Şimdi Ara

SAATLER (505. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
29.531
Cevap
104
Favori
3.879.799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 503504505506507
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar dün tahta kaleden tag heuer in

SAATLER

bu modelini aldım fakat sag ve soldaki kadranlar neyi gösteriyor suan saat 14,55 sag taraftaki (3 yönündeki ) göstergede 12ve 24 gösteriyor

sol taraftaki gösterge de 60 ve 30 gösteriyor yalnız bu hic hareket etmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: eroltay

quote:

Orijinalden alıntı: teng

quote:

Orijinalden alıntı: eroltay

iki gundur takmiyorum semaster takiyorum, digeririni kurup kenara koyuyorum aksam gelince ve sabah cikarken bakiyorum ne kadar sapmis, takılmadıgı zaman dik vaziyette durursa kizip daha cok ileri gidiyor, yani kadroya alinmazsa acayip kiziyor ona gore.bende diyorumki tamam kadroya alalim ama düzgün oyna, bakalim soz verdi tamam dedi.

İyi yapmışsın, zaten bunlara çok yüz vermeyeceksin.

bende öyle yapiyorum..seamasteri iki hafta kadro disi biraktim, iki gün önce kadroya aldim, belki inanmazsin ama iki gunde hiç sapma yapmadi, daha önce günlük bir saniye fazlasi vardi..bunlara ara sira ceza vereceksinki burunlari sürtsün, yalniz olmadiklarini anlasinlar..

Gebersin ....ler, dünya kadar para veriyoruz sapma pabuç kadar..

• quote:

Orijinalden al�nt�: canturk_22

arkadaslar d�n tahta kaleden tag heuer in

SAATLER

bu modelini ald�m fakat sag ve soldaki kadranlar neyi g�steriyor suan saat 14,55 sag taraftaki (3 y�n�ndeki ) g�stergede 12ve 24 g�steriyor

sol taraftaki g�sterge de 60 ve 30 g�steriyor yaln�z bu hic hareket etmiyor

Replikamı orjinalmi?

• replika elbette

ama göstergeler calısıyor
  • Replikaların göstergeler çalışır ama orjinalindeki mantıkla çalışmaz, o nedenle onları kullanamazsın anca hareket ederler
  • quote:

Orijinalden alıntı: canturk_22

arkadaslar dün tahta kaleden tag heuer in

SAATLER

bu modelini aldım fakat sag ve soldaki kadranlar neyi gösteriyor suan saat 14,55 sag taraftaki (3 yönündeki ) göstergede 12ve 24 gösteriyor

sol taraftaki gösterge de 60 ve 30 gösteriyor yalnız bu hic hareket etmiyor

Saat pilli ve kronoya benziyor. üstteki tuşa basın saniye kolu muhtemelen çalışacaktır. Saat 9 yönündeki gösterge de kronometrenin dakika göstergesi saat 3 yönündeki de saat göstergesi olsa gerek.
    Kurma kolunun üstündeki tuşa basınca krono çalışır, tekrar basınca durur, kurma kolunun altındaki tuşa basınca da kronoyu resetler.

• Merhabalar,

Konuya ortasından dalmıi olacağım ama umarım hoş görürsünüz. Bir saat tavsiyesi isteyecektim, babam için. Oldukça klasik; üzerinde akrebi, yelkovanı olsun, tarihi -rakamla- göstersin yeter. Çok karışık, bol fonksiyonlu yerine klasik saat olarak tavsiyeleriniz nelerdir? Gönül ister çok üst düzey bir saat alıp hediye etmek ama limiti 300-400 TL civarlarında tutmak her ikimiz için de doğru bir seçim olacaktır :)

Teşekkürler şimdiden yardımlarınız için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: murateray

Merhabalar,

Konuya ortasından dalmıi olacağım ama umarım hoş görürsünüz. Bir saat tavsiyesi isteyecektim, babam için. Oldukça klasik; üzerinde akrebi, yelkovanı olsun, tarihi -rakamla- göstersin yeter. Çok karışık, bol fonksiyonlu yerine klasik saat olarak tavsiyeleriniz nelerdir? Gönül ister çok üst düzey bir saat alıp hediye etmek ama limiti 300-400 TL civarlarında tutmak her ikimiz için de doğru bir seçim olacaktır :)

Teşekkürler şimdiden yardımlarınız için.

Selamlar,
    Tissot'un bazı modelleri aradığınız kriterleri karşılıyor.Onlara bakmanızı öneririm.

Mesela:http://www.konyalisaat.com.tr/onlinestore/TISSOT-T033.410.16.013.00-saat-a-bD%2050%201%20033.410.16.013.00-c1-d

• tesekkürler cevaplar icin
  • Beverly Hills Polo Club bay bayan saatler markafonide indirimde. fiyatlar 90dan başlıyor.

üyelik için qscvqscv@hotmail.com adresini referans gösterebilirsiniz.
    http://www.markafoni.com/user/registration/register/code/

beğendiğim bir saatin resmini koyuyorum. fiyatı 550den 280e düşmüş.

SAATLER

* Ürün Kodu: BHPC 2007-12
    * Kasa: 316L Kalitede Anti-Alerjik Paslanmaz Çelik Kasa. Krom & Rose Gold Kasa Çerçevesi
    * Kaplama: Bicolor - Rose Gold ve Krom
    * Kadran: Rose Gold İndeksli Beyaz İskelet Kadran
    * Cam: Bombeli, Setrleştirilmiş, Optik Mineral Cam
    * Kurma Kolu & Butonlar: Rose Gold Kaplama 316L Kalitede Anti-Alerjik Paslanmaz Çelikten Kurma Kolu
    * Kordon: Kasa Formuna Uyumlu, Krokodil Baskılı Siyah Renkli, Anti Alerjik Naturel Deri Kordon
    * Klips: 316L Kalitede Anti-Alerjik Paslanmaz Çelik Toka
    * Makine: Multi Takvim Fonksiyonlu, Saniyeli, İskelet Şaseli Otomatik Makine
    * Kapak: Cam Pencereli Arka Kapak (Otomatik Makinenin, Sabit ve Çalışan Mekanik Aksamının Görünmesini Sağlar)
    * Su Geçirmezlik: 10 ATM
    * Garanti Süresi: 2 yıl

• öbür forumcu arkadaşlar...kaç gündür siteye giremiyorum :(...noldu ayarlarmı değişti ?...bugun annemın evdeki bilgisayardan girdim..benimkinden giremiyorum yahu :(...watcher hoca helpp..sos
  • quote:

Orijinalden alıntı: egunns

öbür forumcu arkadaşlar...kaç gündür siteye giremiyorum :(...noldu ayarlarmı değişti ?...bugun annemın evdeki bilgisayardan girdim..benimkinden giremiyorum yahu :(...watcher hoca helpp..sos

Bugun ben de giremiyorum ama forumactif'in bir problemi olsa gerek cunku yine forumactif'teki diger fransiz saat forumuna da girilmiyor, biraz bekleyelim bakalim, ana serverde prblm olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: watcher6150

quote:

Orijinalden alıntı: egunns

öbür forumcu arkadaşlar...kaç gündür siteye giremiyorum :(...noldu ayarlarmı değişti ?...bugun annemın evdeki bilgisayardan girdim..benimkinden giremiyorum yahu :(...watcher hoca helpp..sos

Bugun ben de giremiyorum ama forumactif'in bir problemi olsa gerek cunku yine forumactif'teki diger fransiz saat forumuna da girilmiyor, biraz bekleyelim bakalim, ana serverde prblm olabilir.

Bizden başka kimse yok mu yani ??
    Aneyy Zombilerin Dönüşü filmindeki tek sağ kalan biz olmayalım ??

• arkadaşlar saatım tıssot t touch saat başı 1 kere ötsün istiyorum bir türlü ayarlıyamadım yardım ederseniz çok sevinirim
  • quote:

Orijinalden al�nt�: kafil arn

kur abi bir g�zel sonuna kadar dolsun rezerv at bi k��eye hi� dokunma ama sonra azc�k sallasan bile kuruluyor namussuzlar :)

Önerdiğiniz gibi full kurdum ve bıraktım bir köşeye 38 saat aralıksız çalıştı, bu arada 72 saatte toplam 16 saniye ileri gitti şimdilik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deae -- 9 Ekim 2009; 15:21:56 >
  • 08.10 2009 Aksami Kurtlar vadisindeki "Ağam" diyen herifin elektronik saati.
    Bence adam biraz fazla zevksizmiş.
    Polatin saati neydi ki?

SAATLER

SAATLER
  • arkadaşlar iyi günler şu resimdeki saat hakkında ne düşünüyosunuz alamyı düşünüyorum fiyatı 350 lria civarı. buna benzer saat tavsiyelriniz varmı deri kayışlı bu modele benzeyen ve fiyatı bu civarda olan ???????

SAATLER
  • Yeni bi saat alıcamda Timex markasını nasıl bilirsiniz

şu modeli hoşuma gitti ama markanın kalitesi nasıl bilmiyorum . zaten bursada bulamadım bu saati

SAATLER

http://www.saatturk.com/?urun-detay_8104_Timex_T42621.html

Kapıda ödemeli saat alabileceğim siteleri yazarmısınız

• quote:

Orijinalden alıntı: Germ

Yeni bi saat alıcamda Timex markasını nasıl bilirsiniz

şu modeli hoşuma gitti ama markanın kalitesi nasıl bilmiyorum . zaten bursada bulamadım bu saati

SAATLER

Sizin internette ''Kapıda ödemeli saat alabileceğiniz siteler'' yazmıyormu ???

• quote:

Orijinalden alıntı: teng

quote:

Orijinalden alıntı: Germ

Yeni bi saat alıcamda Timex markasını nasıl bilirsiniz

SAATLER

Sizin internette ''Kapıda ödemeli saat alabileceğiniz siteler'' yazmıyormu ???

• 
Sayfa: önceki 503504505506507
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.