Şimdi Ara

SAATLER (1162. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
29.530
Cevap
104
Favori
3.880.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11601161116211631164
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: burbank

PP Nautilus. Hastasıyım

SAATLER
     SAATLER

SAATLER
     SAATLER

SAATLER

Hiç sevemedim bu saatin tasarımını. AP RO'dan da hiç hazzetmezdim, ama son zamanlarda ona ısınmama karşın Nautilus gözüme hala çirkin geliyor. Benim için kötünün iyisi Nautilus modeli kronograflı 5980'dir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Polemik

quote:

Orijinalden alıntı: FyCum

quote:

Orijinalden alıntı: burbank

quote:

Orijinalden alıntı: FyCum
    çok güzel bir saat fakat benim zevklerime hiç uymuyor ama bu onun bir efsane olduğu gerçeğini değiştiremez :)

Boşuna dememişler "Zevkler ve Renkler Tartışılmaz" diye..

Haklısın, benim gözüm çok yükseklerde değil gönlümde 'Pam320 GMT' var :) şu güzelliğe bir bakın...
     SAATLER

SAATLER

Ben normalde Luminor modellerinden çok hazzetmesem de 1950 kasalı modeller gerçekten güzel. Bu makine de fiyatı ve özellikleriyle günlük kullanım için bence gerçekten ideal. Bu makineyi Radiomir'e koyarlarsa ciddi ciddi almayı düşünürüm.

Favori Panerai modellerim ise 249, 274 ve 00021, ama son ikisini de alabilmek mümkün değil ne yazık ki.

Panerai lerin kadran tasarımlarını beğensem de, tepe tasarımlarını çok hoş bulmuyorum. Hoş şu anda bir Panerai için bütçem olmasa bile, alabilecek olsam bile şu tepe olayını bir 40 kere düşünürdüm herhalde...

• Bugün ilk otomatik saatimi almış bulunuyorum. 2-3 güne elimde olacak hayırlısıyla.

Seiko SNZG13J1

SAATLER
  • @kyle007

Güzel seçim. Hayırlı olsun. Bunun birde 17J modeli var siyah kaplama. Ama bu daha şık duruyor ve kadranı Hamilton'u andırıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Can-KSK -- 19 Temmuz 2011; 22:22:33 >
  • CERTINA DS Podium GMT şu anda pazarlık aşamasındayız anlaşırsak bendeki Tissot t-touch ile

takasa giriyorum sizce nasıl bir saat ?

SAATLER

SAATLER

SAATLER

• Bu da Automatic Modelleri tabi arada büyük fiyat farkları bulunuyor

SAATLER

SAATLER
  • t-touch yerine çok çok daha iyi bir seçim olur Certina. Kesinlikle güzel bir seçim. Tepede, çift o-ring kullanımı dikkatimi çekti. Başka markalar sadece kurum noktasında (resimdeki 2 numarayla gösterilen yer) tek o-ring kullanıyor. Şimdiden hayırlı olsun diyelim.
  • @Can-KSK sağol dostum saati alınca ss leri burada paylaşacam kısmet olursa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Can-KSK

@kyle007

Güzel seçim. Hayırlı olsun. Bunun birde 15J modeli var siyah kaplama. Ama bu daha şık duruyor ve kadranı Hamilton'u andırıyor.

Teşekkürler. Bahsettiğin model 17J evet, hatta ilk onu almayı düşünüyordum, zira onun dijitleri de lumenli.

Sonradan karar değiştirdim siyah kaplama istemeyince buna yöneldim, bir de garantili olsun istedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyle007

Bugün ilk otomatik saatimi almış bulunuyorum. 2-3 güne elimde olacak hayırlısıyla.

Seiko SNZG13J1

SAATLER

hayırlı olsun kaça aldın?
  • Sonunda Hamilton'ı sattım ve tek saatim kaldı.
  • Hayırlısı olsun

göre bilirmiyiz o tek kalan saatini.....^^
  • Bugün Markafoni de Emporio Armani satışı var. Aman dikkat...
    Yoksa.... bin küsur liraya mecanico-ceramico bir saat almak isteyen çıkabilir belki... bilemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: vector x-31

Hayırlısı olsun

göre bilirmiyiz o tek kalan saatini.....^^

Şöyle birşey olması lazım.

SAATLER
  • quote:

Bugün ilk otomatik saatimi almış bulunuyorum. 2-3 güne elimde olacak hayırlısıyla.

Seiko SNZG13J1

SAATLER

Hayırlı olsun. Güle güle kullan. Sen daha önce Orient Mako almamış mıydın?
  • En sonunda ben de alacağım bu Milgauss dan.
    Aslında çok basit ve sevilesi bir tarafı yok gibi duruyor ama hasta oldum bu saate
  • @burbank, yok Orient'in hiçbir yerde bulunmayan bi modelini arıyordum hatırlarsan PR'li. Onu bulamayınca Seiko SNQ105p1 almıştım.

@rufuk, 210TL günahı, GG'de var hala.
  • Orijinalden alıntı: vector x-31

CERTINA DS Podium GMT şu anda pazarlık aşamasındayız anlaşırsak bendeki Tissot t-touch ile

takasa giriyorum sizce nasıl bir saat ?

Gayet güzel bir saat. GMT'li model dizaynı birebir aynı kalarak otomatik olsaymış çok güzel olurmuş. Şimdiden hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burbank -- 20 Temmuz 2011; 10:02:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bytepire

En sonunda ben de alacağım bu Milgauss dan.
    Aslında çok basit ve sevilesi bir tarafı yok gibi duruyor ama hasta oldum bu saate

Ben de çok beğeniyorum. Ama saate orjinalliğini veren şimşek saniye kolu ve kadrandaki taç ta luminovalı olsaydı çok daha güzel olabilirdi.

SAATLER

• quote:

@burbank, yok Orient'in hiçbir yerde bulunmayan bi modelini arıyordum hatırlarsan PR'li. Onu bulamayınca Seiko SNQ105p1 almıştım.

@rufuk, 210TL günahı, GG'de var hala.

Link var mı?
  • 
Sayfa: önceki 11601161116211631164
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.