Şimdi Ara

Just Cause II (ÇIKTI) (37. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.074
Cevap
0
Favori
105.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Masta Zek-Qon

quote:

Orijinalden alıntı: _Gamemaster_

oyundan sıkılmaya basladım gorevlerı basta %100 olarak butun paketlerı patlatılıcak yerlerı alaraka ptlatarak yapıyordum ve zaman gectıkce bu paketlerı alama olayı falana cayıp benı bunaltmıs durumda almasam ekranda sagda solda paket var dıye ısaret cıkıyo sınırımı bozuyo artık .abi kcıkırık bıyere gıtsem bıle 100de 100 ıcın bısaat dolanıyorum nerde nerde dıye

Tercüme edebilecek varmı ?

oyunun etkisinde kalıp böyle aceleci yazmış herhalde ben de son cümleyi yazacaktım.şu her yeri yüzde yüz tamamlama mecburiyeti bazen sinir bozuyor.kocaman yerde bi tane kutu aramakla geçiyor zaman.onun harici harika bi oyun.helikopter ve uçak turu zaten bambaşka.yalnız ben,daha önceki sayfalarda bahsedilmiş,zeplindeki diskoyu bulamadım.haritada yeri nerde onun.yoksa görevle mi çıkıyor

• oyunun reloaded versıyonunu ındırdım fakat kuramıyorum.autoruna gırıp dıl secenegını gecıyorum dırekt steam kuruyor.steamden sonra bısey olmuyor oylece kalıyor.daha onceden oyunun demosunu ındırmek ıcın steame uye olmustum.acaba oyunun korsan oldugunu mu algılıyor steam?oyunu nasıl kurabılırım yardımcı olun lutfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Rsan-

oyunun reloaded versıyonunu ındırdım fakat kuramıyorum.autoruna gırıp dıl secenegını gecıyorum dırekt steam kuruyor.steamden sonra bısey olmuyor oylece kalıyor.daha onceden oyunun demosunu ındırmek ıcın steame uye olmustum.acaba oyunun korsan oldugunu mu algılıyor steam?oyunu nasıl kurabılırım yardımcı olun lutfen

pm yaptım
  • quote:

oyundan sıkılmaya basladım gorevlerı basta %100 olarak butun paketlerı patlatılıcak yerlerı alaraka ptlatarak yapıyordum ve zaman gectıkce bu paketlerı alama olayı falana cayıp benı bunaltmıs durumda almasam ekranda sagda solda paket var dıye ısaret cıkıyo sınırımı bozuyo artık .abi kcıkırık bıyere gıtsem bıle 100de 100 ıcın bısaat dolanıyorum nerde nerde dıye

Aynen %96 yapıyorsun son paketi bulamıyorsun yarım saat arıyorum yok.
  • Neden %100 yapıyorsunuz? Ben oyunda hiçbiryeri %100 yapmadan bitirdim.

%100 yapınca ekstra görevler falan mı çıkıyor aceba?

quote:

Orijinalden alıntı: ACND

quote:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GunsNBeer -- 2 Nisan 2010; 16:37:55 >

• arkadaşlar bu oyunu xp'de oynayabilen varmı ben çok merak ediyorum nasıl bir oyun olduğunu ama maalesef oynayamıyorum
  • Launch kısmına tıklıyorum,hiç birşey gelmiyo ekrana..Biraz araştırdım,ilaç falan diyolar ama..
  • quote:

quote:

bi tane helikopter alın, yere yakın olarak uçun mini haritanın sol üzerinde sinyal seviyesi artıcak, o pakete yakın olduğunuzu gösterir

• arkadaslar benim bir sorum olacak musadenizle oyunu iki kullanici ayri ayri oynayabilirmi ben denedim beceremedim. iki kullanicida ayni yere save yapiyor. yokmu bunun kolay bir yolu? aslinda bir yol var ama harddiskte yer kaplar. oyunu iki ayri yere yuklemek yani iki defa yuklemek. ve her kullanici ayri oyunu acsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BABA ADAM -- 2 Nisan 2010; 19:32:14 >
  • Bu seferde şöyle bir hata alıyorum Bu hata nedir,bilen varsa açıklayabilir mi?

Just Cause II (ÇIKTI)

Just Cause II (ÇIKTI)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnrbK -- 2 Nisan 2010; 20:46:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

Launch kısmına tıklıyorum,hiç birşey gelmiyo ekrana..Biraz araştırdım,ilaç falan diyolar ama..

aynı sorun bende de var

Setup'ta çıkan directx 10 ve sp1 yerlerini yüklüyorum olmuyor :S

win7 kullanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciudad de México -- 2 Nisan 2010; 21:55:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rëaksiyon

Neden %100 yapıyorsunuz? Ben oyunda hiçbiryeri %100 yapmadan bitirdim.

quote:

quote:

hırs diyelim % 96 yapmışsın lan diyosun hadi %100 olsun. Oyunun genelinde %17'deyim artık manyakca şeyler yapmaya başladım görev falan umrumda değil

• quote:

Orijinalden alıntı: Ciudad de México

quote:

Launch kısmına tıklıyorum,hiç birşey gelmiyo ekrana..Biraz araştırdım,ilaç falan diyolar ama..

aynı sorun bende de var

win7 kullanıyorum

Aynen,bende win7 ultimate x64 kullanıyorum,biraz araştırdım ramle alakalıymış sanırım..Çözümü bulursam yazarım buraya..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rëaksiyon

Neden %100 yapıyorsunuz? Ben oyunda hiçbiryeri %100 yapmadan bitirdim.

quote:

quote:

yüzde yüz tamamlarsan bi yeri,görev harici,ekstradan hem kaos puanı alıyorsun hem para.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ciudad de México

quote:

aynı sorun bende de var

win7 kullanıyorum

Aynen,bende win7 ultimate x64 kullanıyorum,biraz araştırdım ramle alakalıymış sanırım..Çözümü bulursam yazarım buraya..

Ya onun ilaçı var biraz daha karıştırın bulursunuz.. Ramle alakalı değil.

• Arkadaşlar biraz komik olabillir ama görevi nerden nasıl alıyoruz.İlk kendi verdiği görevleri yaptım evin ordayım boş boş dolaşıyorum.Büyük harita gösterme sistemi yok mu?Nerden alcam yaw görevleri.
  • F1'e bas haritada şekilli simgeler görürsün oralara git al.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrahcoo

Arkadaşlar biraz komik olabillir ama görevi nerden nasıl alıyoruz.İlk kendi verdiği görevleri yaptım evin ordayım boş boş dolaşıyorum.Büyük harita gösterme sistemi yok mu?Nerden alcam yaw görevleri.

F1 e basıp haritayı aç.orda yanıp sönen simgelere git onlar birer görev.ordan devam edersin.

• Arkadaşlar burada;

2:40 küsürüncü dakikada helikoptere atlamak için "F"ye basıyor direk heliye uçuyor adam. Benimki yerde takılıyor. Ne yapabilirim. Bug falan mı acaba

• helikopter sana yeteri kadar yaklatığında işaretleyip bi kere f'ye basıyosun di mi ? basılı tutma
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.