Şimdi Ara

açılamayan websiteleri(yardım)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • son zamanlar ne oldu bilmiyorum birçok siteyi açamıyorum. fanatik. freeservers yada ne biliyim facebooktaki bazı resimler gibi örnekleri var. ne oldu anlamıyorum.[banlı sitelerden bahsetmiyorum]. sayfa görüntülenemiyor diyor. mozilla da da açılmıyor.sürekli olan bir problem(son zamanlarda).yardım ederseniz sevinirim
    şimdiden teşekkür ederim

• Evet ya bendede google bile açılmıyo bazen anlamıyorum deli oluyorm resmen girmiyo kapatıp açıyorm falan sinir bi durum
  • ama bende öyle bi durumki hiç açılmıyor refresh kapatıp açmakta bi işe yaramıyor. tempory internet files cookies vs. onları temizledm ama olmuyor yinede
  • quote:

Orjinalden alıntı: madrew

ama bende öyle bi durumki hiç açılmıyor refresh kapatıp açmakta bi işe yaramıyor. tempory internet files cookies vs. onları temizledm ama olmuyor yinede

Kapatıp açılınca açılıyo demedimki

Bazen gıcıklığı tutuyo açılmıyo kapatıp açıyorum mozilla nafile...

Quiknete geçme hayallerim war tüm türkiyeye yayılcakmış ya ondan sabır ediyorum
  • yok ben denediğim yolu söyledm bi çaresinide bulamadım bi türlü çok sinir bi durum gerçekten
  • firefox kullanın arkadaşlar
  • firefoxda kullanıyorum ondada "Bağlanma girişimi başarısız" diyor her seferinde
  • hala bi cevap bulamadım :(

flood yaptıım için özür dilerim :)
  • dns yi manuel ayarlayın fakat numarası neydi unuttum
  • off galiba olmayacak :(
  • Dns değiştirmeyi deneyelim..

Yerel ağ bağlantısı > Özellikler > İnternet Erişim kuralları (TCP/IP) yolunu izledikten sonra ;

Açılan sayfada "Aşşağıdaki DNS sunucusu adreslerini kullan" ı seçiyoruz ve

208.67.222.222
    208.67.220.220

değerlerini giriyoruz...
  • teşekkürler yaptım ama yinede olmadı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.