Şimdi Ara

Blood Elf'ler Orgrimmar'a Nasıl Gelebilir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni doğdukları silvermoon'dan tek başına orgrimmar tarafına geçmek mümkünmüdür acaba?

• Uc'ye ışınlan sonra Uc'den kuzey istikametine doğru git orda bi kule var, ordan orgrimmar zeplini bekle, zepline bin, sonra durotarda ki kuleye inicen ordan batıya git, şehri gördün müde kuzeye git, orgrimmardasın.
  • bunu yapmaktaki amacin nedir? once onu soyle :) cunku ben bir keresinde lvl1 undeadimi alip,belflerin dogdugu yere goturdum ve gordum ki baska irklara lvl6 questlerinden sonra quest vermeye basliyorlar :)
    su sekilde gidersin:
    silvermoon boss'unun arkasindaki portalla (mage trainer'a yakin) UC'ye -> oradan disaridaki zeplinle Orgrimmarin disina
  • UC'den gerisini biliyoum tşk. ederim
    Arkadaşlarımın çoğu o tarafta birde questleri daha iyi biliorum :P
  • Uc'ye ışınlan sonra Uc'den kuzey istikametine doğru git orda bi kule var, ordan orgrimmar zeplini bekle, zepline bin, sonra durotarda ki kuleye inicen ordan batıya git, şehri gördün müde kuzeye git, orgrimmardasın.

teşekür etmene gerek yok
  • Biri bu çocuğu durdursun yahu
  • quote:

Orjinalden alıntı: mertcan1995

Uc'ye ışınlan sonra Uc'den kuzey istikametine doğru git orda bi kule var, ordan orgrimmar zeplini bekle, zepline bin, sonra durotarda ki kuleye inicen ordan batıya git, şehri gördün müde kuzeye git, orgrimmardasın.

teşekür etmene gerek yok

muhahaa asdadasdadas ehuehehuehe, şaka mısın ya
  • quote:

Orjinalden alıntı: Batu0792

quote:

Uc'ye ışınlan sonra Uc'den kuzey istikametine doğru git orda bi kule var, ordan orgrimmar zeplini bekle, zepline bin, sonra durotarda ki kuleye inicen ordan batıya git, şehri gördün müde kuzeye git, orgrimmardasın.

teşekür etmene gerek yok

hahaha..aynısını geçirmişşimdi farkettim tm komedi yaa
  • quote:

quote:

teşekür etmene gerek yok

Batu gene diyorum bak
  • Abiiiiiiiiiii bukadar olmaz ya resmen gecirmis Yarildim

Olm bu adam sirket kurmus hee soyliim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zodd -- 24 Ocak 2008; 13:11:08 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: hothor

quote:

quote:

teşekür etmene gerek yok

Batu gene diyorum bak

Kete ile mertcan da aynı kişi, yalnız dikkat edersen tarzları aynı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.