Şimdi Ara

## Sapphire Radeon HD 3870 ATOMIC Modelini Resmen Duyurdu ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
1
Favori
2.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## Sapphire Radeon HD 3870 ATOMIC Modelini Resmen Duyurdu ##

Daha önce yaptığımız haberlerimizde Sapphire'in arttırılmış saat hızlarına sahip özel modellerini ATOMIC serisi altında duyuracağını ve firmanın bu özel ürün grubuna yatırımlarının devam edeceğini sizler ile paylaşmış serinin ilk modeli olan HD 3870 ATOMIC'in test sonuçlarını birlikte değerlendirmiştik. Sapphire, Radeon HD 3870 ATOMIC modelini resmi olarak duyurdu. Firmanın yeni ekran kartı sahip olduğu pek çok detay ile muadillerinden ayrılıyor. Öncelikle kartın arttırılmış saat hızları ile geldiğini ifade edelim. 512MB GDDR4 bellek ile donatılan ekran kartının gpu'su 825MHz'de bellekleri ise 2.4GHz'de çalışıyor. HD 3870 ATOMIC'in bir diğer önemli noktası ise sahip olduğu özel soğutması. Vapour Chamber adlı özel soğutma teknolojisini kullanan ekran kartının hem standart soğutucuya göre çok daha etkili bir şekilde soğutulduğu belirtiliyor hemde kartın tek slot tasarıma sahip olmasıyla Quad-Crossfire yapılanmasında kullanılabilmesine olanak tanınıyor. Bu özelliklerin yanı sıra kartın ekstraları da çok fazla. Bond tipi özel metal taşıma çantası ile gelen ekran kartının kutu içeriğinden 3m'lik HDMI kablosu ve Black Box oyun paketi de geliyor. Sapphire'in yeni güzeli HD 3870 ATOMIC'in ülkemiz pazarına giriş tarihi ve fiyatı ise henüz bilinmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 25 Ocak 2008; 16:29:33 >

• Anoov
  • adamlar canta bile hazirlamis, anlamadigim o cantanin grafik goruntusune etkisi ne olcak tabikide yok sadece goz susleme gibi geldi bana, ve satisina tesvik etsin diye suslemeli bir canta? bence fiyati cok ucuk olcak! hdmi kablodan bahsetmis kutu icersindeki extralarda! peki bu karttaki hdmi cikis nerde? yoksa dvidan mi donusturuluyor!
  • Çanta şık ve ilginç olmuş
  • quote:

Orjinalden alıntı: vahitbudak

adamlar canta bile hazirlamis, anlamadigim o cantanin grafik goruntusune etkisi ne olcak tabikide yok sadece goz susleme gibi geldi bana, ve satisina tesvik etsin diye suslemeli bir canta? bence fiyati cok ucuk olcak! hdmi kablodan bahsetmis kutu icersindeki extralarda! peki bu karttaki hdmi cikis nerde? yoksa dvidan mi donusturuluyor!

Evet kutu içeriğinde HDMI adaptörü de yer alıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: fx57

quote:

Orjinalden alıntı: vahitbudak

adamlar canta bile hazirlamis, anlamadigim o cantanin grafik goruntusune etkisi ne olcak tabikide yok sadece goz susleme gibi geldi bana, ve satisina tesvik etsin diye suslemeli bir canta? bence fiyati cok ucuk olcak! hdmi kablodan bahsetmis kutu icersindeki extralarda! peki bu karttaki hdmi cikis nerde? yoksa dvidan mi donusturuluyor!

Evet kutu içeriğinde HDMI adaptörü de yer alıyor.

donusturucu adaptor ile, direkt hdmi cikisi arasinda grafik eksilmesi var mi acaba? egerki gozle gorulecek bir fark yoksa bu karti dahil edip direk lcd baglanabilen bir kasa alabilme imkanim dogacak, hergun bekle bekle yeni kartlar ciksin 6 aydir bir pc alamiyorum, adamlar o kadar kart cok cikartiyo ki kafamiz karisiyo. 90xx leri bekledik o da bi dunya para bu da oyle olcak eminim!

• Özel bir model olduğu için fiyatı da özel olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Albatros83 -- 25 Ocak 2008; 16:44:17 >
  • kart iyi hoşda satarken de bu bavullamı satılacak yoksa çok degerlide koruyolarmı kartı
  • Ben bunun yerine his ICEQ tercih ederim.
  • o çantanın yerine bilgisayar kasası verseler milletin daha çok işine yarar
  • Çanta bedava mı yoksa ona da mı para viriyoq
  • giriş seviyesi bi kasadan daha pahalı olacağından eminim
  • Fanı eski atomic modellerini aratıyor
  • cantanın parasınıda eklemiştir bu sapphire kartın fiyatına
  • kartı alan olursa kutusuna talibim.pm den ulaşın kutuya acil alıcıyım
    kart şekil dursada sapphire bunu bayağı bi kazığa bağlarda satar.
  • Bu Vapor-X soğutucunun ne özelliği varmış peki?
  • lol süpersiniz koptum seyahat çantası gibi valla düşünün ben izmirdeyim ista kuzenlere gidiyom onun ekran kartının dandik olacagını düşünüom oyun oynarekn keyif alamam diye söküyom atomici ve koyuyorum kutusuna bi kaç çorap ve iç çamaşir ver elini istanbul sabahlarolmasın
  • Çanta HaRbi Dehşet Ama o Soğutucu karta biraz ufak kaçmış kötü duruyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: gktgys

o çantanın yerine bilgisayar kasası verseler milletin daha çok işine yarar

ilginç olur :D
  • Performansını bilmem de Fiyat olarak Zotac 8800GT AMP'yi geçer
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.