Şimdi Ara

## Asrock'dan nForce 570 SLI Yonga Setini Kullanan Yeni Anakart ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Asrock'dan nForce 570 SLI Yonga Setini Kullanan Yeni Anakart ##

AMD, Intel ve Nvidia yeni yonga setleri anakart üreticileri de bu yonga setlerini kullanan anakart tasarımları üzerinde çalışadursun Asrock, tedavülden kalkmış yada kalkmak üzere yonga setlerini diriltmeye devam ediyor. Firmanın bu konudaki son hamlesi ise AMD işlemcileri için hazırladığı nForce 570 SLI yonga setini kullanan yeni modeli ALiveN570SLI-eSATA2 oldu. AMD'nin yeni nesil soket AM2+ formundaki Phenom işlemcileri başta olmak üzere tek ve çift çekirdekli Athlon64 işlemcilerine de destek veren anakart üzerinde 4 adet DIMM slotu yer alıyor ve 8GB'a kadar DDR2-800MHz bellek desteği sağlanıyor. Pasif soğutma ile gelen anakart üzerinde çift PCIe X16 slotu ye alıyor ve SLI modunda slotlardan Sarı renkli olan PCIe 8X olarak çalışabiliyor. PCIe X16 slotlarının yanı sıra 2 tane PCIe X1 ve 3 adet te PCI slotuna sahip olan anakart gigabit ethernet ve 8 kanal Windows Vista sertifikalı ses desteğine de sahip olan anakart üzerinde ayrıca 6 adet SATA-II konnektörü ve çok sayıda USB 2.0 portu yer alıyor. Ayrıca anakartın AMD'nin LIVE! platformuna ve Windows XP Media Center Edition işletim sistemine destek verdiğini de unutmamak gerek. Ürünün fiyatı hakkında net bir henüz bulunmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 23 Ocak 2008; 14:49:00 >

• ASSROCK üretir yapar , hayirli olsun...
  • helll yeahh süper haber amd kullanıcıları içn
  • Asrock u kim kullanır tabiki bayiler neden çünkü gelir hiç PC'den anlamayan biri derki ben bilgisayar alacağım der tamam hemen hazırlanır anakart Asrock RAM desen oem ne üdü belirsiz vs... şeklinde devam eder haliyle Asrokta satılmış olur.
  • Adamlar güzel birsey yapıyor tedavülden kalkcak kartı alıyor yeniliyor
    Ama hiç kullanmadım
  • Asrock bu hamlesi ile tam olarak neyin peşinde anlıyamadım bunun yerine yeni nesil yonga setleri üzerinde yoğunlaşsa daha iyi olur diye düşünüyorum malum zaman öyle zamana geldiki teknolojinin az gerisinde kalan diğerlerine yetişmek için baya çalışması gerekiyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: peka

Adamlar güzel birsey yapıyor tedavülden kalkcak kartı alıyor yeniliyor
    Ama hiç kullanmadım

+1. Böylece de maliyeti düşürüp daha ucuzdan sunabiliyor.
  • amd için iyi bi kart ama çip set eski keşke yeni 790 serisi olsaydı daha iyi olurdu
  • valla helal keşke asrock gibi birkaç tane daha üretken firma olsa
  • Asrock'un pek kullanılacağını sanmıyorum çünkü çipset eski yeni bi çipset olsaydı Amd kullanıcıları
    için daha iyi olurdu
  • Sırf toplama bilgisayarlar için yapılmış anakart
  • quote:

Orjinalden alıntı: max975

Sırf toplama bilgisayarlar için yapılmış anakart

ee benim pc de toplama
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.