Şimdi Ara

SAATLER (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
29.531
Cevap
104
Favori
3.880.046
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: DH-ALEMDAR

quote:

CASIO MTF-303 aldım...Saat hakkında yorumlarınız

merhabalar ayda +,- 20 sn lik deger kaybı iyi bir deger diyebilirim fakat cok fonksiyonlu bir model degil materyal kaliteside yüksek degil o nedenle cok bir yorum yapamıyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: secretxsecret

quote:

Orjinalden alıntı: yigit tuna

quote:

Orjinalden alıntı: secretxsecret

YARDIM!! YİĞİT Bey öncelikle merhaba, bir açık arttırma sitesinden SEİKO YENİ SİYAH PİLOT CHRONOGRAPH SND491P1 adlı ürünü almış bulundum satıcı orjinal olduğunu iddia ediyor fakat internette ne kadar araştırdıysam kendi sitesinde seikonun böyle bir modelini bulamadım..Acaba bu saat replika,sahte olabilir mi?? Saygılarımla..
    ..Denizhan..
    (http://www.gittigidiyor.com/main/urun.php?id=7961543 )

merhabalar seikonun replicalarında o model üzerine bir çalişma yapılmıyor içiniz rahat olsun alicagınız saat orjinaldir ,seikonun bunun gibi bir cok modelini kendi sitesinde bulamayabilirsiniz bazen local modeller cıkartıyor onlarıda sitesine koymuyor.simdiden güle güle kullanın hayırlı olsun saygılar

Çok teşekkür ederim ....
    Peki Yiğit bey acaba bu saatin mekanizması ve kalitesi hakkında düşünceniz nedir ?

merhabalar 7t62 gerçekten 1/20 chronograph lı güzel ve seikonun en cok kullandıgı mekanizmalardan.seikonun malzeme kaliteside iidir(fiyat kalite açısından)güzel bir saat

• Nihayet Nautica A31021 modelli saatim elime geçti.Kutusu ve yanında verilen aksesuarlarıyla beni gerçekten tatmin ettiğini söyleyebilirim.
    Saat , metal ve askeri figürlerle donatılmış çok hoş bir kutunun içinde geliyor.Kutuyu açtığınızda Nautica A31021 in yanı sıra;
    -1 adet 1000m mesafeli dürbün
    -1 adet kemere takılabilir dürbün için taşıma kılıfı
    -1 adet Nautica markalı ve üstünde fener özelliği bulunan tükenmez kalem
    -1 adet temizleme bezi
    -Kullanım klavuzu
    -Garanti belgeleri

kısaca kutu içinden çıkan aksesuarlardan bahsediyim..
    yaklaşık 7cm x 9 cm ebatlarında ,dürbün için hoş bir taşıma kılıfı verilmiş.Dürbününüzü katlayıp rahatlıkla bu çantada taşıyabilirsiniz.Dürbün ise ufak ve kibar duruyor.Ama mesafe olarak gayet tatminkar.Oyuncakçıdan alınan dürbünler gibi düşünmeyin sakın 163m/1000m mesafeye sahip ve orta kısmına bir adet pusula yerleştirilmiş.Merceklerle netlik ayarı yapılabiliyor ve kullanımı gerçekten stabil.
    Gelelim Kalemimizin özelliklerine;
    Metal aksamlı ve koyu gri renkli bir kalemle karşılaşıyoruz.Kalem hastalığı olan bir kişi gözüyle gerçekten kullanışlı dizayn edilmiş.Kalemin üst tarafına doğru ufak bir anahtar yardımıyla kalemin üst tarafındaki feneri açıp kapatabiliyorsunuz.Kalemin iç haznesinde feneri çalıştırmak üzere 3 adet saat pili bulunuyor.Kalem ağırlık denge açısından da güzel yapılmış.Yazım sırasında sıkça rastlanan denge kayıpları az yaşanıyor.
    Kutu içinden son olarak saatimizi temizlememiz için gözlük camı bezi tarzında güzel bir kumaştan yapılmış temizlik bezi de hediye edilmiş.
    Tüm bu aksesuarları inceledikten sonra nihayet Nautica A31021 Military saatimize geçiyoruz.
    Resimlerden de gördüğünüz gibi saat üzerinde pusula çift zaman göstergesi kronometre takometre gibi özellikler bulunuyor.İlk başta saatin biraz büyük olduğunu düşünseniz de gözünüz bir süre sonra alışıyor ve takmaktan büyük zevk almaya başlıyorsunuz.
    Bu saati kargo dahil 188 YTL ye aldığımı da belirtmek isterim.(50 YTL lik indirim kuponuyla birlikte)Saatin siyah kordonlu versiyonu 550 YTL ye yakın bir fiyatla satılıyor aynı sitede.Gri kordonlu A31021 modeli için %65 lik bir indirime girilmiş.Almayı düşünen arkadaşların kampanya sona ermeden siparişlerini vermelerini tavsiye derim.
    Saati henüz tam olarak kullanıp inceleyemediğim için şimdilik yazacaklarım bu kadar arkadaşlar.Saati daha ayrıntılı tanıdıkça yardımcı olmaya çalışırım
    İyi forumlar.

SAATLER

SAATLER

• quote:

Orjinalden alıntı: Marktplatz

http://www.swissreplicastore.com 1. sınıf replicaların olduğu bir site incelemenizi tavsiye ediyorum panerai Ferrari Granturismo Chronograph modelleri çok hoş bir kaç resim koyalım

fiyatı 720$ diğerleride aynı seviyelerde net üzerinden alışveriş imkanı var ama ülkemizin gümrük durumu malum tecrübeli arkadaşların yorumları bu konuda çok değerli diye düşünüyorum

vermiş oldugunuz linki inceledim mekanizmaları görmeden hemen isviçredir demeyin ben sitede asya mekanizmalı modellere rastladım.
    lemania mekanizmaları tercih etmeyin birde alirken mekanizma resimlerini isteyin çünkü 7750 si chopard mille miglia da saydam kapaklı olgudundan gözükmekte ve asya.
     SAATLER

eger diger 7750 mekanizmali modellerdede bu mekanizma kullanılıyorsa uzak durunuz.

• replika panerai lar arasinda kalite olarak hangisi-hangilerini tavsiye edersiniz ?

http://www.kuvarsitwatch.com/tr/online-magaza/page,shop.browse/category_id,12/
  • saat dünyasından bazi komplice mekanizmali modelleri paylaşalim.
     SAATLER

SAATLER

SAATLER

SAATLER

SAATLER

SAATLER

SAATLER

SAATLER

SAATLER

SAATLER

SAATLER

SAATLER

SAATLER

• quote:

Orjinalden alıntı: PyRRhiC

SAATLER

SAATLER

arkadaslar bende satın aldım ödeme onayını beklemekteyim gerçekten fiyat olarak cok uygun ama sunuda belirtmek gerekir bu saatte fiyatı mekanizmaya degil military dizaynına veriyorsunuz ki bence cok güzel ve orjinal bir dizayna sahip onun dişinda materyal kalitesi olarakta yüksek bir saat degil.

• quote:

Orjinalden alıntı: GRKMKZN

replika panerai lar arasinda kalite olarak hangisi-hangilerini tavsiye edersiniz ?

http://www.kuvarsitwatch.com/tr/online-magaza/page,shop.browse/category_id,12/

http://www.kuvarsitwatch.com/tr/online-magaza/page,shop.product_details/flypage,shop.flypage/product_id,165/category_id,12/manufacturer_id,0/

sanırım bu isviçre mekanizma fakat elden kurmalı bir mekanizmadır bunun haricindekileri cogunun mekanizmasını görmedigim için öneremiyorum.

• Bu arada 2 yıl önce pek güvenmediğim bir yerden Vacheron Constantin marka bir saat almıştım fakat modelini bilmiyorum.
    Bu saatlee ilgili 2 sorun olacak Yiğit Bey ;

1. Saat'in modeli nedir ?
    2. İç yapısı nasıldır ? sınıfı nedir ?
    3. Sizce yaklaşık olarak bu saatin ederi ne olmalıdır ?
    4. Birde kayış kısmı terden çok kötü oldu ve renk değiştirdi.Bu saate ne tür kayışlar uygun olur ? Yada orjinal kayışlarını nerden bulabilirim ?

SAATLER

SAATLER

SAATLER

• quote:

quote:

http://www.swissreplicastore.com 1. sınıf replicaların olduğu bir site incelemenizi tavsiye ediyorum panerai Ferrari Granturismo Chronograph modelleri çok hoş bir kaç resim koyalım

fiyatı 720$ diğerleride aynı seviyelerde net üzerinden alışveriş imkanı var ama ülkemizin gümrük durumu malum tecrübeli arkadaşların yorumları bu konuda çok değerli diye düşünüyorum

vermiş oldugunuz linki inceledim mekanizmaları görmeden hemen isviçredir demeyin ben sitede asya mekanizmalı modellere rastladım.
    lemania mekanizmaları tercih etmeyin birde alirken mekanizma resimlerini isteyin çünkü 7750 si chopard mille miglia da saydam kapaklı olgudundan gözükmekte ve asya.
     SAATLER

eger diger 7750 mekanizmali modellerdede bu mekanizma kullanılıyorsa uzak durunuz.

yorumunuza teşekkür ederim evet görmeden kesin bir yargıya varmak çok sağlıklı olmayabilir ben size tissot 516PRS chornograph 7750 voljoux mekanizmalı saat hakkındaki görüşlerininizi sormayı istiyorum 1.200chf civar fiyatı var 20 nisanda genevreden bulursam almayı düşünüyorum hesaplı olurmu tr de çok az var replika saatler kafamı çok karıştırdığından gerçekten soğudum çünkü makinesi orginal eta olan bir saat tercih sebebim

• internette rolex replicalarının kalite açısından katogerize edilmiş bir tablosunu buldum ancak bu diğer markalar içinde faydalı olabilir
     SAATLER
  • alanlara hayırlı olsun,herkesin takabileceği bir tarz değil,ancak kolleksiyon için iyi ve değişik bir saat diye düşünüyorum.

quote:

quote:

SAATLER

SAATLER

arkadaslar bende satın aldım ödeme onayını beklemekteyim gerçekten fiyat olarak cok uygun ama sunuda belirtmek gerekir bu saatte fiyatı mekanizmaya degil military dizaynına veriyorsunuz ki bence cok güzel ve orjinal bir dizayna sahip onun dişinda materyal kalitesi olarakta yüksek bir saat degil.

• quote:

quote:

quote:

CASIO MTF-303 aldım...Saat hakkında yorumlarınız

merhabalar ayda +,- 20 sn lik deger kaybı iyi bir deger diyebilirim fakat cok fonksiyonlu bir model degil materyal kaliteside yüksek degil o nedenle cok bir yorum yapamıyorum.

teşekkür ederim sayın tuna

• arkadaslar sevgili PyRRhiC in dedigi gibi nautica saatin ödeme onayını verirken hediye kodu ile fiyat 50 ytl daha düştü ve 188 ytl gibi kredi kartına peşin taksit imkanıyla şaka gibi fiyata almış oldum,yurt dışından bile almak isteseniz bu fiyata bulamazsınız ,bugun içindede kargoya vermişler sitenin işlem hızıda gayet güzel saati teslim aldıgımda tekrardan bilgileri sizlerle paylasırım ve kampanyaları bitmedende büyük military saatlerden hoşlanan arkadasların kaçırmamasını öneririm.tesekkurler PyRRhiC
    ps:saatte kullanılan mekanizmalar hattorri(seiko)mekanizmalarıdır(ym-91 ve yl-60)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ytuna -- 14 Nisan 2008; 20:16:33 >
  • quote:

internette rolex replicalarının kalite açısından katogerize edilmiş bir tablosunu buldum ancak bu diğer markalar içinde faydalı olabilir
     SAATLER

eline saglık Marktplatz cok güzel bir paylaşim replica arayan arkadaslar için tam bir kılavuz.
  • Orjinalden alıntı: Marktplatz

yorumunuza teşekkür ederim evet görmeden kesin bir yargıya varmak çok sağlıklı olmayabilir ben size tissot 516PRS chornograph 7750 voljoux mekanizmalı saat hakkındaki görüşlerininizi sormayı istiyorum 1.200chf civar fiyatı var 20 nisanda genevreden bulursam almayı düşünüyorum hesaplı olurmu tr de çok az var replika saatler kafamı çok karıştırdığından gerçekten soğudum çünkü makinesi orginal eta olan bir saat tercih sebebim

sanırım 1200 chf den daha uygun bir fiyata alırsınız prs 516 yı,şimdi alıcagınız model 316 l kasa içinde eta 7750 mekanizma ayrıca safir cam super luminova carbon fiber kadran ...cok kaliteli bir saat sadece marka prestiji biraz düşük diyebilirim.ama cok başarılı ve eksiksiz bir model .
  • quote:

Bu arada 2 yıl önce pek güvenmediğim bir yerden Vacheron Constantin marka bir saat almıştım fakat modelini bilmiyorum.
    Bu saatlee ilgili 2 sorun olacak Yiğit Bey ;

1. Saat'in modeli nedir ?
    2. İç yapısı nasıldır ? sınıfı nedir ?
    3. Sizce yaklaşık olarak bu saatin ederi ne olmalıdır ?
    4. Birde kayış kısmı terden çok kötü oldu ve renk değiştirdi.Bu saate ne tür kayışlar uygun olur ? Yada orjinal kayışlarını nerden bulabilirim ?

SAATLER

SAATLER

SAATLER

şimdi model ile başlarsak saatinizin modeli kapakta yazan overseas degil,biraz malte serisinde power reserve date modelini andırıyor ama oda degil.kısaca çinlilerin vacheron için yaptıkları orjinal bir çalişma diyebilirim.
    mekanizma olarak %90 çin dir fakat görmeden böyle birşey söylemem yanlış olur.ancak 2 yıl kullanmanıza bakarak çelikteki kondüsyon hiçte fena degil oksitlenme göremedim,buda sınıfını yükseltir,alt sınıf bir çin replicası degil.fiyat olarakta şuanki piyasada 100 ytlnin altına almanız uygun bir fiyat olurdu.kayış konusundada kasaya olan baglantı uzunlugunu ölçün ve replica saat satan satıcılardan isteyin ama orjinal kayışları cok pahalı oldugundan bence o kadar para vermeyin.

• arkadaşlar son olarakta sizinle bir sanat harikasini inanılmaz bir işçiligi paylaşmak istiyorum hayran kalicagınız bir tourbillion
    JAEGER-LECOULTRE REVERSO GYROTOURBİLLON 2

daha fazla görsel video için bu linke bakabilirsiniz.

http://www.jaeger-lecoultre.com/reverso-gyrotourbillon-2/en/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ytuna -- 14 Nisan 2008; 19:53:33 >

• quote:

arkadaslar sevgili PyRRhiC in dedigi gibi nautica saatin ödeme onayını verirken hediye kodu ile fiyat 50 ytl daha düştü ve 188 ytl gibi kredi kartına peşin taksit imkanıyla şaka gibi fiyata almış oldum,yurt dışından bile almak isteseniz bu fiyata bulamazsınız ,bugun içindede kargoya vermişler sitenin işlem hızıda gayet güzel saati teslim aldıgımda tekrardan bilgileri sizlerle paylasırım ve kampanyaları bitmedende büyük military saatlerden hoşlanan arkadasların kaçırmamasını öneririm.tesekkurler PyRRhiC
    ps:saatte kullanılan mekanizmalar hattorri(seiko)mekanizmalarıdır(ym-91 ve yl-60)

Öncelikle saatiniz hayırlı olsun Yiğit Bey ; Bence de almayı düşünen arkadaşlar kesinlikle kaçırmasın.
    Vacheron için yaptığınız yorum için de tekrar teşekkür ederim saati 2 yıl önce 110 YTL ye almıştım.Sanırım biraz pahalıya almışım Yine de severek kullandığım bir saat.Kayışlarını değiştirdiğimde bir sorun kalmayacak sanırım.

• Orjinalden alıntı: yigit tuna

sanırım 1200 chf den daha uygun bir fiyata alırsınız prs 516 yı,şimdi alıcagınız model 316 l kasa içinde eta 7750 mekanizma ayrıca safir cam super luminova carbon fiber kadran ...cok kaliteli bir saat sadece marka prestiji biraz düşük diyebilirim.ama cok başarılı ve eksiksiz bir model .

evet marka prestiji düşük ama kendinden birkaç kat pahalı markalar ile yakın bir kaliteye sahip olduğunu zannediyorum en azından barındırdığı makine olarak, resimlerini de paylaşalım
     SAATLER

SAATLER

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.