Şimdi Ara

## ATi Radeon HD 3690 Sadece Çin'de Satılabilir ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## ATi Radeon HD 3690 Sadece Çin'de Satılabilir ##

Geçtiğimiz gün Radeon HD 3400 ve 3600 modellerini duyuran ve kullanan AMD-ATi cephesinde kuşkusuz pek çok kişinin gözü kulağı Radeon HD 3690 modelinde. HD 3850 modeline güç veren RV670 Pro grafik işlemcisinin bellek veri yolunun 256-bit'den 128-bite düşürülmesi ama diğer pek çok özelliğinin korunması ile hazırlanan özel bir gpu varyasyonunu kullanan ve sahip olması muhtemel 120-130$'lık iddialı fiyat aralığı ile dikkat çeken Radeon HD 3690 modelinin sadece Çin pazarında kullanıma sunulabileceği de iddia ediliyor. Zira pazara göre yüksek fiyatları ile HD 3850 ve 3870 modelleri Çin'de açıkçası ciddi miktarlarda satışa sunulmamıştı. AMD-ATi bu boşluğu doldurmak içinn Radeon HD 3690 modelini Çin'de kullanıma sunacak. Ama bir şekilde belli miktarda kartın Avrupa pazarına da girebileceği gelen diğer bazı iddialar arasında.

• ben bu kartın testlerini beklıyorum acıkcası iyi ve güzel (parasına göre) performans verirse bu kartı almayı düsüncem anakartla işlemciye daha cok para yatırmayı düşünüyorumm hiç deilse şöle 1 2 yıl götürse beni yeter

haber için teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Trecc11 -- 25 Ocak 2008; 10:00:00 >
  • sadece çinde satılırsa çok kötü olur zira kart pek kötü performans vermeyecege benziyo fiyatta iyi umarım tüm piyasaya
    sürülür
  • 120 usd ye iyi fiyat.
  • yaw negüzel cf yapacaktım adamın hevesini kursagında bırakıyolar...
  • ati bu kartı tüm piyasalarda satışa sunmalı. çok yüksek satış rakamlarına ulaşması garanti olan bir kartı sadece çin piyasasıyla sınırlandırmak pek akıllıca değil...
  • quote:

Orjinalden alıntı: synan

ati bu kartı tüm piyasalarda satışa sunmalı. çok yüksek satış rakamlarına ulaşması garanti olan bir kartı sadece çin piyasasıyla sınırlandırmak pek akıllıca değil...

Böylle bir hata yapacağını düşünmüyorum kısıtlı da olasa bazı üreticilere kartı verecektir.
  • quote:

ati bu kartı tüm piyasalarda satışa sunmalı. çok yüksek satış rakamlarına ulaşması garanti olan bir kartı sadece çin piyasasıyla sınırlandırmak pek akıllıca değil...

Adamlar zaten yüksek satış için Çin e götürüyor. 1,5 milyar nüfusun binde biri alsa yeter.
  • çinde satılmasın demiyorum ki. dünyanın 3/1'i çinde yaşıyor. çin'i öncelikli pazar olarak görmesi doğal ama sadece çinde satışa sunması aptallık olur.
    ayrıca çin nufüsunun binde birine de satamaz o kartı; sanmıyorum. 1.5 milyon gibi bir rakam tek model için biraz fazla...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ilkercom

quote:

Adamlar zaten yüksek satış için Çin e götürüyor. 1,5 milyar nüfusun binde biri alsa yeter.

yanlız o nüfusun yüzde kaçının durumu iyi acaba?
  • Rakamlara takılıp kalmayın salladık kafadan. Tabiiki fazla. zaten adamlarda maaşlar kuş kadar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ilkercom

Rakamlara takılıp kalmayın salladık kafadan. Tabiiki fazla. zaten adamlarda maaşlar kuş kadar.

Maaş kuş kadar olabilir ama her ailede dededen toruna en az bir 25-30 kişi çalışıyodur.
  • Sadece Çin'de satması saçmalık olur.İlk hedef Çin olabilir fakat Avrupada iyi rakamlar elde etme ihitmali yüksek bir kart , bana gerçekleşmez gibi geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kulspruta -- 25 Ocak 2008; 13:45:33 >
  • Pehh saçmalığın da böylesi

Eminim ki Tr ye de gelecektir sıkmayın canınızı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.