Şimdi Ara

İKCO SAMAND'I YANLIŞ TANIMAYIN TÜM ÖZELLİKLERİ BURDA (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
248
Cevap
1
Favori
138.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herseyı kıyaslayın ama Clio ile Samand'ın motorunu kıyaslamayın. Çok farklı motorlar, neyin ne olduğu apaçık ortada.
    Araba güzel, konu eski, hayırlısı.
  • İki hafta önce İran daydım,

Samand mı dır samanlık mıdır her neyse sokaklar bu araba ile dolu ,

2-3 yıllık arabaların hepsi hurda gibi olmuş,

iran yolları hep sıcak asfalt buna rağmen arabaların içi yolda nerdeyse dökülecek gibi.

alınacak araba değil.
  • motor sesi ve yol sesi var mı
  • Bizim karşı apartmanda birisinin var.Ne zaman camdan baksam samand görüyorum.Arabanın park yerinde olmadığı bi gün görmedim daha.Arada bi sahibi eline toz bezi ve cam sil alıp aracın tozunu alıyor o kadar
  • uzun süre düşündüm taşındım kaşındım araştırdım ve 2008 model 3000 km de ( garaj arabası ) samand aldım işallah pişmam olmam ilk izlenimlerim şu an için harika 700 km kullandım beni hiç yormadı yol tutuşu sürati yakıtı konforu şahane . ek eksik gördüğüm şey direksiyonu biraz sert ve atik değil ama devrini buldukçada uçuyo mubarek
    bakalım kullandıkça yazarım artık buraya
  • konuyu açan arkadaş iki yıldır kıullanıyorsunuz arabayı...son görüşürn nedir
  • bu samanlar iranda bol bir zamanlar tofaşın memleketimizde olduğu gibi

güneşin memlekete giriş yaptığı Gürbulak sınır kapısından bol bol 405, saman kullanan iranlı geliyor ikisinide ayırt etmek zor
  • soren güzel görünüyor neden türkiyeye getirmiyorlar acaba??
  • 2. elleri 9 10 binlere gider olmuş boşa macera olur bu aracı almak
  • Araç 2008 model sıfırdır Mys otomotiv Türkiye distirbitöründen alınmıştır. Aracın BOYOLARI PUL PUL DÖKÜLÜYOR 20 - 30 NOKTADA BOYA DÖKÜLMELERİ BAŞLADI SERVİSTE 4 NOKTAYA LOKAL BOYA UYGULANDI

DİSTİRBİTÖRLÜK BOYANDI FİŞLERİNİ VERMEDİ ISRARLAIRIMIZA RAĞMEN ARACI YENİSİ İLE DEĞİŞTİRECEKLERİNİ SÖYLEDİLER 2 YILDIR OYALADILAR ARACI BEDELİNİ ÖDEYİP BİZ ALALIM DEDİLER 1- 2 AYDA ÖYLE OYALADILAR ARACI ALACAK ARKADAŞLAR NASIL BİR ARAÇ ALACAKLARINI BİLSİNLER. VEDAHA SONRASINDA NASIL KİŞİLERLE MUHATAP OLACAKLARINIDA BİLSİNLER ARACI SATTILAR DAHA SONRA YALAN ÜZERİNE YALAN İYİ NİYETİMİZDEN BUKADAR BEKLDİK. ARAÇ TÜRKİYE DE YENİ BİR ARAÇ

İSTEYEN ARKADAŞLARA FOTOLARIDA GÖNDEREBİLİRİM MESAJ ATSINLAR YETER RESİMLERİ EN KISA ZAMANDA BURAYADA YÜKLİYCEM Alacak kişiler NE ALACAKLARINI GÖRSÜNLER
    Alacaklara Ben den Kullanıcı Olarak Kullanıcı Yorumu Daha Detaylı bilgi isteyene verebilirim

• Benimde bir ara bu araçta gözüm vardı araba çok tok ve şık duruyor özellikleride gayet ideal arabanın iç mekanıda birçok araçtan iyi.Ama marka konusunda servis sıkıntısı yaşanma korkusu ve ikinci elde satmakta zorlanırım diye çekinmiştim.Yoksa dış görünüş olarakta en beğendiğim tipe sahip araçlardan.Tok otouraklı eski model bir görüntüsü var.
  • pejo parçalarından toplama araca benziyor.Sembolünü daha önce görmemiş biri ferrari zanneder

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adalet -- 5 Haziran 2011; 13:58:55 >
  • arkadaşlar bendede samand lx var aracımdan çok memnunum türkiyede böyle araçların tutmayacagını bile bile aldım çünkü türkiyede hala brodway spring tofaş tutkunları bi hayli fazla ama ben bu aracı ne clioyla ne fiatla değişmem onun için bu yorumlara çenemi bile yormam bu araçla ford fiestaya vurdum fiestanın halini sormayın benim aracımda sadece tampon içinde fiber var o kırıldı çok sağlam dayanıklı bi araba sacı paslanmaz yıllar sonra bunun farkına varacaksınız ama geç kalacaksınız modeli geçmiş olacak ondan sonra honda uzay kasa bile bana kafa tutamıyor altının yüksek olmasına ragmen benim girdiğim virajlara çoğu araba giremiyor virajda clioyu rakip olarak görmüyorum bile freni müthiş araç bütün hatalarını yol bilgisayarı sayesinde yağ sıcaklığından tut el freni ayarına kadar söylüyor bi araçtan daha ne bekliyebilirsinizki neyse siz bildiğiniz yoldan gidin bende bildiğim yoldan he bide parçası bulunmaz mantığıyla giden arkadaşlarada pevgeonun hiç bi modelini önermem çünkü herseyi aynı onlarında parçası bulunmuyo demekki bilinçsiz yorum yapanlaraydı bu dediğim. HERSEY BİTARAFA NEYE BİNERSENİZ BİNİN ALLAH KAZA BELA VERMESİN İYİ GÜNLER.

• Araç 2008 model sıfırdır Mys otomotiv Türkiye distirbitöründen alınmıştır. Aracın BOYOLARI PUL PUL DÖKÜLÜYOR 20 - 30 NOKTADA BOYA DÖKÜLMELERİ BAŞLADI SERVİSTE 4 NOKTAYA LOKAL BOYA UYGULANDI

ARKADAŞIM ÖNCELİKLE GEÇMİŞ OLSUN BENİM ARACIMA 3 YILDIR BİNİYORUM BÖYLE BİŞEY OLMADI BU SENİN ARACINLA İLGİLİ Bİ SIKINTI DİSTİRÜBÜTÖRÜN BU ARACI DEĞİŞMESİ GEREKİRDİ BU KONUYU ŞİKAYETİNİ İRANLILARLA(IKCO) PAYLAŞIP DİSTİRÜBÜTÖRÜ ŞİKAYET EDEBİLİRSİN . TEKRAR GEÇMİŞ OLSUN.
  • Aracın fiyatı uygun.

C sınıfı fiyatına göre güzel bir araç. Tip takıntısı olmayanlar için iyi.

Model

Yakıt Tip

ÖTV+KDV+Masraflar Dahil Anahtar Teslim
    Tavsiye Edilen Satış Fiyatı

Samand

Benzinli

20.490 TL

Samand LX

Benzinli

23.490 TL

Soren

Benzinli

24.490 TL

Soren LX

Benzinli

26.990 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

Aracın fiyatı uygun.

C sınıfı fiyatına göre güzel bir araç. Tip takıntısı olmayanlar için iyi.

Model

Yakıt Tip

ÖTV+KDV+Masraflar Dahil Anahtar Teslim
    Tavsiye Edilen Satış Fiyatı

Samand

Benzinli

20.490 TL

Samand LX

Benzinli

23.490 TL

Soren

Benzinli

24.490 TL

Soren LX

Benzinli

26.990 TL

iyi güzelde satılmıyor işte chery gelly tata hep aynı grupta
  • Araç bende de var memnunum valla, motor birebir 307, geri kalan parçalar da 405 ve kendi orjinal parçaları. Bulunmayan parça olursa seskırdan isteyin kargoyla eve gönderiyorlar :) Seskır kapansa bile güneydoğu'dan parasını verince her türlü yolluyorlar parçayı. Fiyatlar da orjinal parça ne kadarsa bunların ki de o kadar.
    Araç 30 binde kaza bela olmazsa kapımda araba, araca da alıştım bir sene oldu. Ben 100000-150000 yapana kadar 10 sene olur zaten. Varsın bilinmesin araba, motor parçası bulunduktan sonra benim için sorun değil :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prof. Dr. MEZARCI -- 23 Ekim 2011; 18:25:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: azraim

Araç bende de var memnunum valla, motor birebir 307, geri kalan parçalar da 405 ve kendi orjinal parçaları. Bulunmayan parça olursa seskırdan isteyin kargoyla eve gönderiyorlar :) Seskır kapansa bile güneydoğu'dan parasını verince her türlü yolluyorlar parçayı. Fiyatlar da orjinal parça ne kadarsa bunların ki de o kadar.
    Araç 30 binde kaza bela olmazsa kapımda araba, araca da alıştım bir sene oldu. Ben 100000-150000 yapana kadar 10 sene olur zaten. Varsın bilinmesin araba, motor parçası bulunduktan sonra benim için sorun değil :)

aynen arkadasım bendede var cok memnunum kim ne derse desin 10 numara arç en ufak bi şikayetim yok. Ben biniyorum gayte memnunum alanında şikayet edeceğini dusunmuyorum.
  • güneydoğu da yedek parça isteyeceğimiz yada tedarik edecek arkadaşlarımız var mı acaba...telefon vede adres bilgilerini istesek olurmu acaab bana cam silgi kolu lazım .....lütfen....
  • slm arkadaşlar bu araclarda kumanda unuttuğu zaman nasıl tanıtılıyor bilgisi olan arkadaş varsa yardımcı olsun lütfen
    facebok? serdaratsan dan lütfen
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.