Şimdi Ara

Türkiye'nin En Ucuz Prepaid Gamecard Sitesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Birçoğumuz orjinal serverda oynuyoruz ama geri kalanlar kredi kartı olmadıkları için private serverlarda oynamak zorunda kalıyorlar.
    ''Gamecard fiyatları zaten çok pahalı bence de bundan daha iyi bir çözüm yok'' diyordum. Taa ki Oyunmarketimle tanışıncaya kadar. Fiyatlar Blizzard'dan bile daha ucuz hemde kredi kartı olmadan işlm yapabilirsiniz. Tek yapacağınız hesabın bulunduğu bankaya giderek ATM'ye para yatırmanız(hemde Türkiye'nin neresinde olursanız olun). Kredi kartı ve kimlik kartı olmadan, her yaşta insan(hatta orc,elf,undead)prepaid Game Card alabilir.

Sizde Orgrimmarı dolu görmek istiyorsanız tıklayın.

Not: Ben sadece müşteriyim, Oyunmarketim'de çalışmıyorum!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi andzone -- 28 Ocak 2008; 21:24:43 >

• evet ya paranı biriktir gerisine karışma gibi bişe abi bu bende çok araştırdım sonunda gamecarddan yana oldu tercihim çok güvenilir bir sistem.Kredi kartı kullanamayan yada kullanmak istemeyenler için birebir
  • quote:

Orjinalden alıntı: halobaba

evet ya paranı biriktir gerisine karışma gibi bişe abi bu bende çok araştırdım sonunda gamecarddan yana oldu tercihim çok güvenilir bir sistem.Kredi kartı kullanamayan yada kullanmak istemeyenler için birebir

Hem kredi kartı fasafisolarından ve bir sabah uyandığınızda hesabınızın donmuş olmasından kurtuluyorsunuz
  • Bi şu dolu ogrimmarın resmini çekip koysana.Merak ettim
  • Abi yarın koyarım çıkmam lazım. Herkese iyi geceler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: andzone

Abi yarın koyarım çıkmam lazım. Herkese iyi geceler.

İyi geceler
  • ama sadece 2 aylık için satılıyor bide us bana eu + 1 aylık game card lazım sitede aradım bulamadım linkini verirmisin?
  • quote:

Orjinalden alıntı: halobaba

evet ya paranı biriktir gerisine karışma gibi bişe abi bu bende çok araştırdım sonunda gamecarddan yana oldu tercihim çok güvenilir bir sistem.Kredi kartı kullanamayan yada kullanmak istemeyenler için birebir

ben sanal kart kullanıyorum en kralı
  • quote:

Orjinalden alıntı: Exhell

ama sadece 2 aylık için satılıyor bide us bana eu + 1 aylık game card lazım sitede aradım bulamadım linkini verirmisin?

1 aylık gamecard yokki zaten
  • Garanti Bankası sanal kart olayı süper tanımam üstüne hemde sağlam :P

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulecan -- 29 Ocak 2008; 3:20:07 >
  • Ben de bu siteden alıyorum ve gayet güzel bir site.Hem güvenilir hem de sahibi iyi bir insan.
    Ayrıca Exhell bir ara onu görmüştü, öylesine koymuştu resmini ama 1 aylık gamecard yok yani.:)
  • sitenin msn desteği çok zayıf. sabah 9 akşam 9 msn den yardım deniyor ama adam 12 de gelip 6 da çıkıyor.
  • Yanlış hatırlamıyorsam dün saat 22.00da ben çıktığımda hala msndeydi. Belki mal filan gelmiştir onu almak için çıkmıştır.

İşte Orgrimmar:
    [img=http://img205.imageshack.us/img205/7287/wowscrnshot012908121048nc2.th.jpg]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi andzone -- 29 Ocak 2008; 12:20:22 >
  • arkadaşlar ben pek bilmiyorum şimdi bu göderdikleri keyi kredi kartı numarası istenen yeremi yazıcaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: ulecan

Garanti Bankası sanal kart olayı süper tanımam üstüne hemde sağlam :P

bende garanti sanal kart kullanıyorum 6 ayda bir 25 ytl çekiyorlar iptal ettirsemmi diye düşünüyorum prepaid kart kullanmak daha cazip gelmeye başladı
  • quote:

Orjinalden alıntı: vezir2

arkadaşlar ben pek bilmiyorum şimdi bu göderdikleri keyi kredi kartı numarası istenen yeremi yazıcaz

Hayır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi andzone -- 29 Ocak 2008; 13:57:28 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Private

quote:

Orjinalden alıntı: ulecan

Garanti Bankası sanal kart olayı süper tanımam üstüne hemde sağlam :P

bende garanti sanal kart kullanıyorum 6 ayda bir 25 ytl çekiyorlar iptal ettirsemmi diye düşünüyorum prepaid kart kullanmak daha cazip gelmeye başladı

Prepaid gamecard bence o yüzden de çok güzel. İstediğin zaman hesabı dondurup istediğin zaman açıyorsun.
  • bence kredi kartı kullanmayanlar için en mantıklı yol. fiyat olarak çok uygun . bir riski yok hemde karşınızda sizin dilinizi bilen birileri var. 20 dk da 2 aylık üyelik aldım. hemen şifreyi gönderiyorlar.
  • Ben bi ATM'de sorun yaşadım. Kontorüm bitti ama sağolsun Uğur abi aradı ve yardım etti.

Biriktirdiğin harçlıkları ATM makinesine yutturmak zor oluyor ama WoW için değer.

Düzeltme: İmla hatası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi andzone -- 29 Ocak 2008; 15:14:33 >
  • Bir de ben şunu merak ediyorum şimdi biz orjinal serverda 70lwl olduk private serverda onla devAm edemiyoruz değil mi?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.