Şimdi Ara

## Asus Radeon HD 3450 TOP Modelini Duyurdu ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## Asus Radeon HD 3450 TOP Modelini Duyurdu ##

## Asus Radeon HD 3450 TOP Modelini Duyurdu ##

AMD-ATi'nin geçtiğimiz gün giriş seviyesi için duyurudğu yeni modeli HD 3450 ile ilgili olarak firmalar özelleştirilmiş modeller üzerinde çalışmaya devam ediyorlar. Resmi lansmandan bu yana özellikle HD 3450 için en iddialı modellerden birini Asus duyurdu. Genellikle GDDR2 bellek ile pazara sürülen HD 3450 modellerinin aksine Asus, Radeon HD 3450 TOP modeli üzerinde GDDR3 bellek kullanmayı tercih etmiş. 128MB GDDR3 bellek ile gelen ekran kartı ayrıca arttırılmış saat hızlarıyla da ilgi uyandırıyor. 55nm üretim teknolojisi ile üretilen ve DirectX 10.1/SM 4.1 desteği sunan grafik işlemcisi fabrika çıkışlı overclocklu olarak 800MHz'de çalışırken bellekler ise 1400MHz'de görevlerini yapıyorlar. Pasif soğutma ile gelen ve sessiz bir çözüm olan Asus'un yeni ekran kartı sahip olduğu UVD yani donanımsal video hızlandırma teknolojisi sayesinde HD videolara yönelik ciddi destek sağlarken HTPC'ler başta olmak üzere çoklu ortam odaklı bilgisayarlara da göz kırpıyorlar. Ürünün fiyatı ve çıkış tarihi netleşmiş değil.

• Hazır Pc satanlar takar işte
  • Caspere ekmek çıktı
  • 3450'nin topu olsa nolur olmasa nolur. eminim büyük bir performans farkı olur. saçma olmuş
  • asus top edition serisi genelde ereksiz pahalı olur!!! bunun fiyatı ne olacak acaba???
  • Yahu yok hazır pc satanlar takmaz bunu. Onlar yüksek bellekli modellerden takıyolar. 1GB'lık HD3450 çıksa kapış kapış gider bence.
  • bu kartın topu olsa ne yazar gereksiz bence onun yerine 3870x2 top çıkarsın
  • 8600 ü geçerse ve ondan daha da ucuz olursa bence gayet güzel bır kart olur. Hem bu bıldıgım kadarıyla en duşuk model olacak. Yanı bunun 3650 sı hatta 3690 ı da vardı heralde.
  • quote:

Orjinalden alıntı: WinteR

8600 ü geçerse ve ondan daha da ucuz olursa bence gayet güzel bır kart olur. Hem bu bıldıgım kadarıyla en duşuk model olacak. Yanı bunun 3650 sı hatta 3690 ı da vardı heralde.

http://forum.donanimhaber.com/m_20587652/tm.htm
  • asus yine göz boyuyor. ya 1 gb modellerini cıkarıyor bilgisiz kullanıcı aaa 1 gb diyor alıyor yada bu sekilde zafıh kartlara top modeli ilavesi yapıyor bu kart ne kadar o/c olursa olsun kendi performansının üstüne fazla cıkamaz.giriş seviyesi icin sanırım 70 dolar civarı olacak kartlar. htpc için ideal bir cozum.
    50 dolar fiyatla iş yapar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssonerb -- 26 Ocak 2008; 1:48:54 >
  • 3450 ile cf yapılabiliyormu?yapılamıyorsa bağlantılar neden konulmuş?bu kart bişeye yararmı :P

bu 3 ünün cevabını istiyorum
  • bunla CF yapmak yerine al bi tane 3870 iki kat performans alırsın(bunun CF halinden)
    quote:

Orjinalden alıntı: usb2.0

3450 ile cf yapılabiliyormu?yapılamıyorsa bağlantılar neden konulmuş?bu kart bişeye yararmı :P

• quote:

Orjinalden alıntı: enoman

bunla CF yapmak yerine al bi tane 3870 iki kat performans alırsın(bunun CF halinden)
    quote:

Orjinalden alıntı: usb2.0

3450 ile cf yapılabiliyormu?yapılamıyorsa bağlantılar neden konulmuş?bu kart bişeye yararmı :P

Adam fantezi yapıyor niye kırıyosun hevesini
    Hatta spider sistem kurallım bunlardan. Crysiste kart başına 1fps den 4 fps ile %400 performans garanti ediyorum ben

• Giriş seviye uygun bir kart için top model diye Asus fiyatlara fazla yansıtmaz inşallah.
  • 3450'nin Top modelini çıkarsan ne çıkarmasan ne Asus'un bu gibi garip stratejilerine anlam veremiyorum

İnsan en azından 1 GB GDDR2 bellek koyar Yoksa Bilgisayar firmaları nasıl satacak bu kartı (Umarım bu karta 128 Mb GDDR3 bellek koydukları için Hazır PC satıcıları, kazıklayamayacağız diye üzülmez )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buraoca2 -- 26 Ocak 2008; 10:05:56 >

• quote:

Orjinalden alıntı: WinteR

8600 ü geçerse ve ondan daha da ucuz olursa bence gayet güzel bır kart olur. Hem bu bıldıgım kadarıyla en duşuk model olacak. Yanı bunun 3650 sı hatta 3690 ı da vardı heralde.

8600ü geçmesi imkansız
  • haber için tesekurler
  • Soğutması ilginç alüminyum
  • cf işe yaramasada ben o kısmı merak ediyorum çünkü quad cf yapılacak soket mevcut...en iyisi fx57 den bir cevap beklemek
  • Harbidende öyle oldu + tuşu olsa basardim.
    quote:

Orjinalden alıntı: NorthShield
    Caspere ekmek çıktı
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.