Şimdi Ara

Sony Network Walkman NW-E505: Seksi ufaklık : )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
3.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şık ve farklı tasarımların tartışmasız en iyi örneklerini ortaya koymayı başarabilen Sony, emeğini bu sefer flash bellekli yeni network walkman modeli NW-E505 için vermiş:

PSP ile beraber uzunca bir süredir heyecanını yitirdiği taşınabilir çokluortam cihazları pazarında atağa kalkan Sony bu atağını iddialı ürünlerle sürdürmekte kararlı gibi gözüküyor.

Yeni network walkman modeli NW-E505'de bunun güzel bir örneği. 512MB kapasiteye sahip 3 satır OLED ekranlı FM radyoya sahip cihaz sadece 37gr. ağırlığında bir MP3Çalar.

Ülkemizde de yoğun ilgi gören bu tip cihazlardan bu Sony'nin önemli bir farkı entegre Lityum-İyon pili sayesinde 50 saate kadar çalışabilmesi. Kalem pil kullanılmaması tabii ağırlığı da olumlu etkilemiş.

Cihazın hangi bölgelerde satılacağı ve fiyatı şimdilik belli değil ama bu ay içerisinde piyasada görülmesi bekleniyor.

Sayfanın Linki : http://www.sony.com/

• Gerçekten çok güzel bir cihaz, umarım satış fiyatı da uygun olur da ediniriz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: icg

Gerçekten çok güzel bir cihaz, umarım satış fiyatı da uygun olur da ediniriz.

Hiç heveslenme kardeş; zamanında az sony modellerini araştırmadım. SONY=DELİ FİYAT politikası bunda da geçerli olacaktır. Ses kalitesinden şüphe etmem ama ülkemizde diğer markalara nazaran satış fiyatı son derece yüksek oluyor. Umarım bu kez yanılırım ve fiyatı cazip olur ama mucize lazım bunun için Şu an fiyat performansta creative çok cazip. Darısı sony'nin başına...
  • quote:

Orjinalden alıntı: someone74

quote:

Orjinalden alıntı: icg

Gerçekten çok güzel bir cihaz, umarım satış fiyatı da uygun olur da ediniriz.

Hiç heveslenme kardeş; zamanında az sony modellerini araştırmadım. SONY=DELİ FİYAT politikası bunda da geçerli olacaktır. Ses kalitesinden şüphe etmem ama ülkemizde diğer markalara nazaran satış fiyatı son derece yüksek oluyor. Umarım bu kez yanılırım ve fiyatı cazip olur ama mucize lazım bunun için Şu an fiyat performansta creative çok cazip. Darısı sony'nin başına...

Haklısın ama insan ümit ediyor işte

• ben tahmini fiyatını söyliyim 1gb lığın fiyatı 350 milyon civarı olur
  • en az 300 $. ayrıca sony mp3ü md ye entegre etse hiç fena olmayacak
  • quote:

Orjinalden alıntı: wolf1907

ben tahmini fiyatını söyliyim 1gb lığın fiyatı 350 milyon civarı olur

Aldım gittti ama daha pahalı olursa fark için seni ararım
  • bi araştırmak lazım piyasayı..
    uygun fiyatsa neden olmadın.
    hem bunların hafıza kartı değişebiliyor. yanlış mı biliyorum yoksa..
    şimdilik ufaktan başlarsınız daha sonra yükseltirsiniz
  • bide pil olayı biraz kötü pil bozulunca nerden bulacaz
  • cok arastırdım boyle cıhazları ama hala karar veremedım bu cıhaz guzelde arkadasın dedıgı gıbı pıl cok pahalıdır
  • Fİyat Fiyat Fiyat . Arkadaşların da dediği gibi fiyatı deli gibi olacak
  • Yok mu bunu buraya getirten yaw? Sony firmasından önce herhangi bir bayinin vitrininde muhakak sergileniyodur, bana lazım valla ya creative yada wolf1907 arkadaştan alacağım komisyonla bunu alırım walla
  • güzel cihaz, fiyatı uygun olursa hemen alırım
  • Bu aradahttp://www.sony.com/ nerede bu ürün bi zahmet bana buluverin. Ben kendi sitesinde dahi bulmakta güçlük çekiyorum ülkemizde bulamayacağımız kesin Ayrıca sony web sitesine de üyeyim ama onlarında haberi yok nedense Bi tuhaflık var ama hadi hayırlısı

• quote:

Orjinalden alıntı: someone74

Bu aradahttp://www.sony.com/ nerede bu ürün bi zahmet bana buluverin. Ben kendi sitesinde dahi bulmakta güçlük çekiyorum ülkemizde bulamayacağımız kesin Ayrıca sony web sitesine de üyeyim ama onlarında haberi yok nedense Bi tuhaflık var ama hadi hayırlısı

Ktılıyorum, bu ürün ne zaman piyasaya çıkar, biz nasıl ulaşırız diye düşünmeden edilmiyor, sony'nin sitesinde aradım bulamadım.

• cinde yapılan tasarım yarısmalarının urunlerine benziyo
  • alet güzel
    kesin 300 liradan aşşa diildir
    ben ipod alırım bunun yerine
  • güselmis yaww kaç para oo
  • sony yapiyor ya.dünya devi.
  • O tren çoktaaaaaan kaçtı . Kolay gelsin sony ...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.