Şimdi Ara

## GeForce 8800 Ultra Bu Ay İçerisinde Emeki Oluyor ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
2.527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## GeForce 8800 Ultra Bu Ay İçerisinde Emeki Oluyor ##

Nvidia'nın geçtiğimiz Mayıs ayında piyasaya sürdüğü ve Radeon HD 3870 X2 çıkana kadar performans anlamında yanına rakip kabul emeyerek liderlik koltuğunu kimseye bırakmayan GeForce 8800 Ultra modeli bu ay içerisinde emekli olacak gibi gözüküyor. Nvidia partnerlerini bilgilendirmesine göre firma artık GeForce 8800 Ultra siparişlerini kabul etmeyecekmiş. Tabi GeForce 8800 Ultra'nın boşalttığı yeri ise Nvidia cephesinde GeForce 9800GX2 dolduracak. Çift G92 gpu'suna sahip olan GeForce 9800GX2, Nvidia cephesinde yaşanan ertelemeler sonucunda Mart ayına sarkabileceğini de ifade edelim. GeForce 9800GX2'nin teknik özelliklerine ve görsellerine forumlarımızda arama yaparak ulaşabilirsiniz.

• 8800 gt geldiginde zaten emekli olmustu bence

cunki sli 8800 gt ultradan her halukarda daha iyi ve ucuz

ha almaya deger mi derseniz

2 side degmez su anda alinacak lider kart benc g92 gts dir
  • zirvede bırakmak bu oluyor heralde
  • zirvede bırakıyormuş fanatikliğe gerek yok
  • zirve miii Sadece Crysiste geçmekle pek zirvede kalabileceğini zannetmiyorum Zirve İki ay kadar ATI HD3870X2 nindir
  • quote:

Orjinalden alıntı: eric13

zirvede bırakıyormuş fanatikliğe gerek yok

yok be hiç işim olmaz kim en ucuza en yüksek performansı verirse kral oldur
  • quote:

Orjinalden alıntı: SeKSandDoRT

zirve miii Sadece Crysiste geçmekle pek zirvede kalabileceğini zannetmiyorum Zirve İki ay kadar ATI HD3870X2 nindir

Zaten çift gpu ile geçemeseydi pes derdim fazla değil gx2 li model çıkana kadar zirvede

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 23 Ocak 2008; 16:40:57 >

• quote:

zirve miii Sadece Crysiste geçmekle pek zirvede kalabileceğini zannetmiyorum Zirve İki ay kadar ATI HD3870X2 nindir

1 yıldan fazla süredir ati tarafından geçilemeyen kart efsane olmuştur bence. yorumun mantıksız olmuş. ati son şansını denedi çift gpu kullandı ve başarılı oldu. nvidia yeni çift gpu lu kartlarıyla atiyi yine ezecektir.

not: taraf tutmuyorum. hangisi iyi ise onu alırım. f/p da önemli tabiki. ve kısa bir süre içinde ati hd3870x2 alıp testlerini buraya koyacağım. çünkü kart gerçekten başarılı ve güzel )

• beyler dikkatinizi çekerim hala ati kartı çıkarmış değil ve yeni bir ertelemede söz konusu ati kartların en az 3 kere ertelediğine göre 9800x2 lerle bile birlikte çakabilir 3870x2

neyse zirvede bırakma tam olarak bu oluyor eveinde ultradan iyi kartı olan varsa koysun ss leri ona göre tartışalım
  • 5950 ultaryı hatırladım bir an MSI marka
  • quote:

Orjinalden alıntı: ogulcanozugenc

quote:

1 yıldan fazla süredir ati tarafından geçilemeyen kart efsane olmuştur bence. yorumun mantıksız olmuş. ati son şansını denedi çift gpu kullandı ve başarılı oldu. nvidia yeni çift gpu lu kartlarıyla atiyi yine ezecektir.

not: taraf tutmuyorum. hangisi iyi ise onu alırım. f/p da önemli tabiki. ve kısa bir süre içinde ati hd3870x2 alıp testlerini buraya koyacağım. çünkü kart gerçekten başarılı ve güzel )

kardeşim yorumundan fanatiklik akıyor ezecekmiş ne o testleri mi gördün

• Olacağıda buydu zaten 8800Ultra'nın efsane olucak hali yok zaten o paraya Quad sli yapılırdı yazık canım kartı o fiyatlarda satarken hiçmi düşünmemişler...

Ati gerçekten bu sefer işi toparlayarak nvidia'yı yakalamaya çalışacak 3870x2 ile gerçekten iyi işler çıkartacaktır...
  • ULTRA tüm zamanların en büyük kralı benimde oldu ultram ama gt slı takılıyorum şu an
  • fiyati ve performansiyla gercekten bir efsane bir daha boyle bir kart cikacagini sanmiyorum
  • efsanelerrasına girecek bi kart benim olmadı ama keşke kullanabilseydim
  • Açıkcası bu kadar performanslı kartın bu kar çabuk EOL sürecine girmesi baş döndürücü bir hız ve piyasa açısısından düşündürücü yine daha performanslı ürünlerin daha uyguna girmesine ön ayak olması bakımında hayra da yorulabilir.
  • bi ultra geçti bu yoldan kimi gördü kimi görmedi Hayırlısı diyelim artık yeni çıkan kartla kazıklanırız
  • Güle Güle 8800 Ultra...
  • Ekran kartına verilen paraya yetişilmez ki. En çabuk emekli olan donanım birleşenleri...
  • ben bir efsane hatırlıyorum nvidia ona karşılık olarak gx2 diye bikart çıkarmıştı çift gpu'luydu ama x1950xtx karşısında yinede tutunamıyodu. şimdi durum aynı ati'de nvidia'ya çift gpu ile cevap vermek zorunda kaldı ama rakibini tahtından etmeyi başardı.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.