Şimdi Ara

E36 kasa 3 serisi arıyorum!! Araç hakkında bilgi lütfen!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, E36 kasa 3.16 veya 3.20 arıyorum. isteğim sunroff+deri - 3.20 coupe m technik (bulmaz isem 4 kapıda olur). bu araçtan satma isteyen varmı? yada bu araç hakkında bilgisi olan?

sorularım:
    . 3.16 - 3.18 - 3.20 hangisi?
    . tüp durumu?
    . km durumu nasıl olsun? motor nasıl ?
    . bu raca ait kronik prob. ?
    . ankarada aracı nereye gösterebilirm?
    . ankara pazarnda bmw durmu nasıl ?
    . yada sizn bana eklemek isteyebilecklernz?

şimdiden bütün bilgiler için tşk ederim. ömer

• @ömer 316 boşver, 318 ideal, 320 güzel. (316 gitmiyor derler, gerçi gitmeyecek arabayı bmw neden üretir hep takılırım o konuya ama; neticede piyasası yok işte..)
    tüp taktırdım son derece memnunum. (takan usta önemli)
    kronik prob. duymadım açıkcası ama darbe boya konusu kroniktir, değişen olmasın! satılmaz; mümkünse darbe de olmasın, boyasız bulursan helal derim.
    ben arabanın mıncıklanmamasına da dikkat ederim.
    Ankarada kime gösterirsin bilemem ama araba Ankara'dan alınır onu bilirim. (rutubet kıyı bölgelere nazaran azdır, kaporta daha uzun dayanır)
    pazar pek farketmiyor sanırım ya! zaten netten araştırınca arabanın fiyatı İstanbul'a da aynı görünüyor, Ankara'ya da..

Ek: kilometre konusu da şahsi fikrim 150 binden yukarısına bakmam. Gerçi modeline göre değişir, mesela 92-93 modeller genelde 200bin altında olmuyor ama zaten ha deyince alınmıyor araba, bir süre araştırıp denk getirmeye çalışmalısın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akineton -- 27 Ocak 2008; 1:10:06 >

• ortakta 3.18is 4havayastığı sunrof 130binde sanırım satiyor. 520d aldığı için satiyor arabsında ufaktefek çizikler var 98model sanırım lacivert valla taşgibi araba fiyatini sorup yazayım belki beğenirsen alırsın onu bir lpg taktırısın evladiyelik bakımları hep serviste yapılmış ve yeni bakım yaptırdı. ist taksimde arabayı görebilirsin ama bir fiyatla resimini yollarım sana
  • arkadaşlar, bilgiler için teşekkürler. resim ve fiyat bekliyorum bilginize.
    diğer arkadaşlara... sizlerde varmı bilgi? lütfen rica. ömer

• Kaç model ve ne kadara kadar arıyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yarbay -- 21 Şubat 2008; 6:12:10 >
  • 1996 model 3.20 ci satıyorum siyah renkli sıfır motor. ön tampon boyalı. bildiğim başka boyalı kısmı yok. 20000 ytl. sancheztux@msn.com a msn eklersen resim yollarım.Aracım Ankarada.
  • BMV 318 is herzaman iyidir atiker tüp kiti daha elverişli ve uyumludur ...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.