Şimdi Ara

## HTC'nin Touch Serisi 2007 Yılında 2 Milyon Adet Sattı ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## HTC'nin Touch Serisi 2007 Yılında 2 Milyon Adet Sattı ##

Apple'ın iPhone ile dokunmatik ekran özelliğine sahip telefonları yeniden gündeme taşımasına paralel olarak dünyanın en büyük akıllı telefon üreticilerinden biri olan HTC de özellikle TuchFlo adını verdiği özel teknolojisi ile dikkat çeken Tocuh serisi telefonlarını arka arkaya piyasaya sürmüştü. Gelen bilgilere göre HTC'nin Touch ve Touchh Dual modelleri 2007 yılını 2 milyıon adetlik satış adedi ile tamamlamış durumdalar. HTC'nin Touch serisi her ne kadar 4 milyon adetlik satış rakamına ulaşan iPhone'un yanına bile yaklaşamıyor olsa bile iPhone için yapılan reklam kampamyaları ve Apple'ın nispeten daha bilinir bir marka olması gibi etken faktörleri de göz ardı etmemek gerek. Zaten HTC'ye yakın kaynaklardan gelen bilgilere göre firma 2 milyon adetlik satış rakamından da son derece memnun. 2008 yılına sıkı hazırlanan ve doknmatik ekranlı pek çok modelini arka arkaya pazara sunacak olan HTC, 2008 yılından son derece ümitli.

• haber için saol fx57
  • Bu telefonlar dokunmatik olduğu için her halde fiyatı ona göredir!!!!
  • haber için tesekurler
  • valla dogru tespit yapmış lar duyulmamış firma diye ben ilk defa duydum HTC
  • quote:

Orjinalden alıntı: dennzi

valla dogru tespit yapmış lar duyulmamış firma diye ben ilk defa duydum HTC

pocket pc ler için vazgeçilmez bir markadır. hatta microsoft ile paslaştığıda söyleniyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: dennzi

valla dogru tespit yapmış lar duyulmamış firma diye ben ilk defa duydum HTC

Telefonda nokia markası sana ne çağrıştırıyorsa pocket pc denincede akla ilk gelen firmalardan birisi HTC dir ve ürünleri oldukça kalitelidir.Şahsen HTC nin iphone dan çok daha kaliteli ve teknolojik oyuncakları bulunmakta ama işte gel görki apple diyince millet bişey var sanıyor ve bünyesinde sadece şık bir tasarımı barındıran teknoloji özürlü bir cihazı HTC gibi bir markanın yüksek teknolojili ürünlerine tercih ediyorlar...
  • htc'yi değil ama imate'i, qtek'i, mda pocket pc serilerini duymuşsundur. onların hepsi HTC işte.
  • telefonlar dokunmatik olduğuna göre fiyatlar da tüketiciye dokunur heralde
    haber için saol fx57
  • Apple sonra dokunmatik telefonlar iyice yagınlaşacak gibi kameradaki megapiksel yarışından sonra dokunmatik ekranlar da furya haline gelecek gibi. Bu arada HTC yi ilk defa duydum, bilgilendirme için teşekkürler fx57.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.