Şimdi Ara

## Optimus Maximus'a Rakip Foxconn'dan Geliyor ##

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Optimus Maximus'a Rakip Foxconn'dan Geliyor ##

Rus tasarım stüdyosu Art Lebedev'in Şubat ayı içerisinde kullanıma sunacağı OLED tabanlı özelleştirilebilie tuş takımına sahip olan ve 1500$'lık fiyatı ile dikkat çeken Optimus Maximus kod adlı klavyeye ilk ciddi rakip donanım devi Foxconn'dan geliyor. Dünyanın en büyük OEM üreticilerinden biri olan Foxconn, Silikon Vadisinde bulunan United Keys isimli tasarım firması ile işbirliğine giderek oyunculara özel OLED tabanlı özelleştirilebilir tuşlara sahip olan yeni klavyesini hazırladı. OLED ekranlı tuş takımına sahip olan klavyenin özel yazılımı sayesinde tuşlara özelleştirilebiliyor ve istenilen kısa yolu atanan uygulamanın logosu ekranda görünmek suretiyle tuşlara kişiye özel ayarlanabiliyor. Resmini gördüğünüz ve MS'in klavyelerini andırır bir tasarıma sahip olan Foxconn'un oyuncu odaklı ve OLED tabanlı yeni klavyesi henüz son şeklini almış durumda değil dolayısyla 12 adet OLED tuşa sahip olacak klavyenin çıkış tarihi ve fiyatı hakkında net bir bilgi şimdilik bulunmuyor.

• Fiyatı daha düşük olacağı kesin. Sanırım oled tuş teknolojisini gelecekte daha sık görmeye başlayacağız.

Sanki tuşlar birbirinden çok ayrık gibi geldi bana. Çok ergonomik değilmiş gibi bir izlenim uyandırdı bende. Hele bir çıksın piyasaya insanlar kullanmaya başlasın o zaman belli olur zaten.
  • ne güzel tuşlar ayrı ayrı tasarımda iyi rabet görür bence
  • Klavyede öyle aman aman bir değişiklik yok üsteki renkli tuşlar güzel olmuş!!!!
  • klavye cok guzel fiyati gercekten pahalidir
  • klavye gerçekten çok güzel tuşlar ayrık güzel bi tasarımı var fiyatı makul i seviyede olursa rabet göreceğine inanıyorum
    haber inin saol fx
  • Bildiğiniz, tuşları böyle ayrı ayrı olan başka klavye modelleri var mı?
  • hoş sexi
  • logıteach oyun klawyelerı duruken bunlara bakmam bıle
  • Yakında Logitech de el atar. Foxconn un çözümünün çok daha uygun olacağı belli ama tasarım daha iyi olabilirmiş.
  • OLED tuşları görmezsek sıradan bir klavye gibi duruyor.
  • Bir gün bunlarında fiyatları 15-20$ olur :)
  • Benim için çok önamli değil şimdilik benim işime yarar bir durum değil belki ilerde ihtiyaç olur ozamanda zaten teknolojisi eskir vede fiyatlar daha uygun olur...
  • kalsın sagolun normal klavyeye alışmılım kalite klavye bozar bizi aslında sinirli oyuncular içn
    kırılmayan bi klavye üretseler cok iyi olur
  • Bakalım fiyatı ne olacak.
  • fiyat önemli
  • quote:

Orjinalden alıntı: al-ozaria

Bildiğiniz, tuşları böyle ayrı ayrı olan başka klavye modelleri var mı?

?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.