Şimdi Ara

## Scythe'den 140mm Fanlı Yeni İşlemci Soğutucusu ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
2.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## Scythe'den 140mm Fanlı Yeni İşlemci Soğutucusu ##

Soğutma çözümlerinde sektörün önemli oyuncularından biri olan Scythe'den yeni bir işlemci soğutucusu daha geliyor. Özellikle hazırladığı Ninja serisi soğutma çözümleri ile ciddi derece popüler olan firmanın Zipang kod adlı yeni işlemci soğutucusu UPHC - Uneven Parallel Heatpipe Construction - teknolojisini kullanıyor. Kullanılan teknoloji itibariyle çok daha yüksek ısı aktarım verimliliğini hedef alan işlemci soğutucusu ısı aktarım borularını kullanıyor. Intel cephesinde soket 478, 775 ve AMD cephesinde soket 754, 939, 940 ve AM2 ile uyumlu olan Scythe'nin Zipang kod adlı yeni soğutucusu 815 gramlık ağırlığı ile de pek hafif sayılmaz. 1000rpm dönüş hızına sahip 140mm'lik fan 51.82 CFM hava üfleyebiliyor 21dBA'lık gürültü oranına sahip. Ürünün yurt dışı satış fiyatı 58$ olarak belirlenmiş durumda.

• fx 57 gzl miş (sana bi soru sorcam gta 4 ne zaman türkiyeye geliyo acaba?) bu arada heber için sağol vede sorumu yanıtlarsan sevinirim
  • evet bu ürün iş yapar gibi duruyor ama ben sıvı soğutma kullanıyorum
  • hakikaten fx-57 gta 4 ü benimde 10 yaşimda kız ardeşim va isteip duruor normalde 27 ekimde cikmasi lagzimdi ertelendi mi? arastirabilirseniz sevinirim
  • zalman_1 sıvı soğutma gerçekten çok iş görüyomu ee ğer iyi iş görürse bende sı soğutmaya geçicem
  • hah işte ben de tam bunu bekliyordum..
  • bu ürün TT BİGTYPHOONı terleteceğe benziyor
    ama muhtemelen türkiyeye gelmez
    FİREBEL SESİMİZİ DUY !!!!!!!
  • fiyat ucuz ısı yaprakları bol fan büyük az bir rpmde güzel bir derecede seste cok iyi ayrıca bu gta4 bilgisayara cıkcakmı aceb :S
  • herşey iyi bide şu fanın ışıklısı falan olsa hada iyi olur bence
  • Konu nasıl buraya geldi anlamadım ama GTA 4'ün PS3 ve X360 için dün açıklanan resmi çıkış tarihi 29 Nisan.

PC içinse net bir açıklama olmamakla birlikte Ekim 2008 tarihi telaffuz ediliyor.
  • konu benim sayemde gta 4 e geldi
  • Çok güzel olmuşş...

Yeni Big Typhoon olabilir...
  • bigtyphoondan iyi olacağa benziyor
  • Güzel fan gerçekten.İletin boruları,fanın büyüklüğü gayet güzel yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mkidd -- 25 Ocak 2008; 21:45:19 >
  • Bence BT'ye yük altında en az 6 derece fark atar.
  • Üstteki fan basit kalmiş.
  • guzel fanda ben su sogutma dusunuyorum ama bır yerde bakımının zor oldugunu okumustum forumda bır yerlerde su sogutmayla ılgılı bır yazı mevcut mu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: sadtneverdie

guzel fanda ben su sogutma dusunuyorum ama bır yerde bakımının zor oldugunu okumustum forumda bır yerlerde su sogutmayla ılgılı bır yazı mevcut mu?

Olmaz mı?

http://forum.donanimhaber.com/m_18022716/tm.htm

http://forum.donanimhaber.com/m_882800/tm.htm

• Soğutmasının etkili olacağına şüphe yok. Ama fiyat olarak biraz daha uygun olabilirdi.
  • Bence BT'den daha iyi olacakmış gibi görünmüyor. Umarım yanılırım
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.