Şimdi Ara

## be quiet!'ın Dark Power Pro 'First Class' Serisine Yüksek Verimlilik Onayı ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
2.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## be quiet!'ın Dark Power Pro 'First Class' Serisine Yüksek Verimlilik Onayı ##

Hazırladığı kaliteli güç kaynakları ile ülkemizde de ciddi bir kullanıcı kitleisne sahip olan be quiet!'ın hazırladığı Dark Power Pro "First Class" serisi yeni güç kaynaklarına "Elektronik Güç Araştırmaları Enstitüsü" tarafından 80Plus onayı verildi. 450W, 550W ve 650W'lık modeller için verilen bu onay be quiet!'ın yeni güç kaynaklarının %20, %50 ve %100 yük durumlarında en az %80 verimlilik değerini sağlayabildiğini ifade ediyor. Mart ayında kullanıma sunulması beklenen 80Plus onaylı yeni güç kaynaklarını takiben firma yine Mart ayı içerisinde Hannover/Almanya'da yapılacak Cebit fuarında serinin daha güçlü modelleri olan 750W, 850W, 1000W ve 1200W'lık modelleri de resmi olarak duyurup Mayıs ayında kullanıma sunmayı hedefliyor. Cebit'te tanıtılacak olan modellerin Trilpe-SLI ve Quad-Crossfire desteği ile birlikte yeni bir kablo yönetim sistemine sahip olacakları ifade edilirken güç kaynaklarının 4 gpu'yu besleyebilecek şekilde özellikle tasarlandığı belirtiliyor.

• be quiet tün gerçektende power ları çok kaliteli
    haber için tşk fx57
  • Adı yeter yaaaaaaaauuuw "DARK POWER"

450 watt olan bana çok güzel uyar
  • Silverstone'u tek geçerim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KYSER -- 27 Ocak 2008; 17:57:11 >
  • tek sorunu fanın önündeki tellerin dışarıda bulunması çoğu kasada problem çıkaracaktır.. mesela benim kasaya girmez bu..
  • tak çıkar kablolar direnç oluşturuyor bu yüzden overclock için iyi değil diyolardı yanlış mı acaba
    ayrıca @batuist teller sorun çıkarmaz büyük ihtimalle
  • kaliteli ürünler , fiyatlarıda makul olursa gayet iyi olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: Batuist

tek sorunu fanın önündeki tellerin dışarıda bulunması çoğu kasada problem çıkaracaktır.. mesela benim kasaya girmez bu..

nasıl sığmaz??? ben anlayamadım doğrusu..

resimde görüldüğü pozisyonda takılmayacak ki. fan yere bakacak pozisyonda olacak. yani bişeye sığmaması gibi bi durum yok ortada.
  • Arkadaşlar Fiyat uçuk...

Neticede bu özelliklere sahip ve çok daha güçlü kompakt PSU lar var.
    Ben Coba Nitrox aldım muhteşem fiyat performans . Hatta Coba 1000Watt bilinen en standart ATX uyumlu bir PSU.

Bilginize.
  • kaliteli ama pahalı ürünleri var be quiet ın..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Confusion

Adı yeter yaaaaaaaauuuw "DARK POWER"

450 watt olan bana çok güzel uyar

bencede öyle
  • Güzel psu ama bence biraz kulanıcıları dinlemek gerekir şu an enermax ı tek geçerim ama diğer markalarda var!!!
  • Bence şu an LC Power Taurus 560W ve High Power 460W f/p ürünleri.
  • Kaliteli PSU pahalı olmak zorunda değil, önemli olan içindekiV değerler ve sunduğu emniyet sistemi.
    İyi bir PSU gerçek gücünü sürekli göstermeli. Üzerindeki değerler veriler uç değerler değir sürekli desteklediği değerler olmalı.
    Öyle konserve kutusunu boyayıp millete reklamla yuturanlar çok...
    Gerçek kaliteyi nezaman alarsınız biliyormusunuz.
    Bilgisayarınız açık olduğuda gidip sigortaları hızlı bir şekilde açıp kapatın. Eğer bu süreçte sisteminiz halen daha çalışıyorsa iyi bir PSU ya sahipsiniz.

Denemesi bedava...
  • En beğendiğim PSU Kalite ve sessizlik açısından Enermax olsa da, dark power 400-600W arası modellerini sessizlik açısından tebrik etmek gerekir
  • Evet Sessizlik en önemli faktörlerden...

Fan kontrol içermeyen bir PSU saten düşünülemez.

http://www.pcarge.com/new_products.htm

ne PSu ama!!!!
  • güç kaynagı pcnin kalbi bütün enerji ondan soruluyo
    iyi modellermiş
  • benim power in fanı yere bakıyordu temizleyemiyordum o yüzden, 1 yıl kullandıktan sonra bir çıkarttım oyyy, görünmüyor içi ne kadar toz varsa toplamış, sonra ite kaka fanı yukarı gelecek şekilde taktım kasaya, fanın aşağıya bakması akıl karı değil velhasılı...
  • quote:

Orjinalden alıntı: KYSER

Silverstone'u tek geçerim...

+1
  • quote:

Orjinalden alıntı: citafettin

tak çıkar kablolar direnç oluşturuyor bu yüzden overclock için iyi değil diyolardı yanlış mı acaba
    ayrıca @batuist teller sorun çıkarmaz büyük ihtimalle

ya hakkaten dedikten sonra bi bakayım dedim kasama eski kasamla karıştırmışım.. o eski kasalarda tam psu nun gireceği genişlikte metal bölmeler oluyordu o tellerin orada tıkanacağını düşünmüştüm .. sonra kasaya baktımda eskiden kalan bir yanılgı oldu haklısın bir problem olmuyor en azından bunu farkettirdiğin için teşekkürler... yoksa aynı mantık gidecekti.. saol

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.