Şimdi Ara

## Sparkle'dan Özel Soğutmalı ve LCD Ekranlı 8800GT Calibre ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
0
Favori
5.928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## Sparkle'dan Özel Soğutmalı ve LCD Ekranlı 8800GT Calibre ##

Calibre serisi ekran kartları ile kendine münhasır özel bir kullanıcı kitlesi elde eden Sparkle'dan yine çok iddialı bir model geliyor. Firmanın hazırladığı GeForce 8800GT tabanlı yeni ekran kartı P888+ w/ GDP2 özellikle sahip olduğu gelişmiş soğutması ve LCD ekranı ile dikkat çekiyor. 65nm üretim teknolojisi ile üretilen G92 gpu'sunu kullanan grafik kartı çift fanlı gelişmiş soğutması sayesinde kartın soğutulmasına ciddi katkı sağlarken kullanıcıların daha yüksek saat hızlarına ulaşması konusunda da önemli olumlu sinyaller veriyor. Zira gelişmiş soğutucu gpu'nun yanı sıra bellek yongalarını da soğutuyor. Kartın bir diğer önemli farklılığı ise firmanın hazırladığı diğer bazı Calibre serisi ekran kartlarında gördüğümüz özel LCD ekranın 2. jenerasyon gelişmiş bir versiyonuna sahip olması gösterilebilir. Kullanıcılar bu ekran üzerinden grafik işlemcisinin gerçek zamanlı çalışma voltajı ve fan dönüş hızını da görebiliyorlar. 512MB GDDR3 bellek ile donatılan ekran kartı sahip olduğu özel soğutması ve GDP2 (Graphics Display Port) adlı özel ekranı ile fark yaratmayı başarıyor. Ürünün çıkış tarihi ve fiyatı ise şu an için bilinmiyor.

## Sparkle'dan Özel Soğutmalı ve LCD Ekranlı 8800GT Calibre ##

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 24 Ocak 2008; 23:00:02 >

• Merhaba,

Yakında 8800GT'li konsol çıkartacaklar o olacak.

Teşekkürler,

Hicks
  • sparkle calibresiyle gene konuşturmuş
  • o ne
  • anakartta bu ekran kartlarını takmaktan diğer donanımlara yer bulamayacağız yav bu kart 3 slot kaplar
  • final görünüyor , bu sparkle dan dahasını bilmiyorum
  • bu ekranı modlasak tv kartına bağlasak show tv de "Kurtlar Vadisi" izleyebilirmiyiz ki?? böle bi donanımın sadece voltaj ve ısı göstermesi beni üzer!!!
  • Sparkle birkaç model hariç ekranlı kart çıkartmamıştı, açıkcası 8800Gt ye özel birşey bekliyodum.
  • costurdu millet iyice bu gt ile
  • 8800 gt sömürüyo firmalar buldular kalite kartı cıkar babam cıkar nereye kadar bu yeni modellerin sonu gelmez bizimde ağzımız sulanır
  • gördüğüm en baba 8800gt modeli soğutucu müthiş gözüküyor
  • şu zamana kadar hemen hemen tüm markaların 8800 GT ekran kartları stabil şekilde 700/2000 mhz değerlerini yakalayabildiler. Bunun üzerine daha fazla o/c yapmak için ise biostan voltaj değerlerini değiştirmek ve daha etkin soğutma kullanmak olduğunu bir iki testten gördüğümüzü hatırlıyorum. Yani standart dizayn dışında bu karta yapılacak tüm masraflar kartın fiyat/performans etkisini düşürüyor. Standart fanı ben €vga 8800 gt de denedim, %80 fan sesi oyunlarda kesinlikle rahatsız etmiyor, hatta masaüstü %70 lerde dahi kullanılabilecek düzeyde ki benim kasanın kapağı açık olduğu halde.
  • çok güzel görünüyor harbiden allah sahibine bağışlasın...
  • super olmus ıyı dusunmuslarde keske kertdan ayrı kullanılabılseydı
  • Sparkle yine döktürmüş.
  • bekleyin yakında beni takcaklar GT ye.. coming soon..
  • bu tarz guclu kartları performans tutkunları alır ve ilk çıktıgı zaman hemen alır bahsettıgım olay 8800gt sogutucu degıl kart cıkalı okadar zaman oldu alan aldı kullandı coktan sattı bıle dıyebılırız neden bukadar gec kalınıyor bu tarz urunlerı pıyasaya surmek ıcın
  • quote:

Orjinalden alıntı: gitaristanbull

bekleyin yakında beni takcaklar GT ye.. coming soon..

• wooowww manyak ötesi olmuş ama bunun için iki tane 8800gt parası ister adamlar
  • Çok güzel görünüyor ama sadece görüntüye ve lcd ekrana şimdi bir ton para biçerler
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.