Şimdi Ara

## G.Skill'den 4GB'lık DDR2-1066 Bellek Kiti ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## G.Skill'den 4GB'lık DDR2-1066 Bellek Kiti ##

Yüksek performanslı bellek üreticisi G.Skill, yeni bir bellek kitini daha kullanıcıların beğenisine sundu. Firmanın F2-8500CL5D-4GBPK kod adlı ve 2GB'lık 2 adet bellek modülünden oluşan yeni bellek kiti, 5-5-5-15 zamanlamaları ile 1066MHz'de çalışıyor. 2.0-2.1v geriliminde çalışan ve ısı emicileri de olan G.Skill'in 4GB'lık yeni kiti yüksek kapasitesinin yanı sıra saat hızı ile de dikkat çekmeyi başarıyor. Ayrıca kullanılan 8 katmanlı PCB sayesinde daha yüksek stabilite ve düşük sinyal kaybı iddiasını da beraberinde getiren kit ömür boyu garanti ile kullanıma sunulurken fiyatı ise belirsizliğini koruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 30 Ocak 2008; 12:18:57 >

• gec kaldılar, gecen hafta kingston aldım ... haber icin sağol .... sende olmasan ...
  • fx57 dostum güzel hoş haberler bunlarda.. Şimdi herkez burda 3870x2 nin donanım haber video incelemesini bekliyor. Kart çıkmadan inceleme yapardınız, kart çıktı halen tık yok.

Piyasada bulunan incelemeler çok kafa karıştırıyor... özellikle dx10 daki crysis performasını merak ediyoruz...

Kolay gelsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: mursel134

fx57 dostum güzel hoş haberler bunlarda.. Şimdi herkez burda 3870x2 nin donanım haber video incelemesini bekliyor. Kart çıkmadan inceleme yapardınız, kart çıktı halen tık yok.

Piyasada bulunan incelemeler çok kafa karıştırıyor... özellikle dx10 daki crysis performasını merak ediyoruz...

Kolay gelsin

katılıyorum ...
  • quote:

fx57 dostum güzel hoş haberler bunlarda.. Şimdi herkez burda 3870x2 nin donanım haber video incelemesini bekliyor. Kart çıkmadan inceleme yapardınız, kart çıktı halen tık yok.

Kolay gelsin

valla be bi inceleme ve test yapsanız şu kartada millet dahada aydınlansa ne iyi olurdu
  • 2GB lık modlüle göre frekans ve zamanlar iyi sanırım 1200MHz likleri de gelir yakında. Bu arada fx57, daha düşük nanometrelerde üretilmiş ram çipi kullanan bellekler var mı veya herhangibir gelişme?
  • bu ram ucuzlayacak ama DDR3 piyasaya daha çok yayılırsa...
  • fx57 uyumuyo galiba acaba yemek yiyiyo mu

tabiyki şaka sağol fx57
  • quote:

Orjinalden alıntı: Albatros83

2GB lık modlüle göre frekans ve zamanlar iyi sanırım 1200MHz likleri de gelir yakında. Bu arada fx57, daha düşük nanometrelerde üretilmiş ram çipi kullanan bellekler var mı veya herhangibir gelişme?

• g.skill hangi ülkenin markası ?
  • Takip ettiğimiz haberlerden DDR2 ve DD3 ler arasındaki fiyat farkının %10 a çekileceğini biliyoruz, bu çeşit DDR2 dual 1066 4GB ram lerin fiyatları da buna göre muhtemelen 90-100 $ arasına oturacak.
  • quote:

Orjinalden alıntı: .TaneR.

g.skill hangi ülkenin markası ?

tayvan. g-skill i türkiyeye getiren bir firma yok.
  • quote:

Orjinalden alıntı: KaraKanarya

Takip ettiğimiz haberlerden DDR2 ve DD3 ler arasındaki fiyat farkının %10 a çekileceğini biliyoruz, bu çeşit DDR2 dual 1066 4GB ram lerin fiyatları da buna göre muhtemelen 90-100 $ arasına oturacak.

kesinlikle hattda bu haberi ben yaptım yani seneye 120 ytl ye bu tip ürünler alabilicez
  • Keşke cl4 olsaymış
  • Gigatek te benzer bir ürünün fiyatı. GEIL - 2x2 GB DUAL DDR2 800 VALUE -----125 USD + KDV
    http://www.gigatek.com.tr/urun.php?id=2232

DDR3 lerin fiyat düşüşlerinin bile seneye kalmayacağını düşünüyorum ben, Kingstone da 2x2 1066 hz leri bu fiyata çektiği anda ram ler gerçek fiyatlarına oturma işlemlerini tamamlamış olacaklar..

Misal yarın Kigstone - 2x2 GB DUAL DDR2 1066 hz ram piyasaya 120$ dan falan gelse, peşine benzer fiyatlarda 1366 hz DDR3 ram ler gelir bence. (HyperX leri saymadım, onların fiyatları da düşse olabilir)

Ek olarak Kingstone un ne yapacağı da belli olmaz, 1200 hz falan da çıkarabilir uygun fiyata.

• quote:

Orjinalden alıntı: *AMD_ATHLON*

quote:

Kolay gelsin

valla be bi inceleme ve test yapsanız şu kartada millet dahada aydınlansa ne iyi olurdu

hocam ram le ilgili bi konuda ekran kartı ne alaka
    hem benim bildiğim genelde ekran kartı incelemesini fx yapmıyor

ramler için bu ddr2 nin son demleri fakat ddr2 kolay kolay piyasadan kalkamaz fiyatları bu sene ucuzlasa bile
    önümüzdeki 2 sen boyunca ddr3 ler ddr2 gibi yayılmaz

• ucuzladığı zaman alırız
  • quote:

Orjinalden alıntı: KaraKanarya

Gigatek te benzer bir ürünün fiyatı. GEIL - 2x2 GB DUAL DDR2 800 VALUE -----125 USD + KDV
    http://www.gigatek.com.tr/urun.php?id=2232

Şeytan al diyor.
    4GB lık sistem ramini 8GB a çıkartsam mı...?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.