Şimdi Ara

Bilgisayar Usb Flash Belleği Görmüyorsa İçeri Gel.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
3
Favori
71.934
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu sorunu yeni tespit ettim veya öğrendim.Pazartesi Kingston 4 GB bellek aldım ve pcye taktık ama oda ne bilgsayar görmüyor yeni donanım bulundu bile demiyor.Ama başka bilgisayara taktığımda çalışıyor.İşte sorun şu ki benim yüklediğim xp cdsinde Sata driverları yoktu ve buda pcnin usb belleği görmesini engelliyordu.Sata driverları bilgisayara kurdum ve şak diye bellek çalıştı.Aynı sorunu yaşayan arkadaşlara yardımcı olması dileğiyle...
    Linkteki dosyayı indir masaüstüne aç
    "Aygıt yöneticisinden" "Evrensel seriyol denetleyicisini" aç ve resimde işaretlediğim yerde yazanlardan kaçtane varsa hepsinin sürücsünü güncelleştir tektek.Sürücü dosyası olarak masaüstüne açtığın klasörü göster.İnşallah sorunun çözülür.

Bilgisayar Usb Flash Belleği Görmüyorsa İçeri Gel.

Sata driver
    Tıkla

• guzel bir tespit fakat her anakartın sata driverları aynı mı oluyo ?
  • sanırım aynı çünkü linkte verdiğim driverlar acer laptop için benim pc masaüstü ama sorun çıkmadı.
  • Ben aynı fikirde değilim ama işine yarayacak bir çok insan vardır eminimki. Emeğin için teşekkürler...
  • http://www.****/dosyalar/sata_drivers.zip

***** yazan yere ne yazacaz?
  • sata driver mi usb driver mi?
  • Sata Sürücüleri buradan da yükleyebilirsiniz.
    http://rapidshare.com/files/99512116/Sata_Drivers.rar.html
  • kesin çözüm
    baslat>calıstır>regedit

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\ Explorer\ MountPoints2 anahtarına sağ tıkla sil de yeniden başlat bilgisayarını.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hitman

kesin çözüm
    baslat>calıstır>regedit

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\ Explorer\ MountPoints2 anahtarına sağ tıkla sil de yeniden başlat bilgisayarını.

Valla gerçekten işe yaradı. Benim notebook usb belleği taktıktan 15 yada 20 saniye sonra görüyordu, çok sinir oluyordum, araştırmadığım site kalmadı, sonunda çözümü senin yönteminle buldum. Çok teşekkürler. Demekki yıllar sonra verilen bir cevap bile başkalarının işine yarayabiliyormuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARAHANLI_81

quote:

Orijinalden alıntı: hitman

kesin çözüm
    baslat>calıstır>regedit

Valla gerçekten işe yaradı. Benim notebook usb belleği taktıktan 15 yada 20 saniye sonra görüyordu, çok sinir oluyordum, araştırmadığım site kalmadı, sonunda çözümü senin yönteminle buldum. Çok teşekkürler. Demekki yıllar sonra verilen bir cevap bile başkalarının işine yarayabiliyormuş.

Yine eski haline geldi çıldırıcam yahu....
  • ben burada yazılanları hepsini denedim takıyorum ses cıkıyor ama görmüyor ... güncelleştir dim hepsini yazılım istiyo onuda yükleyemedim ne yapacagım ... bi yardımcı olurmusunuz ..
  • ltfenn
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.