Şimdi Ara

>>> LOGITECH X240 25W? LOGITECH X530 70W? ( AciL ) <<

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler acil bu gun sipariş vericem sizce hangisini almalıyım ses kalitesine önem veriyorum oyun ve muzik için kullanıcam film fazla izlemiyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hyzeN -- 23 Ocak 2008; 12:00:38 >

• Tabikide X530
  • Alacağın sistemi laptopda kullanacaksan 2.1 lere bakmanı tavsiye ederim.Acele karar vermeBütçe sınırını da söylersen sana daha fazla seçenek sunabilirz
  • Desktop alıcam Anakartım X38 DQ6 sanırım üzerinde realtek 7.1 mevcut bütcem 150ytl...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hyzeN -- 23 Ocak 2008; 11:59:49 >
  • O zaman microlab x23 ve logitech x540 ı önerebilirim.Yanlız şunu da belirteyim 150ytlilk bir sistemde de beklentilerini çok yüksek tutma.Fiyatlarına göre kaliteli sistemlerdir ama
  • Neye karar verirsen ver ama sakın yerinde denemeden hoparlör alma, üzülebilirsin :)
  • dostum fazla film izlemiycem demişsin, müzik hastası bi insansan 2+1 çok rahat işini görür. bn de zamanında harıl harıl 2+1 tavsiyesi arıyordum. arkadaşlar sağolsun baya yardımları dokundu ve x230 da karar kıldım. x240ta bi üst modeli sanırsam ama bn 32w rms ile x230u öneririm.

zaten forumdaki çoğu kimse ki bu işin içine adeta girmiş kişiler müzik için en ideal sistemin ii bi stereo 2+0 sistem veyahutta 2+1 öneriyorlar. bnce de hiç 5+1, 4+1 olayına girme, madem harıl harıl da film izlemiceksin 2+1 on numara olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi narcoleptic85 -- 23 Ocak 2008; 14:52:39 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.