Şimdi Ara

## EVGA'nın nForce 6 Serisi Anakartları Wolfdale Desteği Kazandı ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## EVGA'nın nForce 6 Serisi Anakartları Wolfdale Desteği Kazandı ##

Yakın zamanda ürünlerini Türkiye resmi distribütörü VEGA aracılığı ile ülkemiz piyasasında da görmeye başlayacağımız EVGA, nForce 6 serisi anakartları için anakartları bir dizi BIOS güncellemesi yayınladı. Firmanın yayınladığı yeni BIOS versiyonlarının kullanıcılara sağladığı en büyük kazanım Intel'in geçtiğimiz günlerde kullanıma sunduğu 45nm üretim teknolojisine sahip Wolfdale kod adlı E8000 serisi çift çekirdekli işlemci ailesine yönelik sunulmaya başlanan destek gösterilebilir. Yayınlanan yeni BIOS'ların nForce 680i SLI, 680i LT SLI ve 650i Ultra çipsetli anakartlarda kullanılabileceğini de hatırlatalım.

- nForce 680i SLI için P32 kodlu yeni bios;ftp://ftp.evga.com/bios/NF68_P32.exe
    - nForce 680i LT SLI için P07 kodlu yeni bios;ftp://ftp.evga.com/bios/NF67_P07.exe
    - nForce 650i Ultra için P07 kodlu yeni bios;ftp://ftp.evga.com/bios/NF66_P04.exe

• vega mı getirecek?
    umarım hayırlı olur...
  • Malesef Evga nın 7/24 teknik desteği ülkemizde mevcut değil ve olması da zor ve Evga ürünlerin garanti süreleri bayağı uzun. En azından ülkemizde garanti süresi uzun olarak satılsa...
  • nihayet türkiyede boyle güzel bi marka boyle guzel bi firma tarafından getirilecek. oldukça güzel bi haber. yanlız firmay güzel dedim ama fiyatları yine de görmek lazım. nForce 6 Serisi anakartlar eski bile olsa zaten her türlü işlemciyi destekleyebiliyor. o yüzden alınabilir, umarım fiyatlar da iyi olur
  • Eyvah diyorum evga süper bir markayı vega getirecek olması iyi ama fiyatlar konusunda eyvahhh diyorum keşke başka bir firma olsada rekabet olsa yoksa vega belli zaten ne yaptıkları!!!!!
  • rvga anakartlar birde türkiye de satilsa keşke
  • üfff vegamı kazık gibi sokacak gene fiyatları desenize
  • yaw iiide bu yazı pek bir haber niteliği taşımıor bana göre sanki diger anakart üreticileride 6serisine aynı destegi vermiyceklermi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: max975

Eyvah diyorum evga süper bir markayı vega getirecek olması iyi ama fiyatlar konusunda eyvahhh diyorum keşke başka bir firma olsada rekabet olsa yoksa vega belli zaten ne yaptıkları!!!!!

VEGA'nın elinde patlasında görsün
  • anakart güzel ama fiyatı bencede biraz yüksek olacağa benziyor.
    bana göre intel olması dezavantaj çünkü ben AMD kullanıyorum
  • adamlar kingston ramleri bile pahalıya satıyor ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evilinvaders -- 23 Ocak 2008; 15:50:01 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Türk Navy

anakart güzel ama fiyatı bencede biraz yüksek olacağa benziyor.
    bana göre intel olması dezavantaj çünkü ben AMD kullanıyorum

• quote:

Orjinalden alıntı: evilinvaders

adamlar kingston ramleri bile pahalıya satıyor ya

Evet o ramleri bile normalden pahalıya satıyor bedava verseler suratına bakmam gider param en iyisini alırım
  • anakart süper ama üstündeki fanlar yerine asus, gigabyte gibi firmaların yaptıgı gibi sogutma blokları koysalarmış
    ama yinede fiyat fiyat bu kart pahalı olur gibi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.