- x
Mio C520 de video oynatma yazılımı ( MioPocket 2.0 )
68 Cevap17633 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

174 Mesaj
22 Ocak 2008; 15:41:42 

Aşağıda anlattığım program C520 de bulunan ama bizim göremediğimiz windows CE Core 5.0 işletim sistemini ortaya cıkararak, cihazda bulunmayan yazılımları cihaza yüklememizi sağlamak.

1 )Yapmamız gereken çok kolar aşağıdaki linkde ki yazılımı indirin.

2 )SD kartı cihazınıza takın sonra cihazınızı usb kablosuyla bilgisayarınıza bağlayın ( cihaz acık olmalı ) bilgisayarınız SD kartınızı tanıyacaktır.

3 )Dosyaları zip den çıkarın içindeki tüm dosyaları SD kartınızın kök dizinine kopyalayın.

4 )Şimdi SD kartınızı çalışır durumdaki C520 ye takın 1-2 dakika bekleyin kurulum bitince ekran görüntüsü gelecek.

Daha sonra isterseniz kaldır seçeneğinden programı kaldırabiliyorsunuz.

İndir MioPocket 2.0 : http://rapid share.com/files/156991064/MioPocket_2.0_Release_31.rar.html

Farklı temalar mevcut içinde ,

Vista Ultimate

0

Vista Aurora

0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @dem -- 7 Kasım 2008; 15:50:14 >

410 Mesaj
1 Şubat 2008; 22:27:26 

hocam tesekkurler bilgi için..yabancı forumlarda içine skin yukleyerek video ,oyun ve degişik uygulama yapıyorlar ama ben denemedim..bu bir deneyelim

Dreambox 800se
Samsung Galaxy Note

174 Mesaj
3 Şubat 2008; 0:10:47 

Ben birden çok C520 de denedim çalışıyor işallah sen de de çalışır ,çalışmazsa burdayım yardım etmeye çalışırım.

Saygılar...

quote:

Orjinalden alıntı: gafo

hocam tesekkurler bilgi için..yabancı forumlarda içine skin yukleyerek video ,oyun ve degişik uygulama yapıyorlar ama ben denemedim..bu bir deneyelim

410 Mesaj
3 Şubat 2008; 13:29:27 

@dem kardesim bilgi için tesekkurler..içerisinde harita kısmında Tomtom yada mio haritalarını zannedersem kullanabiliyoruz..hafiza kartına yada cihaz içine zannedersem tomtom yazılımını yuklememiz lazım..denersen yada uygularsan haberimiz olsun

şimdiden tesekkurler..Bu C520 gercekten süper bir cihaz

sevgiler
quote:

Orjinalden alıntı: @dem

Ben birden çok C520 de denedim çalışıyor işallah sen de de çalışır ,çalışmazsa burdayım yardım etmeye çalışırım.

Saygılar...

Dreambox 800se
Samsung Galaxy Note

174 Mesaj
21 Şubat 2008; 23:42:22 

Arkadaşlar C220 ye de yukarda anlatığım programa benzer bir yazılım yüklemeyi başardım vaktim olursa bu hafta için de resimli olarak bir anlatım hazırlamayı düşünüyorum, ama daha karar vermedim cünkü C520 için yaptığım çalışma pek ilgi görmemişe benziyor kimseden ses soluk çıkmadı C520 kullanan kimse yok forum da heralde bu nedenle C220 için talep olursa kurulum için anlatım hazırlıcam.

Saygılar...

Bu arada C220 nin fiyatı 435$ dan 376$ 'a düştü haberiniz olsun .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @dem -- 21 Şubat 2008; 23:43:00 >

253 Mesaj
23 Şubat 2008; 22:57:52 

Vallaha ben denedim harika çalışıyor bu tarz paylaşımların devamını bekliyorum..
Teşekkürler;
Saygılar;

CaKaL®

174 Mesaj
27 Şubat 2008; 22:17:46 

Yazılımın yeni versiyonu çıkmış "MioPocket1.2Plus" yukarıya ekledim ,artık onay istemeden kendiliğinden kurulup açılıyor ,bir tane oyun eklenmiş güzel olmuş ama sanki MioPocket e göre daha yavaş çalışıyor siz deneyin karar verin.

Saygılar...

253 Mesaj
28 Şubat 2008; 15:36:59 

Hemen deniyorum teşekkürler...

CaKaL®

253 Mesaj
28 Şubat 2008; 16:08:31 

Baya ilerleme olmuş...
Fakat bazı eklentilerin ne işe yaradığını
anlıyamadım...
Test eden arkadaşlar kısa bilgi geçerse uygun olur.
Saygılar;

CaKaL®

4 Mesaj
3 Mart 2008; 11:48:27 

Merhaba,

program icin cok tesekkürler. bir sorum olacak: bu programla video ve film izleyebilirmiyim? örnegin sd kartima hem bu programi yükleyip hemde film yüklersem yolda izlenirmi? yani mobil dvd player gibi kullanabilirmiyim?

253 Mesaj
3 Mart 2008; 14:42:12 

quote:

Orjinalden alıntı: ercem

Merhaba,

program icin cok tesekkürler. bir sorum olacak: bu programla video ve film izleyebilirmiyim? örnegin sd kartima hem bu programi yükleyip hemde film yüklersem yolda izlenirmi? yani mobil dvd player gibi kullanabilirmiyim?

Codec sorunu olmazsa izleye bilmen lazım..
Aslında ben internete nasıl bağlarız onu merak ettim :)

CaKaL®

4 Mesaj
3 Mart 2008; 15:49:05 

bende mio c250 pna var. version 3.2. bu programi sd karttan calistirmal icin önemli olan windowsmu yoksa mio modelin kendisimi?

253 Mesaj
3 Mart 2008; 15:54:54 

quote:

bende mio c250 pna var. version 3.2. bu programi sd karttan calistirmal icin önemli olan windowsmu yoksa mio modelin kendisimi?

CaKaL®

174 Mesaj
3 Mart 2008; 17:15:48 

Konunun başlığından da anlaşılacağı gibi ilk amaç video oynatmayan c520 ye video oynatmak,
Video yu istediğin yere yükle bir sorun olmaz rahatlıkla izleyebilirsin.

Saygılar...

quote:

Merhaba,

4 Mesaj
7 Mart 2008; 17:28:48 

bende su an mio c250 v3.3 pna var. Navigasyonda Windows CE Core 5.0 var. Bos bir sd karte aldim, rapid üzerinden programi indirdim ve zipi acip, icindeki bütün dosyalari sk kartina yükledim. mio c250 acikken sd kartini taktim fakat hicbirsey olmadi.

nerede hata yapiyorum?

174 Mesaj
9 Mart 2008; 17:45:56 

Bu program c520 için c250 de kullanılmaz onun için başka bir program lazım, www.mionav.com bu siteyi bi araştır. C250 dış görünüm olarak C220 ye beziyor c220 için buna benzer bir program var belki c250 ye de olur tabi deniyip görmek lazım. elimde c250 olsa denerdim ama malesef yok sen dene istersen sitede program var kuramazsan yardımcı olmaya çalışırım.

Saygılar...

quote:

bende su an mio c250 v3.3 pna var. Navigasyonda Windows CE Core 5.0 var. Bos bir sd karte aldim, rapid üzerinden programi indirdim ve zipi acip, icindeki bütün dosyalari sk kartina yükledim. mio c250 acikken sd kartini taktim fakat hicbirsey olmadi.

nerede hata yapiyorum?

77 Mesaj
15 Mart 2008; 22:52:19 

ya arkadaslar ben bir mio 520 aldım araştırma yaparken buradaki yazıyıda okudum video yazılımı daha da heveslendirdi ancak pc den sd carta yukarıdaki programı yükledim ardından aynı bölgeye film ve müzikleri de attım ama tema değişmedi

yardımlarınızı bekliyorum

77 Mesaj
15 Mart 2008; 23:03:06 

az önce yaptıgım işlem sd carttaki resim, müzik ve video dosyalarını ayırdım yazılımı ayrı bıraktım. ardından vermiş oldugunuz yönergeleri izledim " yes ve ok" yaptım makina kendini açıp kapadı dediğiniz gibi yeni görsel geldi hemen kayboldu ama ardından hiç bir işlem olmadı yani eski görüntü devam ediyor...
ysrdım lütfen arkadaslar

174 Mesaj
15 Mart 2008; 23:51:37 

Ekranın altında gri bir çizgi çıkmıyormu ? çıkıyorsa ona tıklıyorsun başlat çubuğu açılıyor. Gri çubuk görünmüyosa miopocketi sil, MioPocket1.2Plus u indir aynı şekilde sd ye at cihaz acılınca otamatik kuruluyor ve ekran geliyor.

Saygılar...

77 Mesaj
16 Mart 2008; 12:52:24 

yardımın için tşkler alttaki griyi atlamışım. :)) çok güzel oldu. Bu arada içinde interenet explorer de var peki internete girme şansımız var mı hiç araştırabilen var mı acaba arkadaslar?

174 Mesaj
16 Mart 2008; 23:22:04 

Eyvallah,
www.mionav.com bu forumu takip edebilirsiniz yaparsa burdaki adamlar yapar. İnternete de girerse tam süper olur.

Saygılar...

174 Mesaj
17 Nisan 2008; 1:15:32 

Yeni versiyon MioPocket 2.0 çıktı görünüşü baya güzel olmuş.

Alttaki linkten indirebilirsiniz,

http://rs312.rapid share.com/files/121096139/MioPocket_2.0_Release_22.zip

0

Vista Aurora

0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @dem -- 10 Haziran 2008; 2:53:50 >

410 Mesaj
29 Nisan 2008; 20:59:59 

@dem hocam tesekkurler bilgi için...harika bir cihaz gercekten

Dreambox 800se
Samsung Galaxy Note

410 Mesaj
29 Nisan 2008; 21:02:40 

2008 yeni yazılım guncellemesi ile alakalı 28 nisan 2008 de asagıdaki blgi verilmiş..

aralık 2008 de yeni yazılımlı mio c520 ler satısa sunulmuş..

Map updates
2008-04-28 07:01:42
The latest maps for Mio devices are for sale on our E-shop. Unfortunately, some maps have already run out of stock and are no longer available.

New maps, together with new software, will be available through our E-shop by December of 2008. We apologize for any inconvenience caused.

kaynak:
http://www.mio-tech.be/en/index.htm giriniz..c520 sol menuden secinizz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gafo -- 29 Nisan 2008; 21:18:56 >

Dreambox 800se
Samsung Galaxy Note

174 Mesaj
30 Nisan 2008; 20:11:12 

Gafo daha aralık 2008 gelmedi ki nasıl satışa sunmuşlar

Bide arkadaşlar Türkiye de satışa sunulan Mio lar için bilgiyi http://www.mio-tech.com.tr adresinden takip ediniz diğer ülke siteleri bizi pek bağlamıyo açıkçası çünkü, diğer ülkelerde satılan ürünlerin modelleri ve günçelleme zamanları farklılık gösteriyor.

quote:

Orjinalden alıntı: gafo

2008 yeni yazılım guncellemesi ile alakalı 28 nisan 2008 de asagıdaki blgi verilmiş..

aralık 2008 de yeni yazılımlı mio c520 ler satısa sunulmuş..

Map updates
2008-04-28 07:01:42
The latest maps for Mio devices are for sale on our E-shop. Unfortunately, some maps have already run out of stock and are no longer available.

New maps, together with new software, will be available through our E-shop by December of 2008. We apologize for any inconvenience caused.

kaynak:
http://www.mio-tech.be/en/index.htm giriniz..c520 sol menuden secinizz

460 Mesaj
1 Mayıs 2008; 18:28:29 

merhaba bende bugun bu cihazı aldım ancak yeni harita nasıl yukleye biliriz cözemedim sitesinde sag alttaki C520 MioMap Update linkine tıklıom user guideler cıkıo baska bişey yok ????

Asus Blitz Extreme Intel Q6600@3.6 Ghz HyperX 1400 Mhz DDR3 ZOTAC 9800 GX2 1024 MB CollerMaster Aquagate Sıvı Soğutma Thermaltake Armor Thermaltake 750Watt PSU *Canon EOS 400D*

174 Mesaj
1 Mayıs 2008; 23:36:03 

C520 hakkında altaki başlığı takip ederek bilgi alabilirisin sorunun cevabı orda var.

http://forum.donanimhaber.com/m_19507835/tm.htm

Saygılar...

quote:

Orjinalden alıntı: turbulence42

merhaba bende bugun bu cihazı aldım ancak yeni harita nasıl yukleye biliriz cözemedim sitesinde sag alttaki C520 MioMap Update linkine tıklıom user guideler cıkıo baska bişey yok ????

5 Mesaj
23 Mayıs 2008; 20:15:07 

sevgili arkadaslar

fransa da yasiyorum mio c250 cihazini kullaniyorum fransa icin sorun yok hatta otoban uzerinden almanya ya kadar da gidebiliyorum
ancak diger haritalari yani turkiye belcika... gibi yuklemek istiyorum sanirim c250 unlock olayi var bir de haritalarda lisans sorunu.... bunlari nasil asabilirim ayrica igo yuklemekten fim mp3 yuklemekten bahsediliyor bu konu da bilgisi olan var mi bunlar benim icin sanki hayal gibi:)

yardimci olursaniz ama lutfen acemi bir kullanicinin anlayacagi dilden anlatirsaniz cok memnun olurum

simdiden tesekkurler

sevgiler

bilgi paylaştıkça artar

174 Mesaj
27 Mayıs 2008; 23:36:41 

Aşağıdaki dosyayı indir önce mio transferi aç sonra çihazı pc ye bağla ve altaki video da anlatılanları yap işallah olur

Saygılar...

http://files.myopera.co...eriya/files/mioc220.zip

http://rapid share.com/files/94203592/Mio_C220s_Hack_Tutorial.wmv

23 Mesaj
31 Mayıs 2008; 1:38:36 

Sevgili @dem bey;

Bende USA'dan gelmiş bir adet Mio C520 var. Kaç gündür uğraşıyorum ama bir türlü çözemedim cihazı. SAnırım bir kilit olayı var ve Türkiye haritası yükleyemiyorum. Bana yardım eder misiniz lütfen? Cihaza legal olarak ya da illegal olarak nasıl MioMap yükleyebilirim?
Bu konuda çok acemiyim ve buna göre anlatabilirseniz çok sevinirim.

Saygılar

31 Mesaj
31 Mayıs 2008; 2:36:46 

miomap plus linki nerde üstad bi yardımcı olursan

HeRŞeYi BiLMeNe GeReK YoK HaDDiNi BiL YeTeR...

174 Mesaj
4 Haziran 2008; 17:09:12 

Sevgili trencher ,

Benden illegal bir bilgi alamazsın

Türkiye haritasını legal olarak edinmenin tek yolu internetten veya Avrupa ülkelerinden birinden satınn almak şuan için başka seçenek yok.

http://www.easydevices...._EUROPE_ON_SD_CARD.html

http://www.mio-tech.be/...Path=34&products_id=710

Buralardan alabiliyosun sanırım ama şöyle bir durum var mio ilk günçelemeyle birlikte (bir kaç ay sonra) mireo yazılımına geçiyor aldığın haritayı o yazılımla kullanamayacaksın . Tabi bu haritalarada destek verecek nerden ve ne şekilde olur şu an bilemiyorum.

Sagılar...

quote:

Orjinalden alıntı: trencher

Sevgili @dem bey;

Bende USA'dan gelmiş bir adet Mio C520 var. Kaç gündür uğraşıyorum ama bir türlü çözemedim cihazı. SAnırım bir kilit olayı var ve Türkiye haritası yükleyemiyorum. Bana yardım eder misiniz lütfen? Cihaza legal olarak ya da illegal olarak nasıl MioMap yükleyebilirim?
Bu konuda çok acemiyim ve buna göre anlatabilirseniz çok sevinirim.

Saygılar

158 Mesaj
15 Temmuz 2008; 0:06:46 

Merhaba @dem,

Bugün Media Markt da Mio ve Garmini inceledim. Mio C520 fiyatı 700 ytl. (10 ay x 75 ytl.) idi. Garmine göre Mio bana daha güzel geldi. Önceki konudan buraya geldiğimde ürününün işletim sisteminin ortaya çıktığını gördüm. GPS + Cep bilgisayarı. Soruma gelince Divx oynatabiliyormuyuz? Şimdiden teşekkürler.

Satılık Navigasyon Cihazı Next Ye-G 828 Plus

158 Mesaj
15 Temmuz 2008; 0:27:11 

Albim 3 üründe kampanya yapmış! 15 gün kullanım sonrasında beğenmezseniz iade!

...:: Linke Tıklayın ::...

Not: Albim ile görüşüp kampanya detayını öğrendim. Ürünü yetkili satıcıdan satın alıp 15 gün kullandıktan sonra isterseniz "nedensiz" bir şekilde iade edebiliyormuşuz. (Tüm parçaları ile!!! Jelatinler dahil;) 15.07.2008 09:30

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chnyildirim -- 15 Temmuz 2008; 9:48:37 >

Satılık Navigasyon Cihazı Next Ye-G 828 Plus

358 Mesaj
12 Ağustos 2008; 23:19:25 

Merhaba arkadaşlar
piranha voyager'a (windows ce 5) miopocket yüklenebilir mi acaba?

11 Mesaj
17 Ağustos 2008; 23:57:34 

Adem Bey Merhaba,

Dediğiniz gibi miopocket'i yükledim ancak bütün özellikleri çalışmasına rağmen miomap bir türlü açılmıyordu, yani cihaz navigasyon cihazı olmaktan çıktı.
Bende proğramı kaldırmak için miopocket dosyalarını sildim, şu anda eski menü açılmasına rağmen navigasyon kısmına hala ulaşamıyorum. Yani miomap hala açılmıyor. Kutudan çıkan CD den tekrar harita yüklemek istedim ama malesef birkaç pc de denememe rağmen hiçbiri cihazı tanımıyor o yüzden
cd den yüklemede yapamıyorum. Bununla ilgili sizin yardımınızla yapabileceğim bişey varmı yoksa daha 3 gün önce aldığım cihazı servise götürmekten başka çare yokmu ??

Mio C520

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tetirbe -- 17 Ağustos 2008; 23:59:02 >

174 Mesaj
18 Ağustos 2008; 12:35:22 

Merhaba,

Aşağıdaki Update'i indirin ve kurun cihazınız eski haline gelir.

Sorun olursa tekrar yazarsınız.

http://service.mio.com/...id=AllBull&faqid=101242

Saygılar...

quote:

Orjinalden alıntı: tetirbe

Adem Bey Merhaba,

Dediğiniz gibi miopocket'i yükledim ancak bütün özellikleri çalışmasına rağmen miomap bir türlü açılmıyordu, yani cihaz navigasyon cihazı olmaktan çıktı.
Bende proğramı kaldırmak için miopocket dosyalarını sildim, şu anda eski menü açılmasına rağmen navigasyon kısmına hala ulaşamıyorum. Yani miomap hala açılmıyor. Kutudan çıkan CD den tekrar harita yüklemek istedim ama malesef birkaç pc de denememe rağmen hiçbiri cihazı tanımıyor o yüzden
cd den yüklemede yapamıyorum. Bununla ilgili sizin yardımınızla yapabileceğim bişey varmı yoksa daha 3 gün önce aldığım cihazı servise götürmekten başka çare yokmu ??

Mio C520

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @dem -- 18 Ağustos 2008; 12:50:50 >

11 Mesaj
18 Ağustos 2008; 13:08:21 

Teşekkürler Adem Bey,

Cihaz şu anda yanımda değil akşam eve gider gitmez ilk işim denemek olacak. Dediğim gibi harita kısmı miomap açılmıyordu sadece, bu update ile indireceğim şey haritada bir güncellememi yapacak ??

Bu arada konuyla ilgisi yok ama Teleatlas güncellemesi ne zaman yapılacak herhangi bir tarih varmı ?

174 Mesaj
18 Ağustos 2008; 14:53:12 

Update varolan haritanın aynısı, günçelleme olmayacak cihaz ilk haline geleçek.

TeleAtlas haritasının seri üretimine geçtiğimiz hafta içi başlandı, bir aya kadar yayınlanması bekleniyor.

Saygılar...

quote:

Orjinalden alıntı: tetirbe

Teşekkürler Adem Bey,

Cihaz şu anda yanımda değil akşam eve gider gitmez ilk işim denemek olacak. Dediğim gibi harita kısmı miomap açılmıyordu sadece, bu update ile indireceğim şey haritada bir güncellememi yapacak ??

Bu arada konuyla ilgisi yok ama Teleatlas güncellemesi ne zaman yapılacak herhangi bir tarih varmı ?

2 Mesaj
16 Eylül 2008; 23:41:58 

iyi günler tetirbe arkadaşın sorununu bende yeni yaşadım burdaki mio pocket 2.0 yükledim ilk gün navigasyonda sorunsuz çalışıyosdu ama kapatıp ertesi gün açtığımda nav. çalışmadı herşeyi denedim restart-programı kaldırıp tekrar sd carta yükledim olmadı en sonunda sd cartı çıkartıp orjinal cd den miomap 3.3 ü ve haritaları tekrar kurdum (bilgisayar cihazı sorunsuz tanıdı o yüzden kolay oldu benim işim) ilk günkü haline geldi sorunsuz çalışıyor ama bu problemin neyden kaynaklandığını ögrenmek istiyorum bilgi verebilecek misiniz acaba tekrarda yüklemem heralde pocket ı gözüm korktu valla :)

174 Mesaj
17 Eylül 2008; 0:33:30 

İlk mesaj daki linki yeniledim Release_25'in linkini kaldırıp Release_27 nin linkini koydum bunu deneyerek sorunun düzelip düzelmediğini görebilirsiniz (yarın bende denerim ) Yazılımı yapan kiş her Release de yeni birşeyler ekliyor değişiyor bu nedenle stabil bir sürüm bulunca değiştirmeden kullanın bence.

Korkmayın yükleyin bişe olursa düzeltiriz sorun olmaz ( Yaşasın özgür yazılım )

Saygılar...

quote:

Orjinalden alıntı: oracle_12

iyi günler tetirbe arkadaşın sorununu bende yeni yaşadım burdaki mio pocket 2.0 yükledim ilk gün navigasyonda sorunsuz çalışıyosdu ama kapatıp ertesi gün açtığımda nav. çalışmadı herşeyi denedim restart-programı kaldırıp tekrar sd carta yükledim olmadı en sonunda sd cartı çıkartıp orjinal cd den miomap 3.3 ü ve haritaları tekrar kurdum (bilgisayar cihazı sorunsuz tanıdı o yüzden kolay oldu benim işim) ilk günkü haline geldi sorunsuz çalışıyor ama bu problemin neyden kaynaklandığını ögrenmek istiyorum bilgi verebilecek misiniz acaba tekrarda yüklemem heralde pocket ı gözüm korktu valla :)

929 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
hunter26
21 Eylül 2008; 22:13:45 

merhaba
bu programı mio moov 200 içinde kullanabilirmiyiz?

201 Mesaj
22 Eylül 2008; 6:18:41 

evet kullanabilirsiniz...

http://diphaber.blogspot.com

253 Mesaj
23 Eylül 2008; 5:35:52 

Teşekkür ederim.
Yükledim Gayet Güzel oldu.
Fakat bir çok programın ne işe yaradığını çözmeye çalışıyorum.
Örneğin igo ve tomtomu nasıl aktif edeceğiz.
Saygılar;

CaKaL®

201 Mesaj
23 Eylül 2008; 5:58:37 

quote:

Orjinalden alıntı: cakal1907

Teşekkür ederim.
Yükledim Gayet Güzel oldu.
Fakat bir çok programın ne işe yaradığını çözmeye çalışıyorum.
Örneğin igo ve tomtomu nasıl aktif edeceğiz.
Saygılar;

miopocket bir çok programın kısayolu hazır sekilde gelir ama elbette o programın çalışması için mevcut olması gerekir. igo veya tomtom çalıştırmak istiyorsanız hafıza kartınıza bunları atmış olmalısınız; o zaman o kısayollara tıkladığınızda çalısacaktır.

http://diphaber.blogspot.com

253 Mesaj
23 Eylül 2008; 6:51:45 

Mio C520 kullanıyorum.
igo ve tomtomu da kurup kullana bilirmiyim?
Saygılar;

CaKaL®

3 Mesaj
7 Kasım 2008; 14:54:43 

Merhaba @dem bey,

Bu bahsettiğiniz yazılım mio c520 me yüklersem garantisi bozulur mu ?

174 Mesaj
7 Kasım 2008; 15:55:02 

Merhaba,

Bu yazılımın cihazdaki yazılıma bir etlisi yoktur, olsada farketmez yazılım bozuldu diye garanti dışına çıkmaz cihaz 10 dk da formatlanır düzelir

Saygılar...

quote:

Orjinalden alıntı: serdarcs

Merhaba @dem bey,

Bu bahsettiğiniz yazılım mio c520 me yüklersem garantisi bozulur mu ?

2478 Mesaj
9 Kasım 2008; 12:10:06 

Arkadaşlar navitech haritalarini kullanabiliyormuyuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi johonwayni -- 9 Kasım 2008; 14:01:06 >

Kişisel Site
External@Site, Sansüre Son! (Güncellendi: v2.5)
| Harita Tabanlı Yolcu Uçak Radari Live@Radar

Ne kadar zengin ve müreffeh olursa olsun, istiklâlden mahrum bir millet, medenî insanlık karşısında uşak olmak mevkiinden yüksek bir muameleye lâyık sayılamaz. M.K.Atatürk

However rich or prosperous it may be, a nation deprived of independence can deserve no better treatment than being the servant of civilized humanity. M.K.Atatürk

2478 Mesaj
11 Kasım 2008; 9:42:54 

güncel

Kişisel Site

Ne kadar zengin ve müreffeh olursa olsun, istiklâlden mahrum bir millet, medenî insanlık karşısında uşak olmak mevkiinden yüksek bir muameleye lâyık sayılamaz. M.K.Atatürk

However rich or prosperous it may be, a nation deprived of independence can deserve no better treatment than being the servant of civilized humanity. M.K.Atatürk

174 Mesaj
11 Kasım 2008; 18:42:08 

Merhaba,

Tam olarak ne istediğini yazarsan belki yardımcı olabilirim.

Saygılar...

quote:

Orjinalden alıntı: johonwayni

Arkadaşlar navitech haritalarini kullanabiliyormuyuz ?

2478 Mesaj
11 Kasım 2008; 20:21:23 

quote:

Orjinalden alıntı: @dem

Merhaba,

Tam olarak ne istediğini yazarsan belki yardımcı olabilirim.

Saygılar...

Merhab,

M520 bazi şehirler olmadigi için Navitech haritasindada 81 il, 500 şehir bulunmaktadir acaba o haritayi yükleme gibi bi şansimiz varmi ?

calişirmi ?

iyi çalişmalar.

Kişisel Site

3612 Mesaj
11 Kasım 2008; 22:17:10 

quote:

Orjinalden alıntı: johonwayni

Merhab,

M520 bazi şehirler olmadigi için Navitech haritasindada 81 il, 500 şehir bulunmaktadir acaba o haritayi yükleme gibi bi şansimiz varmi ?

calişirmi ?

iyi çalişmalar.

Şakamı yapıyorsunuz o marka cihazda Navturk var,81 il ne zaman oldu o hep 40 küsür ildi ama habire arayüz güncelleme ile 81 olduysa bilemem.Bence forumu gözden geçirin,o firmanın 81 il diye sattığı yazılımı hala alan varmı,valla düşündürücü.

Elinizdeki cihazın kıymetini bilin,üzerindeki haritanında bence,eski bile olsa daha sağlıklıdır.

Herşeyi bilirim havasında dolanan çok kişiler gördük,ama aldığı cihazlar uğruna döneni az gördük :) Bu tipler dikkat etsinler kendilerine ;)

2478 Mesaj
11 Kasım 2008; 23:07:33 

quote:

Orjinalden alıntı: gps.navigation

Şakamı yapıyorsunuz o marka cihazda Navturk var,81 il ne zaman oldu o hep 40 küsür ildi ama habire arayüz güncelleme ile 81 olduysa bilemem.Bence forumu gözden geçirin,o firmanın 81 il diye sattığı yazılımı hala alan varmı,valla düşündürücü.

Elinizdeki cihazın kıymetini bilin,üzerindeki haritanında bence,eski bile olsa daha sağlıklıdır.

NAVIGO 4.3” Taşınabilir GPS Navigasyon Cihazının özellikerlinde yaziyor:

Hayal ettiğiniz her yere NAVIGO ile ulaşın.

# 70 il tam kapsamlı, 11 il temel yol bilgileri
# Başarsoft 2008 harita datası ile 81 il kapı numara desteği

Ondan sordum

Kişisel Site

3612 Mesaj
12 Kasım 2008; 0:04:59 

Yazdığınız cihaz NAVIGO ama ??? M520 yazdınız şimdi bunu yazdığınız araya başka marka yazdınız,tam anlaşılmıyor sorunuz.

NAVIGO 'da 70 il yazıyorsa 2008.1 yada 2008.4 datası vardır,şu an tartışmasız bence en iyi data zaten

Herşeyi bilirim havasında dolanan çok kişiler gördük,ama aldığı cihazlar uğruna döneni az gördük :) Bu tipler dikkat etsinler kendilerine ;)

5287 Mesaj
27 Kasım 2008; 17:07:58 

quote:

Orjinalden alıntı: gps.navigation

Yorum yaparken biraz daha dikkat edelim.81 il deniyorsa 81 ildir.Koskoca firma yalanmı sölüyor yani?Kendi firmanızın reklamını yaparken diyerini kötülemeniz gerekmiyor....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi t3 -- 27 Kasım 2008; 17:11:39 >

Carpe Diem

104 Mesaj
2 Aralık 2008; 11:03:15 

miopocket yazılımını Mio MooV 300C modelinde'de çalıştırabilirmiyiz.

3612 Mesaj
2 Aralık 2008; 12:01:29 

quote:

Orjinalden alıntı: t3

Yorum yaparken biraz daha dikkat edelim.81 il deniyorsa 81 ildir.Koskoca firma yalanmı sölüyor yani?Kendi firmanızın reklamını yaparken diyerini kötülemeniz gerekmiyor....

Gayet dikkatli yorumlar yapılır burada,sanırım etrafınıza bakmıyor yada bir cihaz alıp test etmiyorsunuz ? Önce alın test edin bakın.81 il var demekle 81 il olmuyor.Ben tam navigasyon yapılabilen il sayısına bakarım.

O firmada 2 sene öncede 81 il vardı evet doğru söylüyorsunuz,hatta o kadar gizli dataları var ki referans verecek bir yerleri yok.Nedense bu 81 ili yaza yaza bir hal oldular.

Neden acaba donanım'ın kalbinin attığı bu forumda alakalı firma haritalarından iyi söz edilmiyor.

Ayrıca eski mesajlarımı okumanızı tavsiye ederim,benim ne firmam var nede firma çalışanıyım.Sanırım onuda araştırmadan yazıyorsunuz

Sanırım yazım iyi algılanmıştır.

Biraz araştırın sonra yazın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gps.navigation -- 2 Aralık 2008; 12:05:50 >

1 Mesaj
7 Nisan 2009; 23:13:44 

kardeşim öncelikle teşekkür ederim eline sağlık verdiğin link çalışmıyor ben değişik yerden indirdim ama başaramadım bana yardım edebilirmisin