerden:D Evlenirken hediye gelmiş, onu bile kullanmadan attı. Zaten doğalgaz olunca pişirme maliyetini kısma gibi bir dert olmuyor. Sadece zaman tasarrufu olayı var.

21266 Mesaj
2 Temmuz 2011; 2:19:18 

quote:

Orijinalden alıntı: alihande

bu konunun yeri bu başlıkmı arkadaşlar.başlığı doğru yere taşıyın lütfen.yada doğru yere yeni başlık açıp ordan devam edin.yanlış anlamayın bu arada.başlık ev elektroniği siz düdüklü tencere tartışıyorsunuz..

Forumda hangi bölüme bu konunun açılmasını istersiniz?
Ya da yeni bölüm açalım "Ev hanımları ve onlara özenen kılıbıklar" gibi...

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
3 Temmuz 2011; 0:25:26 

quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Forumda hangi bölüme bu konunun açılmasını istersiniz?
Ya da yeni bölüm açalım "Ev hanımları ve onlara özenen kılıbıklar" gibi...

olur.ev elektroniği başlığına düdüklü tencere konusu açılmasından iyidir.ayrıca ben bunu kılıbıklık olarak görmüyorum ben mutfağına girip yemek yapan hatta a dan z ye herseyiyle ilgilenen biriyim.hatta bu benim hobim.kılıbıkmı oldum ben şimdi?benim ne söylediğimi siz gayet iyi anladınız.ama öyle bir başlık açarsanız seve seve o başlığa gelirim elimden gelen katkıyıda yaparım.

89 Mesaj
26 Temmuz 2011; 12:52:16 

Düdüklü tencereden çok korkan bir eşim olduğu için evde kullanmak bana kalıyor yerli essenso 8 lt ve alman wmf 4.5+3 lt var.Tek elle aç kapaları tavsiye etmiyorum (essenso sorun çıkarmaya başladı bile)yan kulplarından açılan daha uzun ömürlü birde en az 3 emniyetli olması lazım.

fransız malı almam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b.özcan -- 26 Temmuz 2011; 15:53:46 >

b&b

80 Mesaj
18 Eylül 2011; 15:11:56 

quote:

Orijinalden alıntı: b.özcan

Düdüklü tencereden çok korkan bir eşim olduğu için evde kullanmak bana kalıyor yerli essenso 8 lt ve alman wmf 4.5+3 lt var.Tek elle aç kapaları tavsiye etmiyorum (essenso sorun çıkarmaya başladı bile)yan kulplarından açılan daha uzun ömürlü birde en az 3 emniyetli olması lazım.

fransız malı almam.

Merhaba, bizde WMF nin ayni setini aldik. Geri verip vermeme konusunda kararsiziz. Lastik omru ne kadar biliyormusunuz? Kucuk valfini degistirmek durumunda kaldiniz mi? Duydugumuza gore bu iki parca eskiyen tek aksamlar ve Turkiye de bulunmuyormus? Kisacasi WMF duduklu performansini merak ediyoruz..

Sony 55HX920 LEDTV * Sony PlayStation3
Sony Tablet S * Nikon D7000 & 16-85 mm VR Lens
Macbook Pro 2011 15,4" * Digiturk HD

2636 Mesaj
18 Eylül 2011; 18:38:58 

tefal acticook- nutricook ya da fisslerin tencerelerini dusunuyoruz. Fisslerin modellerini bilmiyorum hiç. Hangisini niçin tavsiye edersiniz acaba?

Love is a force of nature...

1039 Mesaj
18 Eylül 2011; 20:26:16 

quote:

Orijinalden alıntı: emrahsnr

tefal acticook- nutricook ya da fisslerin tencerelerini dusunuyoruz. Fisslerin modellerini bilmiyorum hiç. Hangisini niçin tavsiye edersiniz acaba?

Tefal ürünlerini çelik ürünler konusunda tavsiye etmem.
Fissler ürünlerinde şu an Bernardo mağazalarında iyi bir kampanya var: Fissler düdüklü tencere yada tencere takımı alana 100 TL hediye çeki hediye.
Şöyle açıklayayım,fisslerin bir düdüklüsü her yerde 300 TL,Evkur da,yada başka yerlerde bakın hemenh hemen aynı fiyat,en fazla 40 TL farkeder,Berbardo da ayrıca 100 TL hediye çeki veriliyor şu an,yani ürünü yaklaşık 70 TL daha ucuza aldığınız kesin.

Tefal nütricook tarzı bir ürün düşünüyorsanız Fissler'in son çıkan düdüklüsünü bir inceleyin,fissler'in son çıkan düdüklüsü her yerde yok hatta bazı mağazaların haberi bile yok son ürününden.Modelini şimdi hatırlayamıyorum.

408 Mesaj
21 Eylül 2011; 19:01:56 

tefal clipsonun lastiğini nerden bulabiliriz ankarada baya yere sorduk bulamadık

89 Mesaj
5 Ekim 2011; 10:45:49 

quote:

Orijinalden alıntı: mscaldiran

Merhaba, bizde WMF nin ayni setini aldik. Geri verip vermeme konusunda kararsiziz. Lastik omru ne kadar biliyormusunuz? Kucuk valfini degistirmek durumunda kaldiniz mi? Duydugumuza gore bu iki parca eskiyen tek aksamlar ve Turkiye de bulunmuyormus? Kisacasi WMF duduklu performansini merak ediyoruz..

merhaba
öncelikle iyi günlerde kullanın lastik bulunuyor ve silikon diye biliyorum ömrü uzun olur diye tahmin ediyorum.Valf konusunda bir bilgim yok ama bu işlerden çok iyi anlayan bir akrabam çok kaliteli bir ürün olarak belirti.performans konusunda ise bir şey söyleyemem çünkü kullanmaya ara verdik

b&b

1445 Mesaj
3 Aralık 2011; 12:31:14 

güncel düdüklü tavsiyesi bekliyorum. hepsiburada kampanyasından faydalanarak şu ürünü alsam mı diyorum?

http://www.hepsiburada....1&SKU=MTFISSVQBLPOINT-6

basit gibi duruyor ama işlevi nasıl aceba?

DH FOSİL GRUBU:2001-2005 ÜYELERİ

1445 Mesaj
3 Aralık 2011; 12:37:14 

gerçi bu sitede de 90 tl aşağısına buldum, ama site hakkında bilgim yok. sanal kart ile alsam sorun olmaz sanırım

http://www.kolayesyam.c...duklu-tencere-6-lt.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acy78 -- 4 Aralık 2011; 12:37:57 >

DH FOSİL GRUBU:2001-2005 ÜYELERİ

4559 Mesaj
3 Aralık 2011; 13:58:29 

5-6 YILDIR FİSSLER....
CookStar all-stove taban ile.
Bu taban ile, vitavit® comfort her ocak için uygundur.
Tencere çabuk ve eşit şekilde ısınır ve enerji tasarrufu bile yapabilirsiniz.
Yeni trafik ışığı özelliği, düdüklü tencere ile pişirmeyi kolay ve güvenli hale getirmektedir.
Sarı: Ocağın altını kısabilirsiniz.
Yeşil: Ayarlanan ısıya ulaşıldı ve pişirme süresi başlıyor.
Red: Isı çok yüksek.
Vitavit® comfort iki pişirme seviyesine sahiptir. Hassas ayar ince sebzeler veya balık gibi nazik yiyecekler için kullanılırken, hızlı ayar etler ve sulu yemekler için kullanılır.

0

Ekteki dosya (1)

halk içinde muteber bir nesne yok devlet gibi
olmaya devlet cihanda bir nefes sıhhat gibi...

“Ümitvar olunuz! Şu istikbâl-i inkılâbat içerisinde en gür seda İslâm’ın sedası olacaktır”

268 Mesaj
3 Aralık 2011; 22:55:00 

bu fissler 2.5 lt lik için ankara ulusdan fiyat sordum, 349 tl dedi, yeni seriymiş , nette 230-250 arası 2,5 lt vardı, onlar eski seri dedi satıcı... daha hesaplısı nerden temin edilir acaba...

4559 Mesaj
4 Aralık 2011; 13:02:28 

eski seri;
mevzu bahis nootbook değilki, düdüklü tencere.
benim kullandığım fissler 5 yıllık.
birçok düdüklüyü solda sıfır bırakır.
350-400 vermeye gerek yok. 200-250 tl ye alıp kullan.

“Ümitvar olunuz! Şu istikbâl-i inkılâbat içerisinde en gür seda İslâm’ın sedası olacaktır”

296 Mesaj
6 Aralık 2011; 4:43:25 

Hisar kullanan varmı acaba? önerirmisiniz?

kampanya blogu

4559 Mesaj
6 Aralık 2011; 9:13:09 

ÇATAL- BIÇAK TAKIMI ALIRKEN ÇOK İNCELEME FIRSATIM OLDU:
HİSAR , yerli malları içinde en kalitelisi bence. (çelik kalitesi olarak) .
eğer FİSSLER den 50-100 tl daha ucuzsa , değerlendirilebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordford50 -- 6 Aralık 2011; 9:19:01 >

4559 Mesaj
7 Aralık 2011; 11:04:36 

FISSLER VQ BLUE POİNT 6LT DÜDÜKLÜ TENCERE
tekzen de master card indirimli: 223 tl.

0

Ekteki dosya (1)

296 Mesaj
7 Aralık 2011; 14:00:10 

Bilgi için teşekkürler hisar ile fissler arasında seçim yapacaktım bu fiyatı görmem iyi oldu hızlıal.com'da 259 liraydı 20 tl hediye çeki ile 239 liraya geliyordu bu fiyatı görmem iyi oldu.

tekzen linki:

http://www.tekzen.com.t...t_duduklu_tencere_.aspx

kampanya blogu

269 Mesaj
7 Aralık 2011; 16:04:34 

arkadaşlar bu tekzen de niye bu kadar ucuz. tedarikçisinin sitesinde aynı ürün 360tl gözüküyor. pek normal gelmedi bana.

garantsi falan mı yok acaba?

268 Mesaj
7 Aralık 2011; 16:17:27 

bana 2.5 lt lik lazım, 2 kişiyiz hepi topu...fissler 2,5 lt 200 civarı arıyorum

296 Mesaj
7 Aralık 2011; 17:03:14 

quote:

Orijinalden alıntı: fizican

arkadaşlar bu tekzen de niye bu kadar ucuz. tedarikçisinin sitesinde aynı ürün 360tl gözüküyor. pek normal gelmedi bana.

garantsi falan mı yok acaba?

tekzen güvenilir firmadır,garantisiz ürün satmaz.Ürüne özel kampanyadır,fiyatının düşük olması normal.
Bende hisar 6 lt'ye baktım kendi sitesinde ve boyner mağazasında 239 tl ama boyner'in alışveriş sitesi olan morhipo.com 'da 135 lira.

kampanya blogu

269 Mesaj
8 Aralık 2011; 12:58:34 

arkadaşlar fissler düdüklü tencereleri uygun fiyatlı elden istanbul da nereden alabilirim? tekze e sordum ama bana yarın için lazım...

güvenilir bi yer tavsye ederseniz cok iyi olur...

296 Mesaj
8 Aralık 2011; 15:10:51 

quote:

Orijinalden alıntı: fizican

arkadaşlar fissler düdüklü tencereleri uygun fiyatlı elden istanbul da nereden alabilirim? tekze e sordum ama bana yarın için lazım...

güvenilir bi yer tavsye ederseniz cok iyi olur...

deveyükü.com 'u kontrol edin fiyatları fena durmuyor.Zeytinburnu'da ve doğubank'ta mağazaları var telefon açıp stok durumunu sorabilirsiniz.

http://www.deveyuku.com...html?ref=akakce&v=1.3.8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akanthus -- 8 Aralık 2011; 15:15:58 >

kampanya blogu

301 Mesaj
13 Aralık 2011; 21:34:35 

Ben de Tefal'in düdüklü tenceresini aldım, hiç de memnun değilim. Servise götürdüm. Zaten biliyorsunuz Tefal'in servislerini, kesinlikle üründe hata yoktur. Kullanıcı hatalıdır.

Neyse boşverin şu Tefal'i de Fissler için çok olumlu şeyler duydum. Gerçi üretildiği yer yeter. ALMANYA.

Ben de almayı düşünüyorum açıkçası.

Chevrolet Captiva 2011 High Karbon Siyahı

1726 Mesaj
13 Aralık 2011; 22:26:51 

Cem klasik düdüklü aldık. Yemekleri pişirmiyor. Lastiklerinden hava kaçırıyor.

REKLAMLARLA ALDATAN FİRMALAR!

1975 Mesaj
13 Aralık 2011; 22:41:44 

Ailecek yıllardır Tefal Clipso kullanıyoruz.
Herkese tavsiye ederim

1172 Mesaj
14 Aralık 2011; 8:33:01 

HİÇBİR POSTU OKUMADAN YAZIYORUM
Fissler

20 Mesaj
14 Aralık 2011; 22:07:45 

Geçen ay bir tane aldık. Fiyatı uygun ve gayet kullanışlı bir ürün. Buradan bakabilirsiniz. http://www.ilan.es/9181...-tencere-5/details.html

42 Mesaj
20 Aralık 2011; 18:57:38 

Geçen sene 400 tl vererek aldığım tefal nutricook düdüklü tencerenin akıllı kontrol saati bozuldu. Işin ilginç yani kullanım kılavuzunda tencerenin kullanımına ilişkin tüm aciklamalarda akıllı kontrol saati yer alırken ve akıllı kontrol saati olmadan çalışmasına ilişkin herhangi bir ibare yok iken seb tarafından aksesuar olarak nitelendiriliyor ve garanti kapsamında degerlendirilmiyor. Mh ile ve servisle yaptığım ısrarlı görüşmeler sonucu değiştirmedi. Ya 43.90 tl vererek sürekli pişen yemeğin buharina maruz kalan ve tekrar bozulma riski çok yüksek olan kontrol saatini yeniden almam gerekiyor yada mh nin söylediği üzere kontrol saati olmaksızın kullanmaya devam etmem. Kontrol saati olmadan kullanımın çok sağlıklı olmadığını da belirtmeden geçemeyeceğim.
Özetle. Nutricook almayı düşünüyorsanız sık sık bozulan ve garanti kapsamında degerlendirilmeyen olmadigi taktirde kullanımının sağlıklı sonuçlar dogurmayan akıllı kontrol saatine belirli periyotlarla 43.90 tl vermeyi göze almanız gerek. Saygılar sunarım...

518 Mesaj
21 Aralık 2011; 11:19:39 

quote:

Orijinalden alıntı: ssagban

Geçen sene 400 tl vererek aldığım tefal nutricook düdüklü tencerenin akıllı kontrol saati bozuldu. Işin ilginç yani kullanım kılavuzunda tencerenin kullanımına ilişkin tüm aciklamalarda akıllı kontrol saati yer alırken ve akıllı kontrol saati olmadan çalışmasına ilişkin herhangi bir ibare yok iken seb tarafından aksesuar olarak nitelendiriliyor ve garanti kapsamında degerlendirilmiyor. Mh ile ve servisle yaptığım ısrarlı görüşmeler sonucu değiştirmedi. Ya 43.90 tl vererek sürekli pişen yemeğin buharina maruz kalan ve tekrar bozulma riski çok yüksek olan kontrol saatini yeniden almam gerekiyor yada mh nin söylediği üzere kontrol saati olmaksızın kullanmaya devam etmem. Kontrol saati olmadan kullanımın çok sağlıklı olmadığını da belirtmeden geçemeyeceğim.
Özetle. Nutricook almayı düşünüyorsanız sık sık bozulan ve garanti kapsamında degerlendirilmeyen olmadigi taktirde kullanımının sağlıklı sonuçlar dogurmayan akıllı kontrol saatine belirli periyotlarla 43.90 tl vermeyi göze almanız gerek. Saygılar sunarım...

Öyle şey olurmu hiç ya? Genel merkezini arayın. Şikayet edin. Şikayetvar.com a yazın. Olmadı yurt dışına mail atın. Yola geleceklerdir.

HP mi? Allah Korusun... HP http://forum.donanimhaber.com/m_70186226/tm.htm

42 Mesaj
21 Aralık 2011; 13:47:04 

quote:

Orijinalden alıntı: yusuf24

Öyle şey olurmu hiç ya? Genel merkezini arayın. Şikayet edin. Şikayetvar.com a yazın. Olmadı yurt dışına mail atın. Yola geleceklerdir.

Servisin bu kontrol saati aksesuardır, garanti kapsamında değiştirilemez dediğinde adama düdüklü tencerenin çalışma prensibi hakkında bilgi sahibi olmadığını iddia ettim ve yanında müşteri hizmetlerini aradım. Müşteri hizmetleri ile görüştüğümde aynı şeyi söyledi.
Bundan sonra yapacağım şey yazılı bir dilekçe ile ilgili yerlere başvurmak gelen cevabın olumsuz olması halinde tüketici hakem heyetine başvurmak olacak ancak bu durumdan nutricook ve diğer akıllı kontrol saatine sahip tencereleri almayı düşünenlerin bilgisi olması önemli...

518 Mesaj
21 Aralık 2011; 13:58:50 

Satılan bir ürün tüm aksesuarları ile birlikte garanti kapsamı altındadır. Cep telefonu aldığımızda içinden çıkan kulaklık olsa da olmasa da telefonu sorunsuz bir şekil de kullanabiliyoruz. Fakat bu durum kulaklık garanti kapsamına girmiyor anlamına gelmiyor. Bunların yaptığı tam rezalet. Müşteri temsilcisi ile değil direk müdürlük ile konuşun. İşinizi halledeceklerini düşünüyorum.

HP mi? Allah Korusun... HP http://forum.donanimhaber.com/m_70186226/tm.htm

505 Mesaj
25 Aralık 2011; 3:59:44 

quote:

Orijinalden alıntı: grravity

arkadaşlar EMSAN ın düdüklü tencereleri hakkında bilgisi yada tavsiyesi yada şikayeti olan varmıdır??nasıldır emsan lar?

5 lt emsan kullanıyoruz 20 senedir hiç bir sorun çıkarmadı onca zamandır.

Dv6500 amd-Dv6500 intel-5810TG-GA MA 770T UD3P-HD 4670 ultimate-High power 400-46C750-32C450-Next minix cx-Atlanta HD BOX-FUJIFILM FinePix Z700EXR-AQV12PSLNAND-AQV09PSLNAND-205 1.0 junior.
Sorunsuz alışverişler
TaMaMMaRiQuAnTe,4hm3t.#,WySerie,Staeber41,BuCoCuqComb0CoLiq,ILoVeYouEZikk,mustafa982,goflaz,Ebrak,bunkie,SüfeMan,berke1235,F-G,Ata_4,MJ_Erkal,Fatih!

2636 Mesaj
25 Aralık 2011; 10:29:04 

quote:

Orijinalden alıntı: ssagban

biz de yeni aldık annemlere...ama pek memnun kalmadık açıkçası. kılavuzunda belirtilern sürelerin gerçek hayatla alakası yok. 6 dk demiş mercimek çorbası için. 10 küsür dakika demiş kuzu eti için. tüm süreleri 2yle çarpamk gerekiyor...hatta mercimek çorbasını 15 dk pişirdik...yine de tamamen dağılmadı...

2636 Mesaj
25 Aralık 2011; 10:33:05 

quote:

Orijinalden alıntı: tplav

bana 2.5 lt lik lazım, 2 kişiyiz hepi topu...fissler 2,5 lt 200 civarı arıyorum

2.5 lt, 2 kişi bile olsanı çok az. düdüklü tencereleri zaten ağzına kadar dolduramazsınız. 1/4ünü boş bırakmanız lazım. tencere içinde belirtilir bir işaretle max seviye diye. bence en az 4.5 lt alın...ben tek kişi yaşıyorum. ben bile 6 lt almayı planlıyorum. çünkü annemlere 6 lt. aldık. onlar da 2 kişi...diyorlar ki, eğer tamamının doldurulmayacağını bilseydik 8 lt alırdık...yine de siz bilirsiniz.

12165 Mesaj
25 Aralık 2011; 13:17:07 

Ben Eksisozluk'te düdüklü tencere hakkında yazılanları gördüm ve korktum. Annem bildim bileli çok korkar zaten Evlenirken çeyizine almış ve 1 kez bile kullanmamış, onu da taşınırken çöpe atmıştı. Daha da almadık.

Hem doğalgazlı ocağın yaktığı gaz çok ucuz; vaktiniz bu kadar değerli mi bilemem ama 10 dakika, 20 dakika hızlı pişsin diye mutfakta potansiyel bir bomba kullanmanın manası yok bence. Varsın geç pişsin :)