Şimdi Ara

## HIS Radeon HD 3650 Modellerini Duyurdu ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## HIS Radeon HD 3650 Modellerini Duyurdu ##

HIS, AMD'nin Radeon HD 3650 grafik çözümünü kullanan iki yeni ekran kartını duyurdu. Firmanın yeni ekran kartları 55nm üretim teknolojisi ile üretilen RV635 gpu'sunu kullanıyor. 128-bit bellek veri yoluna sahip olan ve 120 adet paralel işlem birimi ile gelen HD 3650 üzerine kurulu HIS'in yeni modelleri iCool II adı verilen özel bir soğutucu ile geliyorlar. Kullanılan soğutucunun 24dbA'lık gürültü oranına sahip olduğu ve yeterli soğutma performansını sunduğu ifade ediliyor. Bellek miktarına göre 256MB GDDR3 ve 512MB GDDR3 bellekli iki farklı modeli hazırlanan kartlar standart saat hızlarında gelirken gpu'ları 725MHz bellekleri ise 1600MHz'de çalışıyor. Mavi renkli PCB tasarımına sahip olan kartlar ayrıca daha iyi sinyal kalitesi için altın kaplı konnektörlere sahipler. DirectX 10.1 ve PCIe 2.0 desteği bulunan kartların fiyatı ise henüz netleşmiş değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 26 Ocak 2008; 14:34:16 >

• his sogutucalrı bi şekil oluyor yaa rengi cok hoşuma gittii bence oyunlarda yuksek cözunurlukle oyanamyanlar için ideal bi ürün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Trecc11 -- 26 Ocak 2008; 14:38:04 >
  • gerçekten güzel kart özellikleri falan çok güzel ama en güzel tarafı soğutucusu olmuş.
    soğutucuya bittim
  • HIS her zaman tek favorimdir
  • düşük çözünürlükler için ideal bir kart sogutucusu çok hoş
  • HIS IceQ ve IceQ Turbo modelleri ile önümüzdeki günlerde daha iyi bir kart sunucaktir sanirsam.
  • kart güzel sogutucuda ama remlerde sogutma niye yokk
  • ya arkadaşlar aynı resime mi bakıyoruz bu fanın neresi güzel allah aşkına. fırıldak takmışlar resmen. o/c falanda olmaz o soğutucuyla. pasif soğutsalar daha iyiymiş en azından ses yapmaz..
  • altın kaplı konnektörlere sahipmiş güzelde bence bu kadar masraf
  • haber için teşekkürler
  • ram leri görmesem 9550 sanıcam
  • Ya şekli dandiğe benziyor ama 8600gtden iyiydi heralde bu kartlar? 3DMARK06 dan 8000 puan alıyodu sanırsam?
  • sende mi brütüs.
    quote:

Orjinalden alıntı: kamiloglu

/>
    haber için teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: usb2.0

ram leri görmesem 9550 sanıcam

bana da ilk bakısta 9550 yi hatırlattı
  • Tamam His güzel soğutucular tasarlıyor ama Ben neden farkedemiyorum bu fanın güzelliğini?
  • quote:

Orjinalden alıntı: yed08

quote:

Orjinalden alıntı: usb2.0

ram leri görmesem 9550 sanıcam

bana da ilk bakısta 9550 yi hatırlattı

Evet aynen ya Tıpkısının aynısı neredeyse..

Haber için teşekkürler bu arada.İnşallah performanslı olur bu seri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OziiX -- 27 Ocak 2008; 9:58:55 >

• ıceQ turbolarda kullandığı soğutma sistemini kullanabilirlerdi aslında...
  • quote:

Orjinalden alıntı: kamiloglu

/>
    haber için teşekkürler

fazladan "k" harfi kullanmışsın teşekürler diye yazmalıydın

Ati giriş ve orta seviyede yine fiyat performans ürünleri yaratacak sanırım (özellikle 3690) umarım nvdia da üst sınıftan gözünü ayırıp buralarda sağlam işler çıkarır.

• Giriş seviye için fiyat/performans kartı, HIS soğutmaları standart soğutmaya göre hem görünüş hem de performans anlamında daha iyi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.