Şimdi Ara

SAATLER (1237. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
29.530
Cevap
104
Favori
3.880.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12351236123712381239
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok kararsızım tavsiyelerinize ihtiyacım var ve saati internetten almak istemiyorum çünkü heryere güvenemiyorum çakma olma ihtimaline karşı risk almak istemiyorum bildiğiniz dükkan varsa istanbul içi, sakarya veya edirneden alabilirim. yada konyalısaat, saatvesaat v.b tarzı güvenilir sitelerden.

1. saat
     SAATLER

asıl beğendiğim saat bu fakat hiçbir yerde bulamadım
    sitelerde bile yok anca yurtdışı tabanlı sitelerde var

2. saat
     SAATLER

1. saati bulamazsam bunu almayı düşünüyorum

3. saat
     SAATLER

2. saat daha çok hoşuma gitti çünkü spor giyiniyorum ama deneyemedim onun yerine bu saati deneyebildim göze çok klasik geliyordu ama bileğime takınca buda güzel geldi abesk durmuyor bu yüzden karasız kaldım

4.saat
     SAATLER

bu saat daha spor duruyor ama elime alınca pek hoşuma gitmedi siyah modelide yok galiba kullanan varsa çevresinden aldığı tepkileri paylaşırsa sevinirim

5. saat
     SAATLER

bu saati de 1.saat gibi hiçbiryerde bulamadım siyah kasa ve kahverengi kordon çok hoş durmuş sanırım çelik ve slikon kordonlada kullanılabilir bu yüzden 1.sini bulamayıp bu saati bulursan almayı düşünüyorum beni tek düşündüren göstergelerdeki altın sarısı rengi siyah olsa daha iyi olurdu elimde görme imkanımda yok

6. ve en kral saat
     SAATLER

SAATLER

SAATLER

bu saate hasta oldum aranızda 2. elde olsa satmak isteyen varsa fiyatta da anlaşabilirsek almaya hazırım hatta replika veya emitasyon(imitasyon mudur nerdir her neyse) olabilir

fiyatlara ve bütçelere gelirse yukardaki ilk 5 saat 105-115 dolar civarı yurtdışında satılıyor türkiyede bazı sitelerde 266 liraya kadar gördüm benim sorduğum dükkanda ise indirimle 310 liraya satabileceğini söyledi 6. saat hakkında hiçbir fikrim yok. ortalama 250-350 tl arası bütçem var gerçekten hoşuma giden bi saat önerirseniz 400-450 liraya çıkabilirim. Bu bütçe 6. saat gibi iyi tasarımlı ve isviçre yapımı bi saat söz konusu olduğunda duruma göre daha da çıkabilir.

tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: oglım_aşortman_gey

Çok kararsızım tavsiyelerinize ihtiyacım var ve saati internetten almak istemiyorum çünkü heryere güvenemiyorum çakma olma ihtimaline karşı risk almak istemiyorum bildiğiniz dükkan varsa istanbul içi, sakarya veya edirneden alabilirim. yada konyalısaat, saatvesaat v.b tarzı güvenilir sitelerden.

1. saat
     SAATLER

asıl beğendiğim saat bu fakat hiçbir yerde bulamadım
    sitelerde bile yok anca yurtdışı tabanlı sitelerde var

2. saat
     SAATLER

1. saati bulamazsam bunu almayı düşünüyorum

3. saat
     SAATLER

2. saat daha çok hoşuma gitti çünkü spor giyiniyorum ama deneyemedim onun yerine bu saati deneyebildim göze çok klasik geliyordu ama bileğime takınca buda güzel geldi abesk durmuyor bu yüzden karasız kaldım

4.saat
     SAATLER

bu saat daha spor duruyor ama elime alınca pek hoşuma gitmedi siyah modelide yok galiba kullanan varsa çevresinden aldığı tepkileri paylaşırsa sevinirim

5. saat
     SAATLER

bu saati de 1.saat gibi hiçbiryerde bulamadım siyah kasa ve kahverengi kordon çok hoş durmuş sanırım çelik ve slikon kordonlada kullanılabilir bu yüzden 1.sini bulamayıp bu saati bulursan almayı düşünüyorum beni tek düşündüren göstergelerdeki altın sarısı rengi siyah olsa daha iyi olurdu elimde görme imkanımda yok

6. ve en kral saat
     SAATLER

SAATLER

SAATLER

bu saate hasta oldum aranızda 2. elde olsa satmak isteyen varsa fiyatta da anlaşabilirsek almaya hazırım hatta replika veya emitasyon(imitasyon mudur nerdir her neyse) olabilir

fiyatlara ve bütçelere gelirse yukardaki ilk 5 saat 105-115 dolar civarı yurtdışında satılıyor türkiyede bazı sitelerde 266 liraya kadar gördüm benim sorduğum dükkanda ise indirimle 310 liraya satabileceğini söyledi 6. saat hakkında hiçbir fikrim yok. ortalama 250-350 tl arası bütçem var gerçekten hoşuma giden bi saat önerirseniz 400-450 liraya çıkabilirim. Bu bütçe 6. saat gibi iyi tasarımlı ve isviçre yapımı bi saat söz konusu olduğunda duruma göre daha da çıkabilir.

tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler

beğendin 6 nolu saat limitli üretim bir saat bildiğim kadarıyla :) bulman çok zor bulsanda dediğin bütçelerle alman çok zor demeyeceğim imkansız:)

• 1nci sıradaki saatini alabileceğin yer kordonu filan değişik galiba ama bak istersen

http://www.konyalisaat.com.tr/product_info.asp?id=31910&product=Fossil-JR1266

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaraKule06 -- 16 Eylül 2011; 18:47:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaraKule06

1nci sıradaki saatini alabileceğin yer kordonu filan değişik galiba ama bak istersen

http://www.konyalisaat.com.tr/product_info.asp?id=31910&product=Fossil-JR1266

bu saat farklı değil mi?
  • @QuasH arka kapak rahat açılır ayrıca alt chrono butonun metali aşınmış gibi geldi bana belki de kir,ter olabilir. Makine ile çek merak ettim içini.
  • 6 nolu saatte ETA 2824-2 makine kullanıldı ve fiyatı sizi aşar. 1500 dolar civarında. Sınırlı üretim olduğu için (999 adet) yurtdışında bulunabilir, belki de bitmiştir bilemiyorum. Ama saatleri kaliteli ve şık. Bazı modelleri aykırı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Azizim

6 nolu saatte ETA 2824-2 makine kullanıldı ve fiyatı sizi aşar. 1500 dolar civarında. Sınırlı üretim olduğu için (999 adet) yurtdışında bulunabilir, belki de bitmiştir bilemiyorum. Ama saatleri kaliteli ve şık. Bazı modelleri aykırı.

bende limited edition oldupunu tahmin etmiştim.MErak ettim araştırdım model Fortis IQ ,999 adet üretim , doğal olarak sıfırı yok , 2. el fiyatlarıda 1500-2000 usd arasında:)
  • Vardır yahu birileri satıyordur mutlaka.
  • @burbank

Hoşgeldin. Önceki birkaç sayfada ilgini çekebilecek fotoğraflar var, bakmanı öneririm.

@QuasH

Fotoğraflardaki saat çok kötü, kendisini 100 metreden belli ediyor. Hublot inanılmaz bir kasa işçiliğine sahip, iyi bir taklit bulabileceğini sanmıyorum. Mutlaka kendini belli eder taklitler.

@oglım_aşortman_gey

Ben olsam Fossil'in yanından bile geçmezdim, Fortis IQ ise Türkiye'de bulunabilecek bir saat değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Polemik

@burbank

Hoşgeldin. Önceki birkaç sayfada ilgini çekebilecek fotoğraflar var, bakmanı öneririm.

@QuasH

Fotoğraflardaki saat çok kötü, kendisini 100 metreden belli ediyor. Hublot inanılmaz bir kasa işçiliğine sahip, iyi bir taklit bulabileceğini sanmıyorum. Mutlaka kendini belli eder taklitler.

@oglım_aşortman_gey

Ben olsam Fossil'in yanından bile geçmezdim, Fortis IQ ise Türkiye'de bulunabilecek bir saat değil.

fossil i neden tavsiye etmiyorsunuz. sorunlu mudur yada kronik problemler mi vardır? forumda işi sadece saat üretmek olmayan markalardan kaçınmamızı söylüyorlar fossili ben sadece saat üretiyor diye biliyorum

• @Azizim
    Hocam ben zaten Türk Saatte de varım. (Deniz-KSK) Pek giremiyorum.

@vector x-31
    Teşekkür ederim.
  • slm arkadaşlar bu saat hoşuma gitti almayı düşünüyorum ama markası hakkında fikirleirnizi bekliyorum şimdiden tşk...
    http://www.hepsiburada.com/Liste/enrico-coveri-ec9010-erkek-kol-saati/ProductDetails.aspx?productId=saec9010&categoryId=25008404#Gorseller
  • Arkadaşlar en sonunda 3 saat arasında kaldım. Yardımlarınızı bekliyorum. Bilek çapım 15-17cm. 18-22 yaş arasında hangisi iyi durur?

Casio GA-100-1A4DR
     SAATLER

Casio Edifice 552PB-1A4VDF
     SAATLER

Casio MTD-1069B-1A22
     SAATLER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kabuska -- 16 Eylül 2011; 22:52:08 >

• Edifice iyidir.
  • Deniz kardeşim,
    Yeni aldığın Orient güzel bir seçim olmuş, iyi günlerde kullanmanı dilerim. Epeyidir görüşemiyoruz; (Haziran'dan bu tarafa)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Can-KSK

Edifice iyidir.

Tercihim edifice ve g-shock arasında. G-shock kolumda garip durur mu acaba?
  • Arkadaşlar elinde diver tarzı (lumine) saati olupta satmak isteyen arkadaşlar varsa bana pm atmalarını rica ediyorum

Not : Automatic olmak üzere seiko,orient,lorus ve pulsar tercih sebebidir.
  • Casio GA-100-1A4DR modelini 180'e aldım harika bir saat led ışığıda varki mest etti.Tavsiye ederim çok kral bir saat...
     SAATLER
  • quote:

Orijinalden alıntı: lknrm627

Arkadaşlar en sonunda 3 saat arasında kaldım. Yardımlarınızı bekliyorum. Bilek çapım 15-17cm. 18-22 yaş arasında hangisi iyi durur?

Casio GA-100-1A4DR
     SAATLER

Casio Edifice 552PB-1A4VDF
     SAATLER

Casio MTD-1069B-1A22
     SAATLER

hocam bakmadan satın alma derim
    http://www.saatcell.com/39_casio

• 
Sayfa: önceki 12351236123712381239
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.